Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak to říct mámě

23. 11. 2013 v 11:43Off-line Anonym
Zdar kluci, potřeboval bych nějakou dobrou radu.
Je mě 20, rozešli sme se s přítelem a jsem rozhodnutej s tým jít ven před mamkou. Už mě nebaví žít ve lži a přetvářce ...
Ten pocit, když nevím jak zareaguje je ale hroznej.
Nemáte někdo nápad, jak to říct co nejšetrnějác ?? Díky ;)
23. 11. 2013 v 11:49Off-line igni  (36/192/130)
Podle me neni zpusob, jak ji to rict setrne. jenom reknu jedno, myslis ze ted je ta spravna chvile? Kdyz nikoho nemas, kdyz si prisel o p***ele? Ja osobne bych do toho ted nesel, protoze kdo te podrzi v dobe, kdy se s tim bude mama srovnavat? mas nekoho takoveho? U me to probehlo docela v klidu, ale p***el byl stejne nekdo, kdo me v tu dobu psychicky podrzel ;)
23. 11. 2013 v 11:54Off-line Anonym
Mám dost dobrých kámošů, jak kluků tak holek, kteří mi se vším pomáhají, mluvíme o tom všem, po včerejšku vím že mám i za kámoše gay, nebo spíš on to ví konečně o mě... Naše mámy se znají tak jsem si říkal že by si ony dvě o tom pak mohli třeba pokecat ... Ta jeho to vzala v pohodě
23. 11. 2013 v 12:04Off-line igni  (36/192/130)
To aby si pokecaly mamy mi rozumne nepride. Potom co ji to reknes, tak klidne, treba to potom bude pro mamu jednodussi, ale pred tim ne. Uvedom si, ze by to mohla brat tak trochu jako zradu, ze to vedi cizi lidi driv jak ona ;) normalne si s ni sedni, az budete mit nejaky klidny den, treba u kafe a nejakeho zakusku a v klidu ji to rekni ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2013 v 12:13Off-line Anonym
Tak sem to nemyslel, jako že až potom, třeba v budoucnu aby si o tom měla s kým popovídat. Sme domluvení že pujdem ven dneska. Prvně zjistím co by na to říkala, kdybych byl gay a podle toho co řekne, to buďto nějak zakecám a nebo se jí přiznám. ;)
23. 11. 2013 v 12:17Off-line Beyboy  (25/-/-)
Ten rozchod tě asi hodně trápí... :S co třeba být ještě chvilku trpělivý až na toho klučinu aspoň trošé zapomeneš, tak to začít s někým řešit, aby tě netrápilo obojí najednou.Až se jí to budeš chystat říci, řekni ji to šetrně jak chceš, ale podle mě její reakce příliš odlišná nebude. Věř ji, je to přece tvoje mamka, věřím, že ti to půjde hladce :) Držím palce!
23. 11. 2013 v 12:19Off-line Frydecak  (45/180/75)
Hoj,pak napiš jak to dopadlo kluku;)Držím palce ;) V ten moment to vezme asi dobře,spíš se uvidí,jak se se stím "popere" do budoucna :) A "u kafe a nějakého zákusku "mě fakt rozesmálo :D
23. 11. 2013 v 12:57Off-line igni  (36/192/130)
Frydecak: no co dodat, podle me kdyz je clovek dobre najedenej, ma lepsi naladu, tak takoveto zpravy prijme lepe :D
23. 11. 2013 v 13:05Off-line Anonym
Beyboy: z toho rozchodu se dostávám dobře, mám úžasný kámoše jak kluky tak holky,kteří mě v nejtěžší chvíli podrželi.
Když mě nejvíc štvou dvě věci vůči mamce. nejsem jejich, takže už z té reakce mám strach - mohli mít úplně normálního kluka a teď mají mě, a navíc jsem jedináček, takže nějaká vidina vnoučat apod. je velmi mizivá v tomhle státě ...
Dám vědět, uvidím jestli se k tomu vůbec rozhoupu, je to to nejtěžší rozhodnutí v životě ..
23. 11. 2013 v 13:13Off-line igni  (36/192/130)
Jo, vnoucata sou tezkej argument. Ale ja treba osobne deti chci a verim, ze za nejakych 10 let to pujde. Bud pres adopci, nebo pres nahradni matku. ;)
23. 11. 2013 v 13:19Off-line beem82  (42/152/59)
ZAZNAMENAL JSEM TU POZNÁMKU že je jedno, když se znají maminky, které si o tom mohou popovídat. s tim bych nesouhlasil. Taková máma se najednou ocitá v první fázi jako by commink outu. 4lověk si nemá s kým otom popovídat. závěr toho je , že když se znají tak to je jen dobře.
tohle bych přirovnal k "radikálnímu řezu" řícto poměrně naplno tak aby z toho bylo jasné a pochopitelné co tim chceš říct. po tom chvilku počkej a dej jí tak 5 vteřin, na zpracování informace, pak by se ti měla kouknout do očí, to je známka že to jde všechno dobře. další vývoj je individuální. prozatím vynech informace typu "ostatní to už ví".- měla by z toho pocit, že je poslední komu to říkáš. z největší pravděpodobností něco tuší. Hodně zdaru a písni pak jak to šlo.
23. 11. 2013 v 16:11Off-line johnj  (40/186/82)
Anonyme, ty nejsi jejich? Mají tě jenom zapůjčeného? Na jak dlouho? Možnost vrácení již vypršela? A ještě k tomu jsi jedináček? Tak to zřejmě svědčí o tom, že jejich život (byť jako zapůjčený) naplňuješ natolik dostatečně, že nemají potřebu zapůjčit si někoho dalšího. ;) Hodně štěstí!
23. 11. 2013 v 17:27Off-line Anonym
Nn jsem adoptovanej, takže soudně navždy jejich ale už ten pocit, že kdyby dostali někoho jinýho, takhle nemuselo bejt ...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 11. 2013 v 17:34Off-line igni  (36/192/130)
Sem si myslel, ze to tady vsichni pochopili. ale reknu to takhle, u zenskych neni az tak dulezity, ze to dite neni fyzicky jejich, zensky na to koukaj jinak, vybuduji si pouto i u jineho ditete a jako svoje uz ho brat budou ;)
23. 11. 2013 v 18:58Off-line johnj  (40/186/82)
To je stejné kdyby, jako kdybys měl DNA jinak a byl hetero. Tímhle se netrap. Jednou jsi jejich a nezáleží, jestli soudně, nebo biologicky. :)
23. 11. 2013 v 19:02Off-line beem82  (42/152/59)
SOUDNĚ- BIOLOGICKY....... je to o tom kdo tě má rád a kdo tě vychoval o tom jestli jsi nebo nejsi biologický syn rodiče nepřemejšlí. vim očem mluvim.
25. 11. 2013 v 16:12Off-line dildos  (41/181/89)
Ja bych to nerikal, proc si pripadne pridelavat nejaky neprijemnosti. Pokud to do tedka mohlo fungovat i s p***elem (ten rozchod me mrzi) tak proc by to nemohlo fungovat dal...
25. 11. 2013 v 16:20Off-line kamarati14  (30/-/-)
Dildos : To nemôže byť stále tak, lebo by udržiaval seba v klame a v klame rodičov !!!!!
25. 11. 2013 v 16:41Off-line dildos  (41/181/89)
Proc? Lze jim snad?:) Ja jsem nikdy nikomu nic nerekl, mam vztah pres 9 let a vsechno funguje jak ma. Kdo trochu premejslel, zeptal se sam... Ostatni to proste neresi a nebo je to ani nenapadne. Ziju v klidu a v pohode.
27. 11. 2013 v 23:19Off-line kamarati14  (30/-/-)
Dildos : A poznáš jeho život veľmi dobre, aby si mohol napísať ,, Lze jim snad?´´ O tom sa ten človek nezmienil a napísal potreboval nejakú dobrú radu, ktorú každý človek dal podľa svojho odžitého. Je len na ňom, čo si z tohoto všetkého vyberie :) A prečo v človeku šíriť niečo zlé napr. strach, keď nádej človeku a pochopenie je čisté a posunie ťa to ďalej niečo riešiť. A pre autora tejto témy : CHCEL BY SOM - neznamená nič v živote a CHCEM robí v životoch zázraky :)
29. 11. 2013 v 00:14Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Úplně to vzala v pohodě, ale nedozvěděla se to tak, že jsem přišel a řekl to, trošku jiný příběh, ale nebylo to nic trapného..
29. 11. 2013 v 18:19Off-line Anonym
Jsme s přítelem opět spolu, takže opět začne to příšerný vymlouvání s kým, kde ....
každá rada je dobrá, jenže každá matka (rodič) je jiný, na to příručky neexistují. Nechám to asi na nějakou vhodnou chvíli ..
Ale ten pocit, že už ani nevím, kdo to z kámošů ví, a kdo ne, a přitom se stále přetvařovat před rodinou je děs .... :/
29. 11. 2013 v 21:53Off-line Oxford_Bitch  (29/174/92)
Máma vycítí vždy že její chlapeček je odlišný
29. 11. 2013 v 23:50On-line januar1  (38/185/79)
Viem aky to je pocit mna sa matka stale pyta kam stale chodim a co tam stale robim
30. 11. 2013 v 15:53Off-line Anonym
Oxford_B***h: tak ta moje má asi špatnej přijímač.... :D zatím si poslední měsíc naši myslí že mám holku, tak je v tom snu zatím nechávám žít ...
30. 11. 2013 v 21:23Off-line Oxford_Bitch  (29/174/92)
Jo moje mamka si taky nejdřív myslela že mám holku (nebo aspoň se tak tvářila) :D a pak jsme měli třídní schůzky a moje třídní se ptala mamky jestli už to mám s tím svým přítelem urovnaný nebo jestli se furt hádáme.... mamka jí na to odpověděla že už je to asi v pohodě že se o tom se mnou nikdy nebavila ale že to o mě ví celou dobu. Pak přišla domu a už to nevydržela a řekla že se jí na mě a na Jardu ptala třídní tak už to "bylo venku" definitvně.... mi říkali že to o mě vždycky věděla i když jsem to na sobě nedával znát...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload