Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Anální orgasmus

10. 12. 2013 v 20:01Off-line Anonym
Zdravím, cely den premyslim, jaké to asi je mít anální sex, jestli to celou dobu boli, a pak uz to je příjemný a jestli existuje vůbec anální orgasmus. Mohli byste mi prosim rict vaše zkušenosti? Diky
20. 12. 2013 v 20:23Off-line kroutvar  (103/-/-)
Nikdy jsem anální sex neměl, tak ti asi neporadím. Ale protože jsi zde nedostal dosud žádnou reakci, tak se mi tě zželelo a napsal jsem. Myslím, že je spíš otázka, zda tě anální styk láká, nebo ne. Dělat cokoliv nepříjemného je totiž nepříjemné.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
21. 12. 2013 v 02:40Off-line analsex  (35/185/75)
Ja analni sex mel a uz hodnekrat, kdyz sem byl s klukem poprvy tak ze zacatku pri pruniku to trochu bilo neprijemni, ale kdyz na to jdete opravdu pomalu je to bez bolesti, miluju pocit kdyz ve me jezdy ptak, parkrat sem se uz udelal samovolne pri analku, kamarad me naucil jedno zakladni pravydlo, analni sex nesmi nikdy bolet, a je to pravda, ze zacatku ti to bude neprijemni protoze to neznas a citits poprvy jak ti plni zadecek, ale pri dalsim a dalsim sexu prijdes na to jak si ho nejlip uzit
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 12. 2013 v 06:07Off-line analsex  (35/185/75)
Nebo jestli neveris klukum a chces to zkusit kup si analni vybrator, budes citit tvar penisu, sou z prijemniho materyalu a vybracemi teprv citis jak je to prijemni
21. 12. 2013 v 11:34Off-line lucky_bas  (31/189/85)
Analsex: Četl jsi to po sobě? Mít 24 let a takový písemný projev, asi se nad sebou trošku zamyslím ;-)
21. 12. 2013 v 12:14Off-line onlip  (61/180/84)
Pasivní anál nevyhledávám. Ale můj současný kluk je nekonečně ohleduplný, takže když chce, dovolím mu to a dělá mi radost, když vnímám jeho finále :) To je hezčí než orgasmus. On mi to pak vynahradí jinak :) Neboj, když je kluk vlídný, nebolí to, jen je to zpočátku nezvyk. Udělal jsem se tak pouze jednou, bylo to zvláštní, jako bych se měl počurat. Aktivní roli má rád. Nováčka tím provedu velmi opatrně - někdo to víceméně přečká, někdo si toho dokáže užít a dává to silně najevo. S vibrátorem to zkusit můžeš, ale nezažiješ ten skvostný pocit, když se kluk tvým přičiněním udělá.
21. 12. 2013 v 16:06Off-line analsex  (35/185/75)
Lucky bas, proc se zamyslet? mam se zamyslet nad tim ze mam strasne rad sex? mam ho rad s klukem holkou i sam se sebou, misto toho abys mu poradyl tak radsi kazes me, onlipe mas pravdu neni nad to mit v sobe kluka misto hracky, ale pro ten pocit na zkousku to staci, tenkrat ja nevedet jaky to je vybratorem tak sem s klukem ani nikdy nespal, jenze to bylo skveli tak sem se pak vyspal i s klukem a to bylo jeste lepsi
21. 12. 2013 v 18:03Off-line BennyD  (26/-/-)
Analsex on myslí ty tvoje pravopisné chyby, které přímo bijí do očí :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload