Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pro voliče SPOLU

13. 05. 2023 v 08:10Off-line Anonym
Nejste zklamaní z vaší volby?

https://www.youtube.com/watch?…
13. 05. 2023 v 08:14Off-line Anonym
13. 05. 2023 v 08:17On-line BussterX  (103/130/150)
Nejsu teda fijalovec, ale překvapuje někoho, že politik mluví jeden rok takhle a druhej rok přesně opačně? že něco slíbí a pak se na to vysere? mám připomínat babiša, kterej ve třetí větě popře to, co řekne ve větě první? :D
13. 05. 2023 v 08:24Off-line Anonym
Bussterx to by znamenalo, že je jedno komu vhodíš hlas.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
13. 05. 2023 v 08:29On-line BussterX  (103/130/150)
To přesně si myslim
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2023 v 10:06On-line Lolitak69  (22/171/62)
Nejsem zklamaný, protože mi bylo jasné (jako snad úplně každému), že nejde dodržet vše.
Nicméně je to tisíckrát lepší než babiš, u kterého až smutně dobře platila strategie si vykládat vše, co řekne, opačně. Takže když řekl, že lockdown určitě nebude, doslova začal platit hned další den.
Mě ty nynější opatření nijak neovlivňují. Možná proto, že nejsem závislý na podporách.
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
13. 05. 2023 v 10:37Off-line Anonym
Lolitak69 (21/170/62)
Nejsem zklamaný, protože mi bylo jasné (jako snad úplně každému), že nejde dodržet vše.

Dodržet vše nejde, ale nedodržet nic? To už je příliš, si myslím. Navíc nízké daně je hlavní bod programu této strany. Když si pustíš to video, tak zjistíš, že nedodržel nic z toho, co tam říká(krom teda boje s ruskou pátou kolonou a podporou Ukrajiny), nejde jen o daně.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
13. 05. 2023 v 10:40Off-line Frankie11  (19/174/51)
Rodiče je volili vždy, já bych spíš ne, i když by to čekal kdekdo...
spíš Piráty /až na to konopí jsou ok/
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 05. 2023 v 10:41Off-line Anonym
Piráti jsou součástí této vlády SPOLU
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 05. 2023 v 10:44Off-line Invictus  (23/182/100)
Ne, nejsem zklamaný.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2023 v 10:50Off-line Frankie11  (19/174/51)
Já moc nevím, proč je rodiče volí....asi vždy
13. 05. 2023 v 11:39On-line Lolitak69  (22/171/62)
Anonym: A digitalizace? Omezení byrokracie? Na tom se momentálně pracuje. Dostupnost bydlení je také stále v procesu. A na modernizaci vzdělávání se pracuje aktivně také (u toho to bohužel selhává na tom, že se ministerstvo školství očividně moc neorientuje v praxi, ale naštěstí naslouchá odborníkům, když na něco upozorní).
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2023 v 12:36On-line Richard33  (44/185/80)
BussterX: No kdy vidim, jak by věci řešila "opozice" a kam spěje Maďarsko, opoziční vzor, tak zlatý SPOLU :)

A Babiš stíhá otáčet během hodin, takže rok je ještě v pohodě, vzhledem k tomu, jak se svět mění...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2023 v 12:43Off-line i8051  (53/184/97)
Ja jsem spokojenej, ale jeste mohli p***vrdit. At se maj nase deti lepe, nez my. Ikdyz anonym je sobecka echtova buzna a ma maximalne civavu ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2023 v 12:55Off-line francjosef  (67/169/72)
Nejsem zklamání ani v nejmenším a a budete se tu asi divit, ale fandím jim.
Je to vláda, která se nebojí napravit co předešlá pokazila a to i za cenu že skončí v opozicí.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
13. 05. 2023 v 13:17Off-line bombakul  (29/176/75)
Zklamanej nejsem protože bylo od začátku jasný že všechno zk***í ale fandím jim:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
13. 05. 2023 v 13:52Off-line primosigh  (103/-/-)
Nechápu co se vám pořád nelíbí? Jeden říká, že byli až moc tvrdí, druhý říká, že byli málo tvrdí, jinému se zase nelíbí něco jiného...

Vždyť to udělali dobře, já jsem spokojený. A ještě ten komunistický prezident k tomu... to je přece pro politický vývoj v příštích letech úplně ideální.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 05. 2023 v 14:08Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jsem rád že ODSka vlezla do spolu s KDU-ČSL, čímž se staly nevolitelnými takže mám svědomí čisté.
S čím se dá souhlasit je zaříznutí dotací, omezení příspěvku na stavební spoření (mělo být zrušeno ale zcela) a posun důchodu. Udělaly směšně málo. Průběžný důchodový systém není nic jiného než ponziho schéma, místo toho je lepší se ho pomalu zbavovat ne aby v průměru lidi trávili 21 let v důchodu, ale aby v něm trávili čím dál tím míň ale za to aby jim zbývalo víc peněz se připravit na důchod po vlastní ose, protože na stát se nejde spolehnout.

Co je totální průser je změna daní, která nic nezlepší, jen všechno zhorší. Takovýhle krok bych čekal od diletantů z ČSSD v koalici s KSČM. Ne od samozvaně "pravicové" ods.
Aktuální problém totiž nelze a nesmí být řešen na příjmové straně, protože to nebude fungovat. Pokud stát začne vybírat větší daně, tak to není že o to míň se bude zadlužovat, ale o to víc bude utrácet a protože to dopadne na ekonomiku tak i méně porostou příjmy. Zvyšování daní je jen normalizace výdajů která způsobý že až se stejná situace bode znovu řešit o jedno, či dvě volební období dál, seberou nám zase víc a pak zase víc.
Navíc, jak demonstruje Lafferova křivka, příjmy z daní podléhají klesajícím nárůstům výnosům s rostoucí daňovou sazbou. A levičák fiala se může jen modlit aby se už nedostal za Lafferův bod.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2023 v 15:09Off-line klucinek  (33/176/75)
No nejdřív jsem byl nasranej, ale v poslední době začínám přicházet na to že nakonec to bude super. V poslední době začínám pozorovat dost solidní rozjezd šedý ekonomiky. To co dřív nešlo bez papíru najednou jde, začíná fungovat "platba" protislužbou, takže žádný hloupý odvody. Čím dál míň podnikatelů a dokonce i firem má problém s prací "bokem", jen je třeba počkat až jim teče do bot. Takže super prachy na ruku bez zbytečnýho krmení díry s názvem Česká republika. Lidi to začíná spojovat, takže fakt super. Čím dál víc lidí nakupuje v zahraničí, za mě taky super, státu to patří. Radši ty peníze nechám sousedům c Polsku než to narvat do chřtánu fialskymu a Němcům. Nechť poznají že vše má svý hranice. Teď ještě vychytat abych dostal vše z příspěvků na co jen člověk může mít nárok a ono to není zase tak zlý. Zvednou mi nájem, poslužte si, v příspěvku na bydlení dostanu o to víc. Jen se člověk musí smířit s tím že musí mít prachy doma v trezoru a ne na účtu. No a až to bude totálně rozsypaný.... frnk pryč.....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
13. 05. 2023 v 15:34On-line Richard33  (44/185/80)
Primosigh: Jakej komunistickej prezident tam má být? Miloš už vypadl a Andrej to projel jako ještě nikdo....
13. 05. 2023 v 16:13Off-line esthetique  (41/-/-)
Arentok****n: ano, K****n opet nezklamal. Haze tady ekonomice teorie ktere naposledy fungovaly za doby Margaret Thatcher. On a jeho ultrapravicovy pristup = trickle down economics, KTERY PROSTE NEFUNGUJE. V osmdesatych letech minuleho stoleti prezident velke korporace bral 70-i nasobek nejnizsi mzdy v podniku. Dnes? 400-nasobek. Maka Vic? Ne, snazi se o co nejrychlejsi a nejvyssi kapitalizaci na ukor ekologickych nakladu, podinvestovani firmy, vytunelovani penzijnich fondu atd. a za DVA roky odchazi se zlatym padakem TUNELOVAT zase jinam. NIKOLIV DUCHODOVY SYSTEM, ALE SOUCASNY KAPITALISMUS JE JEDNO VELKE letadlo.
A z******y Fialovy hnus JAKO OBVYKLE si to udelal snadne pro sebe. NEUMI VYBRAT DANE OD VELKYCH (korporace, telekomy, zahranicni banky = opakuju to tady po ste ZAMRDANE CESKO JE JEDINA ZEME NA SVETE, KDE VETSINU DANI PLATI ZAMESTNANCI, NIKOLIV firmy. Ty si do ceska chodi Jen levne rejzovat - banky za poplatky/ v Irsku muzu vybirat z kterehokoliv bankomatu Bez poplatku uz 30 let), telekomy - nejdrazsi data ve vesmiru, KDO chce data za prijatelnou cenu, aby si zalozil s.r.o. (vlastni zkusenost), automobilky= montovny (R&D se odehrava ve Wolfsburgu, v cesku to manualove jen levne poskladaji dohromady) a tak bych MOH pokracovat do nekonecna.
Kdy d***lni PROGRAMATOR STATNIHO DLUHU Stanc***k konecne pochopi, ze KDE NIC NENI, ANI SMRT NEBERE. Ti chudi si to od statu na davkach vyberou zpet. Fialovy z**di se budou muset naucit DANIT TAM, KDE JE CO DANIT. takze:
-SEKTOROVA DAN
-DAN NADNARODNICH FIREM, KTERE MAJI SIDLA BUHVI KDE (Amazon NEMA v cesku zadny zisk /protoze zbozi Je papirove odeslano z Hollandska Nebo Kypru?!?/ HOLT BUDOU Z**DI PLATIT DAN Z OBRATU. HOTOVO TECKA. NASRAT)
-DVOUSTUPNOVA PROGRESE (Je vsude na Zapade, jasne odlisuje modre a bile limce)
-SILNICNI DAN PRO SOUKROMA VOZIDLA (funguje vsude na Zapade, silnice zdarma pro strejdu co jede na chatu Je komoussky prezitek)
Etc
Etc
Etc
PS: ke k****nove gramatice Je zbytecne se znovu vyjadrovat
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2023 v 16:23Off-line primosigh  (103/-/-)
Richard33 (44/185/93) NOVÉ
Primosigh: Jakej komunistickej prezident tam má být? Miloš už vypadl a Andrej to projel jako ještě nikdo....

https://www.idnes.cz/…by-2023_rapc

https://echo24.cz/…i-komunismus
13. 05. 2023 v 16:50Off-line i8051  (53/184/97)
Ferovykluk (21/170/60)
Výjimečně souhlasím s tou plešatou, tlustou a zajíčky chtivou buznou Ičkem. Volil jsem SPOLU a jsem spokojenej.
--------------
Jezis dekuju, to me ohralo u srd**ka. A tva volba me tesi, asi nebudes takovy vemeno, jak se jinak prezentujes. Ale soryjako, uz se mi nemusis nabizet a posilat mi nahaty fotky, ja te stejne nechci, protoze jsi desne osklivej a teplej ... :-)
13. 05. 2023 v 19:30Off-line tatrman  (27/-/-)
13. 05. 2023 v 20:55Off-line ELO  (23/180/-)
Naprosto spokojený. Radši pragmaticky řešit rozpočtovou politiku, než to dotáhnout k bankrotu.
13. 05. 2023 v 21:02Off-line Kady  (25/-/-)
Citace premiera Fialy: Vláda je tvořena z 5 stran, všechny strany mají své požadavky a představy. Vláda je ze dvou koalice = 2 předvolební programy

takže NELZE říct, že ODS neplní předvolební sliby, protože ODS se musí přizpůsobit KDU, TOP, STAN, Piráti
btw každá z pěti stran už se vyjadřila, že se jim všechny varianty zdanění nezamlouvají a nemají v tom 100% shodu ... pouze šli cestou komprominů

ja osobně mam největší obavy z vyššího zdanění nemovitostí, protože nevim jestli se ted nahodou neozve domácí, aby mi zvedl nájem :/ už ted do něj jde pulka vyplaty :D ... na žádnych dávkach nejsem a nepobíram ani příspěvky, žiju sám, ale furt mám sve vydaje
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2023 v 22:27Off-line Pirateguy  (23/188/-)
Tak on snad nikdo nemohl očekávat že se konzervy a liberálové nebudou kočkovat, oni nemají společně dané jasné prio***y, vylepšili ČR v zahraničí, doma jim to stále docela pokulhává, ale aspoň není ostuda na obou frontách jako za Babiše...
14. 05. 2023 v 00:39Off-line VLF  (21/174/70)
Takto se nelze na danou věc dívat. Toto bylo řečeno v nějaké době. Nikdo nemohl vědět, co nastane. Mluvím o válce na Ukrajině. I díky ní se nakonec muselo přistoupit ke zvýšení DPH. Je tedy naprosto liché posuzovat tyto věco bez kontextu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 05. 2023 v 07:49Off-line bombakul  (29/176/75)
Jakou přesně souvislost má handrkování dvou domorodců kdesi na Ukrajině s naším DPH? Krom toho co sme si sami zbytečně vymysleli?
14. 05. 2023 v 08:23Off-line Kady  (25/-/-)
Třeba příspěvky na energie a potraviny... neboli socka dávky a plošná opatření, která stojí 10tky miliard... peníze poslané na UA nám vrátila EU, to ale neznamená, že jsme neměli x krát vyšší výdaje kvůli energiim či pronájmu nových zásob a objednávek energií atd ...
Nwm jak někdo může být tak blbej a nepochopit, že zásobování plynem z jihu i západu stojí republiku dalších x miliard, protože musíme platit Němcům za dodávky plynu, kteří to mají z tankerů...a na jihu, kde máme též pronájmy zásob plynu a to nestojí 100milionu, jak Babišova NEPOUŽÍVANÁ polní nemocnice na rok...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2023 v 08:28Off-line bombakul  (29/176/75)
Ty ceny sme si nechali zvýšit sami a zcela dobrovolně. Bylo to naše vlastní rozhodnutí tak nechápu proč si někdo stěžuje. Válka s tím nemá žádnou souvislost vždyť těch válek je na světě víc než 50 tak v čem je tahle tak výjimečná?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 05. 2023 v 08:32Off-line Kady  (25/-/-)
V tom že to narušilo dodávky "toxického" obilí a že to má vliv na energie
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2023 v 08:33Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Jen dodám, že v německu mají DPH 7 a 19%, důchodci si jezdí v obytňákách po světě a silnice maj nejen opravené, ale i bez neustálých oprav pro opravy. To stejné v polsku. Už z nás mají fakt p***l, když tam nakupuju, tak poprosím už konečně nevolit šašky, a nebude cirkus.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 05. 2023 v 08:41Off-line power  (23/180/65)
Bombakul (28/175/70)

válek je na světě víc než 50
------

Kravina, jediná "válka" je UA. Málo sleduješ mainstream, podívej se na našeho Kady, to je kovaný eurohujer... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2023 v 09:43Off-line Kady  (25/-/-)
Vždyť u minulé se tolik dálnic/silnic neopravovalo a všichni měli p***l, že co silnice/dálnice to díra:D
Ty vtipy na "české kvalitní silnice" si pamatuje snad každý:D

Btw o proti Německu jsme malá země, ale okay...co my vybereme na 2x oni mají na jeden výběr
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2023 v 09:56Off-line i8051  (53/184/97)
Me teda nikdo energie nezdrazil, naopak mi zdrazili vykup ... :-)
14. 05. 2023 v 10:14Off-line Kady  (25/-/-)
No jo, tak když nevyžíraš socka dávky:D
Musíš začít vytápět celej dům až po sklep :D
14. 05. 2023 v 11:04Off-line klucinek  (33/176/75)
Tak nám z 2,45 za kWh na 5,95 , s tím že noční proud už vyjde bez rozdílu... chudácči aby nemuseli žrát psí konzervy asi... ale nezapoměli se pochválit že pro mě jakožto letitého zákazníka udělali maximum a i přes všechna obrovská zdražení a vysoké burzovní ceny se jim podařilo udržet cenu pod zastropováním ^⁠_⁠^ ^⁠_⁠^
14. 05. 2023 v 11:34Off-line Kady  (25/-/-)
Taky by to chtělo napsat dodavatele:D
Vysoká burzovní cena není.... Co jsem koukal tak na burze cena furt klesá, ale dodavatelé prodávají zásoby nakoupené zpětně
14. 05. 2023 v 13:38Off-line bombakul  (29/176/75)
Před 5 hodinamiOff-line Kady (24/-/-) NOVÉ
V tom že to narušilo dodávky "toxického" obilí a že to má vliv na energie
Souhlasím - 1 • NesouhlasímNahlásit

Asi se moc nechápeme. Já se ptám co zdražila válka a ne co sme si sami zdražili vlastním rozhodnutím úplně dobrovolně
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2023 v 13:43Off-line bombakul  (29/176/75)
Před 2 hodinamiOff-line Kady (24/-/-)
Taky by to chtělo napsat dodavatele:D
Vysoká burzovní cena není.... Co jsem koukal tak na burze cena furt klesá, ale dodavatelé prodávají zásoby nakoupené zpětně
Souhlasím • Nesouhlasím

To je jak s benzínem
Před hodinou zdražila ropa tak musíme ihned zvednout ceny
Ropa sice slevnila ale my máme staré zásoby nakoupené za draho tak slevit nemůžeme

A všichni tyhle sračky žerou. Český národ už je fakt úplně vypatlanej
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 05. 2023 v 13:56Off-line power  (23/180/65)
A všichni tyhle sračky žerou
-----------------------

Všichni ne, jenom euro indoktrinované ofečky jako Kady .... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
14. 05. 2023 v 15:23Off-line i8051  (53/184/97)
Klucinku, jestli mas dlouhou prodluzku, dam ti kWh za 2.45 ... :-)
14. 05. 2023 v 16:12Off-line Kady  (25/-/-)
Ale dodavatele tady prostě nenapíše...typuju že je u energo lichváře, který má 2x vyšší ceny jak ostatní... nebo prostě vytápí barák elektřinou

Já mám třeba dodavatele na spotových energiích a ten mi to mění podle aktuálního trhu... Naposledy mi to snížili v lednu a co jsem teď koukal, tak bylo další zlevnění 2x za sebou
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2023 v 16:45Off-line i8051  (53/184/97)
Onehda se platila ctvrthodina v noci i za 18 kacek za kWh, tak to se pak vyplatilo prodavat energii z FVE :-)
14. 05. 2023 v 17:56Off-line bombakul  (29/176/75)
Na těžení platím od 1,12 do 1,5. Kde sou ty časy kdy to stalo 0,9 :(
14. 05. 2023 v 17:57Off-line Kady  (25/-/-)
Tak když to vemeš z jiného pohledu, tak se na tom zdražování dost podílel i konec Bohemia energy... Tím to zdražování začalo, že tisícům lidem kvůli přechodu zákazníků zdražily energie o tisíce
14. 05. 2023 v 18:29Off-line bombakul  (29/176/75)
Dyť to říkám. Vypatlanej národ. Jak někdo může věřit virtuální společnosti?
14. 05. 2023 v 18:38Off-line tatrman  (27/-/-)
Kady (24/-/-) NOVÉ
Citace premiera Fialy: Vláda je tvořena z 5 stran, všechny strany mají své požadavky a představy. Vláda je ze dvou koalice = 2 předvolební programy

takže NELZE říct, že ODS neplní předvolební sliby, protože ODS se musí přizpůsobit KDU, TOP, STAN, Piráti

Tak tohle říkaly všechny vlády před fijalou. stará obehraná písnička...:)
Jenže každá strana má právo odmítnout to, co si nepřeje prosazovat a vyhlásit nové volby. nikdo ji nemůže nutit, aby se držela koryta 4 roky až do nových voleb a porušovala svůj předvolební slib, za kterej dostala hlasy voličů.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2023 v 18:42Off-line klucinek  (33/176/75)
Kady ano mám smlouvu u energolichváře, v tom s Tebou naprosto souhlasím.... ČEZ, a. s. :⁠-⁠)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload