Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Studuje/studoval tu někdo lékařství?

14. 03. 2023 v 13:28Off-line Anonym
Ahoj,

chtěl bych se zeptat - studoval tu někdo na lékařské fakultě obor všeobecné lékařství nebo stomatologii? Jaké máte dojmy a pocity? Náročnost studia? Šli bysta do toho znova? Nelitujete? Stojí za to to studovat nebo si mám radši dát přihlášku na ekonomku?

Díky moc!
14. 03. 2023 v 18:41Off-line bombakul  (28/176/75)
Neměl by sis o své budoucnosti náhodou rozhodnout ty sám?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2023 v 19:11Off-line Antimon  (28/184/69)
Lidé, kteří úspěšně dodělali medinu se většinou nerozhodují mezi ekonomkou. Musíš být hodně odhodlaný se tomu věnovat. Dostat se tam je těžké a udržet se xx krát těžší. Nestudoval jsem, ale moje spolužačka z mediny přestoupila a měl jsem "živé" zážitky z vyprávění.
14. 03. 2023 v 19:28Off-line qwertyasdf  (38/171/67)
Ja som lekár, učil som na lekárskej fakulte na Slovensku aj vo Švajčiarsku... ak chceš, napíš správu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2023 v 19:29Off-line Predatorabsolado  (26/183/-)
Náročnosť štúdia - asi to najnáročnejšie, čo si môžeš vybrať. Ďalej to už fakt nepôjde. Priprav si pevné nervy a behom náročnejšieho skúškového kľudne 1-2 mesiace neustále v knihách. Mimo skúškové existuje aj sociálny život takže sa neboj že by si sa učil celých 6 rokov neustále. Či to je za stojí ? záleží kde sú tvoje prio***y a prečo to chceš študovať. Ekonomka ? dosť neporovnateľné so všeobecným lekárstvom.
14. 03. 2023 v 19:46Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Hm, taky mi přijde zvláštní, že se někdo takhle rozmýšlí mezi dvěmi diametrálně odlišnými obory. Ani jedno z toho imho nejde mít jako sekundární volbu, kdyby to na tu primární nevyšlo, k obojímu musí mít člověk vztah.
14. 03. 2023 v 20:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Prdlačky, di do toho anonyme, lepší než házet lopatou někde na stavbě, když nebudeš vědět diagnozu tak si to vygugliš a pacošovi v nejhorším předepíšeš kalciovou mast 8) jinak tady na seznamce byl kdysi zajímavej rozhovor s jednim uživatelem který už sem nechodí, ten studoval medicínu a páč se mu to zdálo snadný tak si k tomu přibral pedagogickou fakultu, tam taky poznal uživatele titana co tady má profil, v menze nebo kde :D
14. 03. 2023 v 20:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Kruci oni to interview smazali :D - https://www.nakluky.cz/…typicky-gay/?…

nebo aspoň teda já ho tam nevidím -_-
15. 03. 2023 v 11:10Off-line Anonym
Díky, myslel jsem to spíš tak, že v různých diskuzích toho lidé litovali a radši by si bývali dali přihlášku na ekonomku…
15. 03. 2023 v 11:54Off-line i8051  (53/184/97)
Pokud jsi anonyme na gymplu v bizuli s nadsenim pitval zabu, bez na LF. Je to podobny ... :-)
15. 03. 2023 v 12:10Off-line Char  (52/185/90)
Studium je jedna věc a praxe druhá. Mladí lidi se vidí v bílým plášti, jak budou léčit. Ale skutečnost je úplně jiná. Zdravotní politika, atestace, celoživotní vzdělávání. Když na soukromo, tak tahanice s pojišťovnama, když na fakultě výuka, věda. Práce s lidma, kteří můžou, ale zdaleka nemusejí být v pohodě. Příbuzní, co budou vyzvídat. Jednou nohou v kriminálu nebo u soudu, když si nějakej nýmand usmyslí a zažaluje tě. Doktoři už zdaleka nejsou tak váženej stav jako dřív. Každej, i ten největší hlupák si o ně otře botu, protože si vyčte něco na internetu. Nikdy, doktořina nikdy.
16. 03. 2023 v 00:05Off-line Tygr728  (30/190/90)
,,znalosti co už nevyužiji" .... Tvl co to je za znalosti? každá znalost mi zvyšuje přehled o světě, dělá ze mě znalejšího člověka což zvyšuje pravděpodobnost že nepodlehnu sračkám (jasně samotná znalost informací není všechno).
Zvyšuje mi to obecný přehled což samo o sobě dělá člověka atraktivnějším ve věech směrech (nebo máte raději blbce?)

Tak co to je za informaci kterou nevyužiji? taková neexistuje. Jo vlastně jo, třeba unformace o tom že sem nějaká buzna napsala sračku to se asu využít nedá, to je fakt.
25. 03. 2023 v 09:01Off-line rewex  (23/-/-)
Aspoň to skús, to že stratíš rok, ak by si nakoniec odišiel a šiel na inú školu je úplne v pohode, nie je sa kam ponáhľať, pracovať budeš celý život :D a naša generácia možno nebude mať ani dôchod.
Každopádne sám som na LF a ak chceš motiváciu, je tu kvantum teplých - a prekvapivo nie tých vypatlaných :)
26. 03. 2023 v 10:23Off-line maxe  (23/-/-)
Študujem zubné lekárstvo a je to náročné, čo sa týka skúšok, ale ono pokiaľ ťa to baví a pokiaľ to chceš robiť, tak to zvládneš a pôjdeš cez to :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload