Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Názor někoho kdo posiluje

12. 03. 2023 v 18:54Off-line Anonym
Ahoj, je tady nějaký kluk který pravidelně posiluje? Potřeboval bych trošku poradit. Rok posiluji a to tak, že mám pondělky, středy a pátek 30 minut pilates na rozehřátí a protažení, pak nějaké izolované rychlé cviky 5 a 5 minut na břicho a prsa a pak následně 45 minut posilování, klasika činky+ vlastní váha. Úterý a čtvrtek běhám 45 minut. Za ten rok jsem dost zhubnul, ale nevidím žádné velké výsledky co se svalů týče. Někde jsem slyšel, že možná cvičím až moc, ale při mé námaze to má minimální viditelné výsledky a trošku mě to štve. Každá rada pomůže, ale do posilovny nechodím a zatím nechci ani utrácet za takové věci někde :)
12. 03. 2023 v 20:19Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Jako puberťák jsem se tomu dost věnoval. Měl jsem výhodu, že jsem měl docela dobře vybavenou posilovnu přímo ve škole a měli jsme tam volný přístup až do pozdních večerních hodin. I když jsi hodně stručný, myslím, že to máš celé špatně. Když nemáš na konzultace trenéra, sežeň si nějaký odborný časáky / podívaj se po internetu (za nás nebyl). I já budu dost stručný - Za mě se tréninky dělily na objemové a rýsovací. Objemové - na nabrání svalové hmoty (tvůj problém) jsou obecně kratší s důrazem na cvičení s těžkými váhami. Býval jsem taky dost štíhlý typ, ale fungoval u mě trénink s dobou trvání cca 1h vč. rozcvičky. Trénink obden, 2 hl. svalové partie v jedné tréninkové jednotce, 5 sérií cviků s 8-10 opakování s minutovou pauzou mezi sériemi. Velké váhy + jejich postupné navyšování, které budou tělo stimulovat k růstu svalů. Pozor na výživu - svaly musí mít z čeho růst a tělo musí mít dostatek energie na tak těžké tréninky.
12. 03. 2023 v 20:27Off-line Collaps  (103/-/-)
Podívej se na svou dietu. Ta je velmi důležitá. Doporučuji cvičit podle nějakého uznávaného influencera (ideálně profesionálního trenéra), kdo se tomu věnuje. Tím zaručíš, že budeš dělat cviky správně a s dostatečnou intenzitou cvičení. Pokud jsi byl/jsi hubený, tak svaly rostou pomaleji, protože nemají moc z čeho. Ale každý k tomu má menší/větší genetické předpoklady. Je to vždy o 3 věcech: cvičení, stravě a odpočinku. Hodně štěstí. :)
12. 03. 2023 v 23:52Off-line i8051  (53/184/97)
Takovyho zbytecne proskakanyho casu. Spis si uzivej zivot, zazitky z fitka jsou o nicem ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
13. 03. 2023 v 03:40Off-line iglw  (48/172/77)
Já bych doporučoval nevzdávat to!Určitě je třeba kouknout na jídelníček,ohledně svalů!
14. 03. 2023 v 12:59Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tak já to taky zkoušel, ale je to fakt geneticky daný...
takže tricepsy každej mít nebude....
a zkoušet kvůli tomu kdejaký tvarohy nebo syrový vejce, syrový maso /rada nějakejch trenérů/ radši ne..../někomu by mohlo bejt i blbě/...
Vegan proteiny jsou dobrý když nerad maso....mě nechutná....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload