Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Už mě nemiluje

23. 12. 2013 v 18:40Off-line Pakyc  (33/173/-)
Zdravím chalani, chtěl bych se s vámi poradit co si o tom myslíte. Jsme spolu rok a pět měsíců. Můj přítel tedy asi týden už ex přítel se se mnou rozešel. Jako hlavní důvod uvedl, že už mě nemiluje přitom v sexu nemáme problém. Ano, sex je něco jiného, ale i tak. Jako druhý důvod uvedl, že už nedává vztah na dálku. Rok a tři měsíce bydlel 3 hodiny cesty vlakem. Teď zbylé dva měsíce bydlí hodinu cesty vlakem ode mě. Jak to tak bývá našel si práci a nové kamarády. Jeho šéf je gay a dost si rozumí. Začali hádky jelikož chodil do gay klubu aniž by mi to oznámil. I tak sem mu věřil a věřím, že s nikým by nic neměl. Jsou Vánoce a my si budeme dávat dárky. Věřím že se k sobě zase vrátíme po Novém roce a že se do mě zase zamiluje. Myslíte si, že jsem naivní? Vadilo by vám také kdyby váš přítel chodil do gay klubu s cizími gayi? Já mu slíbil , že do roka a půl dodělám školu a přestěhuji se k němu, bohužel už to nezáleží na mě. Myslíte, že k sobě můžeme najít ještě cestu?
23. 12. 2013 v 19:14Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Když mám doma něco čeho si vážím, tak bych nedělal hlouposti protože bych se bal že o to příjdu! a hloupost za tu cenu važně nestoji!
23. 12. 2013 v 20:16Off-line igni  (36/192/130)
Rok a pul je v podstate druhe krizove obdobi, bude na vas, jestli to zvladnete, nebo ne. ale budu ti drzet palce.
PS: a navsteva gay klubu s jinymi kluky by mi nevadila, pokud tam nic nevyvadi ;)
23. 12. 2013 v 20:42Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Teda docela mě baví obrovská vzdálenost tří hodin cesty vlakem, já jezdím za přítelem do Varšavy (a pochopitelně i obráceně) a už to dva roky funguje bez jakýchkoliv problémů.

Co se týče gay klubů, tak nemohu sloužit, sám (a stejně tak i přítel) tyhle podniky nevyhledávám. Ale upřímně řečeno popisovaná situace jako celek nepůsobí moc optimisticky, o vztah musí být vždycky zájem z obou stran - přesně proto mi to i přes docela velkou vzdálenost funguje naprosto ideálně. Každopádně otázka je, jestli má smysl dál zkoušet budovat něco, kde jeden z partnerů k druhému evidentně už nic necítí.
23. 12. 2013 v 21:18Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Zlato :) když se dohodnete ... a zkusíte vše od začátku třeba zase randit a ukážete si důvod proč jste spolu byly tak dlouho tak myslím že by to šlo zachránit :) protože z vás cítím tak neskutečnou energii že se mi nechce věřit že jste od sebe :) řekni mu že nechceš zahodit tak dlouhou dobu :) A to že tě nemiluje není důvod k rozchodu znám spoustu párů i hetero co jsou spolu kolik let a třeba se už nemilují :) ale nedokážou se navzájem opustit protože život bez toho druhého si neumí představit :) já bych to zkusil udělat takhle :) Takže přeju hdně štěstíčka a požehnané vánoce ! :)
23. 12. 2013 v 21:23Off-line klucinek  (33/176/75)
Já nevím, my s přítelem od sebe žijem hodinu cesty, nevídáme se každý den. Prostě to nejde, ne že by byl problém tu hodinu, ale nevycházej nám směny aby jsme byli oba doma. Ale já myslím že to našemu vztahu prospívá, jelikož alespoň jsme jeden pro druhýho cennější a o to víc se na sebe těšíme. Můj přítel sice do gay barů nechodí, ale na diskotéky jo, kde i na geje narazí. Ale nemám s tím problém protože mu věřím. Ale je na vás dvou jakým směrem to budete chtět směrovat, chce si to v klidu probrat nad sklíňkou vína. Řešit něco když jsou oba tak trochu emočně vyhrocený je vždycky problém, chce to nechat nějakou chvíli odležet a pak si v míru a klidu promluvit na rovinu, žádný scény. A leckdy člověk taky uvidí i svý chyby...
23. 12. 2013 v 23:27Off-line Georg  (40/175/56)
Poněkud smutné ale jinak plně souhlasím s Radim.1988 takhle bych uvažoval já.
25. 12. 2013 v 17:04Off-line Pakyc  (33/173/-)
Všem děkuji za rady, moc si toho vážím.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload