Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Náhrada za vibrátor

05. 12. 2013 v 21:56Off-line Anonym
Jak jsem již výše psal nejsem zvědavej na kecy k***tů jako jsi ty...
05. 12. 2013 v 22:02Off-line Anonym
Asi protože mi je 15 a nikde mi ho neprodaj
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 12. 2013 v 22:59Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
Co kdyby sis místo strkání něčeho do prd*le udělal domácí úkoly :D
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 12. 2013 v 23:08Off-line Ligerisek  (36/172/62)
TommyTheBlueFox: nápodobně ;-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 12. 2013 v 10:33Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Pokud seš zručnější, tak si ho můžeš zkusit vyrobit. to sem chtěl, ale nikdy sem se k tomu nedokopal. můžeš si třeba vlastního odlít ze sádry, ale bylo by dobrý asi nejdřív se úplně oholit a lehce namastit, aby se ta tuhnoucí sádra nepřipepila, to můžeš i s kulkama. nebo si velikost co ti přijde ideální třeba vymodelovat, napadá mě hlína, nebo dřív byla i taková sádropapírová tvarovací hmota, nebo z modelíny, vim ta je hrozně měkká, tak třeba ji pak dát zmrazit do mrazáku aby stuhla. když bude předloha měkká tak nemusíš dělat formu na 2 půlky, mělo by to stačit nějak vytahat. sou různý druhy plastů, většinou když ho zapálíš, tak zčerná a seškvaří se, ale sou i takový, co se jen při tom hoření roztečou jako vosk, ale pak sou furt stejný. nejlíp z potravinářskejch výrobků, to máš jistotu, že nebude nijak škodlivej při používání, třeba dřív byly sklenice s modrejma plasovejma výčkama, z těch sem zjistil, že sou takový plasty co se při zapálení nezničí :D nebo v nejhoršim si ho udělat z vosku. z formy asi nepude normálně vyndat, když nebude dvoudílná, ale když už ho budeš mít stačí jí rozbít :P když budeš chtít aby i vybroval, tak můžeš z něčeho vykuchat pouzdro na baterky (třeba rovnou z baterky, nebo něčeho jinýho, kde se baterky dávají zespodu a né z boku) a malej vypínač (řekl bych že posuvnej, nebo eště líp otočnej, páčkovej by se ti asi furt dařilo vypínat během používání :D) a motorek, třeba rovnou ten vybrující a nebodeš na něj muset nic přidělávat aby vibroval. nějak to upevnit, ale taky zapouzdřit, kdyby se ten nalejvanej plast/vosk dostal do motorku, nebo pouzdra na baterky by nebylo moc dobrý ;) :D tak asi nejjednodušejc mě napadá ta baterka, že i v tom držadle nad baterkama je i místo na motorek, tak z ní použít ten držák, nebo jestli by byla fakt malá, tak rovnou motorek místo žárovky a vypínač přesunout (no spíš bude potřeba koupit novej, ten z tý baterky asi použít nepude) na spodek vedle otvoru na baterky,jak souty baterky s vypínačem na víčku na baterky, tak nvm, aby sis ho pak při každym dosednutí nevypínal :D
06. 12. 2013 v 10:43Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ale sou i různý ty dvousložkový epoxidový pryskyřice, nebo silikony atd. tak se na to poptat v obchodě a vybrat si něco zdravotně nezávadnýho, co může přijít do kontaktu s lidským tělem, co mě eště napadlo co by bylo lepší než tavit nějakej plast, nebo vosk na to tělo toho vibrátoru :D
06. 12. 2013 v 10:57Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jo a když si ho budeš teda chtít vytvarovat jako sochu, tak asi bude dobrý použít nějaký tvrdý jádro, třeba slepit CD-čko jako stojan s třeba tubou od šumivejch vitamínů, nebo třeba šikovný lahve od pěny na holení apod. řekl bych, že dělání tý sochy by byl i příjemnej relax :)
06. 12. 2013 v 11:00Off-line Ligerisek  (36/172/62)
A kdyby tu sochu uviděli rodiče, tak můžeš říct, že je to úkol do školy ;D
20. 04. 2014 v 21:21Off-line DjLuko1996  (27/175/-)
Nekomentujem to su ale napady ! :D odpadnem ble
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload