Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak by jste reagovali na změnu pohlaví u partnera?

03. 01. 2023 v 14:09Off-line Anonym
Ruku na srdce, byli by jste se svým partnerem ve vztahu i nadále, kdyby vám třeba oznámil, že hodlá podstoupit změnu pohlaví?
03. 01. 2023 v 14:27Off-line igy  (38/173/81)
Ruku na srdce, co to je za vztah, pokud by jeden něco takového řekl a ten druhý už by to dávno netušil z chování, pocitů, předchozích intimních rozhovorů?
Pokud ten vztah byl dobrý, tak to ten durhý dávno tušil a dávno se s tím smířil, možná dokonce v sobě odhalil, že ta osobnost prvního byla to, co ho do vztahu přitáhlo.
03. 01. 2023 v 16:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdybych do toho vztahu šel s tím, že bych chodil s transkou (MTF, předpokládám, FTM mě nebere), tak bych s takovou eventualitou změny pohlaví počítal samozřejmě a neni to něco co by mně vadilo u někoho koho milujískuji jako člověka a osobnost... a pokud se někdo chce nechat "přešít", obvykle se nejen cítí, ale aspoň zčásti i chová jako to pohlaví, na které se chce nechat "předělat", takže to fakt nemůže bejt překvapení... takže by mně to nevadilo... ovšem pokud bysem chodil s týpkem kterej si jeden den hraje na vojáčky v maskáčích a chlastá škopky a hrabe se v traktoru a druhý den si obuje lodičky a řekne mně že de na operacu, tak okamžitě zdrhám, páč je něco špatně :D

P.S.: pro neznalé, 13 let jsem žil s MTF... omílám to tady často ale jsou tu noví čtenáři :)
03. 01. 2023 v 16:20On-line WileECoyote  (35/178/-)
S MtF bych asi ani nikdy nerandil, takže nedokážu posoudit, a u FtM tu změnu asi nemají ještě tak dokonalou, aby to fungovalo podle očekávání. Byl bych spokojenější s tím, co je bez operace. Jak to vidí oni, nemám tušení.
03. 01. 2023 v 16:36On-line ThomasTodd  (37/186/84)
Pro mě by to musela být nová informace a nejspíš bych partnerovi pomohl v tom, co on chce a dal mu podporu. Nicméně vztah jako takový by potom nebyl možný a oba by jsme museli respektovat přání toho druhého.
04. 01. 2023 v 11:57Off-line Filipack  (23/188/67)
A co teprve změna pohlaví u premiéra? :O
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 01. 2023 v 12:16Off-line Milan32  (34/-/-)
Anonym NOVÉ
Ruku na srdce, byli by jste se svým partnerem ve vztahu i nadále, kdyby vám třeba oznámil, že hodlá podstoupit změnu pohlaví?

Re: To je vyloučeno. Vybíral jsem si vždycky takové kluky, kteří naopak posilovali mužské znaky. Tzn. věnovali se sportu, cvičení, nosili strniště na tváři, atd. Já jsem s přítelem slezl všechny štíty v Tatrách, Roháčích, v Malé Fatře. Už jako dítě jsem četl mayovky a identifikoval jsem se s postavami Old Shaterhanda a Vinnetoua a líbilo se mi, jaký mají spolu vztah a že zažívají spoustu dobrodružství. O tom jsem snil. A v dospělosti jsem si ten sen splnil. Sice jsme se s přítelem neproháněli po amerických prériích na koních, ale na horských kolech po kopcích nebo na skalách nebo jako horolezci. Páč jsme lezli i mimo vyznačené trasy a zažili opravdu dobrodružství, třeba bouřku ve výšce 2500 m, když jsi na štítu a kolem tebe to praská a pálí a jsi pro blesk terčem. Speciálně jsem si vybíral kluka, co ho bude bavit to samé, co mě.

Ale chápu, co tu píše BussterX. On měl něco jako dualimus, jako mají heteráci. On byl ten mužský prvek a jeho partner dělal ženský prvek. Dualistické bipolární vztahy jsou v pořádku. Ale mě to nelákalo. Mě vždycky lákalo nejvíce mít někoho, s kým budeme ve všem pokud možno fifty / fifty.

Mír se všemi a všem přeji vše dobré.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 01. 2023 v 13:04Off-line idea  (39/170/-)
Jelikož to rozhodnutí by asi nebylo ze dne na den, tak trochu divná otázka, ale teoreticky bych asi nechtěl lízat vagušu, páč kdybych chtěl ženskou tak nejsem s chlapem. Takže bych s ní/m asi nebyl. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 01. 2023 v 13:15On-line ThomasTodd  (37/186/84)
Co v praxi hraje roli jsou pohlavní orgány, alespoň pro většinu lidí orientovaných pouze na jedno pohlaví a nezamilovávajích se na základě lidské duše, alespoň né prio***ně.
04. 01. 2023 v 13:27Off-line Milan32  (34/-/-)
ThomasTodd - pohlavní orgán pro mě nikdy nebyl prio***a. Samozřejmě kdyby úplně chyběl, tak to by byla komplikace. Ale myslím to tak, že jsem neřešil velikosti a tvary. Zatímco postava byla důležitější. Kdyby byl tlustý nebo naopak anorektik - tak to bych nedal. Musel mít sportovní nebo normální postavu. A pohledný ve tváři. Takže sportovec fešák střední postavy. A k tomu inteligentní a vstřícný. Ani přehnaně macho, ani feminní. Tak uprostřed.
04. 01. 2023 v 13:29Off-line Milan32  (34/-/-)
Viktorbah - Mužské a ženské typy jistě existují. Tobě se asi líbí obojí. Mně ne. Mně se z žensky vypadajícího kluka nepostaví p**o. A když se nepostaví p**o nebo dokonce cítím odpor, tak pochopitelně není možný vztah.
04. 01. 2023 v 13:34On-line ThomasTodd  (37/186/84)
Však já nemyslel velikost atd. Spíš pohlavní znaky oddělující muže a ženy. Sám jsem ten typ, který preferuje spíše urostlého, ideálně vousatého týpka a feminní prvky pro něj atraktivní nejsou. Což zase třeba nehaním bo každý má preferenci jinou. Ale kdyby přišel partner s tím, že bude ženou, oki, dám mu podporu, ale neocením jeho ženskost, nebude pro mě už nadále přitažlivý/vá a oba si najdeme někoho, kdo nás více ocení. Samozřejmě bych předpokládal, že bych to asi věděl o partnerovi dřív, ale zase kdo ví.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload