Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay - homofob

03. 01. 2014 v 18:58Off-line Anonym
Je normální, že jsem nejspíš gay, ale zároveň mi je z ostatních gayu špatně? Přitahují mě kluci fyzicky, a když přemýšlím, že mě přitahují, tak mi je špatně i ze mě. Připadají mi divní 2 kluci společně, jak se líbají atd. je to takové prostě teplé, že se mi to příčí, ale zároveň bych to udělal i já, pak zas nastane ta chvíle, kdy mi je ze mě špatně.. ani nevím jak to mám popsat, mám v hlavě totální zmatek. Taky už jsem přemýšlel, že bych to měl zkusit s holkou myslím vztah, no a nakonec si řeknu, co z toho, když bych sní nic necítil, líbal jsem se jen s jednou holkou a necítil jsem nic, takže jsem prostě teplý, až mi je špatně.. jo jinak je mi 17 :D Díky za odpovědi...
03. 01. 2014 v 19:11Off-line radomir  (40/183/75)
Naprosto normální, já to ve svých počátcích cítil velmi obdobně...

Tlak okolí, z rodiny si taky člověk nese určité nasměrování...

Na gaye jsem nádával, na sebe...

O co víc jsem se snažil "být normální" - o to více jsem se ochuzoval o přiležitost - být s klukem...

Když se ohlédnu zpět - tak je mi líto, o kolik hezkého jsem se připravil... No teď si to vynahrazuji :-).

Řekněme, že by ses s tím měl prostě smířit, že jsi gay a hned ti bude lépe :-)...
03. 01. 2014 v 19:24Off-line Anonym
Právě mám obdobi, kdy jsem se s tím skoro smířil, že jsem gay, ale nastala ta chvíle odporu, ale ne chtěného odporu, prostě se mi to příčilo samo od sebe
03. 01. 2014 v 19:54Off-line klucinek  (33/176/75)
Ano taky jsem gej a je mi z dost gejů na blití, ale není to způsobený jejich orientací...
03. 01. 2014 v 19:57Off-line Titan24  (30/168/56)
Hmm...tak to jsem na tom obdobně. :/
03. 01. 2014 v 20:28Off-line radomir  (40/183/75)
Právě, že skoro jsi se s tím smířil... Jsi někde na půli cesty... Tady nepomůže tě o něčem přesvědčovat, musíš ty sám se plně začít akceptovat. Někomu to trvá holt déle, někomu krátce...

Až obdivuji některé, že v tom mají jasno tak brzy :-)

Já bohužel neměl, respektive měl ,ale nechtěl jsem si to připustit...

No a pak jsem s partou začal chodit do Termixu a spol :-), viděl jsem, že gayové nejsou jen ty směšné kreatury (bral jsem dle sebe - že když nejsem zženštilý - tak přece nemohu být gay) a tím jsem se začal pomalu a jistě přijímat.

Ve 14 letech jsem měl úlet s kamarádem ca byl jsem ve dvojím mlýně - na jednu stranu se mi to líbilo a chtěl jsem si to zopakovat, na druhou jsem si to hrozně vyčítal, jak jsem to mohl dopustit a cítil jsem se hrozně provinile.

Tak jsem si říkal, když budu žít sexuprostý život, nebudu mít tyto "hříšné myšlenky" :-)))).

Abstinence mi nepomohla, bylo to ještě horší, i šustění křoví mě dokázalo vybudit/vzrušit :-))) a když se nad tím ohlédnu, opravdu se teď směju :-).

Co jsem si to jako myslel... Ale v té době mi vážně nebylo psychicky nejlépe...

Nicméně sám jsem to musel zvládnout a přijmout se... Žádné psychology atp jsem do toho nebral, styděl bych se před nimi o otm hovořit otevřeně.

A tak jsem se označoval za bisexuála - bylo to tak pro mě schůdnější... Nyní již čistokrevný gay - i když se říká - nikdy neříkej nikdy :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload