Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Exhibicionismus

02. 06. 2023 v 12:41Off-line Anonym
Jaký je váš názor na něj? Sice ho neprovádím, ale proč mají někteří lidé potřebu ho nahlašovat na PČR jako uvědomnělí občané? Osobně si myslím a i psychologové to tvrdí, že exhibicionisté nebezpeční nejsou a nikoho neohrožují ani nechtějí ublížit. Nejsou to sadisté nebo násilníci. Prostě jen ukážou nádobíčko a jdou si po svých. Nikdo se nemusí dívat, pokud nechce. Nikomu nedrží oči nebo hlavu násilím. Stačí otočit hlavu jinam.
Kdyby se mi stalo to, co té ženě v článku, tak se tomu zasměju a jedu dál. A v žádném případě bych se necítil pobouřen nebo tím trávil celý zbytek dne hledal svědky a čekal na příjezd policie a dokumentování případu jako to dělala ona.
Co byste dělali vy? Udělali byste to, co ona a naháněli byste toho autobusáka?

https://www.extra.cz/…-malou-80a30?…
02. 06. 2023 v 12:52Off-line LionCz  (30/184/70)
Podle mě je třeba rozlišovat dvě situace.
První situace je, když stát postihuje to, že někdo venku chodí nahý, nebo třeba si třeba někde v rohu v parku masturbuje. To, že to stát postihuje, má své křesťanské základy, tedy stejné jako proč se stát zdráhá uznat manželství pro všechny. To je samozřejmě špatně.

Druhá situace je, když třeba někdo někoho pronásleduje a honí si při tom a toho druhého člověka jasně obtěžuje. To je naopak třeba postihovat. A ne, není to směšné, možná pár vožungrů v hospodě se tomu zasměje, ale těm ženám (a někdy i mužům) je to nepřijemné a může jim to způsobit trauma.


Protože je toto základní potřeba stejně jako např. hlad, tak ti to přirovnám k jídlu
1) pokud si někde v parku sedneš na lavičku, najíš se a neděláš svinčík, je to ok
2) pokud svinčík děláš a ještě někoho jídlem ušpiníš, je to problém.


Že stát tyto situace nerozlišuje vede právě k bagatelizaci, protože většina lidí se tomu zasměje a řekne si "no a co, vždyť se nic nestalo". Přitom jsou to dvě odlišné situace, první situace je neškodná a nikomu neubližuje, druhá naopak může dost ublížit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 06. 2023 v 13:16Off-line Anonym
LionCZ: Druhá situace je, když třeba někdo někoho pronásleduje a honí si při tom a toho druhého člověka jasně obtěžuje.

S tím pronásledováním souhlasím, ale to většina exhibicionistů nedělá, max. se ukážou a odejdou, neběží za nikým. Nevidím v tom problém, že bych měl volat někam na lampárnu. To pronásledování třeba až domů už je stalking a to může být velmi nepříjemné a nátlakové i bez obnažování, s tím souhlasím, dělají to třeba i zhrzení nebo odmítnutí partneři po rozchodu, to ale nebyl případ toho autobusáka.
02. 06. 2023 v 13:19On-line Tygr728  (30/190/90)
Tvl Ellvin :D Koho to tam zaměstnáváte xD Máš ale kolegy
02. 06. 2023 v 13:23On-line ThomasTodd  (37/186/84)
U nás bohužel nejde dát hlava stranou, na jednom konci se koupe starý soused v bazénu se seschlým šulínem a svojí dcerou a manželkou všicni nazí a když otočím hlavu abych to neviděl, je tam sousedka co je na zahradě nahá a když se ohne vidím jí kam jí nechci. Ty léta jsou tu za trest xD
02. 06. 2023 v 13:24On-line Tygr728  (30/190/90)
Kolik je sousedce?
02. 06. 2023 v 13:25On-line ThomasTodd  (37/186/84)
50+ celulitida což je jedno i kdyby jí bylo 20 to poslední co potřebuji vidět je nahá žena xD
02. 06. 2023 v 13:36Off-line Public  (22/170/61)
Hele rajcuje mě to ze mě nějaký kluk třeba nachytá a tak..nevadí mi to.
Ale jak se tu píše, nepůjdu za někým a přitom si ho budu honit.
Radči si zalezu někam kde není tak velký % ze tam půjde tolik lidi
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 06. 2023 v 17:38Off-line tatrman  (27/-/-)
Thomas
tak plachtu na plot a tůje...:):)
02. 06. 2023 v 18:19Off-line tatrman  (27/-/-)
Hele, moje to sice není, ale s anonymem souhlasím. Pobouřenej ani traumatizovanej z pohledu na penis bych nebyl, a tudíž by nebylo co oznamovat...:)
03. 06. 2023 v 04:38Off-line iglw  (48/172/77)
Když má co ukázat,tak ať ukáže,akorát před ZDŠ bych ho kopl do.....
03. 06. 2023 v 07:43Off-line klucinek  (33/176/75)
Babi já vás nechci znásilnit...... ale budeš muset, mladej.....
03. 06. 2023 v 07:54On-line ellvin  (23/183/81)
Ta slečna je taky celkem slušný dobytek :sD několik minut tam na něj kouká, měří mu čas a ještě si ho fotí... :sD kdyby ji nějak fyzicky obtěžoval nebo kdyby tam byly děti, tak nic nenapíšu... ale tohle je trošku přehnané :sD třeba si to její koukání vyložil jako projev zájmu nebo tak něco :sD
06. 06. 2023 v 12:03Off-line Public  (22/170/61)
Jsou lidi co jim to nevadí vůbec. Jednou se mi stalo ze si v noci dělám svoje..týpek mě vidí a přijde ke mě a dokončí mě. Byl zhulený to možná pomohlo :D ale nevadilo mu to haha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload