Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se chovat na první schůzce?

21. 12. 2013 v 16:28Off-line Anonym
Ahoj, píšu si s klukem několik týdnů chceme se sejít, ale mám strach že to třeba nějak pokazím. Nevím jestli se mám chovat normálně, ale většinou, když jsem mezi novou společností, nasadím si "masku". Vím že když tu masku mám, tak po nějaké delší době vlastně zjistí že se nechovám tak jako dřív.

Zase mu nechci dát vědět o mojí osobnosti tolik, na první schůzce.
Prosím o radu.
21. 12. 2013 v 16:39On-line januar1  (38/185/79)
Chovaj sa normalne to co si jednoducho, lebo ak zistit po case doytcni ze si mal masku tzv. tak by to mohol brat ako pdvod z tvojej strany a mohol by to skoncit s tebou
21. 12. 2013 v 16:40Off-line Anonym
No jo ale prostě kdybych mu řekl že jsem o sobě nechtěl prozrazovat uplně vše ? tak to nepochopí ?
21. 12. 2013 v 16:44Off-line igni  (36/192/130)
Jak se chovat? Odpoved je jednoslovna. Prirozene!!! Jinak to nepovede k nicemu dobremu. Hlavne pokud si pisete par tydnu, tak uz asi neco o tobe vi, nepletu se? A maska neni nikdy dobra (i kdyz se k ni obcas uchyli snad kazdy), protoze ukazuje neduveru a hlavne, pokud najednou nasadis masku, tak bude mit rande vlastne s nekym jinym, nez s kym si tech par tydnu psal ;)
21. 12. 2013 v 16:47Off-line Anonym
Dobře :/ Ano za tu dobu už o sobě víme celekm dost věcí no :/ ale tak mám strach že se mu otevřu .. a ve finále to stejně skončí špatně ...
21. 12. 2013 v 16:48Off-line igni  (36/192/130)
Nerikam, ze se mu mas otev***, ale nenos masku. chovej se prirozene, klidne se s nim bav, ale kdyz bude nejake pro tebe neprijemne tema, tak mu na rovinu rekni, promin, ale o tom se bavit nechci, nebo tak neco. Proste nic neschovavej, ale jasne vytvor nejake hranice, ktere kdyz tu duveru ziska muzete prekonat ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload