Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechtěná poluce

20. 03. 2023 v 14:59Off-line Anonym
Ahoj, mám dotaz... Je mi 24 a ve spánku jednou týdně mám mám poluci. Dřív se mi to stávalo, když jsem byl v pubertě a to jsem ještě musel nosit něco jako plenky. Nechci opět navštívit urologii, protože mě to tam není příjemné... dá se to nějak normálně vyřešit, nebo to přestane samo? Jinak jsem zdravý.
Poprosím o normální odpovědi.
20. 03. 2023 v 15:03Off-line dejvy  (25/176/72)
Proste vic hon... Nebo si uz nekoho najdi ;-)
20. 03. 2023 v 15:07Off-line Anonym
Dejvy, honím si ho každý den dokonce i večer.. mám aktuálně přítelkyni, byť jsem bisexuál.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2023 v 15:29Off-line Arxon  (26/175/63)
Nečekal sem že základní sexualní výchovu budu muset tady na internetu někomu psát. A anoo Google spadl už je pár let mimo provoz....nebo tihle lidé prostě nemají mozek na to aby si něco našli sami. Prostě všichni kolem mě doneste mi info jelikož ja jsem lýnej a ještě tupej.

Příčiny poluce nejsou známy. Obecně přijímanou teorií je, že se jedná o přímý důsledek stimulace způsobené erotickými sny nebo vzpomínkami na předchozí sexuální zkušenost. Mnozí muži však uvádějí, že měli erotické sny, které k poluci nevedly. Jinou všeobecně přijímanou teorií je, že se tělo tímto způsobem zbavuje nahromaděného spermatu, aby se uvolnilo místo pro další. Avšak tělo ve skutečnosti nemá tuto potřebu, jsou známy případy mužů, kteří ejakulují pouze výjimečně a poluce nezažívají.
_Wikipedie_

https://cs.wikipedia.org/wiki/Poluce

Tady najdeš vše co o tomhle tématu můžeš potřebovat. A jelikož to co říkaš nějak nedává smysl jelikož je to Fyzikalně ne moc možné. Tak opět a zase Urolog se ti podívá tam dolů jestli vše funguje.(Jelikož když se vyhoníš a máš mokrej sen.... spíš ses pochcal ale to je můj názor), Ale pokud dáme stranou moje názory a řekneme ano jsi jako cisterna na semeno tak budeš muset za Psychologem nebo Sexuologem jelikož ten jedinej by možna mohl najít spojitost s tvím neustalým a neukrotitelným stříkání ze spaní.
A jo tvoje přítelkyně s tebou spí v jedné postely i....přes to že máš tak časté poluce? .... Měl bych pár otázek jelikož tomu se mi nechce věřit. Bud je uplně flegmatická nebo ti asi chce pomoc a neví jak a nebo ej to tvoje deluze a halucinace.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2023 v 15:32Off-line Arxon  (26/175/63)
A abych dodal pro některé co si nedají ani práci si to rozkliknout a zkusit přečíst pár slov. Tak pro ty tady mám důelžitou větu co každej chce napsat nehledě že už to tady zaznělo.
""Navzdory obecnému názoru však pravděpodobně není žádná souvislost mezi četností polucí a tím, jak často daný člověk masturbuje."" _Wikipedie.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 03. 2023 v 15:39On-line ent  (50/183/100)
Tak holt musíš víc, pak ty přebytky nepůjdou samovolně ve spaní ven)
20. 03. 2023 v 16:03Off-line Arxon  (26/175/63)
Jak sem říkal Ent jen potvrdil co sem říkal. Nic nečetl jen napsal k***tinu. Tak Ent pro tebe specialně...Pokud chceš do poradny psát zkus si přečíst ostatní příspěvky.
""Navzdory obecnému názoru však pravděpodobně není žádná souvislost mezi četností polucí a tím, jak často daný člověk masturbuje."" _Wikipedie.
20. 03. 2023 v 18:48Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Tu nikoho nepresvedčíš, že je to seriózna otázka, a tie "plienky" v puberte, jasné... samozrejme, istoiste. Proste ťa takéto voloviny vzrušujú.
Pokiaľ ale nemáš pravidelné uvoľnenie - sex či masturbáciu, budeš mať polúciu. Aspoň do istého veku určite :) Spokojne aj v tridsiatke.

A rozmýšľam, že keď je poluce nechtěná, či môže byť aj chtěná? :D
20. 03. 2023 v 19:13Off-line ladinek62  (28/180/77)
Ahoj Arxone :) Proč sis mě zablokoval? Protože jsem nahlásil tvůj fake profil AlucardDevil, ke kterému ses mi v dm sám přiznal? :) Jo a slovem "kundičko" si tituluj třeba svoji maminku, ne mě :) Jsem zvědavej, co by ti na to řekla:) Díky moc
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2023 v 19:35On-line ent  (50/183/100)
Arxon jasně wikipedie. Nejdůvěryhodnější zdroj informací :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 03. 2023 v 20:11Off-line Kady  (25/-/-)
Arxone když napíšeš blbost, která je už od pohledu nezajímavá, nemužeš čekat že ji tu někdo normalní bude číst :D
ja jsem si ten tvůj příspěvek přečetl a popravdě, malo kdy čtu pěkně nudné slohy :D
20. 03. 2023 v 21:13Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym
Je mi 24 a ve spánku jednou týdně mám mám poluci.
------------
Tak spi vickrat tydne a nebudes ji mit mit ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 03. 2023 v 08:56On-line Sebastian446  (16/178/58)
Tak si ber na spaní zase plenku
Ta to zachytí
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload