Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s doktory

14. 01. 2023 v 09:57Off-line Anonym
Ahoj, mám problém docela intimní proto díky za pochopení že to píšu anonymně. Jde o to že už asi 3 měsíce mám bulku na Třísle asi 2 týdny zpět tam jedna přibyla a začalo mě bolet levé varle a vystřelovat bolest do břicha. Ano vím zajdi si k doktorovi... Jenže to je ten problém co nedokážu. Prostě mám ještě nějaké problémy s genitalem a prostě i když vím že to může být třeba rakovina nebo tak strašné ale strašně se tam stydím jít dokonce tak moc že se začínám smiřovat s tím že si užiju zbylý čas dokud to jde a pak už mě to nebude trápit. Je mi jasný že doktoři toho viděli hodně a nic je nepřekvapí ale já tam s tím prostě nedokážu jít nevím proč ale prostě mám strach. Ne z toho co mi najdou ale z toho s někým to vůbec řešit a ukazovat mu to.
14. 01. 2023 v 10:09Off-line Andy_33  (21/-/-)
Dobře a co jiného chceš poradit, kromě návštěvy doktora? :)
14. 01. 2023 v 10:23Off-line Antimon  (28/184/69)
Chudáčku. Tak to nech zajít daleko a běž tam, až budeš umírat no...možná to z tebe ten stud vyléčí. Jinak urolog vidí stovky penisů a varlat pořád, ono je to jeho práce...a ne, fakt ji nedělá proto, aby ti ho měřil a smál se ti. Jeho bude určitě více zajímat ten zdravotní problém....
14. 01. 2023 v 10:54Off-line Tony103  (40/176/65)
Ahoj Anonyme, zřejmě jsi mladý kluk, když máš psychickou zábranu navštívit lékaře. Vím jedná se o intimní záležitost, se kterou se jen tak někomu nesvěřujeme, natož abychom ji jen tak někomu svěřovali do péče. Možná to takto vidíš. Ale zkus se na to podívat z jiného úhlu. Jde tu o tebe, o tvé zdraví a o kvalitu a délku tvého života! A ať jsi jakéhokoliv věku stojí za to si svůj život užít a to v té nejvyšší možné kvalitě. K tomu ti ale bohužel nebo bohudík mohou pomoci zase jen lékaři. A stejně jako musíme vydržet při sportu nějakou tu bolest a nepohodu, aby se nakonec dostavily libé pocity štěstí, radosti možná až rozkoše, je stejně potřebné najít odvahu a požádat lékaře o radu. A taky mu poskytnout nezbytnou součinnost. Odměnou ti potom může být nejen zdraví, ale i naplněný partnerský vztah. A sladký život! Tak se ničeho nebojí a směle se výdej nejprve k praktickému lékaři! Přeji ti hodně štěstí! Pokud budeš chtít můžeme se o tom pobavit trochu podrobněji. Přeji hezký den.
14. 01. 2023 v 11:55Off-line i8051  (53/184/97)
No tak ty uz mas celkem jasno, neptas se nas, ale jen rezignovane oznamujes. Tak ok, zemri jako chlap ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2023 v 12:00Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Tak snad alespoň zemřeš rychle a bezbolestně, což u raka moc nehrozí. Nicméně GG a třeba příští život vyjde.
14. 01. 2023 v 12:28Off-line primosigh  (103/-/-)
Jasně, v rakvi už se nebudeš stydět ani když tě vystaví. Budeš hezky nalíčený, učesaný, oblečený a navíc nad tebou budou ještě brečet. Takže jdi do toho...
14. 01. 2023 v 12:30Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Myslíte, že už je po něm?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2023 v 12:40Off-line cervix  (36/174/72)
Seber odvahu, dej si frťana a jdi s tím k doktorovi, stejně tě tam ta bolest jednou dožene. K zubaři se taky nikomu nechce, ale když tě pořádně chytne bolest zubu, tak tě to k doktoru stejně donutí jít nakonec. A stud hoď za hlavu, jednou budeš chtít mít sex s někým, to se budeš taky strašně stydět se ukázat ?
14. 01. 2023 v 12:54Off-line Stan49  (50/174/-)
Může to být kýla. U chlapů v těchto tělesných partiích velmi častý jev. Ověřit si to můžeš tak, že vleže to při mírném tlaku prsty "zajede" zpět do břicha. Zároveň můžeš ucítit takové to klasické "zaškrundání". K praktikovi nemusíš, můžeš rovnou na chirurgii. Stydět se není potřeba, doktoři jsou na řešení těchto problémů mentálně nastaveni a soustředí se jen na danou záležitost.
14. 01. 2023 v 13:29Off-line catholic  (102/-/-)
Ahoj, klidne napis, jsem doktor.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
14. 01. 2023 v 18:16Off-line i8051  (53/184/97)
Anonymnim virtualnim dokrorum nepis, zajdi osobne za tvym realnym lekarem ... :-)
14. 01. 2023 v 18:25Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Hm, a chceš říct, že dokážeš určit diagnózu jen na základě dopisování si?
Jako sorry, ale řešit závažný zdravotní problémy jinak než osobně v ordinaci je cesta do rakve.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload