Ne je NE
23. 02. 2025 v 21:53
Anonym
Anonym Můžete mi někdo vysvětli proč někteří lidi nechápou že ne znamená NE. když řeknu že nechci ať mi pošlete p**o tak to neposílejte. když řeknu že vám nebudu posílat nudes tak nebudu ať si prosíš jak chceš. když řeknu že nechci si přivydělat u nějakýho dědy jako jsi ty tak nechci. to je to tak složitý pochopit?
Uprimne tady to tak je reknes ne a nikdo to nechape nebo polovina ne
Souhlasím • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
No a co ze ti to poslali. Já taky říkám ne a když posle tak blok, A neřeším ho.
Je to otravný ale bohužel některým to je jedno.
Aspoň když ti pošlou tak víš koho zablokovat
Je to otravný ale bohužel některým to je jedno.
Aspoň když ti pošlou tak víš koho zablokovat
Souhlasím - 12 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
.....přivydělat u nějakýho dědy
--------
Úplně tě chápu, nejspíš úlisný k***t i8051, ten je echt otravný dotěrný ... :-))
--------
Úplně tě chápu, nejspíš úlisný k***t i8051, ten je echt otravný dotěrný ... :-))
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Je těžký pochopit, takový otravvy se naučit blokovat??
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Můžete mi někdo vysvětli proč někteří lidi nechápou ... ze zijou v realnym svete a ze by se meli naucit taky v nem fungovat a ne porad fnukat, ze jim nekdo udelal bebiii? Prihlasil ses na web od 15 let, tak mas obcanku, jsi svepravnej a tohle dovedes samostatne vykomunikovat, ne? Ale pokud teda ne, tak bez brecet k mamimce ... :-)
Souhlasím - 14 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Bejt tebou jsem ticho
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
Odnauč se říkat NE. :)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Nikdy se neodnaucuj rikat ne NE je proste NE
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Bylo by taky dobrý kdyby si to uvědomila i protistrana že žije v reálným světě a prostě může dostat pajcrem po makovici. A ne jít pak fňukat na fízly. :-) Asi jako když jsem vyháněl vidlema i***ta z mýho pozemku a ještě p**oval že si pude stěžovat na fízlárnu protože si tam chtěl jen něco nasbírat. :-) No teď to řešim jednoduše, jako loni, zaboucham na úly a to je šum svistu, a rychle pochopějí co znamená NE. Ovšem to už je pozdě, neb ti malí Messerschmidti jsou již v plné bojové pohotovosti a s neomylnou přesností v kadenci samopalu vzor 24. ta-ta-ta, někdy mnohem rychleji, vzlétají vstříc svému cíli. ^_^
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Klucinek (34/176/75)
To jo, fakt bych chtěl vidět jak v mrazu zaboucháš na úly a něco vyletí..... :-))
Kadenci ta-ta-ta máš akorát tak na hajzlu na kterým zase celej den dřepíš.... :-))
To jo, fakt bych chtěl vidět jak v mrazu zaboucháš na úly a něco vyletí..... :-))
Kadenci ta-ta-ta máš akorát tak na hajzlu na kterým zase celej den dřepíš.... :-))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
V zimě používám ty vidle. :-) Ty překvapivě fungujou nezávisle na teplotě. :-)
Souhlasím - 9 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tobi123 (26/-/-)
Bejt tebou jsem ticho
-----------
No, to bud, vousata prinzceznicko ... :-)
Bejt tebou jsem ticho
-----------
No, to bud, vousata prinzceznicko ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:06
Anonym
Anonym I8051 (53/184/97) NOVÉ
Můžete mi někdo vysvětli proč někteří lidi nechápou ... ze zijou v realnym svete
-----------------------------
Hele, že žiju v reálném světě vím, ale to přece neznamená, že ikdyž řeknu ne mi nějakej páprda jako ty pošle p**o, já vim že vás asi vzrušuje to posílat mladším klukům. Ale vole co z toho máte? když vám řeknu že nechci tak nechci a nemám zájem, že mi pošle někdo své přirození můj názor nezmění. neřeknu tak ty p**o to jsem udělal chybu já ho chci. jediný co si řeknu je že to je d***l a je ubohý mít potřebu posílat takhle fotky lidem co nechtěj.
Můžete mi někdo vysvětli proč někteří lidi nechápou ... ze zijou v realnym svete
-----------------------------
Hele, že žiju v reálném světě vím, ale to přece neznamená, že ikdyž řeknu ne mi nějakej páprda jako ty pošle p**o, já vim že vás asi vzrušuje to posílat mladším klukům. Ale vole co z toho máte? když vám řeknu že nechci tak nechci a nemám zájem, že mi pošle někdo své přirození můj názor nezmění. neřeknu tak ty p**o to jsem udělal chybu já ho chci. jediný co si řeknu je že to je d***l a je ubohý mít potřebu posílat takhle fotky lidem co nechtěj.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:09
Anonym
Anonym Denis36 (61/-/-)
Je těžký pochopit, takový otravvy se naučit blokovat??
-----------------------------
Když vám na otázku jestli chci poslat vaše přirození slušně odpovím že ne, tak nevím jestli já bych měl být ten co by se měl přizpůsobovat a chápat něco
Je těžký pochopit, takový otravvy se naučit blokovat??
-----------------------------
Když vám na otázku jestli chci poslat vaše přirození slušně odpovím že ne, tak nevím jestli já bych měl být ten co by se měl přizpůsobovat a chápat něco
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Tvl.tolik keců pro nic,za nic :)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:14
Anonym
Anonym Karel99 (75/-/-)
Anonyme a nestačilo by prostě jen nereagovat? Sice pláčeš hezky, ale na špatném hrobě :)
-------------------
jak vidím tak to opravdu smysl nemá. Jediný kdo to komentuje jsou uražení staří pánové, kterým toto chování připadá v pořádku. Jsem sice téměř o 60 let mladší než vy, ale rozumu mám víc asi já
Anonyme a nestačilo by prostě jen nereagovat? Sice pláčeš hezky, ale na špatném hrobě :)
-------------------
jak vidím tak to opravdu smysl nemá. Jediný kdo to komentuje jsou uražení staří pánové, kterým toto chování připadá v pořádku. Jsem sice téměř o 60 let mladší než vy, ale rozumu mám víc asi já
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 8
Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:18
Anonym
Anonym Rosju (54/170/78)
Odnauč se říkat NE. :)
--------------------------
větší p**ovinu jsi z huby už vypustit nemohl?
Odnauč se říkat NE. :)
--------------------------
větší p**ovinu jsi z huby už vypustit nemohl?
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Anonyme,kdyby jsi nebyl hysterický agresivní hlupák,pochopil bys , že jel to nadsázka :))))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:32
Anonym
Anonym Když já vám vrátím argument na to jak jste zk***izovali mě jsem hned hysterický agresivní hlupák? proč?
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Vezmi si prášek,neurotiku :)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Anonym
mi nějakej páprda jako ty pošle p**o, já vim že vás asi vzrušuje to posílat mladším klukům. Ale vole co z toho máte? když vám řeknu že nechci tak nechci a nemám zájem, že mi pošle někdo své přirození můj názor nezmění.
-------------
A co my s tvym problemem, ze ti nekdo posle neco, co nechces? Mame mu jako za tebe domlouvat nebo mu dat facku, nebo co? Tak si to s nim vyres sam, ne? Je to problem tebe a jeho, ne nas. My ani nevime, koho se tyka, na jedny strane anonym a na druhy "kdosi". Hele, psat umis, drson za klavesnici bejt taky zrejme umis, tak tu nebrec ... :-)
Btw jsem ti zadny pero neposilal, protoze bys jeste zavidel ... :-)
Anonym
Jsem sice téměř o 60 let mladší než vy, ale rozumu mám víc asi já
-------------
Naivni predstava, kdybys mel ten rozum, tak ho umis pouzit k reseni problemu TY-ON a ne k anonymnimu vypisovani vzlyku ... :-)
mi nějakej páprda jako ty pošle p**o, já vim že vás asi vzrušuje to posílat mladším klukům. Ale vole co z toho máte? když vám řeknu že nechci tak nechci a nemám zájem, že mi pošle někdo své přirození můj názor nezmění.
-------------
A co my s tvym problemem, ze ti nekdo posle neco, co nechces? Mame mu jako za tebe domlouvat nebo mu dat facku, nebo co? Tak si to s nim vyres sam, ne? Je to problem tebe a jeho, ne nas. My ani nevime, koho se tyka, na jedny strane anonym a na druhy "kdosi". Hele, psat umis, drson za klavesnici bejt taky zrejme umis, tak tu nebrec ... :-)
Btw jsem ti zadny pero neposilal, protoze bys jeste zavidel ... :-)
Anonym
Jsem sice téměř o 60 let mladší než vy, ale rozumu mám víc asi já
-------------
Naivni predstava, kdybys mel ten rozum, tak ho umis pouzit k reseni problemu TY-ON a ne k anonymnimu vypisovani vzlyku ... :-)
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím
Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:40
Anonym
Anonym Neurotik je člověk co reaguje přehnaně ve stresových situacích. toto pro mě sice stresová situace není ale dobře. Děkuji ti <3
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
No vidíš,a zatím se chováš jako kdyby jsi ve stresové situaci byl :)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
24. 02. 2025 v 18:54
Anonym
Anonym Ičko ten svůj "problém" jsem sem psal obecně. Když vím že to zdejší lidé čtou tak proč bych to nemohl napsat? říkáš že můj problém je že to sem píšu a mám si to řešit v soukromí. proč ale ty to máš potřebu komentovat když tvrdíš že to neděláš a netýká se tě to?
A je blbě že jsem to postnul annonymně? kdybych to neudělal tak mám zprávy pouze plné uražených pánů nebo pánů co mi pošlou své přirození. avšak jestli ti to tolik vadí...
A je blbě že jsem to postnul annonymně? kdybych to neudělal tak mám zprávy pouze plné uražených pánů nebo pánů co mi pošlou své přirození. avšak jestli ti to tolik vadí...
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
Anonym
říkáš že můj problém je že to sem píšu
--------------
Nikoli, rikal jsem, ze tvuj problem je, ze si to s tim nekym neumis vyresit. Zkus se naucit chapat vety, mozna za tim bude cely tvuj problem komunikace s lidmi ... :-)
říkáš že můj problém je že to sem píšu
--------------
Nikoli, rikal jsem, ze tvuj problem je, ze si to s tim nekym neumis vyresit. Zkus se naucit chapat vety, mozna za tim bude cely tvuj problem komunikace s lidmi ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ičko, když napíšu, neser se do mě, tak se budeš srát dál.
Takže je to stejné i u tebe, jako u těch dalších, kteří ignorují slovo Ne
Prostě Ne znamená Ne.
Takže je to stejné i u tebe, jako u těch dalších, kteří ignorují slovo Ne
Prostě Ne znamená Ne.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
Denis36 (61/-/-)
Ičko, když napíšu, neser se do mě, tak se budeš srát dál.
-----
Tak jo, jak si prejes ... :-)
Denis36 (61/-/-)
Prostě Ne znamená Ne.
-----------
Ok, tak na to pamatuj, az budes zase otravovat 15 lete deti ... :-)
Ičko, když napíšu, neser se do mě, tak se budeš srát dál.
-----
Tak jo, jak si prejes ... :-)
Denis36 (61/-/-)
Prostě Ne znamená Ne.
-----------
Ok, tak na to pamatuj, az budes zase otravovat 15 lete deti ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Uživatelé se dají blokovat, aby ti nepsali. Víš o tom, že jo?
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jasne, ze vi, ale potreboval si o tom popovidat a delat ublizenyho ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
24. 02. 2025 v 20:32
Anonym
Anonym A pak kdo je agresivní. nejsem ublíženej, blbě používáš významy slov
Souhlasím • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Mně posílají p**a mladý úchyláci hlavně :p A nedávno mi tu jeden posílal fotky a pořád tvrdil že je chlap protože se umí prát a přitom to byl vyholený kluk jak holka :p
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Takže ideální progresivistická ojrobuzna. :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Ano znas Filipku. To NE slysis casto ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Supervisor (19/181/70)
přitom to byl vyholený kluk jak holka
-----------
Však to je moderní mít vyholenou p***l. Nesleduješ trendy jsi 100 let za opicema :-))
přitom to byl vyholený kluk jak holka
-----------
Však to je moderní mít vyholenou p***l. Nesleduješ trendy jsi 100 let za opicema :-))
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Já to taky nechápu, nejdřív má napsat částku a pak požadavek, jen tak se dá s ne pracovat
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Jo jsem dědek a i mě se často stává že mě někdo napíše ahoj a pošle mě p**o a jsou ve věku 20 - 55 let . Starší k tomu napíšou že to chtějí zkusit a mladý že věk je jen číslo.
Jo pak nezbývá než nereagovat
Jo pak nezbývá než nereagovat
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Hlavně v baru netvrď svýmu milému, že jsi unavený a jdeš spát.
To Ne bys měl dodržovat i když jseš spát:
https://youtube.com/…/vRHykH1lnGI?…
To Ne bys měl dodržovat i když jseš spát:
https://youtube.com/…/vRHykH1lnGI?…
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Což se Jezinovi stává často, že se zleje jako motyka a je rád, že se vůbec dopotácí do pelechu.
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tommene mazej se učit, ať nepropadneš. Ty motyko !!!
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Peesne, at neskoncis jako motyka Jezina ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jako i8051 (=toxické odpudivé prase) by nechtěl skončit nikdo :))
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


