Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hygiena

13. 01. 2023 v 20:13Off-line Anonym
Ahoj,
Můj dotaz se bude skládat ze dvou částí, nejdříve předních a pak zadních partií.

1) Mám problém s tím, že i když provádím každodenní hygienu -večer (mytí vodou + gelem pro intimní partie (z LIDLU)) penisu ve sprše, vždy se mi, klidně i do rána, vytvoří množství smegmatu. Docela mě to už začíná štvát. Ať dělám co dělám, nefunguje na to nic. Vím, že je to zcela normální a přirozený stav, ale když jsem třeba celý den mimo domov a pak bych chtěl teoreticky s někým něco mít, tak musím stále myslet na to, že se musím někde před tím umýt, aby se tomu druhému náhodou neudělalo blbě… jestli mě chápete.

2) No a druhý dotaz se týká análu. Jelikož jsem pasivní, tak je asi důležité se před sexem nějakým způsobem připravit. Je to blbé, ale když jsem měl přítele, tak jsem to nedělal a nikdy se mi nestalo, že by se to nějak zvrtlo. Teď ale co jsme se rozešli, tak jsem to zkoušel s někým jiným a bylo mi tak strašně trapně, když ho ze mě vytáhl… prostě se stala nehoda a nebylo to nic příjemného. Navíc mi přijde, že poslední dobou nemám moc pevnou stolici, ale ve stravě jsem žádné změny neudělal… čím to může být? Jediné co nepiji, tak je mléko, které mi nedělá dobře…

Prosím o zachování alespoň trochu serióznosti.
Děkuju za případné rady a neděkuji rádoby rádcům, co se mi budou chtít posmívat nebo si ze mě utahovat :)
13. 01. 2023 v 20:18Off-line bombakul  (29/176/75)
Holt ptáka si budeš muset těsně před akcí vždycky umejt a p***l taky. Co jinýho bys chtěl poradit?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 01. 2023 v 20:30Off-line Anonym
Děkuju, to je přesně reakce, na kterou jsem čekal
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 01. 2023 v 20:39Off-line bombakul  (29/176/75)
Nemáš zač
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 01. 2023 v 20:41Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Hele dneska jsem narazil na týpka, pro kterého je smegma šmakuláda, takže si najdi nějakého prcače, který to rád a nemusíš řešit mytí, když je to tak námáhavé.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 01. 2023 v 21:04Off-line Anonym
Jasně, šmakuláda. Díky
13. 01. 2023 v 21:09Off-line ozveno  (20/180/76)
Jestli čekáš neplánovanou akci,nos u sebe zvlhčené ubrousky.Pomůžou jak zepředu tak ze zadu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 01. 2023 v 21:10Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Tvé znepokojení není na místě. Žlázky produkující nejrůznější sekrety pracují nepřetržitě. Když smegma umyješ, samozřejmě se okamžitě vytváří nové. Vše má svůj účel a funkci - mazací. ochrannou atp. Představa, že se večer umyješ a vydrží ti to až do rána, je naivní. Je prostě potřeba se umýt bezprostředně před stykem. To samé platí i o klystýru - těžko zastavíš trávicí proces z důvodu momentálních sexuálních aktivit. A že ses u toho pokadil...? No, bóže... zadek se umyje, hadry se dají vyprat a pak se tomu společně jen zasmějete...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 01. 2023 v 21:14Off-line Denis36  (60/-/-)
Nejlepší vlhčené kapesníčky jsou od šikmovokejch. Jsou relativně levné a za cca 39 vočí koupíš 120ks. To ti vyjde na hodně úletů.
13. 01. 2023 v 21:34Off-line Anonym
Díky, to aspoň zní smysluplněji
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 01. 2023 v 21:59Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Měl bys zkusit úplnou obřízku a budeš mít pokoj
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
13. 01. 2023 v 22:30Off-line Anonym
Kvůli tomuhle problému na obřízku opravdu nepůjdu
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
13. 01. 2023 v 22:31Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Tak jako nevím co chceš slyšet za odpověď. Diagnózu stran toho, proč máš "měkčí" sraní ti tu fakt na dálku nikdo nestanoví. Křišťálovou kouli nemáme a doktoři nejsme. A i kdybysme byli, tak můžeme stejně tak akorát spekulovat a to ti je stejně nanic.

A stran toho prvního - jo, je to normální a přirozenej stav, když jsem X hodin někde "v terénu". A že musíš stále myslet na to, že by ses musel umýt kdyby náhodou něco... No, to je snad automatický že si ho před "tím" umeju, o tom nemusím nijak krvepotně přemýšlet.

Krom toho, jak často se ti stává, že jsi venku v práci/ve škole/jánevímkde a jen tak náhodou narazíš na někoho, kdo by ti chtěl hned teď okamžitě v******t p**o nebo tě ojet do p***le, že si s tím tak lámeš hlavu?
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 01. 2023 v 23:51On-line i8051  (53/184/97)
No, to je fakt desnej problem. Mozna se na sex uplne vykasli a dej se na modleni, kdyz te na tohle samostatne nenapadne reseni ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2023 v 00:26Off-line Anonym
Ičko na takovej chytrej komentář jsem přesně celou dobu čekal. Mlčeti zlato Ičko… mlčeti zlato
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 01. 2023 v 00:28On-line i8051  (53/184/97)
Jojo, mlceti zlato, ale tys to porusil jako prvni, tak se ted nevztekej :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 01. 2023 v 01:11Off-line mitterand  (58/172/50)
Hloupost s rozumem se stretla-hygienu -sprchovani kazdy den a s kvalitnimi gely a sampony ne z Lidlu.A sampon pouzivam zasadne damsky jsou po nich obemove lepsi a krasne vonave vlasy,potom nebudes mit problemy s hygienou a vymena slipu a boxerek nejlepe kazdy den, potom nebudes mit problemy s hygienou, a v lete treba sprcha klidne dvakrat-nejsme v /18stoleti/ ve Wersaillis Francie, kde hygiena se nenosila-neprovadela,a u slechty nenosila Onipozivali pudry a vonavky,aby prekryly neprijemnou vuni a na hlave meli hlavne paruky-vec hygieny kazdeho z nas....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 01. 2023 v 09:18Off-line dominantnimens  (54/195/110)
Na p**o si zkus v lékárně koupit mast Canesten a při mytí použij antibakteriální mýdlo. Před análem se prostě vypláchni.
14. 01. 2023 v 09:34Off-line primosigh  (103/-/-)
Kdo má tak velkou starost, že vlhčené ubrousky se nemají házet do záchodu tak ať si kupuje vlhčný toaletní papír, který se do záchodu může házet. https://www.pennydomu.cz/…y-wippy-mix/
14. 01. 2023 v 09:49Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Primo: "tak velkou starost" má každý, kdo má mozek v hlavě. Vše, co se nerozpouští a hází se do záchoda se usazuje v "ležákách" (vodorovné vedení odpadu) většinou v suterénech domů. Je to pak super, když zejména v bytových domech lidi ve vyšších patrech splachují do ucpané kanalizace a partajím v nižších patrech jdou fekálie WC mísou ven. ...pochopitelně po celou dobu, než přijede kanalizační služba, která z potrubí ucpávku složitě odstraní.
14. 01. 2023 v 09:54Off-line primosigh  (103/-/-)
Kalvodo, vždyť právě proto píšu, že mají lidé používat ten vlhčený toaletní papír místo ubrousků, který je navíc i o něco levnější.
14. 01. 2023 v 10:03Off-line iglw  (48/172/77)
To,že se Ti dělá maz,to je úplně normální,jasně hygiena je vždy nutná a žádoucí!Stačí vyhonit při náhodných stretkách a ne hned hulit,či anál!Soukromí,čas a znát se velmi dobře ohledně zdraví.
14. 01. 2023 v 13:33Off-line catholic  (102/-/-)
Mily anonyme, je tam hodne souvislosti a hlavne my doktori to bereme jinak...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload