Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechci ho ztratit, ale

09. 03. 2023 v 15:51Off-line Anonym
Ahoj. Nacházím se v docela tíživé situaci se svým partnerem. je mi 32 a je mu 24. Jsme spolu 5 let a náš vztah byl krásný, plný lásky. Plánujeme společnou budoucnost. Je to tak rok zpátky, co se přiznal, že by ho možná lákal sex se ženou. Dle jeho slov byl panic a já jsem jeho první vážná známost. Mě to hodně zděsilo, vždy to byl evidentní gay a doufám, že je pořád. Nicméně jsme trošku experimentovali a koupil jsem mu nějaké hračky ve tvaru dámské vagíny i nafukovací pannu. Toto vše bylo super, alespoň tedy pro něj, ale doufal jsem, že tím to skončilo. Mám však pocit, že chce víc a uvažuje nad reálnou ženou. Proběhla o tom debata, ještě v humorném duchu, ale taky jsem mu jasně řekl, že pokud by něco takového udělal. Je to automatický rozchod. Nějaký čas ho to nejspíš udrželo v pohodě a nemluvil o tom, nicméně situace je poslední dobou napjatá, moc spolu nespíme a rozhodně se mi nelíbí, že v práci má najednou takových kolegyň, se kterými se dříve nekamarádil. Ženy ho nezajmali a zkrátka s kolegy nettrávil čas. Teď jak jsem zjistil, občas zajde na vínko a já samozřejmě přemýšlím, jestli se nestal nebo nestane ten nejhorší zcénář. Opravdu už nevím, jak ho přimět aby byl zase normální a vypustil tyhle nechutnosti z hlavy, bojím se, že o něj přijdu. Nicméně, dokud má i finanční výhody z našeho vztahu, je to jediná jistota o které si myslím, že ji nebude chtít jen tak pustit. Co by jste mi poradili, jak na něj?
09. 03. 2023 v 16:20Off-line wesmie  (35/-/-)
Jak na něj? Nijak. Tobě to vadí a nevěru bys zřejmě netoleroval. Dal jsi mu to nejspíš jasně najevo. Pokud tě tedy podvede (a je jedno jestli s chlapem nebo ženou), pak to bude asi konec. Je to na něm, jestli mu váš vztah stojí za to být věrný. Jo a jinak - spoléhat na to, že nechce ztratit "finanční výhody", to je dost hloupé, nemyslíš? Opravdu chceš být s někým, koho u tebe drží jen jakési finanční výhody?
09. 03. 2023 v 18:31Off-line i8051  (53/184/97)
Koupil jsi mu nafukovaci pannu? Notvle tim jsi ten problem vazne vyresil ... :-)

Bojis se, ze o nej prijdes, p***om jsi mu jasne rekl, ze baba=rozchod? No to se pak nediv, ze pujde ... :-)

Chces, aby byl normalni? Ale on je normalni, nenormalni zarlivka jsi ty, kdyz ho nutis do neceho, co nechce ... :-)

Vazes si ho prachama a spolehas, ze tim ti neutece? Tak to je nacase, aby sel za nekym normalnim naopak on ... :-)
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 03. 2023 v 18:33Off-line R77  (47/-/-)
Začal jsi si vztah s mladým, sexuálně nezralým klukem co má “možná” tendenci k bisexualitě… nebo k experimentování. Je na 90% jasné že pohodlí domova jež oba máte nebude dobrovolně chtít opustit v 23 letech pokud se váš vztah rozpadne. Tady moc rad není… nemá cenu snažit dávat nějaká ultimáta… možná je lepší si o tom více s ním promluvit. Jediné východisko je poté místo rozchodu navrhnout pauzu od sebe… a dát mu prostor ať se vybouří a uvědomí co sám chce.
09. 03. 2023 v 20:34Off-line pauxi  (49/178/79)
Kup si radši jinou hračku
09. 03. 2023 v 23:10Off-line radomir  (40/183/75)
Tím, že ho budeš tlačit do kouta, nic nezískáš... Ba naopak... Začne se vyhýbat společně trávenému času, respektive už začal a tak najednou tráví víc času v práci a po práci...

A v podstatě si nemůžeš být jistý, ale neustálým podezíráním ho do té postele s s nějakou dotyčnou fakt naženeš.

Začal bych tím, že bych se ho na rovinu zeptal, jak to v současnosti má a vidí, že nejsi d***lní, aby sis nevšiml změny v jeho chování, přístupu, nechuť k sexu atp a na rovinu bych mu řekl, že pokud ho to láká tam, ať jde, že ho držet nebudeš, ale se vším všudy a že pokud ho k tobě poutá jen zázemí, je to špatně!

On se s tebou bude (řeknu to hnusně) dusit, "utíkat" od tebe, ty se budeš trápit...

Ale určitě bych nechtěl žít v nejistotě, jestli něco za tvými zády atp - zeptal bych se ho na rovinu, jestli už něco nebylo a dle toho = NIC JEŠTĚ NEBYLO, ALE MOŽNÁ BY CHTĚL => rozloučil bych se v klidu - tzn. možná byste k sobě cestu znovu našli, protože by si třeba sám uvědomil, že to bylo jen dočasné (je to mladý kluk) a láska k tobě a to, že bys najednou v jeho životě "nebyl" by mu otevřelo oči...

POKUD UŽ NĚCO BYLO => tak pak by to bylo rázné ukončení. Pak by záleželo jen na tobě, pokud bys s ním chtěl zůstat někdy v budoucnu aspoň v kontaktu, nebo by to všechno šlo do háje.

Ať tak, nebo tak, potřebujete si PROMLUVIT A URČITĚ HO NEVYDÍREJ - to rozhodně nepřinese nic dobrého. A snad nechceš, aby s tebou zůstával, jen protože je mu s tebou dobře finančně, ale přitom ho to táhne jinam...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 03. 2023 v 09:14Off-line catholic  (102/-/-)
Myslím si, že nejde o to, že premýšľa nad ženami, skôr ide o to, že z nejakého dôvodu ho vzťah s tebou prestáva napĺňať... To so ženami môže byť len jedna z tisícich foriem úniku alebo výhovoriek, aby mohol menej času tráviť s tebou. A podľa toho, ako si na neho nezdravo naviazaný, asi aj ja by som mal potrebu zo vzťahu s tebou unikať do rôznych fantázií a stretnutí s inými ľuďmi, kde sa cítim slobodnejšie, istejšie a viac sám sebou.
10. 03. 2023 v 09:55Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Když si tě neváží a má potřebu zkoušet něco jinde a ještě s ženou, tak mu to dopřej a rozejdi se s ním. Jsou lepší kluci kteří zvládnou být věrní.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
10. 03. 2023 v 10:21Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Já myslím, že ta předposlední věta leccos vysvětluje.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2023 v 11:33Off-line radomir  (40/183/75)
Koukám, že my, co mu radíme, aby ho spíš nechal jít (po předchozím vzájemném rozhovoru, bez ultimát a nátlaku, ale s vyložením karet na stůl), máme samé nesouhlasy :-).

Nikdy bych si nechtěl někoho k sobě vázat za každou cenu, rozhodně ne za finanční jistotu... A už vůbec, pokud by mi sám řekl, že chce zkoušet to, nebo to.

Na rovinu bych mu řekl svoje - viz výše - další krok by byl už na něm (nebo na mě, pokud už něco s někým proběhlo) :-D.

Uznávám, že nejsem toho ražení, že když by partner řekl toto, tak mu řeknu, jasně, přiveď další/ho do postele/vztahu a bude to jízda a zrovna tak se nemyslím, že i tazatel je podoného ražení.

Jen si stojím za tím, že tady žádné fígle nepomohou, naopak ho od tebe ještě víc vzdálí - a to už se pomalinku děje...
10. 03. 2023 v 12:03Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Já mu dám jinou radu. Ať mu přestane poskytovat ty "finanční výhody" a zjistí hodně rychle, jak moc krásnej a láskyplnej ten vztah je.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2023 v 12:51Off-line Kady  (25/-/-)
Tak mu to povol..tím že to chce zkusit s holkou a ty to nechceš přijmout, ho jen omezuješ
To si radši najděte oba někoho jiného, kdo vám bude líp vyhovovat
Jak už tu psali ostatní a souhlasím s tím též, děláš si z něj hračku a držíš penězi
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2023 v 18:30Off-line Projekt  (48/177/74)
Hele zažil jsme úplně stejný scénář. Vše už je v pořádku... Když to řeknu hodně rychle tak jsme si dali měsíc pauzu a každý si mohl dělat co chce. On se vyřadil zjistil že to nemá za potřebí a vše je zase v pořádku. Kdyby jsi to chtěl vypsat detailněji tak napiš. Příteli je 28...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2023 v 20:43Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Pokud by něco takového udělal. Je to automatický rozchod.
- ty jsi ale zlý anonymek

A teď vážně: když už se snažíš trolit a vycucáváš si kraviny z prstu,
tak ať je to aspoň věrohodné. V čem jsi udělal chybu si najdi sám.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2023 v 21:30Off-line tanganika12  (61/179/76)
Tommen to napsal nejlépe
10. 03. 2023 v 21:32Off-line R77  (47/-/-)
To jsem netušil, že to je soutěž! :D :D :D

Jaká je první cena?
11. 03. 2023 v 01:46Off-line i8051  (53/184/97)
1. cena je noc s Jezinou ... :-)
11. 03. 2023 v 01:49Off-line Riku  (63/176/110)
I a na sebe jsi zapoměl?
11. 03. 2023 v 02:40Off-line iglw  (48/172/77)
Nech tomu volný průběh,buď se ustálí,nebo,když je dobrý,sbalí si nějakou milionářku!!,či dalšího dobře situovaného chlapa!!Je mladý,nevybouřený!A Ty ve 32 letech asi taky,že?!
11. 03. 2023 v 02:50Off-line Dinos  (37/-/-)
Jako věta: "Opravdu už nevím, jak ho přimět aby byl zase normální"..., mě v tohle kontextu docela zarazila.
Je to trochu přísný, ale pokud se rozhodl pro heteronormativu, tak bych mu to přál, možná definitivně našel sám sebe ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
11. 03. 2023 v 07:28Off-line Kady  (25/-/-)
Mě je divnější že ho nenechá to zkusit .. takhle mu jen dokazuje, že ho hodlá vlastnit, což by neměl
11. 03. 2023 v 13:09Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tak jestli fakt chcce tu ženu, asi nakonec odejde za ní.
S tím se nedá nic dělat.

Fakt, většina z nás asi neuvažuje o té tranzici :-)))
a i kdyby to někdo udělal, třeba z lásky, tak by pak stejně byl problém s děckem...někdo chce ženu kvůli dětem, zvlášt v pozdějším věku, tak okolo 30...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload