Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přitahují mě kluci. Jak to bude dál?

29. 09. 2012 v 09:12Off-line tom.lermontov  (103/130/40)
Ahojky, je mi 17 let... každodenně se trápím nad otázkou, jak vysvětlím svému okolí, že mě přitahují kluci... mám velký strach, protože v mém okruhu žijí lidé, o kterých si myslím, že se na mě budou dívat skrz prsty, pokud se přiznám...

vím, jaký mají názor na gaye... potom, co jsem zažil (díky své tiché a klidné povaze) psychickou šikanu na ZŠ, mám vůči pravdě ještě větší odpor... a tudíž skoro celý život lidem o své orientaci lžu... jenomže nechce se mi jednou umřít jako "kulhající děda" s vědomím, že mě celý život zajímalo stejné pohlaví...

jsem mladý, snad hezký, plný energie :-) však už jsem měl s jistými chlapci (nó, čistě sexuální :-) poměr, ale samozřejmě oni vedou "jakoby" normální heterosexuální život... navíc je mi vcelku jedno, jak oni se se svojí pravdou poperou (4 kluci to byli :-D); hlavní pro mě bylo a je, že jsem si to užil především já... :-P

největší strach mám ale z toho, jak na to budou reagovat ženy... kolem dokola mého života se motají většinou právě slečny a dámy... mamka, sestry, babičky, sestřenice, tety, spolužačky (v naší třídě mají drtivou převahu), kamarádky...

upřímně si to nedokážu představit ty jejich výrazy; takže fakt nevím... už to došlo tak daleko, že teď už mám strach říct někde v temném koutku klukovi, který se mi líbí, že se mi líbí... předtím jsem s tím problémy neměl (a taky to každému, kterému jsem to řekl, to nevadilo a nikdy to neprozradil)...

kdybych chtěl, tak si ho hned navzájem v*****íme, ale teď jsem akorát tak dost silný na to, abych jim čuměl na p**a na záchodě... nemám rád třeba gaye, kteří si hrají na slečinky nebo mají ten šílený buzerantský přízvuk...

když už na kluky, tak na pořádný přece :-) a to je další důvod, proč s tím přiznáním tak otálím... nechci, aby mě k nim lidé házeli do stejného pytle, já chci vést ten svůj pravý život, jak ho mám rád, akorát jednoduše tak, abych ho nemusel žít se svěšenýma rukama (všiml jsem si, že je to jedno z poznávacích znamení pravého gaye) a s růžovou nálepkou "buzerant" na čele...

sám to nemám rád to s tou slečinkou, přízvukem, rukama, chovám se úplně normálně podle heterosexuálních kvót (taky to do dneška ví v tajnosti jenom ti 4 kluci :-), ale to neznamená, že si to o mě ti lidé okolo nepřestanou myslet, pokud se třeba jednou přiznám, jestli teda vůbec... :-) zajímá mě tedy, co byste v mé situaci dělali a jakou máte o tom představu...

tohle je podle mě jediné místo, které mi dá plnohodnotnou odpověď... tak co myslíte, jak to bude dál??? :-S Díky moc za odpověď, fakt mi s mou "největší" životní otázkou pomůžete... :-)

PS: A třeba pokud je ti taky ňák tak jako mě, máš skoro stejný problém, tak můžeme na to být dva... ve dvou se to lépe táhne ;-) a třeba už se nebudu za to tak stydět... uvidím, nevím; hlavně budu za každou moudrou radu :-)
29. 09. 2012 v 09:46Off-line power  (23/180/65)
Přece není povinnost něco sdělovat.......pak nebudeš řešit ani následky. Jak prosté.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 09. 2012 v 09:48Off-line tom.lermontov  (103/130/40)
Není, ale o to mě to bude víc bolet, když se na to nějakou náhodou přijde... toho se bojím; myslím si, že bych to psychicky neunesl...
29. 09. 2012 v 10:55Off-line mathew002  (29/182/-)
Ja jsem se rozhodl to svemu okoli rict, postupne, vzdy po chvili nekomu, nerekl jsem to vsem naraz, abych se vyhnul tomu, aby mne pomlouvali navzajem, vzdycky za nekym prijdu a reknu ze mu/ji chci rict tajemstvi a at to nikomu nerika a zatim to vsichni nesou dobre. Jak pises, ze ve tvem okoli jsou vic zeny, tak ty to berou lepe, i bych rekl, ze holky jsou rady, kdyz maji nejakeho gay kamarada :D, aspon co ja tak vim ve svem okoli. A cloveku se ulevi, kdyz se zbavi takoveho tajemstvi, jen vzdy se nakde nejak, b***c, co to zneuzije a bude mit nejake narazky.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2012 v 11:06Off-line MorfiumPrincess  (35/230/88)
Myslím že u kamarádů nemusíš mít strach, jestli jsou to fakt praví kamarádi tak to vezmou... já to o sobě teď na střední řekl pár kamarádkám a vzali to úplně v pohodě :) teď se máme ještě radši, že prý vždycky chtělí gay kamaráda :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2012 v 11:23Off-line igni  (36/192/130)
Z vlastní zkušenosti vím, že je výrazně jednodušší to říct holkám/ženskejm, ty totiž nemají jakousi "zakódovanou" averzi ke gayům jako mají chlapi. Takže pokud máš v okolí nějaké dobré kamarádky, začni rozhodně u nich a neměl by s tím být žádný problém. A pak jak říkali ostatní, postupuj dál, ne to číct všem najednou, to může být až moc velký šok ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 09. 2012 v 12:50Off-line tomicek  (26/174/64)
Souhlasím s tím, že je lepší to říkat postupně, třeba já to řekl kamarádce, které hodně věřím a vzala to úžasně....zkus to taky tak, aby tě to tolik netrápilo, řekni to třeba nějakému kamarádovi nebo kamarádce, kterým na 100 % věříš, že tě pochopí ;)
30. 09. 2012 v 14:14Off-line Martens  (45/193/88)
Taky si myslím, že to holky berou o dost líp než kluci... Pokud si o někom přesvědčený, že je opravdový kámoš, tak mu to řekni, vím, že to asi nebude jednoduché, ale pokud to jednou překonáš, půjde to pak o dost líp... je možné, že se setkáš s negativní reakcí, postav se tomu čelem, vždyť přece důležití jsou pro Tebe lidé, kteří Tě mají a budou mít rádi takového, jaký jsi... Držím pěsti, aby se Ti vše podařilo!!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2012 v 15:29On-line Richard33  (44/185/80)
Já mám jedno pravidlo - když to budou všichni vědět, nidko to nemůže použít proti mě :-)

A ti, co mě kvůli tomu odkopnou? U někoho to zamrzí, ale co, svět je hezký i tak :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 09. 2012 v 15:41Off-line power  (23/180/65)
Ale to si piš že to kdokoli může použít proti tobě a těch možností je tisíc.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2012 v 16:02On-line Richard33  (44/185/80)
Power: prosím uvést aspoň dvě, ale takové, aby ze sebe protějšek neudělal blbce :-)
30. 09. 2012 v 16:04Off-line power  (23/180/65)
Není problém poslat tvůj byznys ke dnu a exekutor se ptát nebude.
30. 09. 2012 v 16:11On-line Richard33  (44/185/80)
Toho bych se spíš bál od "bejvalek"...
30. 09. 2012 v 17:10Off-line igni  (36/192/130)
Keshik: to je hodně zajímavý názor ale má od pravdy dost daleko. Zdaleka už není pravdou, že většina gayů sou zženštilá individua s tipyckým hlasem, na kterých je opravdu vidět na první pohled, že sou gayové. Dokonce se opovážím tvrdit to, že takoví jsou dnes v menšině. ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2012 v 19:10Off-line igni  (36/192/130)
Keshik: Máš pravdu s tím pohledem na fyzickou stránku. Ale není to jenom o tom a hlavně o tom jsem vůbec nemluvil. Psal jsem dnes snad již menšině gayů, kteří jsou opravdu přehnaně zženštilí a kvůli kterým je na gaye pohled taková jaký je. Mě osobně se takové ty typické "buzny" nelíbí a ani tak moc jejich pohled na svět. Co se týče mentality, tak ta hraje velmi důležitou roli, i když na to asi přijdeš až postupem času, tělo prostě nestačí na to, aby si s někým mohl dlouhodobě být ;).
30. 09. 2012 v 19:17Off-line igni  (36/192/130)
Sám sis svoje tvrzení vyvrátil. Ano, nebudeš chodit s někým kdo se ti hnusí, ale už touto formulací můžeš chodit i s člověkem, co se ti né nutně musí vyložene líbit. Zatímco s člověkem, který se ti líbí, ale prostě ti nesedí mentálně, tak si s ním sice můžeš zašpásovat, ale nic víc, protože to prostě nebude klapat. Z tohohle pohledu je fyzická stránka důležitá tak maximálně pro nějaké prvotní poznání (i když je pravda, že mi přijde hodně gayů dost povrchních), ale pro jakoukoliv koexistenci je mentální stránka mnohem důležitější. PS: omlouvám se že už odbočujem od tématu toma ;)
22. 10. 2012 v 19:25Off-line Betonica  (39/191/93)
Musis se asi rozhodnout. Na jednu stranu nechces dal takhle, na druhou stranu hledas duvody, proc nic nerict.
Oboje mit nemuzes. Bud se smiris s tim, ze budes delat vsecko natajno, nebo si pripravis v hlave plan a podle neho udelas coming out. A jak pisu vsem, i tobe rikam, je na tobe, jak to okoli podas. Budes li vyrovnany a spokojeny, tvoji blizci snadneji uveri a pochopi, ze takto je to dobre....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload