Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ne je NE

23. 02. 2025 v 21:53Off-line Anonym
Můžete mi někdo vysvětli proč někteří lidi nechápou že ne znamená NE. když řeknu že nechci ať mi pošlete p**o tak to neposílejte. když řeknu že vám nebudu posílat nudes tak nebudu ať si prosíš jak chceš. když řeknu že nechci si přivydělat u nějakýho dědy jako jsi ty tak nechci. to je to tak složitý pochopit?
23. 02. 2025 v 23:19Off-line Tobi123  (27/-/-)
Uprimne tady to tak je reknes ne a nikdo to nechape nebo polovina ne
24. 02. 2025 v 03:51Off-line SyTOM  (25/-/-)
No a co ze ti to poslali. Já taky říkám ne a když posle tak blok, A neřeším ho.
Je to otravný ale bohužel některým to je jedno.
Aspoň když ti pošlou tak víš koho zablokovat
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 02. 2025 v 04:12Off-line Power  (25/180/65)
.....přivydělat u nějakýho dědy
--------
Úplně tě chápu, nejspíš úlisný k***t i8051, ten je echt otravný dotěrný ... :-))
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
24. 02. 2025 v 08:35Off-line Denis36  (62/-/-)
Je těžký pochopit, takový otravvy se naučit blokovat??
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 02. 2025 v 09:17Off-line I8051  (55/184/97)
Můžete mi někdo vysvětli proč někteří lidi nechápou ... ze zijou v realnym svete a ze by se meli naucit taky v nem fungovat a ne porad fnukat, ze jim nekdo udelal bebiii? Prihlasil ses na web od 15 let, tak mas obcanku, jsi svepravnej a tohle dovedes samostatne vykomunikovat, ne? Ale pokud teda ne, tak bez brecet k mamimce ... :-)
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
24. 02. 2025 v 09:27Off-line Tobi123  (27/-/-)
Bejt tebou jsem ticho
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
24. 02. 2025 v 09:39Off-line Rosju  (55/170/78)
Odnauč se říkat NE. :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 02. 2025 v 09:40Off-line Tobi123  (27/-/-)
Nikdy se neodnaucuj rikat ne NE je proste NE
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
24. 02. 2025 v 10:30Off-line Klucinek  (36/176/75)
Bylo by taky dobrý kdyby si to uvědomila i protistrana že žije v reálným světě a prostě může dostat pajcrem po makovici. A ne jít pak fňukat na fízly. :⁠-⁠) Asi jako když jsem vyháněl vidlema i***ta z mýho pozemku a ještě p**oval že si pude stěžovat na fízlárnu protože si tam chtěl jen něco nasbírat. :⁠-⁠) No teď to řešim jednoduše, jako loni, zaboucham na úly a to je šum svistu, a rychle pochopějí co znamená NE. Ovšem to už je pozdě, neb ti malí Messerschmidti jsou již v plné bojové pohotovosti a s neomylnou přesností v kadenci samopalu vzor 24. ta-ta-ta, někdy mnohem rychleji, vzlétají vstříc svému cíli. ^⁠_⁠^
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 02. 2025 v 10:57Off-line Power  (25/180/65)
Klucinek (34/176/75)

To jo, fakt bych chtěl vidět jak v mrazu zaboucháš na úly a něco vyletí..... :-))

Kadenci ta-ta-ta máš akorát tak na hajzlu na kterým zase celej den dřepíš.... :-))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 02. 2025 v 11:05Off-line Klucinek  (36/176/75)
V zimě používám ty vidle. :⁠-⁠) Ty překvapivě fungujou nezávisle na teplotě. :⁠-⁠)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 02. 2025 v 12:51Off-line I8051  (55/184/97)
Tobi123 (26/-/-)
Bejt tebou jsem ticho
-----------
No, to bud, vousata prinzceznicko ... :-)
24. 02. 2025 v 18:06Off-line Anonym
I8051 (53/184/97) NOVÉ
Můžete mi někdo vysvětli proč někteří lidi nechápou ... ze zijou v realnym svete
-----------------------------
Hele, že žiju v reálném světě vím, ale to přece neznamená, že ikdyž řeknu ne mi nějakej páprda jako ty pošle p**o, já vim že vás asi vzrušuje to posílat mladším klukům. Ale vole co z toho máte? když vám řeknu že nechci tak nechci a nemám zájem, že mi pošle někdo své přirození můj názor nezmění. neřeknu tak ty p**o to jsem udělal chybu já ho chci. jediný co si řeknu je že to je d***l a je ubohý mít potřebu posílat takhle fotky lidem co nechtěj.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:09Off-line Anonym
Denis36 (61/-/-)
Je těžký pochopit, takový otravvy se naučit blokovat??
-----------------------------
Když vám na otázku jestli chci poslat vaše přirození slušně odpovím že ne, tak nevím jestli já bych měl být ten co by se měl přizpůsobovat a chápat něco
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:09Off-line Rosju  (55/170/78)
Tvl.tolik keců pro nic,za nic :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:14Off-line Anonym
Karel99 (75/-/-)
Anonyme a nestačilo by prostě jen nereagovat? Sice pláčeš hezky, ale na špatném hrobě :)
-------------------
jak vidím tak to opravdu smysl nemá. Jediný kdo to komentuje jsou uražení staří pánové, kterým toto chování připadá v pořádku. Jsem sice téměř o 60 let mladší než vy, ale rozumu mám víc asi já
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:18Off-line Anonym
Rosju (54/170/78)
Odnauč se říkat NE. :)
--------------------------
větší p**ovinu jsi z huby už vypustit nemohl?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:27Off-line Rosju  (55/170/78)
Anonyme,kdyby jsi nebyl hysterický agresivní hlupák,pochopil bys , že jel to nadsázka :))))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:32Off-line Anonym
Když já vám vrátím argument na to jak jste zk***izovali mě jsem hned hysterický agresivní hlupák? proč?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:34Off-line Rosju  (55/170/78)
Vezmi si prášek,neurotiku :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:36Off-line I8051  (55/184/97)
Anonym
mi nějakej páprda jako ty pošle p**o, já vim že vás asi vzrušuje to posílat mladším klukům. Ale vole co z toho máte? když vám řeknu že nechci tak nechci a nemám zájem, že mi pošle někdo své přirození můj názor nezmění.
-------------
A co my s tvym problemem, ze ti nekdo posle neco, co nechces? Mame mu jako za tebe domlouvat nebo mu dat facku, nebo co? Tak si to s nim vyres sam, ne? Je to problem tebe a jeho, ne nas. My ani nevime, koho se tyka, na jedny strane anonym a na druhy "kdosi". Hele, psat umis, drson za klavesnici bejt taky zrejme umis, tak tu nebrec ... :-)

Btw jsem ti zadny pero neposilal, protoze bys jeste zavidel ... :-)

Anonym
Jsem sice téměř o 60 let mladší než vy, ale rozumu mám víc asi já
-------------
Naivni predstava, kdybys mel ten rozum, tak ho umis pouzit k reseni problemu TY-ON a ne k anonymnimu vypisovani vzlyku ... :-)
24. 02. 2025 v 18:40Off-line Anonym
Neurotik je člověk co reaguje přehnaně ve stresových situacích. toto pro mě sice stresová situace není ale dobře. Děkuji ti <3
24. 02. 2025 v 18:42Off-line Rosju  (55/170/78)
No vidíš,a zatím se chováš jako kdyby jsi ve stresové situaci byl :)
24. 02. 2025 v 18:54Off-line Anonym
Ičko ten svůj "problém" jsem sem psal obecně. Když vím že to zdejší lidé čtou tak proč bych to nemohl napsat? říkáš že můj problém je že to sem píšu a mám si to řešit v soukromí. proč ale ty to máš potřebu komentovat když tvrdíš že to neděláš a netýká se tě to?

A je blbě že jsem to postnul annonymně? kdybych to neudělal tak mám zprávy pouze plné uražených pánů nebo pánů co mi pošlou své přirození. avšak jestli ti to tolik vadí...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
24. 02. 2025 v 19:03Off-line I8051  (55/184/97)
Anonym
říkáš že můj problém je že to sem píšu
--------------
Nikoli, rikal jsem, ze tvuj problem je, ze si to s tim nekym neumis vyresit. Zkus se naucit chapat vety, mozna za tim bude cely tvuj problem komunikace s lidmi ... :-)
24. 02. 2025 v 19:14Off-line Denis36  (62/-/-)
Ičko, když napíšu, neser se do mě, tak se budeš srát dál.
Takže je to stejné i u tebe, jako u těch dalších, kteří ignorují slovo Ne
Prostě Ne znamená Ne.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
24. 02. 2025 v 19:23Off-line I8051  (55/184/97)
Denis36 (61/-/-)
Ičko, když napíšu, neser se do mě, tak se budeš srát dál.
-----
Tak jo, jak si prejes ... :-)


Denis36 (61/-/-)
Prostě Ne znamená Ne.
-----------
Ok, tak na to pamatuj, az budes zase otravovat 15 lete deti ... :-)
24. 02. 2025 v 19:58On-line ShiroReloded  (32/178/85)
Uživatelé se dají blokovat, aby ti nepsali. Víš o tom, že jo?
24. 02. 2025 v 20:03Off-line I8051  (55/184/97)
Jasne, ze vi, ale potreboval si o tom popovidat a delat ublizenyho ... :-)
24. 02. 2025 v 20:32Off-line Anonym
A pak kdo je agresivní. nejsem ublíženej, blbě používáš významy slov
25. 02. 2025 v 12:02Off-line Supervisor  (20/181/70)
Mně posílají p**a mladý úchyláci hlavně :p A nedávno mi tu jeden posílal fotky a pořád tvrdil že je chlap protože se umí prát a přitom to byl vyholený kluk jak holka :p
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2025 v 12:09Off-line Klucinek  (36/176/75)
Takže ideální progresivistická ojrobuzna. :⁠-⁠)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2025 v 23:27Off-line I8051  (55/184/97)
Ano znas Filipku. To NE slysis casto ... :-)
23. 07. 2025 v 06:30Off-line Power  (25/180/65)
Supervisor (19/181/70)

přitom to byl vyholený kluk jak holka
-----------


Však to je moderní mít vyholenou p***l. Nesleduješ trendy jsi 100 let za opicema :-))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 07. 2025 v 07:21On-line Pauxi  (100/178/79)
Já to taky nechápu, nejdřív má napsat částku a pak požadavek, jen tak se dá s ne pracovat
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 02. 2026 v 22:24On-line Pepino111  (69/169/73)
Jo jsem dědek a i mě se často stává že mě někdo napíše ahoj a pošle mě p**o a jsou ve věku 20 - 55 let . Starší k tomu napíšou že to chtějí zkusit a mladý že věk je jen číslo.
Jo pak nezbývá než nereagovat
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
03. 02. 2026 v 14:47Off-line Denis36  (62/-/-)
Hlavně v baru netvrď svýmu milému, že jsi unavený a jdeš spát.
To Ne bys měl dodržovat i když jseš spát:

https://youtube.com/…/vRHykH1lnGI?…
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
03. 02. 2026 v 18:11Off-line TommenBaratheon  (22/174/74)
Což se Jezinovi stává často, že se zleje jako motyka a je rád, že se vůbec dopotácí do pelechu.
03. 02. 2026 v 20:56Off-line Denis36  (62/-/-)
Tommene mazej se učit, ať nepropadneš. Ty motyko !!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
04. 02. 2026 v 10:10Off-line I8051  (55/184/97)
Peesne, at neskoncis jako motyka Jezina ... :-)
04. 02. 2026 v 10:11Off-line Power  (25/180/65)
Jako i8051 (=toxické odpudivé prase) by nechtěl skončit nikdo :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload