Jak vznikají úchylky?
11. 06. 2024 v 18:02
Anonym
Anonym Ahoj. Nevite jak vznikaji uchylky a s jakou nejbizarnejsi jste se setkali u cloveka?
Jak vznikají úchylky? Jedině určitým nastavením předem daných hodnot. Nejen člověk se stále vyvýjí a příroda stále experimetuje stylem pokus omyl. Takže my gayové, lesby, bisexové jsme nejspíš experimentem, který by měl dle mého názoru dotáhnout vývoj člověka k takové dokonalosti, že by se jednotlivec sám dokázal oplodnit a rodit potomky, jako hemafrodit, což naznačují dnes takzvaní nebinární jedinci.
Berte to jako úvahu.
Berte to jako úvahu.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 11
Nahlásit
Doufejme, ze se Jezina do konce zivota nestane se heRmafroditem (ano, je tam to R, stejne jako se pise vyvÍjet a ne vyvýjet) a sam sebe neoplodni a nezacne se mnozit ... :-)
A co na tema odborna literatura nalezena za 28 ms na Google? Zde je odpoved: Existuje mnoho teorií, které se snaží řešit příčiny toho, proč sexuální deviace vznikají. Odborníci je označují jako sociálně konstruktivistické, psychoanalytické, případně evolučně biologické. Nejpravděpodobnější příčinou vzniku sexuálních odchylek je komplex vrozených faktorů, především genetických a hormonálních.
A co na tema odborna literatura nalezena za 28 ms na Google? Zde je odpoved: Existuje mnoho teorií, které se snaží řešit příčiny toho, proč sexuální deviace vznikají. Odborníci je označují jako sociálně konstruktivistické, psychoanalytické, případně evolučně biologické. Nejpravděpodobnější příčinou vzniku sexuálních odchylek je komplex vrozených faktorů, především genetických a hormonálních.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Evolution, baby
Mmch. pěkná písnička od Pearl Jam: https://www.youtube.com/watch?…
Mmch. pěkná písnička od Pearl Jam: https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ten, kdo nesouhlasí, mohl by napsat svůj názoz, než dávat jen nesouhlas.
Uvědomte si, že vše včetně nás lidí se stále vyvýjí. Čím více lidí bude na planetě, tím více bude vznikat různých pohlaví, jako vývojový experiment. Časem nebude dominovat jen muž a žena. Jaký experint se uchytí a jaký zanikne ukáže čas. Dnešní člověk se vyvýjel různým křížením s jinými druhy, dnes máme v DNA jejich geny i když oni zanikly.
Uvědomte si, že vše včetně nás lidí se stále vyvýjí. Čím více lidí bude na planetě, tím více bude vznikat různých pohlaví, jako vývojový experiment. Časem nebude dominovat jen muž a žena. Jaký experint se uchytí a jaký zanikne ukáže čas. Dnešní člověk se vyvýjel různým křížením s jinými druhy, dnes máme v DNA jejich geny i když oni zanikly.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Nikdo z nas se Jezino nevyvYji, nekdo se maximalne vyvIjí. Ale ty jsi s vyvojem zamrznul jiz davno. A budou vznikat ruzna pohlavi? To asi tezko, ty jsou porad dve a uz je to tak miliony let. A clovek se vyvijel krizenim s ruznymi druhy? Jako treba s orlem, veverkou nebo zizalou? Notyvole, cos to zase vychlastal?. Takze dekujeme za nesmyslny nazor, precti si ho a dej si taky nesouhlas ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Marná snaha jmenovče ...
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ty jsi ičko splodil dva syny, jakou máš jistotu, že tvá vývojová větev nezanikne?
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Denis36 (60/-/-)
Ty jsi ičko splodil dva syny, jakou máš jistotu, že tvá vývojová větev nezanikne?
----------------
Urcite alespon 10e6 krat vetsi nez ty, kterej zplodi maximalne nesmyslnou odpoved. Btw pise se "zplodil" ... :-)
Ty jsi ičko splodil dva syny, jakou máš jistotu, že tvá vývojová větev nezanikne?
----------------
Urcite alespon 10e6 krat vetsi nez ty, kterej zplodi maximalne nesmyslnou odpoved. Btw pise se "zplodil" ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Zplodil, splodil, není to jedno? Když jsi tak milej.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
Ani nevím, jaký geny v sobě nosím, až to budu vědět, dám ti vědět LÁSKO.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
S jistotou úchylný, Jezino ...
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Houby víš a piš za sebe Vševědoucí dědku.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Někdo v sobě nosí bacily, jinej blbost. Těch druhejch bohužel dost přibejvá xDD
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nejvíce úchylky vznikají a vyvíjí se dle duševního zdraví jedince. Proto je třeba pro psychiatrii a psychology důležité znát sexuální život jedinců. Protože sexuální život a praktiky jsou otevřenou bránou to lidské duše
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
60 let a píše o někom jako o dědovi :D Já to tu miluju :D
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Latexová modelka Natália: Narodila som sa s parafíliou, zo 70 % som sadomasochistka | TRI PRASIATKA https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
12. 06. 2024 v 11:03On-line Rizecek (21/183/67)
Někdo v sobě nosí bacily, jinej blbost. Těch druhejch bohužel dost přibejvá xDD
Souhlasím - 3 • NesouhlasímNahlásit
V tom s tebou musím plně souhlasit. A zajímavé je, že se to týká hlavně těch mladších, kteří přišly po nás. Důvodem je časté používání chytrých telefonů, což my neměli.
Někdo v sobě nosí bacily, jinej blbost. Těch druhejch bohužel dost přibejvá xDD
Souhlasím - 3 • NesouhlasímNahlásit
V tom s tebou musím plně souhlasit. A zajímavé je, že se to týká hlavně těch mladších, kteří přišly po nás. Důvodem je časté používání chytrých telefonů, což my neměli.
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Jak jsi mohl zjistit anonyme, tady se to nedovíš :D, jsou tu samí odborníci a přijde mi zajímavé jak vždy z tématu ty lidi odbočí a začnou na sebe útočit :D.
mimochodem dobrej dotaz, pokud tě to opravdu zajímá, tak bych to zjišťoval na jinačích serverech než od těchto ynženírú s vš fakluta žyvotňý skušenosťy :D
mimochodem dobrej dotaz, pokud tě to opravdu zajímá, tak bych to zjišťoval na jinačích serverech než od těchto ynženírú s vš fakluta žyvotňý skušenosťy :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Umíš číst? Íčko 11/6 v 18:28 ...
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jezino, ty bys chytrej telefon potřeboval. Mít ho v kapse, tak se vám znalosti vyprůměrují na nule nebo někde pod.jinak to s tebou vypadá hodně zle, hele....
Úchylky vznikají jednoduše...
Opičí mozek vidí akci
Neuron se aktivuje
U jeziny je akce například 12letý kluk na hřišti.
Ale jestli tam vůbec v dutině mozkové má nějakej neuron, to nevím. Jestli jo tak právě ten jeden.
Úchylky vznikají jednoduše...
Opičí mozek vidí akci
Neuron se aktivuje
U jeziny je akce například 12letý kluk na hřišti.
Ale jestli tam vůbec v dutině mozkové má nějakej neuron, to nevím. Jestli jo tak právě ten jeden.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ten neuron tam ma slusnou honicku, ten se o tu lebku zevnitr umlati ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


