Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problem pri sexe

02. 12. 2013 v 14:06Off-line Anonym
Takze, stretavam sa s jednym chalanom a mali sme uz parkrat sex, ale problem je v tom ze oproti nemu mam pocit ze som strasne nevzruseny, on uplne pri vsetkom vzdycha a naozaj si to vychutnava ale ked on robi nejak dobre mne, napr oral, tak sa mi to paci, ale vobec to az tak neprezivam. Naposledy som bol pre zmenu aktívny ja a proste som sa nedokazal donho urobit, musel som sa dorobit rucne, a v tomto ze sa neviem urobit bez pouzitia ruk som mal problem aj pri predchadzajucich partneroch. Velmi by som to chcel viac prezivat tak ako on a trochu mu zavidim, a p***om sa mi naozaj paci aj vsetko, je fakt pekny. A nemyslim si ze by to bolo zapricinene stresom, myslite ze to ze sa neviem donho urobit moze byt zapricinene kondomom?, pocul som take nazory aj..Dakujem za rady :)
02. 12. 2013 v 17:30Off-line GeorgeMan  (26/190/83)
Kondom urcite pouzivejte,ja bych ho pouzival vzdy už jen kvuli hygijeně.
Co se týče tématu,když tě to nevzrušuje,tak zkuste delší předehru nebo "nové věci" a spestřit si sex. život.... nic víc ti neporadim :D
02. 12. 2013 v 18:15Off-line johnj  (40/186/82)
Není klíč spíš ve způsobu uchopení, síle uchopení, intenzitě a místě dráždění v závislosti na stupni vzrušení?
02. 12. 2013 v 18:23Off-line johnj  (40/186/82)
Určitě by se na světě našel někdo, kdo by si rozdráždil oko až k orgasmu. Ale to, co jsem psal, jsem myslel jako způsob uchopení a dráždění penisu rukou. :)
02. 12. 2013 v 21:25Off-line Anonym
Len mna to stve, vsetko je fakt dobre, naozaj sa mi paci, predohra je podla mna dostatocna aj sa mi vsetko paci len aj naposledy ked som mal donho vojst, tak akoze mal som erekciu ale dost som musel bojovat aby som ho tam dal lebo mohol by byt aj tvrdsi. neviem, mozno by pomohla zmena polohy alebo nieco. ja si myslim ze po case by som sa aj urobil ale proste necitim to tak intenzivne ked som vnom, ze to poriadne som mnou nic take nerobi
02. 12. 2013 v 22:29Off-line marv01  (53/176/74)
Vzrušení každý prožíváme truchu v jiné intenzitě.Jen nepřemýšlej nad tím zda to prožíváš stejně jako tvůj přítel nebo ne?I když píšeš ,že v tom není psychika tak možná trochu je.Že se na ten prožitek tak soutředíš až to nejde.A pokud jde o kondom? Používat ho je určitě správné ale to ,že díky němu přicházíš o citlivost je holý fakt!!Tedy záleží na tobě.Tady se nejdná o antikoncepci ale o bezpečnost což je také důležitá věc.Pokud jste spolu již v nějakém vztahu a věříte si tak ho asi můžete odložit .Ale tady je to rozhodnutí na dohodě obou dvou protože jde o vaše zdraví.
02. 12. 2013 v 23:12Off-line Anonym
Mozno je to len o zvyku, niesom az tak velmi skuseny a musim sam zistit co mi robi dobre. :) niekedy mam fakt pocit ze vlastne ani niesom gay ale zas ked si pomyslim na ine pohlavie ako je muž tak si to hned rozmyslim :D
03. 12. 2013 v 03:50Off-line radomir  (40/183/75)
U nás okořeněno navrch tím, že přítel/kamarád má od narození něco jako parciální obřízku, takže to chtělo specifickou techniku, ale stejně se mi zatím ho nepodařilo udělat do konce... Vždy pak musí on nastoupit a dokončit se, což mě mrzí, ale tak budeme pořád zkoušet... To já s tím problém nemám (ale řekněme že jsem v tom univerzálnější), takže podobná situace jako u vás, u nás jsme se shodli na tom, že to je dáno jeho vrozenou anomálií.

Hlavně nehledejte problém tam, kde není a zkoušejte;-), zmeňte polohu a tak;-)
03. 12. 2013 v 09:58Off-line igni  (36/192/130)
Pokud vis ze je ten kluk zdravy a ty si taky zdravy, tak kondom nepouzivej. Sice budete mozna muset dodrzovat prisnejsi hygienu, ale kondom te proste pripravuje o citlivost a to muze byt ten duvod, proc to nejde. Z druhe strany muj ex mel podobny problem, mel dost necitlivy penis a udelat se/ho jinak nez rukou byl nadlidsky vykon. ale nijak nam to nevadilo, proste to tak bylo...
03. 12. 2013 v 14:17Off-line Anonym
Tak aspon niesom jediny kto to tak ma, som si pripadal divne. No jemu to tiez nevadi ale mne to trochu vadi. ja sa rukou viem spravit dost rychlo napr ale bez ruky je to uz problem :D
09. 06. 2016 v 22:43Off-line DjLuko1996  (27/175/-)
Ako moze niekto uvazovat o strese pri sexe ?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload