Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Čo teraz?

08. 12. 2013 v 21:01Off-line Anonym
Chcem sa spýtať, ako ste sa vysporiadali s tým, keď ste zistili, že nieste ako väčšina mužov? Viem, že najťažšie je asi si to vôbec priznať. Ja som sa dlho tomu bránil ale v poslednej dobe som si čiastočne priznal, že "niečo nieje v poriadku". Neviem to však určite, je to zložité. Teraz však neviem, čo s tým zistením robiť? Vôbec nepatrím k tým vyrovnaným ľuďom, ktorí nemajú problém sa priznať okoliu. Mne veľmi záleží na tom, čo si okolie myslí a trápi ma to, preto určite viem, že sa nikomu nepriznám a určite nie doma. Teraz však neviem čo bude ďalej. Ešte dodám, že už som nejakých pár rokov za pubertou.
08. 12. 2013 v 21:14Off-line johnj  (40/186/82)
Líbí se mi, jak hezky píšeš o většině mužů a o tom, že "není něco v pořádku". Co není v pořádku? Nedokážeš se vzrušit? Trpíš poruchami erekce? Nedosáhneš vyvrcholení? Nedokážeš se do někoho zamilovat? Neuneseš být někým milován? Nedokážeš s někým žít? Pokud ani jedním problémem netrpíš, je u tebe všechno v naprostém pořádku jako u většiny mužů. ;)
08. 12. 2013 v 22:39Off-line tomiass  (38/181/75)
Tak určitě to pro většinu z nás nebylo ze začátku jednoduché. víš, jestli se tím trápíš, asi to ještě bude trvat, než se s tím popereš, zvláště jestli nemáš nikoho blízkého, s kterým si o tom pokecat. kéž bych ti dokázal poradit nějakou univerzální radu. ta bohužel není. co jsi nezměníš. snaž se s tím poprat.
08. 12. 2013 v 23:22Off-line Tom_90  (33/176/70)
Hlavne sa s tým musíš zmieriť ty sám a potom to skús niekomu povedať, niekomu komu dôveruješ a vieš, že nemá negatívny postoj voči gayom a ak nikoho takého nemáš, tak sa môžeš zdôveriť aj nejakému gayovi trebárs tu na zoznamke, aby si si mal o tom s kým pohovoriť a nedusil to v sebe.
09. 12. 2013 v 02:02Off-line petr20013  (54/172/-)
Hlavne se s tim ze jsi gay pokus smi*** sam proste tak to je nikdo te nepredela stejne muzes zit stastny zivot Jen to bude trochu tezsi nerves ze bys mohl byt jiny protoze nemohl. Pakistan teprve res zda a komu to rict to uz je jina vec a zatim to klidne muze byt nikdo, to neni dobre uspechat.
09. 12. 2013 v 06:43Off-line Radek1951  (72/175/75)
Chlapče, každá otázka, aby mohla být zodpovězena, by měla popsat problém. Nezdá se ti být něco v nepořádku na tvém těle nebo je to někde v podvědomí? Myslíš si, že jsi na kluky a to tě trápí? Zkus upřesnit jinak odpovědi budou odpovídat otázce, budou všeobecné a nekonkrétní a vlastně nemůžou nic řešit.
09. 12. 2013 v 08:59Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Buď rád, že máš dar, co by za to spousta obyčejných lidí dala, i když chápu, že omezenější lidé nazývají výjimečné zrůdami, že jsou ve spolku s ďáblem atd., i je upalovali na hranicích, ale člověk by měl svůj dar přijout s pýchou a né vyšilovat jak v X-Menech, že je zrůda...
09. 12. 2013 v 15:52Off-line Anonym
Aby bolo jasné, ja som to nikdy nebral ako niečo zlé, ako nejakú chorobu. A dokonca aj keby sa to dalo zmeniť, asi by som sa nechcel meniť. Problém je, že momentálne nevidím žiadnu budúcnosť. Neviem čo mám čakať. Viem iba to, že môžem zabudnúť na niečo také ako rodina. Možno to naozaj chce sa s niekým o tom porozprávať. Verím, že časom to bude iné.
PS: nikdy by som nepovedal, že ma niekedy niekto prirovná k X-Menom :)
09. 12. 2013 v 18:02Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ty seš neplodnej? jestli jo, tak s tím indigovost niak nesouvisí ;-)
09. 12. 2013 v 19:51Off-line filip.2580  (54/174/73)
Já bych řekl, že můžeš čekat skoro normální život, z mého pohledu, z mého současného pohledu, lepší než hetero...
24. 12. 2013 v 03:09Off-line 18martin18  (50/178/95)
Ja som zisťoval svoju orientáciu postupne. Keď prišiel čas, kedy chalani začínajú pozerať po babách, ja som pozeral po chalanoch a chlapoch...! Vtedy som to proste neriešil, nejako som neanalizoval môj extrémne veľký záujem o rovnaké pohlavie..., dokonca ani na strednéj škole. Až keď som mal zhruba 20 rokov som si plne uvedomil pravdu o sebe!!! Ale to bolo už len prijatie toho, čo bolo a čo som žil a žijem teraz ..... Až na to, že byť gayom je myslím oveľa ťažšie! Zvlᚡkeď vidíš nejakého pekného chalana a závidíš babám že sú ženy, ktoré toho chalana dokážu zbaliť a ja nie.....
24. 12. 2013 v 03:28Off-line lee7  (25/-/-)
Já jsem žil "normální' život,byl jsem ženatý a mám děti,ale vždycky se mi libili kluci a když jsem si to sám sobě dokázal přiznat,že jsem prostě na kluky,že jsem gay,nebo buzerant,nebo jak chceš tomu říkat,tak se mi dost ulevilo,ale zatím to o mě ví jen pár nejbližších přátel....
24. 12. 2013 v 12:53Off-line Anonym
To je presne dôvod, prečo som si povedal, že nebudem sám seba ďalej klamať. Nechcem dopadnúť tak, že si nájdem ženu, urobím deti a potom si uvedomím, že naozaj som gay. Nechcem nikomu zbytočne ublížiť len z dôvodu, že chcem ísť s davom. Ale musím povedať, že už som v pohode. Aj vďaka skvelým ľuďom na tejto zoznamke a poradni :)
24. 12. 2013 v 13:25Off-line Rainyday  (29/175/62)
You see, you can't please everyone, so you've got to please yourself.
(Ricky Nelson)
V překladu něco jako: Vidíš, nemůžeš uspokojit všechny, tak musíš uspokojit sebe.

S tím, jak na tebe kouká okolí, se časem srovnáš, s tím, jak hledíš na sebe, musíš něco dělat ty sám, jinak nikdy šťastný nebudeš.
24. 12. 2013 v 15:37Off-line andrej33  (44/180/79)
Ahoj.Měl jsem stejné pocity jako ty. Prvnímu člověku jsem se svěřil v 28 letech a byl to můj bratr! Pak to trvalo rok,než jsem to řekl rodičům! Všichni i kolegové z práce to vzali v pohodě! Teď mě štve a mrzí, že mi to trvalo tak dlouho a že jsem se celý život přetvařoval! Proto ti radím až si budeš jistý sám se sebou řekni to své rodině a pomalu i okolí, protože není nic krásnějšího než se volně nadechnout.
25. 12. 2013 v 00:10Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Rozhodně to nijak neřeš, všechno to přijde s časem. Zásadní je být srovnaný sám se sebou a zbytek přirozeně vyplyne. A budoucnosti bych se opravdu nebál, však on se najde někdo, s kým si sedneš.
25. 12. 2013 v 00:12Off-line Bahutom  (34/173/60)
Dej tomu čas, nic nehroť, a buď veselý :) není na tom nic špatně :) je přece super být něčím odlišný :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload