Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Peníze na Ukrajinu

19. 03. 2023 v 12:43Off-line Anonym
Dotaz. Proč si myslíte, že je v pořádku podporovat UA? Vždyť jim nic nedlužíme a ani nejsou členy EU, byť se o to neúspěšně snaží. Štve mě, že vláda dá na jejich podporu miliardy, ale svým občanům v krizi pomoci nedokáže.
19. 03. 2023 v 12:52Off-line ladinek62  (28/180/77)
Protože není ani trošku správné, aby nějaká zp**ená teroristická federace útočila na suverénní stát a bral životy nevinným lidem. Až se Vladolf Vladimirovič Putler stáhne zpátky na tu svojí středověkou a prohnilou zemi, nebude se muset pomáhat Ukrajincům. Ještě něco, s čím potřebuješ poradit? :)
Souhlasím - 20   •  Nesouhlasím - 17  Nahlásit
19. 03. 2023 v 12:59On-line i8051  (53/184/97)
Tyyjo, ja asi zacnu ladinka milovat, napsal to i za me ... :-)

Anonym
Štve mě, že vláda dá na jejich podporu miliardy, ale svým občanům v krizi pomoci nedokáže.
--------------
Zajimave, vlada obcanum v CR dala cca o 2 rady vice. Na tebe se ale asi nedostalo, vid? :-)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:01Off-line ladinek62  (28/180/77)
A lajk mám kde? :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:03On-line i8051  (53/184/97)
Nikde, blokujes me vejre, tak ti ho dat nemuzu ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:04Off-line ladinek62  (28/180/77)
Tak prosím :) :D můžeš :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:05Off-line ellvin  (23/183/81)
Zjisti si, kolik peněz jde na podporu našich nezaměstnaných a samoživitelek. Pak to porovnej s tím, kolik se dalo na Ukrajinu. Z toho ještě odečti to, co jsme dostali z EU jako náhradu. Pár cigošů nás ročně stojí více, než celá podpora Ukrajiny. Za to první se můžeme stydět, za to druhé máme uznání ve světě.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:06Off-line ladinek62  (28/180/77)
Díky, za odměnu tě nechám mimo blok :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:14On-line i8051  (53/184/97)
Aha, touzis po lajcich, ja to vedel ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:33Off-line ladinek62  (28/180/77)
Ne, já toužím po dislajcích :) Takže jsi nic nevěděl :) Jako obvykle :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:49Off-line bombakul  (29/176/75)
Přijde mi v pořádku podpořit obyvatele země kteří to potřebují ale formou zásilek zboží přímo k nim a jelikož se jedná o dar tak ať to mají zdarma. Rozhodně ale nesouhlasím se systémem jakým se to provádí a sice že se všechno navozí do centrálních skladů kde se to rozkrade a ti kterým je to určený si to musí s přirážkou koupit. A klidně mi dál nadávejte
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:54Off-line ladinek62  (28/180/77)
Nadávat ti nebudu, jen mi prosím poskytni důkaz, že tomu tak skutečně je. Myšleno to, že se všechno vozí do centrálních skladů, kde se to rozkrade.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:57Off-line bombakul  (29/176/75)
Když tam něco posíláš tak to víš i bez důkazů
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:58Off-line ladinek62  (28/180/77)
Není důkazu, není činu. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 13:59Off-line bombakul  (29/176/75)
Já taky nepotřebuju abys mi věřil. Ale stejně tak bych já mohl chtít abys mi dokázal že to tak není :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 14:05Off-line ladinek62  (28/180/77)
To už jsem ti dokázal. Není důkazu, není činu :) Já nikoho z ničeho neobviňuji, za to ty ano :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 14:07Off-line bombakul  (29/176/75)
Asi k tomu mám důvod ale říkat nic nebudu. On ti to všechno dokáže čas :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 15:27Off-line Fazan  (62/-/-)
Ladinek62 (27/180/77) NOVÉ
Nadávat ti nebudu, jen mi prosím poskytni důkaz, že tomu tak skutečně je. Myšleno to, že se všechno vozí do centrálních skladů, kde se to rozkrade.

Další bezmozek, který na všechno potřebuje důkazy.Ono by stačilo zapátrat na netu jak to funguje v Rusku, potažmo na Ukrajině, ale na to nemáš mozek, aby Tě to napadlo. A určitě Ti jako důkaz nebude stačit ani důkaz někoho, kdo tam žil víc jak 6 let.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 15:34Off-line ladinek62  (28/180/77)
Říkat nic nebudeš, protože jsi jen další šmejd, kterej vyvolává nenávist vůči Ukrajině. To je celé :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 03. 2023 v 15:39Off-line ladinek62  (28/180/77)
Fazane, a na jekém netu mám zapátrat, když dle vás, rusských, rudých, teroristických mrdek je na netu cenzura? :) Jo aha, hledat mám asi v tom vašem prorusském intranetu, kde je ta pravá propaganda, že? Sbal se a táhni do p**e :) Dokaž to, že jsi tam někde hnil 6 let a možná ti budu věřit :) Holt, v dnešní době můžeš důvěřovat, ale hlavně musíš prověřovat. Zejména když informace podává kolaborantská a zaprodaná rudá špína :)

Na závěr chci dodat, že nemusím pátrat, jak to funguje v Russku. Mně stačí těch xy fotek, záběrů. Středověk.. kde nic, tu nic.. uprostřed ničeho obrovský Kreml a pak zase nic.. moc tam toho k vidění není, ty....ehm :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 03. 2023 v 15:42Off-line bombakul  (29/176/75)
Já nic nevyvolávám to ty si plnej nenávisti viz tvůj první příspěvek. Ten telefon ze kterýho píšeš máš především díky té zp**ené zemi která za nic nemůže víš o tom? Z rozhodnutí několika psychicky chorých kteří si chcou zahrát šachy na nejvyšším levlu neviň celou zemi a ještě k tomu jen jednu. Tvá jednoduchost je přímo fascinující:)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 15:44Off-line bombakul  (29/176/75)
Ty fotky sou z roku raz dva teď se tam všude staví a modernizuje za desítky bilonů ročně zajeď se tam podívat :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 15:44On-line Lolitak69  (22/171/62)
Protože v russku je nemálo magorů, kteří by nejradši obnovili sovětský svaz a velmi rádi by si pod něj vzali i nás. Stačí se podívat na jejich oficiální zprávy. Přímo o ČR říkají, že jsme vlastně nacisti, stejně jako Amerika, protože jsme odmítli jejich "přátelskou ruku". A co dělají russové s nacisty? To už je celkem jednoduchá rovnice. Tou podporou sledujeme čistě své vlastní zájmy.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 15:49Off-line ladinek62  (28/180/77)
Já se netajím tím, že jsem plný nenávisti vůči teroristické zemi. Vůči Russké teroristické nacisticko-fašistické federaci. Nebo mám oslavovat, že Russko napadlo suverénní stát a bere tam životy nevinným? Bobánku, nebuď směšnej. Takhle to máš hozené max tak ty s pár lidmi z ČR, kteří jsou proti všemu, co je žlutomodré :) To za prvé.
Za druhé nepíšu z telefonu, ale z notebooku. To je přenosný počítač. viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Notebook

A tomu textu od "máš především díky té zp**ené zemi která za nic nemůže víš o tom?" vůbec nerozumím. Můžeš mi to prosím napsat česky?

Jj, jsem jednoduchej.. jde mi to ale težce.. nicméně se tím snažím o to, aby mě pochopil i takovej k***t, jako jsi ty :) rozumíme si? :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 15:53Off-line ladinek62  (28/180/77)
Argument, že ty fotky jsou z roku raz dva mě tak rozesmál, až jsem si vyhodil sanici :) Nicméně pokud tam staví za desítky biliónů ročně, tak se nedivím, že nezbudou prachy na toalety, myčky, sušičky... a to pak Putler musí vyhlásit válku, aby řezníci z Russka mohli napochodovat a začít vykrádat baráky, ve kterých tyto věci běžně mají, jako zbytek civilizovaného světa :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 16:01Off-line bombakul  (29/176/75)
Opravdu se tam zajeď podívat. A mimochodem já je nechválím jen píšu že to tam vypadá trochu jinak než se ti tu podsouvá a hanobení jiného národa nebo země je v rozporu s naším zákonem mám pocit a to i když se jedná o Rusko který se píše s jedním s :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 16:11Off-line ladinek62  (28/180/77)
Já vím, že je to v rozporu se zákonem :) Jsem si toho plně vědom, že je to trestný čin a dokonce vím i to, že jednám v rozporu s § 355 tz. Teď se prosím obleč, sbal si občanku a jdi na mě podat trestní oznámení, jelikož je tvá občanská povinnost jít nahlásit jakékoliv protiprávní jednání a to i v případě, že si nejsi zcela jist, zda se o TČ skutečně jedná. V tomto smyslu pak tvé oznámení prověří orgány činné v trestním řízení. V případě, že mě teď udat nepůjdeš, můžeš být brán jako spolupachatel :) Rozumíme si? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2023 v 16:13Off-line bombakul  (29/176/75)
Já tím spolupachatelem klidně budu :)
19. 03. 2023 v 16:22Off-line ladinek62  (28/180/77)
Tak v tom případě mě tady prosím nepoučuj, co je v rozporu se zákonem ČR :) Moc děkuji bobánku :)
19. 03. 2023 v 16:23Off-line bombakul  (29/176/75)
Jen mě zajímalo co máte všichni s těma dvěma s jestli je to třeba nějak moderní:)
19. 03. 2023 v 17:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Na YT má kanál jan šafařík, doporučuju si tam najít video s názvem "drahá ukrajino, musíme si promluvit" díl 1 a 2... šafařík je snajpr istruktor a dělá byznys se zbraněma mimo jiné... na UA byl poskytovat výcvik a i tam cosi sponzoroval... zajímavý postřehy v tom videu, fakt doporučuju kanál člověka, kterej na UA fakt byl a pohyboval se v prostředí UA armády, výcviku a logistiky ...
https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 19:27Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
No měl bych otázku poněkud obecnější. Proč si myslíš, že je v pořádku podporovat kohokoliv? Nebylo by lepší prostě přestat lidem krást co si vydělají aby se o sebe postaraly sami? Stát nemá bejt zaopatřovateský ústav kterej ti má vytírat pozadí po vykonání potřeby jen proto že jsi línej to udělat sám!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 19:36Off-line Kady  (25/-/-)
Panenko skákavá..jak často se tu ještě bude probírat lež opozičních a mimoparlamentních stran

Na UA šlo ze státní kasy 9mld, které následně máme zpět z programu EU
Dalších cca 11mld šlo z dobrovolných sbírek lidí, firem a podnikatelů
To co říkají strany, které nahlas řvou "chceme mír, ne válku"(což používali rusové za SSSR) o 25mld ze státní kasy je lež a má to za cíl poštvat lidi proti vládě a oslabit stát... Což je popravdě už na hraně s trestním zákonem o vlastizradě.... problém je, že aby to pod to spadalo, musel by být důkaz spolupráce s FSB (ruské tajné služby), což ten doposud není, nebo spíš není oficiálně potvrzení, že by hmatatelný důkaz o úmyslném rozvracení byl
Hnutí ANO na neštěstí z tohoto musíme vyloučit, protože těm jde jen o získání moci pro sebe, těm je Rusko fuk "hodlám řídit stát, jako firmu"

A btw UA je na cestě do EU..u Nato se neví
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 03. 2023 v 20:07On-line klucinek  (33/176/75)
Ukáčkum se musí pomáhat, protože to je teď politicky správné a dle Bruselu korektní a na ničem jiném nezáleží, i když teď samotní Amíci začínají o pomoci ukáčkum pochybovat... ale my jsme lepší přece, každý občan České republiky je dle Fialskyho, nejlepšího ministra kterého kdy Ukrajina měla, ochoten položit svůj život za modrozluté šílenství.... v čemž nás ujistí sekundární prezident Ukrajiny, současně v exilu, soudruh Pávek...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 20:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Velmi mě mrzí ta minuska nahoře, je smutné, že nepřejete dobrovolníkům bojujícím za UA jejich stotisícové platy, protože ačkoliv tam západ cpe materiál horem dolem, tak si naši kluci v UA uniformách musí všechno kupovat za svoje :D

„Jsem ukrajinský voják se vším všudy, s přísahou i vojenskou knížkou,“ sdělil další z českých ozbrojenců. Většina Čechů má podepsaný kontrakt s armádou napadené země a za svou službu dostávají žold. Ten se nyní pohybuje kolem sta tisíc korun měsíčně.

Vysoké platy vojáků mají snížit korupci v armádě, která je stále velkým problémem. Ze svých žoldů si musejí kupovat vybavení i zbraně. „Nemáme například termovizi, doplňky na zbraně, oblečení. Za to se utrácí zhruba 60 procent platu,“ popsal další z českých vojáků.

I když jsou Češi v uniformách ukrajinské armády, nešetří k ní k***ikou. „Jsou líní, když se má někam jít, tak se nejde, když chcete lepší výzbroj, nemají,“ sdělil český voják. „Když jsem nastupoval k podepsání kontraktu, tak se mě ptali, jestli umím se zbraní, řekl jsem, že ne. Výcvik mi dali hlavně čeští kluci,“ dodal další. Podle českých vojáků jsou obrovské rozdíly mezi jednotkami. „Je tu dost velitelů, kteří nevědí, jak velet a neznají standardy NATO, pořád se od nás mají co učit,“ uvedl Čech bojující na Ukrajině.

https://cnn.iprima.cz/…-ucit-194067
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 20:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Jé soryjako, můj horní příspěvek patří do debaty o UA kocourech, du to tam dát, ale tady se to hodí taky tak to tady nechám už :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 21:27Off-line Fazan  (62/-/-)
Ladinek62:
Jediné, jak bych Tě mohl nazvat, když už bezmozek je ve tvém případě opravdu málo, je HŇUP. A opravdu je zbytečné takové bezduché a nenávistné NULE něco dále říkal, co je to historie a fakta. U mne jsi ten nejjjj dement na netu. Stačí ? :D Podle mne jsi pernamentně sjetý, jiné vysvětlení k tvému fanatickému blablabalabábolení nemám :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 21:42Off-line ladinek62  (28/180/77)
Já se tě neptal na to, jak bys mě mohl nazvat, co je zbytečné takové bezduché a nenávistné NULE jako jsem já říkat. Neptal jsem se tě ani na to, kým u tebe jsem a jak dlouho jsem podle tebe sjetý. Ptal jsem se na to, na jakém webu mám teda hledat fakta, když web, který zde máme všichni k dispozici je dle vás kolaborantů cenzurovaný. Kde teda hledáš fakta ty?
19. 03. 2023 v 21:43Off-line Fazan  (62/-/-)
Bombakul (27/175/70)
Ty fotky sou z roku raz dva teď se tam všude staví a modernizuje za desítky bilonů ročně zajeď se tam podívat :)

Já už v Rusku nebyl 10 let, ale dobře jsem viděl, na jaké úrovni je Rusko, je těžké cokoliv fanatickým hňupům typu Ladinek cokoliv vysvětlovat, jediné, co můžu já, za sebe dělat je, smířit se s tím, že není trestné, aby podobní šílenci šířili nenávist je proto, že jsou silně omezení na duchu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 03. 2023 v 21:51Off-line Fazan  (62/-/-)
Ladinek62
tak a teď jsi mi nahrál na smeč. Tak zkus pochopit co Ti teď napíšu. Já na netu nic hledat nemusím, učili jsme se to všechno ve škole, ale nedávám Ti za vinu, že nejen Ty, ale i tvá generace jste bezmozci, protože dobře vím, že pokud bychom vybojovali svobodu už v r.68 a pokud by v té době byl i net, tak z nás budou stejní bezmozci a tupé slepé ovce, jako jste bohužel vy.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:08Off-line Fazan  (62/-/-)
Ladinek62:
Mohl by jsi, nebo ještě lépe, dokázal by jsi mi odpovědět na jedinou otázku? Proč Ti nevadí, že USA od 2 sv.války vyvraždilo statisíce nevinných lidí, zničilo spoustu států, které jim nic neudělali, nenapadli je, ani nikoho jiného a dělají to i nadále. Já jsem v některých z těch států pracoval a tak vím z osobní zkušenosti, že to byly vyspělé Arabské země, byla to i Jugoslávie a teď cíleně USA ekonomicky ničí celou EU. Vše, co se děje na Ukrajině bylo cíleně vyprovokováno USA, o Rusko jim nejde, dobře vědí, že si nemohou napadnout jadernou velmoc, tak to obětovali Ukrajinu. Jednou tato fakta budeš muset strávit, ať chceš, nebo nechceš!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:08Off-line ladinek62  (28/180/77)
Ty jsi v Russku nebyl 10 let, ale budeš tady psát, jak je to tam teď úúúžo :D Bože Fazane přestaň.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:19Off-line Fazan  (62/-/-)
Ladinku, to mi radí ten, kdo nebyl absolutně nikde a místo mozku má v hlavě seno???? Za těch 10 let, co jsem tam nebyl, je Rusko zase o kus dál, ale co Tobě se dá povídat, Ty se raději ztrapňuješ veřejnou omluvou ičkounovi :D A na moji otázku, NEUMÍŠ ODPOVĚDĚT, jediné, co Ti jde je mlácení prázdné slámy, v tom jsi opravdu TOP :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:21On-line i8051  (53/184/97)
Fazan (61/-/-)
Za těch 10 let, co jsem tam nebyl, je Rusko zase o kus dál,
-------------
A bude to stacit? Komu tim prospejou? ... :-)
19. 03. 2023 v 22:23Off-line Fazan  (62/-/-)
Nevím na co reaguješ
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:24Off-line ladinek62  (28/180/77)
Nebyl absolutně nikde. Tohle může napsat jenom prorusský sráč.. vole nic o mně nevíš a děláš závěry :D Jojo, za těch 10 let co jsi tam nebyl je Russko zase o kus dál od moderního světa. To víme všichni.
A jestli považuješ za trapas to, že se někdo umí omluvit a uznat svou chybu, tak se prosím vrať zpět do Russka. Tam jsou tobě mentálně podobní jeden vedle druhého. A už nebudu reagovat na tebe, protože jsi pro mě zbytečná ztráta času.
SLÁVA UKRAJINĚ!!!
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:25On-line klucinek  (33/176/75)
Co, co, co, sláma u kravína? Kde? Beru hned dva balíky.... dej kontakt, odvoz mám vlastní...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:28On-line i8051  (53/184/97)
Fazane, na 61 let bys uz mohl byt nad veci a chapat. To je hlaska z filmu ... :-)
19. 03. 2023 v 22:32Off-line Fazan  (62/-/-)
Nebyl absolutně nikde. Tohle může napsat jenom prorusský sráč.. vole nic o mně nevíš a děláš závěry :D Jojo, za těch 10 let co jsi tam nebyl je Russko zase o kus dál od moderního světa. To víme všichni.
A jestli považuješ za trapas to, že se někdo umí omluvit a uznat svou chybu, tak se prosím vrať zpět do Russka. Tam jsou tobě mentálně podobní jeden vedle druhého. A už nebudu reagovat na tebe, protože jsi pro mě zbytečná ztráta času.
SLÁVA UKRAJINĚ!!!

Tak opravdu z*****ý jsi akorát tak jen Ty, protože jsi zbabělý odpovědět nna moji otázku ohledně válek USA. Na to prostě nemáš, Protože jsi jak už jsem napsal HŇUP a umíš sem jen veřejně a hlavně trapně omlouvat ičkounovi :D
A mimochodem ty HŃUPE, JÁ PROTI UKRAJINĚ NIC NEMÁM, JE TO ÚPLNĚ STEJNÁ ZEMĚ JAKO TŘEBA RUSKO, žije tam drtivá většina slušných a mírumilovných lidí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:34Off-line Fazan  (62/-/-)
I8051 (51/184/97) NOVÉ
Fazane, na 61 let bys uz mohl byt nad veci a chapat. To je hlaska z filmu ... :-)

Máš mi snad za zlé, že nesedím u bedny a nesleduji kde co? Ale sorry jako, fakt jsem netušil. Jo a plnou pravdu máš, že bych měl být nad věcí ve svém věku, ale tento opravdu hňup šíří jen nenávist. Měl by jít za tu Ukrajinu bojovat, potom bych před ním i smekl, ale takto? Je to jen i***t, co umí jen tlachat.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:44On-line i8051  (53/184/97)
Fazan (61/-/-)
... a umíš sem jen veřejně a hlavně trapně omlouvat ičkounovi
--------------
jen ho neech, hezky se to posloucha a vubec mi to nevadi ... :-)))
19. 03. 2023 v 22:48Off-line ladinek62  (28/180/77)
Fazane, jakej fake tady máš? Všiml jsem si, že vždycky něco napíšeš pod pár příspěvků, pak svítíš třeba 2-3 minuty červeně, mezitím ti naskáčou lajky, pak jsi zase zelený a takhle dokola.
Já opravdu nejsem povinný tady odpovídat na otázky pomatence. To nevím z jakého titulu bys mi tohle měl přikazovat.
A pokud je podle tebe člověk, kterej se dokáže omluvit slaboduch, tak nevím, v jakém nešťastném prostředí tě rodiče vychovávali. No, jestli to bylo v nějaké russké kolonii z Uralem nebo někde ve sklepě pod Kremlem, tak se nedivím, proč jsi takový ubožák. Myslím, že jsi krásně většině ukázal, že ten slaboduch a trapák jsi ty, nikoliv já. Ale každý ať si o mně myslí co chce. To jsem naštěstí nikdy neřešil, abych se trápil tím, co si o mně kdo myslí. Já se nepotřebuji zalíbit NIKOMU. Každý, kdo mě osobně zná ví, jakej jsem a nějakému anonymnímu pánovi já tady dokazovat nic nemusím. Takže takhle z mé strany všechno. Sbohem
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 03. 2023 v 22:54Off-line Fazan  (62/-/-)
Tak podívejMe se, dutá palice svétííííí, a že ty budeš i ten teď nevím ten nick co se Tě zastává u té trapné omluvy ičkovi. ONO TOTIŽ KDYŽ NĚKOHO NAPADNE NĚCO TAKOVÉHO, TAK TO OBYČEJNĚ BÝVÁ TAK, ŽE PRÁVĚ ON TAKOVÉTO PODPÁSOVKY PROVÁDÍ .D Odpovídat opravdu povinen nejsi, ale přiznej si raději, že ne tu odpověď prostě nemáš, to tak prostě je. Jo a kdýž se už loučíš, tak potom i já. Tak S Pánem Bohem :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 03. 2023 v 23:00Off-line Fazan  (62/-/-)
I8051 (51/184/97)
Někdy mne taky dokážeš zvednout ze židle, ale Ty na to máš, takže si to i můžeš dovolit, ale jak už jsem mnohokrát psal, i když mne ti mladí štvou tím, jak jsou jednoduší, tak narodit se já v jejich době, budu asi jim hodně podobný.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 03. 2023 v 17:07Off-line FinMich  (30/174/-)
Ukrajina je suverénní stát. Byla bezprecedentně napadena cizím státem. Jedná se o teroristický akt.
Proto je potřebné Ukrajinu podporovat. Vítězství Ukrajiny je v tomto konfliktu poněkud zásadní.

Ač jinak nenávidím vládu ČR a naprosto s nimi nesouhlasím a považuji je za to nejhorší co kdy ČR potkalo, tak souhlasím s tvrzením vlády, že Ukrajina bojuje za nás všechny, i za naší svobodu.
Pro Rusko můžeme být kdykoliv další na řadě.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2023 v 19:26Off-line Kady  (25/-/-)
Hale, kdyby na tom rusove nebyli špatně a měli by 100% jistotu, že je spojenectví UA s EU/NATO nemuže porazit ... tak by netrvali na zrušení sankcí (o kterych místní kolaboranti na demonstracích tvrdí, že jsou neučinné) a nechtěli by ani, aby byla obvinění u ICC stažená

prostě rusko dostavá na zadek a dokazuje to jak aktualní prohlašení o možnosti obnovy mírových jednáních, tak video s putinovo dvojníkem v Mariupolu
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2023 v 19:34Off-line bombakul  (29/176/75)
Ukrajina je cokoli jenom ne suverénní. Jak na to kdo přišel?:)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 03. 2023 v 19:54Off-line Kady  (25/-/-)
Tim padem není ani čr suverenní země
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:10Off-line bombakul  (29/176/75)
To opravdu není :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:12Off-line Kady  (25/-/-)
No jo ... ja zapomněl :D my jsme vlastně ''vzbouřenecká kolonie'' rakouska :D
20. 03. 2023 v 20:18Off-line bombakul  (29/176/75)
Schválně sem koukal do slovníku na význam slova suverénní a mělo by to být něco jako nezávislý nebo dokonalý tak v tomhle významu to spojovat zrovna s Ukrajinou je dost úsměvné:)
20. 03. 2023 v 20:19On-line klucinek  (33/176/75)
Ukrajina je suverénně v p***li... stejně jako my...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:21Off-line bombakul  (29/176/75)
My by sme si ještě mohli pomoct. Zatím máme z čeho ale už taky stojíme nad propastí:)
20. 03. 2023 v 20:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Já čtu často a nejen tady, že vítězství ukrajiny je jediný řešení a že ukrajina musí zvítězit atd... může mi prosím někdo říct, co přesně to vítězství ukrajiny vlastně je podle vás? já furt nevim, co si mám představit pod tim slovem vítězství ukrajiny a je možný, že vy tím slovem myslíte něco jinýho než já, protože jestli vítězství znamená dle něčích představ vyhnání rusáků z donbasu a hlavně z krymu, tak to ví už aji politici na západě že to neni reálné (teda ne bez rozpoutání třetí světové válk), teda tím myslím státníky, ne politický nuly třetí kategorie ala fiala a spol :D za současný situace je jediný rozumný řešení dokopat putina a zeleninu k jednacímu aby se ruská armáda zastavila tam kde je a neprovedla na jaře pokus o velkou ofenzivu což by znamenalo další tisíce mrtvol UA civilistů co tam eště zůstali, u jednacího stolu zamrazit status quo a smířit se s tim, že UA je menší... tak jak se finsko smířilo že jim rusáci sebrali kus karelské šíje a německo s tim že jim poláci (s rusama) ukousli po válce kus pruska na východě :D ... jenže nikdo jednat asi nebude a možná nechce, zeleninu by stálo vyjednávání jeho politickou pozici a sesadili by ho jako zrádce a putin chce západu dokázat že má delší p**o... otázka je, jak dlouho bude západ předstírat, že věří vítězství ukrajiny (tedy v osvobození krymu etc...)....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:35Off-line bombakul  (29/176/75)
Ukrajina měla podepsat neutralitu hned na začátku a byl by klid. Ale jestli je to mydlení se nějak naplňuje tak prosím je to jejich věc :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:40Off-line sta  (38/-/-)
Vyhnání putinovců z Donbasu je absolutně reálně a uvidíš to už letos, Krym trochu později. Jednat s Putinem nedává žádný smysl. Pokud vyjednáš "mír", za pár let vyrábí další rakety a znovu začne bombardovat. A pak dojde i do Česka.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Putin je monstrum kterýho si západ pár desítek let vyráběl než se mu povedlo z něj udělat to co teď je - paranoidní magor s mindrákama zahnanej do kouta, snad jsou všichni spolutvůrci spokojení :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Vyhnání rusáků z krymu by reálné bylo za podmínky, že by rusko nebylo jaderná velmoc... tak doufám, že to nikdo nezkusí...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:49Off-line Kaido  (31/184/77)
Západ si ho vyrobil hej? :D
A ja som žil asi v mylnej predstave že putin je špičkový agent vyškolený ešte za čias KGB takisto ako väčšina tej stareckej Generality ktorú má v blízkom okruhu... sú to proste len starí komunisti, ktorí by radi na staré kolená oživili svoj imperialisticky sen.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:51Off-line Kaido  (31/184/77)
BussterX
Jaderna veľmoc neznamená ze musí cely svet potkanovi z Kremľa sa prispôsobovať a nechať sa vydierať.Odjakziva boli jadrové zbrane určené práve na to aby sa nepoužili, akonáhle by putin co.i len jednu pustil tak by pochoval samého seba, nikto.by mu nezostal ako spojenec, ani ta Čína, ktorá si postupne z celého.Ruska spraví aj tak vazalský štát:)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Zas tak špičkovej asi nebyl když ho jebli agentovat do socialistického východního německa :D
20. 03. 2023 v 20:54Off-line Kaido  (31/184/77)
Tak vidíš a teraz tento špičkový agent vládne 20 rokov bez prestávky "demokraticky" veľkému Russku, to teda moc dobre rusaci nedopadli.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:55Off-line sta  (38/-/-)
Putin je břídil. Anexe Krymy je jediná věc, která se mu povedla za 25 let v čele Ruska. Jinak skoro všechno ztratil. Ekonomika Ruska mohla by být mnohým líp díky vyšším cenám ropy. 25% Rusů nemá splachovací záchod, 30% nemá doma teplou vodu (https://ziegler.blog.idnes.cz/blog.aspx?…).

https://radiozurnal.rozhlas.cz/…jeva-8732839
20. 03. 2023 v 20:58Off-line BussterX  (103/130/150)
To s tou čínou je asi to jediný, co putinovi zatim brání, aby nepoužil malou taktickou jadernou zbraň přesně k tomu k čemu je určená - proti koncentrovaným uskupením nepřátelských tanků na ukrajině... ale jestli někdo vleze na krym tak mám strach že už putnovi bude všechno jedno, a nejsu p**a tak je jasný že si přeju abych se pletl a aby putna případnou ukrajinskou invazi na krym řešil bez emocí :D
20. 03. 2023 v 20:59Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Co přesně to vítězství ukrajiny vlastně je podle vás
- samozřejmě nejen vyhnat ruské vojáky ze svého území a dostat z nich odškodnění (p.: ví někdo, kolik se dneska účtuje za 1 lidský život?),
ale samozřejmě zahnat je až na Sibiř a území po něj zabrat v rámci válečných reparací - což je mmch. to, proč je podporujeme, Ukrajinci sami celé takové území neobsadí, že ano
- další dotazy?:o)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2023 v 21:02Off-line bombakul  (29/176/75)
Já fakt nechápu jak někoho může bavit žít ve snu :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2023 v 21:02Off-line Kaido  (31/184/77)
BussterX
Ak sa na to pozrieš akokoľvek, putinovi by absolútne nepomohlo použiť akúkoľvek.jadrovu zbraň, či už takticku alebo.strategicku, takticku napr z toho dovodu ze AFU jednotky sú rozmiestnené po častiach, žiadna hromada jednotiek a bojových vozidiel.na jednom.mieste... takže by to absolútne nemalo.zmysel pustiť.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 03. 2023 v 21:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Á lukréťa, aha politruk je tady :D:D, no tak v tomto případě už nic :D tak jako argumenty proruských dezolátů zabalených do český vlajky nemám kapaciítu zpracovat, taktéž i argumenty dezolátů prourajinských taky nemám jak vyargumentovat a hlavně vstřebat :D čus bus, du gamesit chvilu :P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2023 v 21:08Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Pan "supervtipný" nechápe vtip? Ne(dů)vtipné...
21. 03. 2023 v 00:28Off-line Fazan  (62/-/-)
Sta (37/-/-)
Putin je břídil. Anexe Krymy je jediná věc, která se mu povedla za 25 let v čele Ruska. Jinak skoro všechno ztratil. Ekonomika Ruska mohla by být mnohým líp díky vyšším cenám ropy. 25% Rusů nemá splachovací záchod, 30% nemá doma teplou vodu (https://ziegler.blog.idnes.cz/blog.aspx…).

Ano i já říkám, že je Putin břídil, ale jen v tom, že se jen díval a nezasáhl, když USA ničily od konce 2 sv. války jednu zemi za druhou a nechal zabíjet nevinné lidi. I díky tomu se tak Amíkům dařilo provádět to svinstvo, za které ale stejně jednou zaplatí. Nakonec se najde někdo, kdo je zastaví. To, že stojí za válkou na Ukrajině, ví každý, kdo nemá v hlavě seno, jenže asi si vzali moc velké sousto. A kdoví, možná nikdo nás ani netuší, jak blízku k tomu je. Čas ukáže!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
21. 03. 2023 v 01:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Fazane, pokud to bereš od konce WWII, tak USA se dost často někam vměšovaly a pomáhaly otevřeně nebo skrytě buďto svrhnout vládu nějaké země nebo někam nacpat svý vojáky aby pomohly jedné straně proti druhé, ale nezapomínal bysem na to, že tam obvykle ještě před tím v tý zemi začala nějaká levicová revoluce podporovaná zbraněma z ruska a přítomností ruských poradců viz korea, vietnam a pár latinskoamerických zemí asi :D
21. 03. 2023 v 08:41Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Mám pocit, že výrazivo jako WW+číslo byly donedávna hlavně akorát tak názvy nějakých těch tvých her. The Times They Are a-Changin'.
21. 03. 2023 v 11:00Off-line francjosef  (67/169/72)
Rusáci jsou ,byli a budou vždy rozpínaví šmejdi. A to že napadli UK je jen krok k tomu, aby obnovili východní blok jak o tom Putin mluvil den před vyhlášení války kdy řekl že cílem je aby se Evropa dostala před r. 1995 krystaly nebyli v Nato a v EU
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 03. 2023 v 11:27On-line i8051  (53/184/97)
Rusaci uz napadli B***anii? Tyyyjo a v telce o tom neni ani ň, to bude nejaka konspirace medii, ne? ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 03. 2023 v 11:40Off-line francjosef  (67/169/72)
Ono je dobré znát historii a to i od lidí co to zažili
USA dodalo za 2valky do SSSR pomoc ve výší 10,8 miliard dolarů a další materiální pomoc. 14000 stíhaček,300 lodí,statisíce automatických zbraní,1977 lokomotiv,35170 motocyklu, 18564 tanku,345000 výbušnin a další. Například 3786000 pneumatik, 15000000 vojenských bot a statisíce tun potravin ,paliva a dalších surovin.
Zatímco Rusko nepomohlo nikdy a ještě donutila aby jsme nepřijali Marshalluv plán pomocí po válce
21. 03. 2023 v 11:42Off-line francjosef  (67/169/72)
I8051 co to meleš. I když je pravda, že loni to prohlásil Lavrov že pro ruskou není problém zaútočit na Anglii
21. 03. 2023 v 11:43On-line i8051  (53/184/97)
Francjosef (66/169/72)
A to že napadli UK je jen krok
------------
Ja to nemelu, tys to napsal, ze napadli United Kingdom ... :-)
21. 03. 2023 v 11:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Frantapepa má pravdu (ad maršálkův plán vs CCCP), ovšem když už se patláme amatérsky v té histórijy, tak bysem rád připoměl naše piloty v RAF v době WWII, i na jejichž adresu winston čurčil poznamenal, že nikdy tak moc lidí nedlužilo za tak tak moc tak malé hrstce lidí - jako výraz vděčnosti za to, že naši piloti pomohli a to bez nadsázky vyhrát leteckou bitvu o anglii... (mimo to naši vojcli bojovali pod b***skou armádou aji u tobruku v africe etc.) a pak si po válce nechali tomíci zaplatit od československa za letadla a za žrádlo a za fusekle a trencle který našim vojákům v anglii za války poskytla b***ányja, zaplatili sme si za to že naši piloti mohli umírat nad anglií, naši pěšáci u tobruku a naši tankisti u dankerku v pětačtyrycátým místo aby seděli doma v protentokrátu a makali v německý zbrojovce :D
21. 03. 2023 v 12:36Off-line francjosef  (67/169/72)
I8051 beru UK jako zkratku Ukrajiny . Vím že oficiálně je jiná, ale doufal jsem že to každý pochopí v souvislosti s tím co jsem psal před tim
21. 03. 2023 v 14:02Off-line Fazan  (62/-/-)
BussterX (102/130/150) NOVÉ
Fazane, pokud to bereš od konce WWII, tak USA se dost často někam vměšovaly a pomáhaly otevřeně nebo skrytě buďto svrhnout vládu nějaké země nebo někam nacpat svý vojáky aby pomohly jedné straně proti druhé, ale nezapomínal bysem na to, že tam obvykle ještě před tím v tý zemi začala nějaká levicová revoluce podporovaná zbraněma z ruska a přítomností ruských poradců viz korea, vietnam a pár latinskoamerických zemí asi :D

Nemám problém s tím, tak nějak i souhlasit, jenže jde o toto: Ani jedni tam neměli co dělat, pokud je vlády těch států nepožádaly o pomoc. A řekl bych, že jak Korea, tak i Vietnam, SSSR požádaly, na rozdíl od Amíků, kteří se neptali a bezohledně vraždili. Je to jejich styl, cíleně vyvolávat nepokoje a posléze z nich profitovat.
21. 03. 2023 v 14:11Off-line Fazan  (62/-/-)
Off-line BussterX (102/130/150)
Frantapepa má pravdu (ad maršálkův plán vs CCCP), ovšem když už se patláme amatérsky v té histórijy, tak bysem rád připoměl naše piloty v RAF v době WWII, i na jejichž adresu winston čurčil poznamenal, že nikdy tak moc lidí nedlužilo za tak tak moc tak malé hrstce lidí - jako výraz vděčnosti za to, že naši piloti pomohli a to bez nadsázky vyhrát leteckou bitvu o anglii... (mimo to naši vojcli bojovali pod b***skou armádou aji u tobruku v africe etc.) a pak si po válce nechali tomíci zaplatit od československa za letadla a za žrádlo a za fusekle a trencle který našim vojákům v anglii za války poskytla b***ányja, zaplatili sme si za to že naši piloti mohli umírat nad anglií, naši pěšáci u tobruku a naši tankisti u dankerku v pětačtyrycátým místo aby seděli doma v protentokrátu a makali v německý zbrojovce :D

Pod toto se můžu podepsat! Tátův brácha padl jako pilot 311bombardovací perutě. Naši letci prováděli pro Anglány ty nejrizikovější nálety, své piloty si hýčkali, to není nic nového.
21. 03. 2023 v 15:12Off-line bombakul  (29/176/75)
Francjosef Rusko nikdy nepomohlo? Co třeba těch 50 mld dolarů co nacpali po rozpadu do Ukrajiny?
21. 03. 2023 v 18:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Bombakoule, když sousedovi násilím zaberu jeho garáž na dvoře a ta garáž má děravou střechu tak do ní taky zainvestuju když budu psychopat kterej nerozlišuje mezi svým a cizím :D teda ne že bysem byl prokyjevský troll a ukrajinofil a proukrajinský dezolát, ale jsem objektivně nestranný a musím se tedy ohradit proti vytváření dojmu, že je putin filantrop :D

"Filantropie (z řec. filein, milovat a anthrópos, člověk – láska k člověku), nebo lidumilnost znamená humanisticky motivovanou dobročinnost, dávání peněz, zboží, času nebo úsilí pro podporu obecně prospěšného účelu, zpravidla v delším časovém horizontu a s jasně definovanými cíli. V obecnější poloze lze filantropii pojmout jako jakýkoli altruistický počin, který směřuje k podpoře dobra nebo zlepšování kvality života. Filantrop může být rovněž označován jako lidumil."

https://cs.wikipedia.org/…/Filantropie
21. 03. 2023 v 18:38On-line klucinek  (33/176/75)
I ty neutrální ruSSofilcko, ty ty ty....^⁠_⁠^
21. 03. 2023 v 18:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Já nemám rád putinův kryptoklerofašistický režim, ale nevadí mi normální rusové, kteří v těch sračkách musí žít (podobně jak my za nacistů nebo komunistů protože obyčejný člověk řeší hlavně to, jak uživit rodinu)... a rád se koukám na ruský filmy, takže bysem si dovolil nazývati se rusofilckou s jedním S...
21. 03. 2023 v 18:53On-line klucinek  (33/176/75)
Jeeeeeeeeežiši, kolikrát ti to budu ještě vysvětlovat? Buďto schválený žlutomodrý brejle ( ty jsou současnou schválenou povinnou náhradou růžových) nebo ruSSofilcka, vyber si... zatím se dvěma S, časem přibudou i další S...pokrok nezastavíš ^⁠_⁠^
21. 03. 2023 v 19:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Bohužel rusofilní (přesněji tedy asi putinofilní) dezoláti mě taky nemaj rádi, v debatách pod ruskýma filmama nemohou pochopit, že mám rád ruský filmy a normální rusáky, ale že nemám na nočním stolku fotku putina a hlava jim to nebere... co mi to jen připomíná... :D
21. 03. 2023 v 19:16On-line klucinek  (33/176/75)
A máš alespoň kalendář s Putinem? (⁠*⁠_⁠*⁠)

No co ti to může připomínat... že selskej rozum je v p**i...
21. 03. 2023 v 19:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Jako putin byl asi sexouš za mlada, škoda že ho nějaká ruská verze jeziny kdysi neuvěznila na chatě - svět by byl hezčím místem k životu :D https://i.imgur.com/C9OxZup.jpg
21. 03. 2023 v 19:21On-line klucinek  (33/176/75)
Na obou těch fotkách je pro jezinu už nepoužitelnej....
21. 03. 2023 v 19:26Off-line reader30  (43/-/-)
Jako jo, podpora Ukrajiny je nezbytná. Sám posílám aspoň tisícovku každý měsíc od začátku války. Ignorovat co se děje mi přijde bezohledné, krátkozraké a hloupé. Stačí si poslechnout Putina/jeho ministra zahraničí. Jsou demonstrace za mír, ale že by šli namísto na Václavák demonstrovat před ruskou ambasádu, to ne.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 03. 2023 v 22:18Off-line Kady  (25/-/-)
Protože to jejich ''chci mír'' vychazí z ruske propagandy, kde rusove si stěžují jak zapad dodava zbraně na UA a to prodlužuje konfilkt

prostě jen d***l nedokaže pochopit, že putin už několikrat řekl, že dokud rusko nedokončí sve cíle, tak žadna valka neskoční a konec
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 03. 2023 v 02:44Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
FinMich: Já mezi náma a ukrajinou teda ještě vydím vždy alespoň jeden živej štít... buď mluví polsky, nebo slovensky takže tvrzení "Pro Rusko můžeme být kdykoliv další na řadě." je čistej dezinformační blud. :-)
https://mapaevropy.eu/…mapa-evropy/

Kaido: Pozor, je zatraceně velkej rozdíl mezi taktickou strategickou hlavicí. Strategický jsou ty mrchy kterejma se zastrašují státy a nikdo je nechce použít. Taktický jsou ty co máš abys je naházel na souseda, nebo s nima třeba hasil požár plynového vrtu. To že UA síly jsou rozprostřený neznamená že taktický nejde použít. On hodně zajímaví efekt jejich nasazení je na likvidaci dopravní infastruktury, která je celkem potřeba k dopravě zásob a pár tejdnů silně radioaktivní kráter (potom už méně a méně) místo železničního uzlu dokáže armádním logistikům způsobit plešatost... obzvlášť když to nebude jeden kráter na jednom místě. Dost vysoko odpálit atomovku nad kievem zas má efekt s EMP kterej dost naruší spustu funkcí státu. Další případ užití jsou třeba elektrárny (obzvláště přehrady). Jako to by šlo použít i nejaderný zbraně a popravdě nechápu jak to že se rusové držej tak zkrátka... Protože taková uměle protržená přehrada je to "ideální" co může potkat nepřítele. Zatopené civilní oblasti, hnijící mršiny, infekční nemoci... by silně vázaly síly ukrajiny... Vojáky z fronty by tam sice nikdo nestáhl, ale UA logistika by zažila peklo a ta fronta by to odnesla nepřímo. Ale třeba v UA žádná vhodná není? nevím.

francjosef: Marshalův plán se dost přeceňuje. Rozhodující byl kapitalismus. Ten tu chyběl. No za to sověti mohly taky...
22. 03. 2023 v 16:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Jednou větou - původně strategický atomky měly vyhrávat války, taktický atomky měly vyhrávat bitvy....
22. 03. 2023 v 18:22Off-line bombakul  (29/176/75)
Mě to teda přijde spíš jako souvětí než věta ale z češtiny sem míval čtyřku:)
22. 03. 2023 v 20:00On-line i8051  (53/184/97)
Tak ted vis, proc jsi ji mel ... :-)
22. 03. 2023 v 20:11Off-line bombakul  (29/176/75)
Ani ne :)
22. 03. 2023 v 21:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Asi tagle, ono to sice vypadá podle těch 2 přísudků jako souvětí, ale to souvětí samosebesamose identifikuje jako větu holou... chce tady snad někdo upírat tomu nebohému souvětí právo být tím, čím se cítí být? -_-

a uznej, že napsat "řeknu to jednou větou" zní líp, než "řeknu to jedním souvětím" :P
22. 03. 2023 v 21:42On-line i8051  (53/184/97)
A zkus to rict jednim slovem, to pak budes teprve frajer ... :-)
22. 03. 2023 v 21:45On-line klucinek  (33/176/75)
Šmytec.....

Za to si zasloužim aspoň písničku, klíčenka už je moc....
22. 03. 2023 v 21:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Šmičec :P
22. 03. 2023 v 21:47On-line klucinek  (33/176/75)
Ten používali v Osvětimi když vyhrávali veselý písně k pochodu do "deratizačních místností"....
22. 03. 2023 v 21:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Heh co? :D jak sme se od větného rozboru dostali do osvienčimi? :D
22. 03. 2023 v 21:52On-line klucinek  (33/176/75)
Přes housle...^⁠_⁠^ historie je tak krásně pestrá..
22. 03. 2023 v 21:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Ale proč zrovna tam? šmičeč nás mohl dostat na tolik povznášejících míst a ne zrovna TAM :D
22. 03. 2023 v 21:57On-line klucinek  (33/176/75)
Halt když se řekne šmičec někomu se hned vybaví Stradivárky a někomu pochod do komor... za doprovodu Stradivárek...(⁠*⁠_⁠*⁠)
22. 03. 2023 v 22:00Off-line BussterX  (103/130/150)
To nedávám, du gamesit 8)
22. 03. 2023 v 22:01On-line klucinek  (33/176/75)
Tož tedy gud ping vinčuju......
22. 03. 2023 v 22:52Off-line keram  (48/176/59)
Správné to není, nemělo by se jim posílat peníze z rozpočtu nás všech.Pokud někdo chce z nějakýho důvodu Ukrajincům něco posílat,tak jen ze svého!! Jsou to vyhozený peníze,ty se tam budou rvat mezi sebou dlouho až do posledního Ukrajince....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 03. 2023 v 19:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Peníze z rozpočtu nevim jak moc jdou na ukrajinu, že se z rozpočtu pomáhá uprchlíkům z ukrajiny na našem území je samozřejmě pravda... pokud jde o pomoc uprchlíkům na našem území, je to asi OK, tady si vláda, jak aspoň předpokládám, dokáže ohlídat hospodaření s těmi penězi a mně ta pomoc neva, asi se chceme pokládat za civilizovanou zemi, že... pokud jdou ale přímo na ukrajinu naše peníze z rozpočtu (což přímo asi ne) nebo materiál za ně dříve nakoupený, např vojenská technika, neměl bych s tim taky problém, pokud by naše vláda žádala po ukrajině doložení toho, že ty prostředky byly řádně vynaloženy a že neskončily v nějaký korupční bezedný díře... ale to by asi ukrajince mohlo urazit, že... tak to necháme asi tak, ne? 8)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 03. 2023 v 19:47Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Moooc penízků je potřeba na Ukr. posílat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 03. 2023 v 19:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Když naše pomoc pro ukrajinu poslouží tam kde má a nikdo si na tom nebude pakovat svou peněžeňu, nemam problem 8) ovšem zlaté heslo důvěřuj ale prověřuj....

"V době, kdy debaty kolem aféry na ministerstvu obrany neutichají, do Kyjeva zamířili i američtí auditoři, jejichž úkolem bylo zjistit, jak země nakládá s pomocí, které jí Spojené státy jakožto klíčový spojenec poskytují.

V návaznosti na příjezd kontrolorů výkonný ředitel Transparency International Ukrajina Andrij Borovyk prohlásil, že tato návštěva byla spíš seznamovací. Nevyloučil ale, že jde o varovný signál pro zkorumpované úředníky."

https://www.seznamzpravy.cz/…ajine-225441
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2023 v 01:37Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
BussterX: Jsi měl k večeři vtipnou kaši, ne? :-D "tady si vláda, jak aspoň předpokládám, dokáže ohlídat hospodaření s těmi penězi"
https://nitter.net/…193689489410#m

Lukrecius.01: Každý by měl mít právo poslat jim peníz kolik chce a má, ale nemyslím že je dobře k tomu nutit všechny, byť formou přes stát. Řada lidí (nejen) v zoufalé situaci by zajisté ocenili spíš nižší daně, než že musej dávat prachy na ukrainu
24. 03. 2023 v 07:26Off-line primosigh  (103/-/-)
Především je potřeba poslat zpátky Ukrajince, kteří sem nalezli. Naši chlapi tam bojují, i když dobrovolně, někteří tam za Ukrajinu i padnou, a Ukrajinci nás tady vysávají a jsou v pohodě místo toho aby se vrátili bojovat za svoji Ukrajinu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2023 v 08:48Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Arte, já popsal potřebu/stav, o nucení nebyla zmínka, a už vůbec ne státem.
A nižší daně určitě, ale to ze samotného principu, ne kvůli součas. stavu, kdy si zaměstnanci žijí v 90% pořád ještě jako ti pověstní čuníci v žitě.
24. 03. 2023 v 09:58Off-line ladinek62  (28/180/77)
Já tady tak čtu ty komentáře a říkám si, že kdo se tak může skrývat za profilem BussterX. Hrozná lopata.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2023 v 10:07Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Lukrecius.01: Stát násilně vybere peníze (daně), stát dá peníze. Nevidím tam možnost žádného daňového poplatníka zaškrtnout třeba v daňovém přiznání "ne, radši chci o to nižší daně" takže je to nucení.

Většina ukrajinců tady jsou tuším ženy a děti. Ale obecně mi vůbec nevadí žádný ukrajinec (a ani rus) co se sem běží schovat před válkou (ostatně za soudruha fialy či bureše bych měl chuť bojovat úplně stejně takže když by sem dorazila válka přesunul bych se taky jinam). Co mi vadí je jakákoliv státní podpora. Na podporu uprchlíků mají být dobrovolně financované cha***y, ale stát na daních od lidí nakrade tolik, že na cha***y už v rozpočtech lidí moc nezbývá.
Souhlasím že nižší daně už z principu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2023 v 10:52On-line klucinek  (33/176/75)
Za profilem BussterX se skrývá hrozná lopata s nemalou znalostí dějin a velkou dávkou objektivity, který při zachování nestrannosti je schopen formulovat skutečnost. Na rozdíl od profilu ladinek62 za kterým se skrývá mainstreamem zmanipulovaný fanatik s nulovou znalostí historie a nulovou objektivitou, hlásající pouze jednostranně zkreslené pseudoinformace...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2023 v 10:55Off-line ladinek62  (28/180/77)
Aha, tak už vím, kdo se za tím profilem skrývá :D klucinek
24. 03. 2023 v 10:56On-line klucinek  (33/176/75)
Důvtip hodný poručíka Colomba.....
24. 03. 2023 v 11:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Kurňa klučinek kdybysem se uměl červenat tak su červený jak rajče za tu chválu :D akorát by mě zajímalo, co ladinkovi vadí na tom, že schvaluju pomoc ukrajině :D:D jestli vo nebude ten dezolát... :D
24. 03. 2023 v 11:39On-line i8051  (53/184/97)
No ale bacha, tomu cervenymu rajceti predchazi zelenozluty stadium ... :-)
24. 03. 2023 v 13:46Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Arten, já to posílání nemyslel až tak z pozice státu.
24. 03. 2023 v 19:20Off-line Kaido  (31/184/77)
Arten
Ja si dobre uvedomujem aky je rozdiel medzi taktickou a strategickou, preto som rozoberal prave takticke, pretoze strategicke davaju este mensi zmysel v sucasnom konflikte ako takticke.

1. Aby vobec nejaky zlom na bojksu spravili takticke by ich bolo treba hodit niekolko mozno desiatky a nie 1

2.Zamorenie elkej oblasti by sposobilo ze si to uzemie uplne znepristupnia nielen jednotkam AFU ale aj ruskym. Rusi by nemohli dalej pokracovat v zaberani uzemi.

3. Takisto vietor vacsinou prudi celorocne na uzemie Novorusje takze by to pre Rusov absolutne ziadny zmysel nedavalo a tiez zalezi kolko tych atomoviek by hodili.

4. Rusi by porusili to jadrove tabu co je vo svete, odvratili by sa od neho aj to mimnimum akoze spojjecov, ktori su s nimi aj teraz, proste v tomto svete plati nepisane pravidlo kto odpali prvy atomovku automaticky ako keby prehral.

5. Ak by to bez drzosti fakt pouzili(vsetko je mozne aj pri extremne nizkej pravdepodobnosti) tak by NATo zahajil konvncny letecko/raketovy utok, ktory by smeroval na zbytok ruskych jednotiek na UA a pravdepodobne by znicil celu ciernomorsku flotilu Rusov, co by bola pre nich velka rana.

6.Este ma tak napadlo ze vlastne podobnu silu taktickych jadroviek maju aj urcite zbranove systemy ako termobaricke bomby ktore vedia byt take silne ako ta mala takticka atomovka, ktore uz Rusi pocas vojny pouzili.
24. 03. 2023 v 20:55Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kaido:
1) Největší zábrany jsou použití tý první. Použít 1, nebo 10 už je moc nevytrhne.

2) To není pravda. Zamoření velmi prudce klesá, protože štěpného materiálu je v atomovce málo a vadí ti tedy jen to s nízkým poločasem rozpadu. To znamená že můžeš atomovky házet tam, kde neočekáváš že budeš do měsíce, či dvou. To z pohledu zamoření dělá vhodným cílem drtivou většinu UA.

3) Jsi si fakt jistej že mluvíš o taktickejch? Ikdyž, tohle nedává moc smysl ani u strategickejch co jsou dnes převážně termonukleární... Kam fouká vítr tě zajímá pouze v těsné blízkosti. Kdekoliv dál ti to je jedno, protože atomovka má málo štěpného materiálu. Taktická atomovka není jadernej reaktor s desítkami tun paliva a tak to atmosféra dokáže naředit fakt dobře. Navíc s časem klesá riziko.

4) No ne že automaticky prohrál, záleží na spojencích a jak by jim to kompenzoval. Myslím že třeba irán by to přehlídl, když by výměnou dostal atomovku. Ale nejrozumější argument.

5) Nesmysl. Zapojení nato po použití konvenční atomovky je naopak méně pravděpodobné než teď. Teď můžeme operovat s tím, že putin by atomovky třeba nenasadil ani když by se přímo zapojilo nato. Tahle možnost se ale z použitím atomovky vypaří, protože jaderná eskalace od putina by jasně signalizovala že je ochoten atomovky používat a při přímém konfliktu s nato by nejspíš použil i strategický.

6) Jak kterých. Navíc pokročilé zbraně nejsou právě v rusku na zbit, zatímco sklady taktických atomovek jsou nedotčeny...
24. 03. 2023 v 20:59Off-line BussterX  (103/130/150)
24. 03. 2023 v 21:04Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
BussterX: začínám uvažovat zda to není náhodou deepfake :-D
24. 03. 2023 v 22:12Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ehm, na Ukra. kandidát na prézu nemusí být občanem země...?
25. 03. 2023 v 21:32Off-line Kady  (25/-/-)
No ja hlavně pochybuju, že budou ukrajinci volit někoho, kdo nechává vraždit jejich rodiny :D
25. 03. 2023 v 21:46Off-line bombakul  (29/176/75)
Ono taky záleží jestli ví kdo to vůbec je. V každé zemi máš dost odlišné informace:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 03. 2023 v 21:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak jako kdyby jim rozdal předvolebni koblihy od babiša.... co? :D
25. 03. 2023 v 21:50Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kady: To záleží na tom, kde jsou zrovna ty rodiny :-)
25. 03. 2023 v 21:52Off-line bombakul  (29/176/75)
Mě by spíš zajímalo jestli tam mají ve volbách nějakou minimální účast. Už teď jich je tam sotva polovina:)
25. 03. 2023 v 23:21Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Bombakul: No otázka zda mají nějaký systém voleb v zahraničí
25. 03. 2023 v 23:35Off-line bombakul  (29/176/75)
Nebo spíš jestli ti v zahraničí mají snahu něco volit
26. 03. 2023 v 21:43Off-line Kaido  (31/184/77)
Arten
ten spad by vietor rozniesol tak ci tak a nemuselo by to ist hlboko do ruksa, Krym a donbas by bol na par krokov a tam je vela ruskych vojakov co by to mohli schytat, hlavne ked sa bavime o tom ze by sa pouzili desiatky taktickych hlavic...

Zapojenie nato du vojny avizoval stoltenberg a viacero vrchnych predstavitelov a generalov.. skus si to pohladat, teraz neviem ci by zautocili na balticku flotilu alebo tu ciernomorsku, ale urcite by sa aktivne zapojili...

Vies ako pri priamom konflikte ze by pouzil aj strategicke... ako ano svet bude sa sracky a USA by ich pouzilo tiez to by absolutne nedavalo zmysel... Ruska doktrina nie je o tom ze si len tak niekto zmysli a pusti atomovky, je tam viacero ludi co o tom rozhoduju, vrchni ruski predstavitelia maju na zapade dcery a synov ktory si tam ziju luxusne a dobre, absolutne by nedavalo ziaden zmysel vies jadrovy utok, ci uz lokalny alebo plosny... proste ta sanca je tak mala a miziva ze je skoro uplne nepravdepodobna...
26. 03. 2023 v 22:18Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kaido: Opravdu chápeš že se bavíme o atomových zbraních, navíc těch malých a ne o jaderných reaktorech? Množství radioaktivního materiálu je diametrálně odlišné. Já mám pocit že ten rozdíl nechápeš...Hodíš někam taktickou atomovku, daná oblast je kontaminovaná nejvíc, ano něco se roznese i po větru, ale s rostoucí vzdáleností a časem kontaminace prudce klesá - protože se materiál ředí na větší plochu a zároveň materiálu s nízkým poločasem rozpadu ubývá, což znamená že nebezpečná oblast je relativně malá a není problém s tím počítat při nasazení atomových zbraní. Samozřejmě když jich odpálíš 50 na jednom místě kontaminace už bude větší, ale proč bys to dělal? To myslíš že putin nemá dost dalších cílů?

Říká se tomu zastrašování. Doufají že jim putin bude věřit. Ale obě strany ví že to jsou kecy s malou pravděpodobností pravdivosti.

Jednoduchá otázka, jakou jinou možnost by rusko mělo? Dokážou proti NATO vyhrát v konvenční válce? Tak kde je ta mez kdy je odpálí? Až jim je začnou ničit? Šance je zatraceně velká v okamžiku přímého konfliktu s NATO. Dost velká na to aby se nato v ua neukázalo a jen tam posílalo zbraně a dlouze se diskutovalo o tom co ještě je ok, aby tím neeskalovaly konflikt.

a mimochodem, ruské atomovky mají být rozšířeny do běloruska... to taky zvyšuje rizika
27. 03. 2023 v 18:12Off-line bombakul  (29/176/75)
Já vám nevím ale k jaderné válce Rusko zatím důvod nemá. Konvenčních zbraní má přehršel a s kumpánama jako Čína Indie Korea Pákistán atd atd jich mají rozhodně víc než nato. A celkově 80% států je spíš proti Americe a jak vidíme na vlastní oči tak západ je na tom vojensky hrozně bídně. A i kdyby pustil na Ukrajinu nějakou tu lechtací tak si to může dovolit protože Ukrajina nemá čím odpovědět a západ může taky odpovědět jen konvenčníma zbraněma protože Rusko odpovědět má čím. Amerika přímou konfrontaci v podstatě zavrhla a jen se snaží držet válku v Evropě a Evropa už se v podstatě rozbila sama. Jednotu nato vidíme taky když Německo i Francie řekli že necítí zodpovědnost pomáhat vojensky žádné východní zemi včetně ČR a SR. Ať chceme nebo ne tak nás berou jako východ. Aj by mě docela zajímalo jak by vypadala třeba světová válka (vidět to fakt nechcu) když skoro každý stát je členem nějaké skupiny který sou navzájem tak pro***aný že by vlastně nikdo proti nikomu ani bojovat nemohl:)
27. 03. 2023 v 20:19Off-line Tygr728  (30/190/90)
Že se ještě namáháš to tady vysvětlovat :)))
27. 03. 2023 v 20:32Off-line bombakul  (29/176/75)
Trpělivost je mou ctností:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload