Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem blázen?

30. 12. 2022 v 12:04Off-line vlakoska_z_chebu  (20/-/-)
Ahoj všem,

možná je to troufalé psát jsem a řešit téma co chci neanonymně, ale rád jednám bez schovaní.
Celý tenhle rok je pro mě dost složitý, počátkem roku jsem neustále řešil svůj první vztah, který v té době byl už minulostí, ale s dotyčným jsme se neustále stýkali, až někdy v květnu jsme se přestali stýkat, svým způsobem k tomu pomohla má práce plus to že se začal chovat odtažitě. Teď jsem už celkem rád, že se nevidíme, ale tehdy jsem z toho byl dost vedle... první lásko no. Ale teď k jádru věci, co chci řešit od května až do současnosti, jsem vystřídal několik počítám tak deset profilu na seznamkách a sociálních sítích, ano asi řekněte že to není normální, já klidně budu s vámi souhlasit, jenže mě v ten okamžik to pomáhalo, protože jsem potřeboval klid od lidí, ale jak se to začalo dít častěji, tak jsem usoudil, že to je problém a že bych měl vyhledat pomoct, to jsem též udělal a teď čekám na první schůzku. Teď k věci, kvůli které jsem píšu, během toho období, jsem se setkal s lidmi co byly hnusný, nechápali to a nebo jen řešili kolik mám účtů a nezeptali se, jaký je toho důvod a podobně. Tak mě zajímá, jestli jsem narazili na vyjímky, nebo opravdu se v dnešní době řeší kolik kdo má účtů, co kdo nosí a nebo jak kdo vypadá, místo co má kdo v srdci a na duši.

Přeji pěkný den.
30. 12. 2022 v 12:27On-line i8051  (53/184/97)
No urcite zmena uctu neni nekdy od veci, dela to spousta lidi ze stejnyho duvodu, jako ty. Nekdy je treba udelat tlustou caru, ikdyz je to jen virtualni zmena, nic realnyho a pro poradnou zmenu nestaci jen toto. Ale vystridat za pul roku 10 profilu, to uz je fakt na povazenou a je hezky, ze si to uvedomujes. Nicmene pokud ti tento chameleonizmus vyhovuje, klidne s nim pokracuj ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 12. 2022 v 12:35Off-line ellvin  (23/183/81)
Takže ty jsi potřeboval klid od lidí, a proto sis zakládal a rušil profily na sociálních sítích a seznamkách, protože ti to pomáhalo? Nač ta zbytečná omáčka okolo, která stejně nikoho nezajímá, když jsi ten svůj problém mohl popsat v pár větách?
A abych ti odpověděl na tvůj dotaz, tak je asi dobře, že jsi nikomu nesdělil důvod toho, proč tak činíš. Je to hloupý a směšný důvod.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2022 v 12:35Off-line vlakoska_z_chebu  (20/-/-)
No nevyhovuje mi to, protože většina lidí se distancovala, přitom nedělám zas tak nic hrozného, dle mého
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 12. 2022 v 12:37Off-line ellvin  (23/183/81)
Vlakoska_z_chebu (19/-/-)
No nevyhovuje mi to, protože většina lidí se distancovala, přitom nedělám zas tak nic hrozného, dle mého
-----------------------
Tak to, co jsi dělal, hrozné není, ale normální také ne.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2022 v 12:38Off-line FazulkaO  (19/177/73)
Ano, jsi blázen:)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2022 v 12:39Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Normální to je. Lidé rádi řeší takové věci. Ostatně jsou to věci kterých si všimnou hned, na duši ti jen tak někdo nekoukne. Ale ty to řešit nemusíš, lidi jsou lidi a jiní nebudou.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 12. 2022 v 15:49On-line R77  (47/-/-)
Celý život se učíme, bohužel v budoucnu se budeš muset naučit se věcem postavit čelem, nebude možno neustavičně měnit “profil” budeš řešit (bydliště, zaměstnání… známé, sousedy…a další sociální vztahy..atd.
30. 12. 2022 v 18:25On-line i8051  (53/184/97)
Hm, koukam, ze jsi v priprave na dalsi nick. Dopoledne plne vypneny profil s fotkama byl po 3 hodinach vyprazdnen a je jak vyndany z krabice. Hele, s timhle ti asi bude muset poradit nejaky odbornik ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2022 v 18:30Off-line bombakul  (29/176/75)
Mě by spíš zajímalo s jakou sortou se seznamuješ že je to zajímá a hlavně jak se k tématu počtu profilů dostanete a proč to tam vždycky začne směřovat
30. 12. 2022 v 20:41Off-line ellvin  (23/183/81)
Vlakoska_z_chebu (19/-/-)
ale jak se to začalo dít častěji, tak jsem usoudil, že to je problém a že bych měl vyhledat pomoct, to jsem též udělal a teď čekám na první schůzku.
---------------------------------
Přemýšlel jsem nad tím, že by ze mě mohl být psycholog. Prý umím naslouchat a dobře poradit. Kvůli takovým jako ty jsem se vzdal tohoto cíle, vykašlal se na vysokou a raději budu "točit volantem" :sD bych nedokázal s vážnou tváří reagovat třeba na tady tohoto týpka, jehož největším problémem je, že si zakládá a ruší profily na sociálních sítích a seznamkách, protože mu to pomáhá na duši a chce mít klid od lidí :sD

Kdybych na FB neviděl příspěvek týpka, kterého jsi lákal na svoji hodně starou fotku zezadu s ujištěním, že jsi hubený, tak bych ti tyhle kecy snad i věřil, Vlakosko z Chebu xD mám pocit, že nám o sobě nepíšeš úplnou pravdu :-) tím jsem jen chtěl říct, že bys měl být i ke klukům, se kterými chceš m***t, upřímný xD to také s tím psychologem zkus probrat :-)
30. 12. 2022 v 21:02Off-line Titan24  (30/168/56)
Já jsem z toho docela zmatený. S čím chce vlastně vlakoska poradit, nebo proč nám to vlastně píše? :O
31. 12. 2022 v 12:54On-line i8051  (53/184/97)
Tvl jeste ze nemam fejsbuk, jinak by tam elvira na me neco urcite nasla ... :-)
31. 12. 2022 v 18:10Off-line ellvin  (23/183/81)
@i8051 Tak já normálně na nikoho nehledám žádnou špínu, jen jsem si při pohledu na Vlakoskovu profilovku vzpomněl na jeden nedávný příspěvek jednoho člověka v seznamovací skupině, kterého chtěl nalákat na sexy hubené tělo :sD
31. 12. 2022 v 18:11On-line i8051  (53/184/97)
A bylo aspon sexy hubene? ... :-)
01. 01. 2023 v 09:07Off-line zvedavko  (44/175/85)
Ja to vidim tak ze sa nedokazes stotoznit sam so sebou. tak sa dalej hladaj, navrhujem :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload