Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Spojené státy evropské

29. 11. 2013 v 18:46Off-line Anonym
Ahoj chcete aby vznikly spojené státy evropské?
29. 11. 2013 v 19:17Off-line poklad  (29/177/69)
Rozhodně ano.
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 16  Nahlásit
29. 11. 2013 v 19:47Off-line Duny  (38/178/82)
To je fakt, šance na vznik je v dnešní době minimální, už jen proto, že vznik takového státní útvaru by muselo nejprve předcházet zrušení EU, NATO, Schengenský prostor, EMU a spousta dalších ... a v tom je moc lobby a peněz

Nehledě na speciálně národnostní zájmy každého státu, různé úřední jazyky, politiku, ekonomickou vyspělost, tradice, mezinárodní vztahy a pod.

Ale jednou se toho možná některá příští generace dočká, přeju jim to :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
29. 11. 2013 v 20:18Off-line Titan24  (30/168/56)
Ten sjednocující prvek by mohl být třeba hrozící islamizace Evropy. V tom by mohly být všechny státy za jedno, že tu ty muslimáky nechceme.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 11. 2013 v 20:23Off-line Duny  (38/178/82)
Takový státní útvar by měl být postaven na základech svobody, demokracie a tolerance - i té náboženské ;)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 11. 2013 v 11:40Off-line igni  (36/192/130)
A hele, je to tady zase :D
Driv nebo pozdeji dojde k propojovani Evropy. Je to proste tak, budem mit hodne spolecneho a budem muset byt opravdu jednotnou silou jak ekonomickou, tak politickou a vojenskou, abysme obstali v rostoucim svete. Davam tomu takovych 100-150 let a podle me tu bude minimalne Evropska konfederace svobodnych statu (nebo jak se to bude menovat :D ) a casem mozna i federace.

Ale popravde, furt doufam ve treti svetovou a Star Trek :D :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 11. 2013 v 12:27Off-line Lepus  (40/173/63)
Evropští politici by právě měli přestat trpět touhle nepodloženou megalomanií a chtít být nějakou silou, raději si přiznat problémy, které je třeba řešit a stáhnout se do pozadí, kam vyčerpaná Evropa už holt patří, pokud se podaří aspoň přibližně udržet základní standardy a zaměstnanost a plus mínus fungující sociální stát, na které jsou lidé zvyklí a nezhroutit se pod invazí přistěhovalců, byl by to až příliš skvělý výsledek...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 11. 2013 v 14:49Off-line tommy89  (34/184/83)
Ja skôr chcem aby vznikol jeden celosvetový štát
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
30. 11. 2013 v 15:48Off-line TrendMusic  (35/-/-)
V EU, kde sú tak rozličné kultúry a XY jazykov to nemá zmysel
to môže fungovať len v Amerike, kde rozprávajú všetci 1 jazykom (max. 2)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
30. 11. 2013 v 17:29Off-line daimonos  (35/179/96)
Určite nie. Nebolo by to dobré
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
30. 11. 2013 v 18:00Off-line igni  (36/192/130)
TrendMusic: a ani ten jeden jazyk tam neumi poradne :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 12. 2013 v 20:47Off-line cenobite  (39/183/68)
Spojené státy evropské nehrozní a ani nic podobného. V současnosti se hlavouni jen tak tak umí dohodnou jak budou nadále jednotlivé státy mezi sebou ekonomicky spolupracovat. Jakákoliv další integrace není možná. Je třeba si uvědomit, že všichni co jsou u moci udělají vše proto, aby udrželi status quo. Stále se drží ověřeného postupu "Rozděl a panuj". Dokud si masa neuvědomí skutečnou sílu jednoty a spolupráce tak se nic nezmění. Je to na každém jednotlivci, jestli se bude chtít donekonečna odlišovat od druhých tím, že fandím rudým anebo modrým v cirku :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 12. 2013 v 20:51Off-line honza20  (31/-/-)
Je mi to uplně jedno
06. 12. 2013 v 13:57Off-line Radek1951  (72/175/75)
Já myslím, že Spojené státy evropské jsou zatím pojem z oblasti Sci-fi a utopie. I když by to mohlo být krásné. Jenže kromě národnostních a právních problémů kolem toho tady hrají velkou roli i rozdíly ekonomické.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 12. 2013 v 17:36Off-line Clas  (29/-/-)
Shiro: Vy ste úplne mimo. Práveže rozdiely medzi dopadmi ekonomickej krízy sú jednými z najväčších problémov toho, že máme spoločnú menu, a teda toho, že sme v relatívne zjednotenom ekonomickom systéme. Výrazný problém čo i len v jednom štáte má dopad na všetky ostatné štáty, ktoré zdieľajú jednotnú menu. A to sme ešte veľmi ďaleko od spojených štátov. Mám teraz na mysli napríklad problémy Grécka. Stačí, aby len tento jeden štát skrachoval a položil by tým celú spoločnú euromenu.
A nemusíme sa baviť ani len o spoločnej euromene. Stačí sa baviť len o Európske únii ako takej. O čom je Európska únia? O poľnohospodárskych dotáciach vo výške 40 MLD € ročne a o lobbingu najsilnejších štátov a koncernov. 40 MLD € je približne polovica celého rozpočtu EÚ. A rovnako približne polovica legislatívy EÚ sa zaoberá spoločnou európskou poľnohospodárskou politikou. A kam to EÚ dotiahla? Táto politika je silne ovplynená tými najmocnejšími štátmi, predovšetkým Francúzskom, ktoré trvá na tom, aby nespravodlivé dotácie medzi starými a novými členskými štátmi zostali naďalej zachované. To znamená, že vďaka tomu je francúzsky poľnohospodár schopný predať svoj výrobok za nižšiu cenu ako ten Slovenský alebo Český, dokonca aj keď ho dovezie až k nám, hoci má vyššie náklady na pracovnú silu ako tí naši. Výsledkom je devastácia slovenského, českého poľnohospodrástva a to platí aj o väčšine ostatným novoprijatých krajín. Jediný, kto dokáže z nových členských krajín udržať poľnohspodrástvo stabilne v prospe***e je Poľsko, pretože je to z hľadiska zamestanosti pre nich mimoriadne dôležitý sektor a zároveň je to jedna zo siedmych najväčších ekonomík Euopy, takže si dokáže presadiť výnimky o akých sa nám môže len snívať.
A myslíte si, že v ostatných oblastiach to je inak? Nie je. Hlavné slovo má Nemecko, Francúzsko, Veľká B***ánia a Taliansko.
A uvedome si, že každý štát a národ je iný. Už len z národnostného hľadiska má každý štát inú mentalitu, iné postoje, takže zjednotenie do jediného štátu proste neprichádza do úvahy. Toto nie je USA, kde v každom štáte sú to stále Američania. Tu sú to Francúzi, Nemci, Slováci, Češi a tak ďalej, každý národ uvažuje inak.
Ďalej, každý štát má inú ekonomiku. A legaslatíva, ktorá vyhovuje napríklad Francúzsku, tak určite nemusí vyhovovať Slovensku. A toto je problém, ktorý trápi už v súčastnosti EÚ. Ako urobiť jednotnú legislatívu, ktorá p***om nebude jeden štát zvýhodňovať a druhý poškodzovať? Ako toto chcete ošetriť? Napríklad Francúzi by chceli, aby sa výrazne znížili emisie skleníkových plynov do roku 2020 v porovnaní s rokom 1990. Ale Poliaci to vetovali, pretože tam sa vyše 90% elektriny vyrába z tepelných elektrární.
Ešte bližšie zjedntotenie Európy ako je EÚ je zlý smer a myslím si a aj to hovoria odborníci, že smer, ktorým sa EÚ v budúcnosti vyberie, je presne opačný. Naopak, vzniknú menšie ekonomické bloky, ktoré zdieľajú dôležité ekonomické potreby. Napríklad v strednej Európe by to bolo Nemecko-Rakúsko-Česko-Slovensko, možno aj iné krajiny. Pre všetky tieto štáty je veľmi dôležitý export a ekonomika každej z nich je silne naviazaná na tú nemeckú. Niečo podobné pozorujeme aj dnes, konkrétne mám na mysli BENELUX.
Určite si nemyslím, že by sa Európa posilnila tým, že viac zblížime všetky jej krajiny, pretože poškodzovanie krajín navzájom spoločnými legislatívami v spojení s obrovskou byrokaciou, naopak, štáty oslabuje a tým pádom aj celú Európu.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 07. 2015 v 20:51Off-line esthetique  (40/-/-)
Na 120% jsem pro, protože pro mě ty výhody jednoznačně převažujou. bohužel, jak ukazuje i tato diskuze, pořád je ještě dost d***lů, kteří ty výhody v tom nevidí a neumí je využít a budou argumentovat jak je to hrozný nápad a to na úrovni hospodských debat u piva. podotýkám, že diskuzi jsem nečet. radši. bych to tu hned musel zrušit
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 07. 2015 v 23:16Off-line Betonica  (39/191/93)
Otázka nestojí chceme/nechceme. Tato doba je dávno p***é. Už velmi dávno jsme jeden celek, tuším že křesťanství nás poprvé spojilo.

Rozdílné jazyky nejsou až tak ke škodě, beztak všichni mluví anglicky. A kdo ne, naučí se. Myšlenka jednotné Evropy vznikla velmi dávno. Na pořad dne se silně dostala třeba po I. světové válce, pak při vzniku EU. Není tedy potřeba se ptát, jestli to chceme nebo ne. EU stojí na pevných základech a jen tak nezanikne.

Osobně nejsem zastáncem přilišné centralizace, jakkoli se mi myšlenka jednolité země líbí. Za sebe bych se vydal cestou Švýcarska, které je dobrým příkladem fungující konfederace. Jednotlivé kantony mají značně autonomní postavení, svoje vlastní orgány. Nad nimi pak stojí celostátní orgány, které v mnoha ohledech musejí respektovat hlasy zespod.
01. 08. 2015 v 03:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Člověk by si skoro řekl, že USA se bojí vzniku Evropských spojených států a proto destabilizovaly celý blízkovýchodní region aby Evropu zavalily mraky uprchlíků a měla upe jiný starosti a tím pádem aby byla Evropa stále závislá na USA... ale to se jistě pletu neboť to by nebylo od USA hezké, že...
02. 08. 2015 v 19:28Off-line esthetique  (40/-/-)
Misacek1002: těžko ti oponovat, když není rozumět tomu hybridnímu jazyku, co používáš....ha ha ha ha ha
TO JE ukrajinsko-RUMUNSKÉ combo?!?
HA H AH AHA HA
02. 08. 2015 v 19:33Off-line esthetique  (40/-/-)
BUSSTERx: to se opravdu pleteš, pro USA je daleko nejvýhodnější stabilní Evropa, napomáhá to totiž obchodu a obchodovat amíci umí, narozdíl od čechů.....
je potřeba přestat hledat spiklenecké teorie za faktem, že Afrika je jen přes malý moře a od USA je přes celý atlantik...
za tím bych hledal spíš teorii vzniku a pohybu zemských desek....
plus fakt, že Amerika historicky DOVÁŽELA z Afriky otroky, zatímco Evropa VYVÁŽELA do Afriky svoji kulturu, zvyklosti a jazyky.... a teď se jí to "vrací"
takže tak
02. 08. 2015 v 19:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik: je-li to tak jak říkáš, tak v destabilizaci a totálním roz**dání bezpečnostní situace tu svržením nějaký vlády, tu podporou nějakýho diktátota tu zase svržením jinýho taháním nitek v pozadí nebo otevřenou podporou a vysláním "poradců" (mluvím o dekádách) je nutno hledat diletantismus mocných v USA : ))
02. 08. 2015 v 20:21Off-line spotim  (30/176/63)
SSE to zní dobře :D
03. 08. 2015 v 02:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Spotime, a co to jako je SSE? říkáme snad SSA - spojené státy americké ?E-E, neříkáme, říkáme United States of America - USA, že? Takže United States of Europe řekneme jak? Správně, USE ... bože já su tak chytrej až se mi z toho vzrušením postavilo p**o O_o
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 08. 2015 v 12:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Mišička: nejsou to náhodou jen noční můry co ti večer ťuká na okno? : )) myšlen hmyz přivábený světlem lampičky nebo pronikavou září tvé oslnivé osobnosti : ))
03. 08. 2015 v 13:11Off-line spotim  (30/176/63)
Tak toho si važ že se ti z toho postavil. vzácný to okamžik že
03. 08. 2015 v 13:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Spotim: to byl jen takový literární obraz, ve skutečnosti se mi nepostavil, p**o jsem si nechal už dávno chirurgicky odstranit jako nepotřebný atavismus :P
03. 08. 2015 v 16:07Off-line Radek1951  (72/175/75)
Esthetique : píšeš, že "Evropa VYVÁŽELA do Afriky svoji kulturu, zvyklosti a jazyky". Zkusil ses někdy zamyslet nad tím, zda o to tehdy v Africe vůbec někdo stál? Vždyť to všechno se dělalo násilnou formou a určitě ne proto, že Evropané byli až takoví lidumilové a z křesťanské lásky chtěli ty domorodé chudáky povznést a osvobodit z jejich nevědomosti. Vždyť ti lidé měli svoji kulturu, svoje zvyklosti a svůj způsob života.
A že je Evropané nevozili do Evropy? Proč taky? Vždyť oni jim otročili tam, v Africe. V dolech na diamanty, v pralesích při těžbě dřeva, v afrických domácnostech Evropanů jako sluhové a nádeníci. Šťastní pod dohledem a za stálého vlivu církve .....?
03. 08. 2015 v 16:30Off-line Radek1951  (72/175/75)
BussterX : USA je oficiální zkratka. Vychází z anglického názvu United States of America, až potud máš naprosto pravdu. Ale copak u nás není běžným zvykem říkat Spojené státy? A každý ví o co jde, takže dovedeno do důsledku říct Spojené státy americké je docela dobře možné.
Tak, jako by česky mohlo být správně Spojené státy evropské. Nevím, proč vycházíš z toho, že jejich název by se musel odvíjet z angličtiny? United States of Europe by se jim říkalo ve Velké B***ánii. Zkus si dosadit, jak by se jmenovaly třeba v Německu, Polsku, Maďarsku nebo ve Francii, Itálii a ve Španělsku.
Určitě víš, proč ti tohleto píšu. V celých USA je jeden úřední oficiální jazyk angličtina, v Evropě tomu tak není a proto by tento fiktivní svazek států měl tolik názvů, kolik existuje národních jazyků. Nevěřím, že by třeba v Německu přistoupili na to, že to bude např. Španělština.
03. 08. 2015 v 16:32Off-line Titan24  (30/168/56)
No, na druhou stranu je třeba se zamyslet nad tím, zda-li by nová kolonizace Afriky (kdyby na ní evropské státy měly prostředky) nepomohla Afričanům postavit se na nohy...nevytáhla státy z bídy a tam kde se válčí, by války možná ustaly a začalo se budovat a hospodařit.
03. 08. 2015 v 16:46Off-line Radek1951  (72/175/75)
Tomu snad Titan24 sám nevěříš? Kdo by to dělal? Nadnárodní koncerny z lásky k bližnímu?
03. 08. 2015 v 18:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Radek: dost pochybuju, že zkratka SSE (spojené státy evropské) vycházející z češtiny kterou mluví 10 milionů obyvatel EU (european union) by byla srozumitelná pro zbytek světa, a jak říkám, když napíšu v debatě USA rozumí tomu každý na celém světě, když napíšu SSA (spojené státy americké) tak nikdo neví co to je... víš co je to SSSR ? jasně že víš... kdybys tu zkratku napsal kdekoliv na světě tak nikdo neví o čem je řeč, ani rusáci by to něvěděli páč to psali v azbuce jako CCCP... oproti tomu slovu Soviet Union by rozuměl každej... kdekdo tady v debatách háže anglickejma slovíčkama která zavlíkají do běžný češtiny, hlavně že zkratku pro USE bychom měli v češtině jako SSE: ))
03. 08. 2015 v 23:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Notyvole to je docela pecka
https://www.youtube.com/watch?…
04. 08. 2015 v 15:11Off-line Radek1951  (72/175/75)
BussterX : já přece vůbec netvrdím, že oficiální název by vycházel z češtiny. Jen mne zaráží, kde bereš tu jistotu, že by vycházel z angličtiny. Vždyť se do dvou let může stát, že Velká B***ánie nebude ani ve stávající EU (Evropská Unie), mají slíbeno referendum.
Proč by tedy název nemohl vycházet třeba z němčiny nebo francouštiny.
A jestli by vůbec nějaký jednotný název vznikl.
04. 08. 2015 v 15:29Off-line Radek1951  (72/175/75)
Já vím, celá tahle debata je o fikci. Ale někdy není od věci pokecat i o tom, co vlastně ani není reálné. A hormony mám v klidu, mne v mém věku už nic moc nerozhází, všechno už tady jednou bylo, takže O.K.
04. 08. 2015 v 19:02Off-line esthetique  (40/-/-)
No jo, Radek nám tu chyběl, co na to Radek a co Zlata, co Zlata???
Radek Jooooooohn!!!!!

paradoxně angličtina je natolik zavedená jako mezinárodní jazyk, že není důvod, aby se oficiální název neodvozoval právě z ní... navíc už slyším Zemanovce, jak to v žádném případě nemůže být němčina kvůli historickým konotacím atd. každý kontinentální stát by měl něco, proti angličtině by snad nikdo neměl nic a United States of Europe by bylo hezky symetrické k USA...
bohužel jsme ve fázi, kdy je Schuma F**k jak se to bude jmenovat, pokud to nezačne fungovat.... a Jih Evropy nevypadá, že by chtěl víc máknout a sever kvůli nim už vůbec nehodlá zpomalovat... a poděkovat si můžeme i katolické církvi. JAK TO SPOLU SOUVISÍ?!?
je vědecky dokázané, že katolické společnosti mají vlažnější přístup k práci, penězům, produktivitě. prostě si jedou to svoje: šak co, když budu poslouchat pánaboha a nebudu hřešit, tak se znovu narodím a v příštím životě mi to (moji chudobu) jistě vynahradí. tento přístup protestanti nemají.... TO JSOU VĚCI, KDYŽ ČLOVĚK PRONIKNE DO HLOUBKY, VIĎ, RADEK?!?
podobné problémy jsou v USA, akorát že tam fiskální federalizace dospěla tak daleko, že bohatý sever ty prachy radši nalije přes federální rozpočet do jižních států, jen aby nemuseli řešit podobné průsery jako Řecko. jinými slovy, to přerozdělování je tam taky, ale už se to neřeší, prostě už se přesto přenesli...
v Itálii každý druhý mladý člověk chce vystudovat a emigrovat (právě jsem v Itálii) protože vidí, jak krutě to tady nefunguje. takže za pár generací všichni schopní budou žít na severu Evropy a všichni chudí a imigranti na jihu a budou těm bohatým ze severu poskytovat turistické služby. plus se na jih bude jezdit trávit důchod kvůli lepšímu podnebí, což už se děje teď,
ale ještě to potrvá, než si na to všichni zvyknou, že narubat prachy musí na severu a utrácet je na jihu.... já už to tak dělám dávno, posledních asi 10 mobilů (ano, v česku se krade hodně) jsem kupoval v Itálii nebo Francii, jsou tam levnější a větší výběr. a stejně to je se spoustou jiných věcí
takže tak
05. 08. 2015 v 08:31Off-line Radek1951  (72/175/75)
Tak esthetique se konečně ozval, už jsi mi chyběl. Jen nevím, co myslíš tím Zlata? Nějaká tvoje kamarádka? Jinak souhlasím s tím, že jsme ve fázi, kdy je "Schuma F**k" (přeloženo do češtiny šumafuk), jak se to bude jmenovat.
Přístup katolíků a protestantů k životu nemohu soudit, nejsem ani ten ani onen, takže tvoje proniknutí do hloubky nebudu hodnotit.
A nakonec se mi stejně nejvíc líbí Spojené Státy Evropské, je to takové hezké české .....
06. 08. 2015 v 08:27Off-line Radek1951  (72/175/75)
Misacek1002 : já taky v boha nevěřím, nikdy v životě mne k tomu abych věřil nikdo nevedl (naštěstí), jsem ateista. A nejde ani tak o to, jestli ho nikdo nikdo nikdy neviděl. A věřit se dá ve spoustu jiných věcí, to je každého osobní věc - pokud tím neomezuje ostatní lidi nebo se jim svoji víru nesnaží vnutit. Takového je třeba nakopat do p*dele a poslat pryč.
A něco veselejšího, jak říká Bolek Polívka "Vašu p*ču jsem taky nikdy neviděl a přesto věřím, že ju máte".
06. 08. 2015 v 15:03Off-line esthetique  (40/-/-)
Misacek1002: KLIDNI hormon? bez Z?!? snad ZKLIDNI HORMON, NE?!? tak ho dop***le ZKLIDNI!!! rači?!? snad RADŠI do p***le, ne?!?
takže jsi mi opět jen dal za pravdu, že mluvíš nějakým hybridem, asi ukrajinsko-rumunským, takže než mě začneš kamkoliv posílat cokoliv psát, nauč se česky, blbečku...
hah ah ah ah ah ah ah a
06. 08. 2015 v 15:06Off-line esthetique  (40/-/-)
Radek1951: rovnou se přiznávám k nesouhlasu, hezké české to nebude, opravdu lidí se nebude učit nějakou posranou hatmatilku, kterou mluví usraných 10 miliónů zlodějů, lhářů a tunelářů někde v české kotlině, kterou Hitler omylem neudržel, ha ha h aha..........
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 08. 2015 v 15:48Off-line Radek1951  (72/175/75)
Esthetique : no konečně ses projevil takový, jaký asi jsi. Jestli máš Česko za "10 miliónů zlodějů, lhářů a tunelářů někde v české kotlině, kterou Hitler omylem neudržel", tak to svědčí o mnohém. A co na to ostatní, cítíte se být zloději, lháři a tuneláři? Myslíte si, že si českou kotlinu měl Hitler udržet? Já teda rozhodně ne, co vy?
06. 08. 2015 v 20:56Off-line esthetique  (40/-/-)
Uzvazne: do Torina, kde se právě nacházím, Ryanair nelítá, ale mi nedělá problém dojet vlakem do Bergama, v 'ubohé' Itálii jezdí vlaky až 350km/h... zatímco v úžasném česku už máte 10, pardon 9 Pendolulin ha h ah ah ha ha ha (KTERÉ TADY UŽ POSTUPNĚ VYŘAZUJOU)
navíc co je Raw absolutně netuším....
PS: mám se tady omlouvat za to, že česko se hodí pouze pro sexuální turistiku?!? a pak ještě jako montovna pro auta..... HA HA HA H AH A HA
06. 08. 2015 v 21:00Off-line esthetique  (40/-/-)
BoG: my v Irsku si nestěžujem a jsme první na světě v tom, kolik přispíváme chudým zemím v Africe apod. na obyvatele (na hlavu)......
a hlavně, my ty prachy furt nepočítáme, počítáme dobré přátele, kteří nám kdykoliv pomůžou... a tím pádem se nemusíme tolik soustřeďovat na počítání (neustálé) peněz..... asi tak
07. 08. 2015 v 16:25Off-line esthetique  (40/-/-)
Misacek1002: my USE chceme, ale bez tebe, tebe pošleme zpátky na ukrajinu nebo do rumunska, nebo odkud jsi to přišel

uzvazne: jako tvoje házení linků na wikipedii má být protiargument k tomu, že v Irsku je komunita, která daleko víc drží pohromadě a lidi si víc pomáhaj?!? jsi TRAPNĚ UBOHEJ!!! na to argumentuješ irským rozpočtem na wikipedii? a že kvůli bankovním zárukám za Anglo-Irish bank je popotahovaná celá tehdejší vláda a chodí na výslechy před parlamentní komisi skoro jako kriminálníci, to ti ušlo, že?!? holt UZVAZNE DALŠÍ I*****L, KTERÝ ČERPÁ ZNALOST REÁLIÍ Z WIKIPEDIE!!!! SVĚTE , DIV SE!!! (A MOŽNÁ I SEDEJ NA P***L) v usraným česku se rozkradlo NÁSOBNĚ VÍCE a všichni si vesele sedí ve svých trafikách, č***k Klaus vydává knížky, Kellner mu to platí a všichni jsou v poho.... nebo že bys byl spíš UBOZE TRAPNEJ? TRAPÁKU!!!
07. 08. 2015 v 16:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Esťo všude jsou z**di a slizouni, u nás stejně jako v irsku, všude najdeš křiváky aji rovný charaktery, nedá se říct že v té nebo oné zemi je soudržnost či nesoudržnost "národním" rysem, přesto lajk páč se mi líbíš nasranej, mám rád srdcaře kteří řeknou narovinu co si myslí přímo a jadrně, a ne slizoně kteří uhlazenýma slovíčkama oblbují, chytračí a plivou jed a sračky jaký se jim hodí zabalený do hladkejch slovíček: )
07. 08. 2015 v 17:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Uzvazne: přehodnoť svoje počínání, tvůj kámoš slizoň č.1 Polyp Polypovič Polypenko špatně nese když se okopíruje to co někdo napsal a omlátí se to autorovi o hlavu jak to teď děláš ve své mlad**ké nerozvážnosti i ty.. :*
07. 08. 2015 v 17:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Hřeješ si na prsou anakondu olbřímích proporcí
07. 08. 2015 v 17:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Mišáčku nech ho bejt nebo ti šlápnu na ocásek :/
07. 08. 2015 v 17:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Muciky :*
07. 08. 2015 v 17:56Off-line BussterX  (103/130/150)
07. 08. 2015 v 17:58Off-line BussterX  (103/130/150)
No, právě : ))
07. 08. 2015 v 18:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Můžu použít tu tvoji? :P
07. 08. 2015 v 18:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Muck : )
07. 08. 2015 v 21:05Off-line esthetique  (40/-/-)
Misacek: moje UFO se jmenuje Freccia Rossa a lítá až těch 350km/h...
tvoje UFO se jmenuje RegioJet, je hranaté a žluté a tachometr má do 160, jezdí však nejvíce tak 120....
ha h ah ah ah ha ha
07. 08. 2015 v 21:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Esťa: šak neboj, přijeď s ním do česka a seš zas bez auta a eště ti dáme pendrekem za nemístné obtěžování policie malicherným odcizením vozidla :P
07. 08. 2015 v 21:12Off-line esthetique  (40/-/-)
BoG: nesmíš všechno brát doslova, z toho původního příspěvku v 15:06 totiž tomudle skvělýmu serveru vypadlo číslo (evropanů, co se nebudou učit SSE), zřejmě nezvládl zobrazit tolik nul, asi to běží na menší kalkulačce, ha h a ha ha
v česku je dost slušných lidí, dokonce bych řek většina, takže do těch 5 miliónů se v klidu vejdeš, ha ha h a ha
07. 08. 2015 v 21:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Komplexy máme všichni nějaký, ale esťa není zlej, ne v tom pravým významu toho slova
07. 08. 2015 v 21:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Achjo : ))
07. 08. 2015 v 22:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty kráso.... představte si Zemana prezidentem Spojených států evropských : ))) OMFG : )))
07. 08. 2015 v 23:38Off-line esthetique  (40/-/-)
Misacek1002: a ty zase nevíš, co to je vysokorychlostní vlakový koridor, ty SRAŽENÁ SRNO!!! HA H AH HA H A H A
a co je kompletní oplocení v celé délec a výhradně mimoúrovňová křížení, vzpomeň si na mě, až budeš ve Studénce vyhlížet na přejezdu svoje Lulino....
ha h ah ha h ah ha a ha
07. 08. 2015 v 23:42Off-line esthetique  (40/-/-)
Marek.mrocek: to jsou hodně stupidní argumenty, prezident už by se nějak vybral, to neměj strach a nebo by se udělal kolektivní orgán... navíc prezident v Evropě by měl stejně minimální pravomoce, podavač rukou by to byl, jazyk by se musel sjednocovat jako na co? i v Americe všichni uměj španělsky, aby se domluvili s taxikářema a služebnýma, co přijeli z jižní ameriky... navíc v západní Evropě už všichni anglicky umí, takže zkus ve škole trošku přidat ha ha h aha ha ha ha
je fakt vidět, že ve svých 15 víš o životě kulový...
a tak bych mohl pokračovat do nekonečna
08. 08. 2015 v 01:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Toto je dost zajímavý čtení
http://www.ahaonline.cz/…-o-nohy.html
09. 08. 2015 v 10:43Off-line esthetique  (40/-/-)
BussterX 21:07 :ale to je vlak, buzíku!!! ha ha ha ha ha ha ha
a vy ještě, jak známo, nemáte ty koridory.... místo tunelování tunelů tam jistá část podnikatelů napojená na jistou pol. stranu 25let tunelovala vaše důchody... jinak jste mohli jezdit Praha-Brno za 40min
09. 08. 2015 v 10:49Off-line esthetique  (40/-/-)
Uzvazne, marek.mrocek: takže tím chceš naznačit, že Evropani jsou stejně stupidní jako amíci a anglicky se prostě nenaučí, jo? a marek to už 9let dokazuje...hahahahhaha
pánové, vzpomeňte si na komoušské heslo "dohnat a předehnat!!!" (imperialistický Západ) a inspirujte se v Anglii. tam mluví anglicky až na pár imigrantů z východu všichni...
hahahahahhahahhaha
navíc společný státní celek nevyžaduje společný jazyk, Brusel je plný tlumočníků a překladatelů už dnes, ani nebudou muset měnit kancl....
a pokud si myslíš, že třeba v Číně nebo Indii se každý s každým domluví JEDNÍM SPOLEČNÝM JAZYKEM, tak seš totálně mimo
09. 08. 2015 v 10:50Off-line esthetique  (40/-/-)
Misacek1002: tvůj děda se utrh z vodítka a vběhl pod jedoucí vlak?!?
HAHAHAHHAHAHAHAHAHHA
09. 08. 2015 v 10:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Bug: to víš že jsou američani Evropané, máš-li na mysli bílou populaci a ne původní obyvatelstvo - Indiány.... ovšem vypadlo ti jedno slovíčko... slovíčko "původem"...správné znění tedy vypadá takto - "Až na to že Američani jsou původem Evropané."
09. 08. 2015 v 11:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo je to jedno, jenže tys napsal že jsou američani evropani a na to jsem reagoval... jediní praví američani jsou indiáni, ostatní jsou američani původem odněkud... chápeš? většina amerických rodin jsou americkými teprve ve třetí, páté nebo desáté generaci, moje rodina je evropská a nikdy jiná nebyla desítky možná desítky desítek generací....
09. 08. 2015 v 21:28Off-line macin1  (58/176/95)
NIKDY ! ten bordel , co tu zavedla EU naprosto stačí . Kdysi jsem četl projev nějakého amerického politika a ten řekl , že pokud by Spojené státy evropské měly vzniknout musely by všechny státy bez rozdílu ekonomické úrovně platit stejnou měnou . Dále by musel vzniknout evropský parlament , který by vydával zákony a nařízení pro všechny státy . a ty státy by musely ty zákony dodržovat . A nakonec jeden jediný prezident . Jaký jazyk by byl úřední řečí , co by bylo hlavní město celé Evropy ? Je to fantazie , která nemá šanci k realizaci . Toto už se pokoušel zavést v celé Evropě Hitler a nakonec to skončilo válkou . Já osobně odmítám poslouchat nějaký nařízení politiků , kterým nerozumím a kteří ani neví , kde Česko je . Ta nařízení a regulace , která Brusel už dnes nařizuje a tím vlastně zničil naše zemědělství a průmysl a bere naši svébytnost už nechci . Regulace , které my starší jsme zažili ze strany RVHP řízené Moskvou nebyly NIC proti tomuto . Ať si každý vyrábí a pěstuje co umí a vyhovuje jeho půdě a co nedokážu vyrobit a vypěstovat tak dovezu . To je u mě solidní . Ne ale to, aby nějaký d***l z Bruselu nařizoval kolik čeho a co můžu a nemůžu vyprodukovat . Toto všechno mě zavání totalitou ještě horší než v jaké moje generace žila půlku svého života . Klause jsem nikdy neměl rád a nemám , ale měl pravdu , když říkal NE do EU a NE EURO . Mladí to určitě vidí jinak , ale já bohužel zastávám tento názor .
14. 03. 2018 v 10:47Off-line ozvien  (73/-/-)
Co z toho vzejde? Do padesáti let ekologická katastrofa a můžete se hádat jak chcete.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload