Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to v pohodě?

01. 02. 2023 v 13:35Off-line Anonym
Ahoj.
chci se zeptat, jestli je normalni ze kdyz mam sexx s klukem, tak nejsem zas uplne ta ktvrdej, kdyz mi stoji pero... a kdyz me borec mrda, tak u toho nejsem uplne tvrdej, skoro vubec... prijde mi to trochu trapne, aby si nerikal ze se mi to nelibi, ze nejsem vzruseny apod...
01. 02. 2023 v 13:58Off-line francjosef  (67/169/72)
Každý to má jinak . Záleží na věku . Jsou kluci kteří když je kluk píchá zvadnou úplně, ale přesto tečou a díky dráždění prostaty i vystříkaji. Mě stál skoro celou noc jen z bliskosti kluka . Až to bolelo. Jiným zvládnul brzy. Záleží taky na partnerovi . Dobrý to neřeší a ve vztahu nejde jen o píchání je spousta jiných věcí jak dokážeš jak mu dokážeš že je to s ním dobře.
Jako kouření mazlení a i obyčejné povídání . Je rozdíl zda jde o náhodný sex a nebo o partnerství
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 02. 2023 v 23:01Off-line Filipack  (23/188/67)
Je úplně normální, že tělo má různé reakce v různých situacích a při různých činnostech, včetně sexu. Někdy může být erekce méně pevná nebo dokonce vůbec neexistovat, aniž by to znamenalo, že se danému člověku sex nelíbí nebo že není vzrušený. Důležité je, aby ses se svým partnerem cítil dobře a uvolněně a abyste měli komunikaci o svých potřebách a přáních. Pokud ti to přijde trapné, můžeš s partnerem otevřeně mluvit o tom, jak se cítíš a co potřebuješ, aby ses cítil v pohodě a uvolněně.
06. 02. 2023 v 08:40On-line Denis36  (60/-/-)
Ve většině případů je problém v nedostatečném vzrušení a stimulace penisu, ale může být problém v horším prokrvení topořivých těles z různých zdůvodů, jako je únava po práci, stres, špatna životospráva, kouření, alkohol.
06. 02. 2023 v 17:52Off-line bombakul  (29/176/75)
Anonyme když máš sexx tak tvrdej být fakt musíš a není to ani žádoucí. Tvrdý musí být hlavně to p**o. A když tě borec mrdá tak nejsi úplně tvrdej má zase znamenat co? Sexx znamená že mrdáš ty a sex zase že mrdá ten druhej? Nějak tě nechápu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload