Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Administrátor webu NK

18. 03. 2023 v 12:59Off-line NaKluky.cz
Dotyčný uživatel, který tvrdí, že má od nás nějaké údaje, samozřejmě neříká pravdu. Žádné údaje nikomu neposkytujeme a ani poskytovat nemůžeme.

Pokud nás chceš v této věci dále kontaktovat, využij prosím kontaktní údaje uvedené na webu (https://www.nakluky.cz/kontakt/), děkujeme.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
18. 03. 2023 v 13:02Off-line ladinek62  (28/180/77)
Díky moc! Furt ale nechápu, proč mi byl původní příspěvek smazán, bez jakéhokoliv odůvodnění a informace, že k odstranění došlo. V tomto smyslu si stále za svým stojím a nechám to prověřit PČR.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 03. 2023 v 13:14Off-line ladinek62  (28/180/77)
Mimochodem, člověk který tvrdí, že jsou mu poskytovány informace, ale má zakázáno mluvit je i8051. Už jsem si zjistil jeho jméno a jmenuje se Tomáš.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 03. 2023 v 13:28Off-line Denis36  (60/-/-)
Mě by také zajímalo, jak je možné, že i8051 poskytuje, jak sám tu tvrdil, že můj bývalý profil jez1920fz nebyl uzamčen v archivu a mohl ho zpřístupnit včetně korespondence jinýmu účastníkovi, kterému po smazání účtu by korespondence by měla také zmizet ze zpráv. Doufám, že se bez vašeho vědomí nehrabe v profilech (i v uzavřených), pokud k tomu nemá právo. Což by znamenalo vědomé porušování podmínek těchto stránek a zákonů čr.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 03. 2023 v 13:38Off-line Denis36  (60/-/-)
Nedávno jsem poslouchal na internetu pořad, kde se mluvilo o tom, že zloději, vrazi a milionáři falsují za katrem stejné věci a vybavení k ubytování v nápravném zařízení.
18. 03. 2023 v 13:40Off-line Denis36  (60/-/-)
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, dokud se ucho neutrhne.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 03. 2023 v 13:52Off-line Denis36  (60/-/-)
Už není podivné, že milionáři si myslí, že si mohou vše dovolit.
. . . . Nemohou. Zákony platí pro všechny stejně.
18. 03. 2023 v 13:53Off-line ellvin  (23/183/81)
Denis36 (59/-/-)
Mě by také zajímalo, jak je možné, že i8051 poskytuje, jak sám tu tvrdil, že můj bývalý profil jez1920fz nebyl uzamčen v archivu a mohl ho zpřístupnit včetně korespondence jinýmu účastníkovi
-----------------------------
A koho by asi zajímalo, jak se zoufale snažíš zaujmout zdejší patnáctky? I když některé zprávy, které jsi jim psal a které v některé diskuzi byly zveřejněné, nebyly v pořádku, tak i přesto si myslím, že to nebylo něco, co by ostatní kdovíjak zajímalo. A to pomíjím fakt že ti je skoro šedesát a psal jsi někomu, komu bys mohl být dědečkem. Zrovna ty druhým piš, že chodí s džbánem pro vodu tak dlouho, dokud se ucho neutrhne :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 03. 2023 v 14:03Off-line Denis36  (60/-/-)
Elvine, pokud vím, kluci mohou od patnácti sexuálně žít, dle svého rozhodnutí a je jedno, zda si chtějí užívat s vrstevníky, či se staršími. Je to jejich věc a ty do toho nemáš právo kecat. Že se ti to ( a nejen tobě) nelíbí, je tvůj problém a tvůj osobní boj.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
18. 03. 2023 v 14:06Off-line ellvin  (23/183/81)
@ladinek62 Nevím, no. Vzhledem k tomu, že se vůči těmto útokům Jez nijak nebránil (a to na tohle téma přišla řeč několikrát), tak si nemyslím, že jde úplně o FAKE. Nebyl by jediným skoro důchodcem, který preferuje mladé.

@Denis36 To, že je to zákonné ještě neznamená, že to nemůže být divné. Aby někdo, komu táhne na šedesát, oslovoval patnáctileté... no nevím, nevím :-) a to tu nepíšu o obsahu tvých a jejich zpráv, ale narážím jen na ten věkový rozdíl :-)
18. 03. 2023 v 14:22Off-line ellvin  (23/183/81)
@ladinek62 Já jen píšu (a znova zdůrazňuji), že není úplně v pohodě, aby někdo, komu táhne na šedesát, vypisoval patnáctiletým. To, že je něco takového zákonné opravdu neznamená, že je to kdovíjak v pohodě. Já chápu, že ho přitahují mladí kluci max. do šestnácti let, jak na jednom ze svých dřívějších profilů zdůrazňoval, ale chtělo by to nějakou soudnost. Nevím, jak třeba ty, ale já bych, být rodič, nebyl moc odvázán, kdyby se mi děcko v den patnáctých narozenin tahalo s důchodci a lidmi v předdůchodovém věku. Jak píšu, chápu, že zákon proti tomu nic nemá (pokud ten stařík nemotivuje mladíka penězi a dárky), ale to opravdu neznamená, že to musím nutně podporovat. Chtělo by to soudnost, ale to se už opakuji :-) jinak pokud těm klukům psal, že by z jejich nahých těl lízal alkohol, tak jde o vážné nařčení, proti kterému se mohl bránit nejednou cestou. Ale hrozba, že by někdo ty konverzace tohoto charakteru mohl v té diskuzi do komentářů vložit, ho od nějaké sebeobrany asi odradila.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 03. 2023 v 14:27Off-line Denis36  (60/-/-)
Nepleť si efebofilii ( není to nemoc) s pedofilií, jako ičko, který to cpe neznalým do hlavy a zneužívá jejich důvěry a tím s nimi nanipuluje, čímž vytváří vědomě odpor mladých ke starším. S předem vykonstruovaným tvrzením, že si zvu nezletilé na chatu za účelem sexu s nimi. Mě to osobně uráží, páč jsem takto hluboce ještě neklesl, abych zneužíval kluky do 15 let věku, kteří jsou mnohdy povini základní školní docházky. Raději bych uvítal, jak jsem tu onehdá psal, že bych uvítal kluky na seznamkách od 16 let, aby v poklidu dokončili zš.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
18. 03. 2023 v 14:43Off-line ellvin  (23/183/81)
@Denis36 Nemusíš mě zde poučovat o rozdílech mezi pedofilií a efebolií. Těch rozdílů jsem si plně vědom. Jinak co se týče věku, tak jsi na některém svém dřívějším profilu měl napsáno, že hledáš kluky do šestnácti let, nikoliv od šestnácti. Jinak jsem nucen se znova opakovat, ale jako rodič bych nebyl odvázán, že by se mi děcko, které dovršilo patnácti let, tahalo s někým v předdůchodovém a důchodovém věku. A je za tím něco jiného, než pouze nějaká cílená manipulace, o které se tu zmiňuješ. Jelikož v tomhle nemáš soudnost, tak si myslím, že tuto diskuzi je zbytečné více rozvíjet. To, co jsem zde chtěl napsat, to jsem napsal.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 14:49Off-line Denis36  (60/-/-)
Mysleti, znamená howno věděti. Děkujeme za zbytečně vynaložené úsilí tvého výkladu.
A mj do 16 je myšleno od 15. Nižší věk tu stránky nepodporují. Max tak v tvý vykouřený hlavičce.
Předem Děkuji za pochopení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
18. 03. 2023 v 14:56Off-line ellvin  (23/183/81)
@Denis36 Proč jsi hned útočný? Že bych se trefil do černého? :-) Chovej se přiměřeně k svému věku a ne jako malý fakan, kterému se nelíbí, když ho konfrontuješ realitou. Za tím, že není normální, aby někdo, kdo je v předdůchodovém věku, opruzoval patnáctileté, si stojím. Jinak tvá argumentace, že níž, než na patnáct let věkový limit nastavit nejde, neznamená vůbec nic, "milý" Jezino :-)
18. 03. 2023 v 15:09Off-line Denis36  (60/-/-)
Stoj si za svým. Stejně ti to je houby platný. S tím nic nenaděláš, jen kydáš hnůj z kopy na kopu, milý Elvine.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 03. 2023 v 15:12Off-line ellvin  (23/183/81)
No je vidět, že jsem se trefil do černého, když jsi na mě tak roztomile začal štěkat :-) já chápu, ona konfrontace s realitou není vždy skvělá, ale tak to prostě je. A i kdyby tě šlak z toho trefil (jako že k tomu nebylo moc daleko), tak na tom nic nezměníš :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 15:16Off-line Denis36  (60/-/-)
Já se právě konfrontuji s realitou na kadibudce, kde právě ze mě vypadlo první jarní howno.
18. 03. 2023 v 15:18Off-line ellvin  (23/183/81)
Tohle je debata o hovně. Teď už doslova.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 15:20Off-line Denis36  (60/-/-)
Neboj, fotečku ti zasílat nebudu.
18. 03. 2023 v 15:26Off-line ellvin  (23/183/81)
Spíš bych se naopak bál, abys mi ji náhodou neposlal :-) z takové fotky bych neusnul ještě zítra.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 03. 2023 v 18:09Off-line i8051  (53/184/97)
Ladinek62 (27/180/77)
Mimochodem, člověk který tvrdí, že jsou mu poskytovány informace, ale má zakázáno mluvit je i8051. Už jsem si zjistil jeho jméno a jmenuje se Tomáš
------
Ja nekde tvrdil ladinku, ze mi nekdo poskytuje udaje? Kde jsem to tvrdil? Ja jen psal, ze je mam. A to proto, ze si je umim sam ziskat. Ale ty tu na vse kliknes a pak se divis, ze data o tobe koluji internetem, viz to tema, kde te kdosi nachytal na velky pero, kam jsi okamzite kliknul ... :-)

Btw ty jsi mi ale Colombo, mam to jmeno napsany na profilu ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 18:13Off-line Denis36  (60/-/-)
Vidíš to, aspoň umí číst a nepřetáčí slovní význam.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 03. 2023 v 19:37Off-line Denis36  (60/-/-)
A co máš tak důležitého na práci, že tu jsi každých 15 minut?

Jo už mi to došlo. Odpočinek před dalším sadou zásunů tvého partnera.
19. 03. 2023 v 02:06Off-line i8051  (53/184/97)
Hm, tak bozsky zalobnicek ladinek to tu vecer po moralni kocovine vse promazal, protoze mel mnoho nesouhlasu. A me bude neco rikat, chlap jedna ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 10:02Off-line ladinek62  (28/180/77)
Ne ty i***te. Já nic nemazal. Moc dobře víš, že v tom máš prsty ty, do hajzlu, a budeš to tady na mě házet. Ty jsi fakt špína. Vůbec si mě nevšímej Tomáši! Vůbec na mě nereaguj! Je mi jasné, že teď nasadíš ten svůj zkurvenej tón, že ty nic, ty hodnej. Jsi fakt s***ě. Chudák tvoje děcka. Já mít takovýho fotra, tak se vole fakt oběsím na pupeční šňůře raději.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 10:30Off-line i8051  (53/184/97)
Ladinek62 (27/180/77)
Ne ty i***te. Já nic nemazal. Moc dobře víš, že v tom máš prsty ty, do hajzlu, a budeš to tady na mě házet. Ty jsi fakt špína. Vůbec si mě nevšímej Tomáši! Vůbec na mě nereaguj! Je mi jasné, že teď nasadíš ten svůj zkurvenej tón, že ty nic, ty hodnej. Jsi fakt s***ě. Chudák tvoje děcka. Já mít takovýho fotra, tak se vole fakt oběsím na pupeční šňůře raději.

-------

Ahaa, tys ty svoje prispevky nemazal. Dobrej vtip. Tvl ty jsi pruhlednej a prolhanej, to se dalo od zacatku cekat, ale treba za to nemuzes ... :-)

Mozna to nevis a tak ti prozradim tajemstvi:
- pokud smazes prispevek ty sam, tak zmizi uplne
- pokud ho smaze administrator, zustane tam info, ze byl smazan a proc

Takze jsi chel zahrat divadlo, ze jsem ti je jako smazal vsechny ja ( Jak? Nejakym digitalnim woodoo zaklinadlem?) a neuvedomil sis tuhle ficuru. No co, tak priste ti ten vojeb a divadlo pro okoli mozna vyjde, dnes to ale nebude ... :-)

A jeste ti pripomenu, ze tys vzdy zacal reagovat na me, takze pokud si te nemam vsimat a nemam na tebe reagovat, tak uz vis, co mas delat. Treba o me nezakladat vlakna .. :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 11:01Off-line i8051  (53/184/97)
Fnuk, ladinek neunesl prohru, tak mi zase nablil do profilu a zablokoval si me. Nechcete si s nim nekdo prosim psat? Asi to opravdu pro samotu potrebuje, kluk jedna mlada ... :-)

-----

Tomáši, mně je jasné, že se snažíš zapadnout mezi nás mladé, protože buzní život ti kvůli tvému prolhanému životu za sklem utekl, ale to už bohužel nedoženeš.. smiř se s tím, že prostě mladej už nikdy nebudeš, děcka na tebe mají jistě taky svůj názor, smiř se taky s tím, že pro většinu mladých kluků nejsi vůbec přitažlivý, protože s prasátkem se bavit nikdo nechce, navíc když tlustí smrdí potem a mají malý č***ky... co z tebe rodiče museli mít? Ahoj mami a tati, je mi vole 45 a jsem teplej.. i když vám celý život tvrdím, že jsem strašnej buster kund, tak si kouřím p**o se sousedem dole ve sklepě.. a teď jak to říct doma starý a hlavně těm dětem :D a takovej člověk, kterej lže svým nejbližším mi tady bude tvl něco psát o psychopatovi :D máš dost Tomáši :D ten tvůj přiítel jistě nebude úplně rád, že si tady domlouváš randíčka s ostatními kluky, že? :) no, tak uvidíme, co na to řekne :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload