Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Může být kamarád gay?

04. 01. 2014 v 01:57Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych znát váš názor na tuto situaci. 3 roky kamarádim s jedním klukem (kamarádim s více klukama samozřejmě, mám spoustu kamarádu :D), než jsme šli na střední trávili sme spolu hodně času a vždycky sme se strašně bavili ale právě střední ho strašně změnila.

Začal hulit a chovat se jako machýrek a tak nějak na mě zanevřel. Když jsem se loni začátek léta přiznal, přišlo by mi jako by vůči mě citově prochladnul. Choval se ke mě jako i***t a asi to i věděl. Možná ho to i mrzelo protože kdykoli moje trpělivost přetekla a já udělal sajgon tak se uklidnil, jako by mu záleželo na tom, co si já myslím.

Koncem léta jsme měli výmněnu názorů protože jsem se na diskotéce líbal s klukem, začal na něj strašně nadávat a skoro mi přišlo jakože žárlí.

Vždycky mezi náma byla nějaká chemie, nějaký určitý, nepopsatelný jiskření. Po téhle hádce jsme spolu cca. měsíc nemluvili, dokud se mi neomluvil. Poslední měsíc mi přijde jako by to jiskření mezi náma určitým způsobem začalo expandovat. Vždycky spolu máme takový ty momenty jakože se v něčem doplníme, nebo se svým vtipům smějeme jenom my dva atp.

Na oslavě naších narozenin (je mezi náma věkovej rozdíl 4 dny :D) za mnou z ničeho nic přišel, chytl mě kolem pasu, přitlačil si mě k tělu a jako by sme ploužili. byl jsem z toho totálně odvařenej protože vim, že žádnej kluk by tohle asi jentak neudělal. Na silvestra dotáhl mojí šílenost na úplně novej lvl.

když jsme si přáli do novýho roku. stáli sme jak tupci, třásli si rukama a dobrý 2 minuty jsme si jentak mlčky koukali do očí ( zírání jako tohle 0:50 https://www.youtube.com/watch?… trvající celé dvě kruté minuty!).

Nevim už co si o něm mám myslet, nejradši bych se ho naroviny zeptal nebo něco udělal ale nemůžu protože žijeme oba na malý vsi kde se všichni znaj. Strašně mě to trápí protože nevim co mám dělat :( budu rád za nějakou radu nebo názor :)
04. 01. 2014 v 11:17Off-line Anonym
On právě není ten typ, co si povídá o svých problémech, jestli někdy nějaký má tak to většinou neřeší s nikým. Například nedávno, na jedný akci se seznámil s holkou a je z ní poněkud na větvi a kdykoli to chce někdo z kamarádů řešit tak okamžitě změní téma. Paradoxní je, že ikdyž tu je ona tak dochází k těm zmíněným momentům :( . Největší strach mám z toho, že bych to s nim nějakým způsobem začal řešit a on by se mi vysmál do očí, všude by to roztroubil a já bych ani nemohl vyjít z baráku. Co jsem zapomněl zmínit bylo, že ještě než jsem ho poznal tak dorážel (přesně nevim co si pod tím pojmem představit protože takhle mi to podala kamarádka) na jednoho kamaráda. Další nevýhodou je to, že je kresťan a jeho rodina je silně pobožná.
04. 01. 2014 v 11:30Off-line igni  (36/192/130)
Anonyme, az dojde k dalsimu podobnemu momentu, tak mu dej pusu, zadny ptani. A uvidis, mozna dostanes do zubu, mozna se to provali (ale pochopil sem, ze si po commingoutu), ale je taky dobre mozne, ze se necukne a naopak se ten polibek prohloubi. Ja bych to proste zkusil a uvidis, nekdy, az budete sami, aby si neprisel nejak pod tlakem ;)
04. 01. 2014 v 15:29Off-line Anonym
Kdybychom nebydleli ve stejně vsi (velmi malé vsi, 81 obyvatel) tak bych to asi i risknul ale v týhle situaci to prostě nemůžu risknout, znamenalo by to nehoráznou ostudu a dokážu si představit reakci ostatních a to jak by na mě koukali zkrz prsty. Sem z toho na prášky :(
04. 01. 2014 v 15:53Off-line eRko  (50/168/53)
No, ak je náš, tak potom 4%, ktoré nám prisudzujú "odborníci" nie sú asi príliš košer, vzhľadom na početnosť obyvateľov vo Vašej vieske. Každopádne SÚHLASÍM s "igni", riskni to!
04. 01. 2014 v 17:24Off-line Anonym
Podle statistiky z roku 2010 je 11% populace homosexuální, což by znamenalo 8 homosexuálů ve vsi. Jsme tu dva otevření a o dvouch mužích co spolu žijou ale nikam nechodí se to taky říká. Podle dalších studíí je u každého mladšího sourozence je o 30% větší pravděpodobnost homosexuality než u předchozího, tento případ má celkem 3 starší sourozence. Vzhledově působí taky méně mužně než jeho starší bratr a otec, i hlas má mnohem vyšší. Ještě jednou říkám, kdybych nežil na vesnici klidně bych to zkusil ale takhle si to nemohu dovolit :(
04. 01. 2014 v 22:36Off-line numberfour  (26/187/-)
Představ si to, stojíš na návsi, každý si na tebe sice ukazuje ale ty se jen usmíváš, protože oni ti nemůžou nic. Ta svoboda, ta volnost,... ale to říká ten kdo veřejný comming out za sebou ještě nemá. Ale bydlím ve vesnici kde je 35 obyvatel. A ještě bych o tom čísle pochyboval. Co chci říct, neboj se!
04. 01. 2014 v 22:54Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Myslim ze na kluky bude, bud bi, nebo gay. protoze maloktery hetero by te takhle chytil(jako na ty oslave) kdyby vedel ze si na kluky
04. 01. 2014 v 22:55Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Teda pokud nebyl ozralej, pak uz ty meze asi nejsou takovy
05. 01. 2014 v 10:52Off-line Anonym
Byl opilej právě ale opilý lidi dělaj to, čeho se střízlivý bojí. včera jsme spolu byli na pivu a po roce jsem hulil jenom abych s nim strávil nějakej čas navíc. chtěl jsem jít s pravdou ven ale v tom stavu to prostě nešlo, tlemili sme se i lampám :D je to hodně těžký říct něco takhle důležitýho flegmatikovi :(
05. 01. 2014 v 12:26Off-line Lukyno95  (30/180/65)
Kdy jste slavili ty narozky? nebylo to v květnu?
05. 01. 2014 v 12:56Off-line Anonym
Ne, bylo to 13. prosince :D
05. 01. 2014 v 13:03Off-line Lukyno95  (30/180/65)
Tak podobnost čistě náhodná, řeším to samé s kamarádem, taky nevím co a jak a na čem jsem.
05. 01. 2014 v 13:59Off-line onlip  (61/180/84)
Jestliže jsi otevřený, co by způsobilo na vsi takové pobouření? Neúspěšný pokus o heterokluka? Tomu nevěřím, ať už je ta ves jakkoli ortodoxní. Taky takové prostředí znám. Jak už ti napsali mnozí výš: takhle se hetero nechová. Z možností, jestli se ho zeptat, nebo udělat konkrétní gesto (třeba mu jen položit dlaň na hruď, nebo dát pusu, nebo lehce sáhnout mezi nohy) bych vzhledem k tomu, co píšeš, volil druhou možnost. Hodně štěstí!
05. 01. 2014 v 21:07Off-line vanner  (27/174/56)
Anonyme (kubenoid) napiš mi do zpráv...mám přesně s tímhle zkušenost,, úplně stejnej případ...rád o tom pokecám...
05. 01. 2014 v 21:08Off-line Anonym
Takže nezbývá nic jiného než prostě konat, jo? no v tom případě mi držte palce :)
07. 01. 2014 v 16:26Off-line Anonym
No tak jsem činil, napsal jsem mu zprávu ve stylu že jsem z něj na větvi s tím že v případě potřeby jsem to jenom poslal špatný osobě a odepsal mi, že si v sobotu zahulíme, nic víc... váš názor??
07. 01. 2014 v 16:38Off-line januar1  (38/185/79)
No tak uvidis v sobotu ci si len zahulite alebo aj nieco viacej
07. 01. 2014 v 16:53Off-line Anonym
No já doufám v něco víc no... ale bůh ví co bude...
07. 01. 2014 v 21:06Off-line onlip  (61/180/84)
Podle mě je to nejlepší příslib. Je dobře, že ses odhodlal. Začal jsi dobře, nechat mu volnost couvnout. Můj kluk nejdřív dělal smajlíky, pak psal "nevylučuju", pak že "nevadí", pak že můžu jít v představách dál... a nakonec jsem mohl ještě hodně dál za představy.
07. 01. 2014 v 21:09Off-line Anonym
Mám z toho strašnej strach, ze všeho, představa že mě čekají ještě 4 dny než ho uvidim a než si s nim o tom promluvim mě úplně zabíjí...
07. 01. 2014 v 22:31Off-line onlip  (61/180/84)
Chápu, zažil jsem, jak nelze usnout, jak nelze zaspat po probuzení v noci... Ale jeho odpověď si překládám jako prostor, který si chce těch pár dnů nechat, aby ti odpověděl buď kladně (nebo nanejvýš v dobrém smyslu tolerantně, pokud se sám bojí); nebo taky nijak, pokud to v sobě do té doby sám nerozřeší. Na to všechno se připrav. Ty se neboj a hlavně se nijak nestylizuj, chovej se jak vždycky. To zvládneš.
10. 01. 2014 v 23:21Off-line Anonym
Tak jsme to spolu probrali, opravdu to bylo jenom z mojí strany... prostě další planej poplach, aspoň že to nebude nijak řešit s nikým..
11. 01. 2014 v 01:15Off-line Richi  (27/-/-)
Tak to mi je ľúto že to nevyšlo :(
11. 01. 2014 v 09:00Off-line eRko  (50/168/53)
Pro jedno kvítí slunce nesvítíííí... Hlavu HORE!
12. 01. 2014 v 10:46Off-line onlip  (61/180/84)
Udělal jsi ve svém životě ohromný krok, dokázal jsi být upřímný v nejintimnějších tématech. Uvidíš, že se ti to bude vracet jen v dobrém. Takhle může vzniknout velmi hezký typ přátelství. Důvěra, kterou v něj můžeš mít, je velkou odměnou.
13. 01. 2014 v 01:48Off-line lubo0106  (30/173/60)
Ak je tu niekto , kto sa vyzná v tejto sfére posúdenia, či je niekto HOMO alebo HETERO, napíšte mi tiež mám big problém.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload