Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můj přítel spí s mým milencem

18. 03. 2023 v 20:16Off-line Anonym
Zdravím vás, je to poprvé co sem píšu nějaký dotaz, ale už jsem úplně zoufalý.

Jde o to, že před časem jsem měl vztah s jedním patnáctiletým klukem. Byl strašně miloučký a všechno, ale já už od začátku toho vztahu věděl, že potřebuji spíš někoho staršího a vyspělého. Když jsem se to s ním několikrát snažil ukončit, tak on dělal strašné hysterické scény a mně ho bylo vždy tak líto, že jsem ho prostě nemohl opustit. Časem jsme spolu přestali trávit většinu času a ani jsme si moc nepsali, a protože moje srdce bohužel toužilo po někom jiném, tak jsem se rozhodl, že začnu žít život zcela bez něj.

Problém nastal v moment, kdy jsem si uvědomil, že s tím mým přítelem nemohu dál zůstat a podvádět ho, tak jsem mu jen napsal, že je konec a začal jsem si budoucnost plánovat s mým milencem, jenže časem i kvůli škole jsem s ním nějak přerušil kontakt a zůstal jsem sám.
Dlouho se nic nedělo, až teď najednou jsem zjistil že se dali chvíli po našem rozchodu dohromady.
Teď se ke mě oba chovají dost hnusně a já vůbec nevím co mám dělat, celé dny brečím a mám strašné výčitky a deprese.

Vím, že jsem se k mému ex zachoval nechutně a také si uvědomuji, že lepšího už nikdy nepotkám, ale já neměl jinou možnost.

Poradí mi někdo prosím nějaký dobrý způsob jak se odreagovat a zapomenout na ně.

Zatím manifestuji a zkouším i meditovat.

Díky.
18. 03. 2023 v 20:21Off-line Mrvecek  (26/174/59)
No tak tohle je hodne zamotany pribeh. Byt tebou tak pockam. Cas to nejak spravi. Hlavne se zbytecne neutapej v minulosti. To je to nejhorsi co muzes udelat. Uz to nezmenis. Tak se pokus uklidnit a hlavne zadny blbosti
18. 03. 2023 v 20:23Off-line Anonym
Děkuji moc zlato:)
Snad máš pravdu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 03. 2023 v 20:27Off-line klucinek  (33/176/75)
Hmmmm sendvič ve kterým jsi nahnilým, zvadlým listem salátu odhozeným do kompostu.... rovný rovného si hledá... není co radit...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 03. 2023 v 20:33On-line Denis36  (60/-/-)
A já zase spím s příteli tvých přítelů :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
18. 03. 2023 v 20:35Off-line ellvin  (23/183/81)
Takže ty bůhvíjak dlouho podvádíš svého expřítele s jiným klukem místo toho, aby ses s ním rozešel a přešel jeho hysterické scény, a teď celé dny brečíš, že tvůj milenec ti zahýbá s tvým expřítelem? Jaká ironie :sD jen si to vyžer :-)

Jo a Jezino... tomu, cos napsal, sám nevěříš, že ne? :sD
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 20:36Off-line kuroko  (26/186/60)
No je to zamotané pěkně , co k tomu dodat . Ale asi bych si teď s tím hlavu nedělal přerušil kontakt na oba dva a snažil se jít jinou cestou . A akorát se zamyslel jakou chybu jsem udělal . každý může šlápnout vedle , ale zaleží jestli se z toho poučíš a nebudeš opakovat svou chybu. A věřím že se z toho dostaneš . bolí to hodně ale přejde to , čas zahojí i ty největší rány na duši. Věř vlastní zkušenost ( Ale trochu jinak ) Drž se a žádné blbosti :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 20:40Off-line Anonym
Všem vám moc děkuji kluci.
Já vím... je mi ze sebe fakt špatně, ale vždyť to přeci není jen moje vina v jaké jsem situaci, jen jsem se miloval a bohužel stále miluji někoho, kdo mě zradil a vybral si místo mně mého ex přítele.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 20:41Off-line kuroko  (26/186/60)
Řekl bych pul je tvoje vina a pul je jejich :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 20:41Off-line takjsemtu  (50/189/65)
Dejte to dohromady a chrápejte a š*****e spolu.A zůstane to v rodince.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 03. 2023 v 20:44Off-line ellvin  (23/183/81)
Anonym NOVÉ
Všem vám moc děkuji kluci.
Já vím... je mi ze sebe fakt špatně, ale vždyť to přeci není jen moje vina
----------------------
To už jsme se dostali do té fáze, ve které ze sebe budeš dělat oběť? Podváděl jsi svého ex, tak nejsi o nic lepší. Takže na tvém místě bych k**** držel hubu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 03. 2023 v 22:02Off-line iglw  (48/172/77)
Dej tomu čas!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 22:11Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
A já zase spím s příteli tvých přítelů
- čeština nic?
18. 03. 2023 v 22:55Off-line panskrt  (48/178/81)
Elvíro, sleduju, že jsi čím dál tím víc zapšklejší. Fakt ti to vyhovuje? Není čas se nad sebou zamyslet?
18. 03. 2023 v 22:58Off-line Anonym
Panskrt,
Děkujuuu moc, ale bohužel má pravdu, jsem fakt i***t...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 23:01Off-line panskrt  (48/178/81)
Zase to kocourku nepřeháněj, jsi mladej, máš nárok na chyby. Zkus se z nich poučit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2023 v 23:09Off-line rozmrd  (17/-/-)
Tak to můžete udělat grupáč a je po problému.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 03. 2023 v 23:14Off-line ellvin  (23/183/81)
@panskrt Jasně... poučit. Víš, on by problém nebyl ani tak v tom, že svému partnerovi zahýbal, jako to, že teď si hraje na ublíženého chudinku, který celé dny a noci propláče, protože mu bylo ublíženo, když mu jeho partner udělal to samé. Ironií osudu s expřítelem. Aspoň teď ví, jaké to je být v kůži paroháče :-)
18. 03. 2023 v 23:30Off-line Nurnberg  (18/190/-)
Upřímně bych to přijal jako jakýsi trest za tvoje chování, ponaučil se a hodil za hlavu. Prostě snažit se od nich odříznout, i když netuším na kolik je to v praxi možné. Myslím že na internetu je mnoho rad jak vytěsnit určité lidi ze svého života.
19. 03. 2023 v 01:45Off-line panskrt  (48/178/81)
Ellvine, o tom jsem nepsal. O tobě a k tobě to bylo, to je snad patrný. Delší dobu zapšklej, kdyby jsi měl jen blbej den, tak bych se nezmiňoval. Takže?
19. 03. 2023 v 01:47Off-line Dinos  (37/-/-)
Poradit lze jedno: přestat kňučet a jít dál.
Nebreč a seber se trochu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 02:23Off-line i8051  (53/184/97)
Takze ty das obema kosem a ted te stve, ze jsou spolu? To by te naopak malo tesit, ze po tom, cos je odkop, se maj dobre ... ;-)
19. 03. 2023 v 02:48Off-line rondo  (93/170/70)
Nemáte si co oba vyčítat.
19. 03. 2023 v 07:10On-line Denis36  (60/-/-)
Takhle to dopadá, když si kluci udělají trojku a pak se diví, že si oba vzájemně zahýbají a nasazují parohy s třetím. Ach ta promiskuita.
Takže rada: sestěhujte se k sobě, společně spolu spěte, užívejte života a neřešte problém kteroý jste si sami zavedli.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 07:25On-line Richard33  (44/185/80)
To je tak, když někdo není schopný "zavřít dveře" za předchozím vstahem (o expertech, kteří těch dveří mají několik ani nemluvím). Pak všichni žijete "v průvanu" a jste permanentně "nachlazení" :)
19. 03. 2023 v 08:48Off-line ellvin  (23/183/81)
@panskrt Na tvůj komentář, ve kterém jsi psal o mé údajné zapšklosti, jsem nereagoval. Na blbosti já nereaguji. Reagoval jsem na tvůj následný komentář, ve kterém jsi psal, že chybovat k mládí patří. Anonym se s mým komentářem ztotožnil, tak co se tu do mě sereš? Hleď si svého, bude to rozhodně lepší :-)
19. 03. 2023 v 09:50Off-line Anonymass  (47/-/-)
Takové problémy bych taky chtěl
19. 03. 2023 v 09:52Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym: nájdi si a tráv čas s kamarátmi, s nejakou gay friendly kamoškou a tí ti rozptýlia tvoje depresie. Hlavne sa neopúšťaj v depresiách. Byť v spoločnosti :)
19. 03. 2023 v 14:15Off-line panskrt  (48/178/81)
Ellvine, neužíváš si svoji zapšklost potichu někde v koutku, ale prskáš ty svoje jedovatý sliny do veřejnýho prostoru. Zkus si občas nastavit zrcadlo, a tohle zkus aplikovat na sebe:
Hleď si svého, bude to rozhodně lepší :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 14:18Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Neměl jsi si hledat 15 leté děcko, to jen tak pro začátek.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 14:31Off-line ellvin  (23/183/81)
@panskrt Jen jsem anonymovi nastavil zrcadlo. A sám uznal, že na mých slovech něco je. Tak pal moralizovat někam jinam, já na tvé pseudo poučky zvědavej opravdu nejsem.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 03. 2023 v 16:40Off-line panskrt  (48/178/81)
Máš recht, nestojíš ani za to slovo, internetovej siláku :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 16:59Off-line ellvin  (23/183/81)
@panskrt Já prý nestojím za žádné slovo, ale přesto jsi mi to musel sdělit. Prosté držení huby by bylo možná lepší, nemyslíš?
Víš, není mým problémem, že nejsi schopen přijmout realitu takovou, jaká je. Nebudu anonyma chlácholit řečmi o tom, že být někomu nevěrný ve vztahu k mládí patří. Nepatří. Pokud není schopen být věrný, tak nechápu, proč do nějakého vztahu vůbec lezl. Anonym nenapsal, že byli ve volném vztahu. Pak by to samozřejmě bylo o něčem úplně jiném. A pokud začal pociťovat až když byl ve vztahu, že není schopen být věrný, tak se měl tomu problému postavit čelem a vyříkat si to se svým partnerem. Kecy o tom, že nechtěl poslouchat jeho hysterické výlevy, jsou absolutně mimo. Pokud se takhle staví ke každému problému, tak to bude mít v životě těžké, chlapec :-)

A klidně si o mně mysli, že jsem zapšklý. Vůbec nevíš, co to je být zapšklý, takže mě ty opravdu nedokážeš s těmi svými nálepkami rozhodit :sD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 17:38Off-line panskrt  (48/178/81)
Průměrně inteligentní člověk chápe, že i komunikace je proces. Zřejmě tě nenapadlo, že na začátku jsem si mohl myslet, že za to slovo stojíš.
Nemusíš neustále omílat radu anonymovi, dikce tvých příspěvků je stejná min. za pár posledních měsíců. Zkus si to někdy po sobě přečíst, myslím, že zapšklost docela sedí. Přeju ti, aby si z toho jednou vyrostl, a našel sis trochu svého štěstí.
Howgh
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 03. 2023 v 18:06Off-line ellvin  (23/183/81)
@panskrt A průměrně inteligentní člověk pochopí, kdy jsou jeho "poučky" nežádoucí. Myslím, že jsem se vyjádřil víc než jasně, že o tvé názory na mě nestojím. A pochybuji, že bych ostatní tady zajímal natolik, aby o mně měli potřebu rozvíjet debatu pod každým příspěvkem, který se tu objeví. Svůj názor jsem anonymovi napsal a on se s ním ztotožnil. Nevím, v čem vidíš problém.
Ale jestli chceš diskutovat, tak fajn. Přistoupím na tu tvojí hru. Pověz mi tedy, s jakým mým komentářem tady nesouhlasíš. A nejlíp i s nějakým odůvodněním. A takové ty hloupé nálepky, jako zapšklý, si protentokrát odpusť. Je to tvůj osobní názor na mě, už jsi nám ho tu nejednou sdělil a nemusíš to pořád opakovat :-)
19. 03. 2023 v 19:28Off-line Anonym
Nehádejte se prosím:)
Každý má hold jiný názor a o tom to je...
Problém byl ten, že já jsem svému expříteli vydržel být věrný dost dlouho i přes to, že jsem už dlouhou dobu miloval někoho jiného. Až když jsme se začali odcizovat a přestali spolu trávit čas, tak jsem prostě využil situace.
Je sice pravda, že jsem ho asi poslední dva měsíce v tom vztahu podváděl, ale věřte mi, že to už skoro žádný vztah nebyl.
Dnes už vím, že jsem udělal chybu a zachoval se špatně, ale na druhou stranu se i cítím dost ublíženě. Vždyť můj milenec kvůli kterému jsem svého ex opustil, mně odkopnul a (prý kvůli škole) začal ignorovat a ještě k tomu se dal chvíli na to dohromady s ním.
Samozřejmě že ten vztah jim teď závidím, protože ho pořád miluji, ale zase jim ten vztah nechci rozbít. To bych tomu svému ex strašně ublížil už podruhé.
Já na ně chci prostě jenom zapomenout, ale jde to dost těžko když o mě šíří docela hnusné zprávy a jsou na mně zlí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 19:38Off-line Anonym
Myslím si, že ten můj bývalý milenec mně záměrně zmanipuloval abych ho odkopnul a mohl se tak dostat do jeho postele.
19. 03. 2023 v 19:40Off-line ellvin  (23/183/81)
@Anonym Fajn, začal ses se svým teď už bývalým partnerem odcizovat. Ale výslovně jste si neřekli, že je konec. A dva měsíce je poměrně dost dlouhá doba na to, abyste si to stihli vyříkat. Na co jsi čekal? Čekal jsi, až tvá nevěra vypluje napovrch nebo co sis vůbec myslel?
19. 03. 2023 v 19:53Off-line Anonym
Je to složité. On je to totiž velmi něžný a citlivý člověk. Už tak byl tehdy velmi nešťastný, tak jsem mu takovou věc nemohl jen tak říct, protože mi na něm pořád záleželo.
Ani nevím, asi jsem čekal na nějakou vhodnou příležitost.
Krom toho v tom vztahu jsme se trápili oba. Já jsem se s ním prostě minul a nebyli jsme na stejném levelu. Mimochodem pořád jsem řešil akorát jeho problémy a trpěl jeho scény.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 20:22Off-line ent  (50/183/100)
To je přece jednoduché. Vesmír ti vrací co jsi rozséval. Tak vypí svůj pohár utrpení do dna a pak jdi poučen dál.
21. 03. 2023 v 11:29Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tak tohle teda nechápu...něco je tabu, jako chodit s ex současnýho přítele...
můj jich má pár-kluků i holek, ale trochu je mi těžký s nima i kamarádit...
oni by mě mohli nesnášet, logicky...
jedna holka asi jo, ti ostatní nevím, s jedním z jeho ex kecáme o vlasech a stylingu, on tomu rozumí, ale chození, omg, to nikdy....
je to trapný, vždyt je tolik jinejch lidí...nepřátelství a žárlivost bych taky vynechal...chce to snahu, no....:-)))
Tak a řešení- kašlat na oba...a zapomenout ..žít svůj život dál,
plánovat budoucnost, školu, práci,zájmy...ono to bude časem ok..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload