Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problémy (tam dole)

18. 12. 2022 v 20:14Off-line Anonym
Ahojky čau dobrý, hele možná se tu někteří jen vysmějí jo chápujste na palici ale to přežiju teď k věci pár týdnů zpět jsem měl vážnou autonehodu. Koho by to zajímalo seděl jsem u známého v autě ten jel slusně po okrsce ale bohužel z protisměru se vyřítilo obrovské suv proti nám známý strhl řízení ale stejně spolujezdcovu stranu trefil (na neštěstí to podle pčr byl nějaký ukrajinec co to ani neměl pojištěné či co no to si dál poberte po svém) no znáte to pobyt na jip špitál atd (nikomu to nepřeji) krom xy věcí co mě bolí atd se mi objevil kuriozní problém a to nečekané uniky moči doktoři samozřejmě daly léky atd ale bohužel zatím to nepomohlo takže jsem skončil na plenách (ano pro neznalé existují pleny pro dospělé divím se že to někteří neví) Tak jsem se chtěl poptat jestli se tu někomu nestalo něco podobného? klidně jen zanechte zprávu a napíšu bohužel plno fajn kluku ty pleny ode mne odradily nebose mi vysmáli... tak kdyby tu byl někdo kdo taky v pubertě musel mít plenky a poradil i pár věcí nebo jen pokecat tak napiš moc by mi to pomohlo
18. 12. 2022 v 20:29Off-line Andy_33  (21/-/-)
Tak já myslim, že pokud to s tebou někdo bude myslet vážně, tak zrovna takováto věc pro něj nebude největší problém. Ale zkušenost nemám, je to jen můj pohled:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2022 v 20:42Off-line Anonym
Já doufám že to prostě odezní, spíš mám problém jak ve fitku atd? pod kompresníma kratasema to pujde vidět.... a výměna pleny tak není příjemná v kabince na hajzlíku nebo tak proto chci najít někoho kdo má zkušenosti
18. 12. 2022 v 20:43Off-line ellvin  (23/183/81)
A s čím chceš poradit? Plenu si snad nasadit umíš xD a co se kluků týče, tak hledej týpky, které plenky vzrušují. Jsem slyšel, že taková úchylka existuje.
18. 12. 2022 v 20:46Off-line Anonym
Už jen najít někoho hledal jsem kde jsem mohl ale najít někoho od 15-25 co není postižený a nosí pleny je nemožné
18. 12. 2022 v 21:19On-line filip0976  (31/190/75)
Tak kto zavinil nehodu. No ale keď si bol na JIP a ešte stále máš problém, tak to snaď vyšetruje policie ČR ako trestný čin ?, tak v rámci TK konania si uplatniť všetky druhy náhrady škody (koľko ti je? ) v tzv. adhéznom konaní .

Denis36: jeho to zaujímalo odškodnenie, ale niekto ho odbil, že niekto nebol poistený čo je vzhľadom na okolnosti bezpredmetné .

Odškodniť v peniazoch to stále ide , len tam hraje rolu čas
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2022 v 21:23Off-line Denis36  (60/-/-)
Jeho zajímá něco jinýho, než šetření nehody.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2022 v 21:29Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Hledej týpky, které plenky vzrušují. Jsem slyšel, že taková úchylka existuje.
- přesně takový je anonym případ
18. 12. 2022 v 21:35Off-line Anonym
Já našel takové fora ale tam si snad užívají že jde vidět balík mezi nohama
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2022 v 22:16Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Uplatnit můžeš co chceš, ale na nějakým nepojištěným úkáčku si toho moc nevezmeš. Nicméně:
1) za prvé mi ten popis nehody trošku hapruje (jak se dá strhnout řízení tak, že auto jedoucí v protisměru trefí jen stranu spolujezdce?) a za
2) na to, že se před pár týdny málem zabil, nějak moc řeší p**oviny a ještě si diktuje, kolik tomu člověku s plínama má být let.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 12. 2022 v 01:03Off-line Milono  (26/174/60)
Anonyme kludne napiš. Nemám osobnú skúsenosť s tvojou situáciou ale s nejakým tým únikom moču mam skusenosť ak chces pokecať napíš ak nie pohoda a skore uzdravenie prajem
19. 12. 2022 v 02:48Off-line i8051  (53/184/97)
Jojo TB, taky mi to prijde jako troleni.
- strhne to (logicky se strhava auto vpravo, kdyz ti v protismeru nekdo vyjede) tak, ze to SUV trefi tebe, jako spolujezdce? Zajimavej vektor narazu ...
- UA v SUV je nepojistenej, hmmm. A jak to vis, vzdyt je to cerstvy a byls celou dobu na JIP, ne?
- chvili po spitalu a JIP, coz bylo asi tezky, protoze to nikomu neprejes, uz resis fitko?
- misto reseni problemu do budoucna si uz hledas partnera, kterej na tom ujizdi, je mu 15-25, chces si o tom povidat a mas projety fora s timhle?

Hele, tos mohl napsat do inzeratu rovnou ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 12. 2022 v 07:41Off-line dl-Tom  (22/178/56)
I 8051 ty d***le však o fitku píše v budoucím čase ???? navic podle věkové kategorie typuji ještě dítě takže klidně mu to mohli říct rodiče kteří mluvili s fizly...... Ale nepíše kdy to bylo jen pár týdnů btw a co se někteří diví že si o takovém problému chce psát s lidmi ve asi své věkové kategorii??.... Navíc bůh ví co se semlelo vzhledem k takovému onemocnění se nejspíš pořádně trefili takže mohl mít i drobný výpadek paměti ale chápu košťata doma u pc jsou přece odborníci na vše a zpochybní vše co tu někdo napíše už se nedivím že to tady každý mladý opouští
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 12. 2022 v 08:18Off-line mikiis  (23/180/81)
Napiš
19. 12. 2022 v 09:40Off-line i8051  (53/184/97)
Jeziiiis nevztekej se dl-Tome a hlavne "netYpuj" :-) Jsi jeho cilovka, tak mu napis ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 12. 2022 v 16:02On-line filip0976  (31/190/75)
@TB
Nepoistemý- to je bezpredmetné, skús si výjsť na cestu bez PZP, to platí pre každého aj pre vodiča z krajiny mimo EÚ, naviac ten tu musel vstúpiť cez hraničný prechod !
- ale aj tak to v tomto prípade nehrá rolu. Na JIP ťa nedajú len tak a trvalé následky má .


priebeh nehody - To snaď určí znalec a nie diskutujúci na poradne a z toho vyplynie aj kto to zavinil (Anonym vodič nebol)

Policia ČR to mala povinnosť vyšetriť !
Ale rád sa nechám poučiť či skutková podstata v uvedenom prípade závisi od uplatnenia škody poškodeným :)
19. 12. 2022 v 16:25Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Proplacení škody za rozflákaný auto je jedna věc, náhrada škody za újmu na zdraví způsobenou TČ je věc druhá.

Hele, řeknu ti to asi takhle. Jestli jsem se něco naučil, tak nedělat závěry jen z vyprávění jedný strany bez znalosti faktů. A ani ty, ani já nemůžeme vědět, kdo co vyšetřil nebo nevyšetřil.
Že mi ten příběh smrdí od A do Z je další věc, spíš mi to přijde jako hloupej pokus jak zabalit svoji úchylku na plíny. Nevím jak on, ale mě kdyby někdo malém přizabil, tak řeším úplně jiný věci než shánění kluka ve věku od-do, kterýmu se líbí plíny.

A jestli chceš jednu skromnou radu, tak důvěřuj, tak ta poučka "důvěřuj, ale prověřuj" platí i v právu a to i u lidí, který znáš nebo kteří ti platí.
19. 12. 2022 v 16:30On-line filip0976  (31/190/75)
@TB
Ja pravdivosť nehodnotím, ale jednoduchý človek sa dá ľahko odbiť a myslí si, že tak to má byť.
A št. orgány fakt dokážu urobiť veci, o ktorých si človek myslí , že to sa nemôže nikdy stať. V diskusii si to tuším písal aj ty, že si sa v niektorých prípadoch nestačil diviť
19. 12. 2022 v 16:33Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
A pokud se chceš bavit o nemajetkové újmě, tak ta má tolik proměnných, že fakt nemá smysl to řešit na hypotetickým příkladu, kde neznáš podrobnosti. Ale marnit čas právníma úvahama nad nejspíš vymyšleným příběhem se mi fakt nechce.
19. 12. 2022 v 16:41Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
"či skutková podstata v uvedenom prípade závisi od uplatnenia škody poškodeným :)"

Samozřejmě že závisí. Posuzuje se asi tak, hm... Stopadesátšest faktorů. Metodika na to sice existuje, netahá to papoušek, ale i tak. Určit to tak, aby to sedělo a ustálo to případný odvolání, je dost solidní opruzárna i pro soud, kterej (narozdíl od nás) má k dispozici lékařský zprávy, znalecký posudky, svědecký výpovědi, záznamy z kamer atd atd atd.
19. 12. 2022 v 18:30Off-line sicktom  (23/185/63)
Tvl však tady někteří překrucují to co napsal tvl......... hej trochu zapojte mozekbtw brácha měl podobný problém a dlouhos e ho to drželo ale po jiném uraze a co že na kterou stranu byl náraz tpč jste snad dopravní vyšetřovatélé?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 12. 2022 v 09:08Off-line iglw  (48/172/77)
Nebudu se zapojovat do bezduché debaty,jen Ti přeji časem zlepšení stavu i s odborníky!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload