Výdrž
23. 03. 2026 v 15:34
Anonym
Anonym Jak dlouho vydržíte být š**áni? Já 30-40 min ale potřeboval bych víc, nějaký tip?
Tak záleží na velikosti p**a co tě suka a jak moc tě ten druhý šuka jestli je jemný nebo tě mrdá jako kdyby tě chtěl propíchat a taky záleží na výdrži kdo tě š**á
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 10
Nahlásit
Já to moc nepočítal, ale většinou hodinku někdy i dvě. Není to závod. :o)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 16
Nahlásit
Jako aktiv samozrejme 0 ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051 (55/184/97)
0
------
Jo to jsi :))
0
------
Jo to jsi :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Powere nikdo se neptal, zda jste s Ickem kamarádi
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Kady (27/-/-)
Nejsem na tom tak špatně abych se kamarádil s takovými existencemi :))
Nejsem na tom tak špatně abych se kamarádil s takovými existencemi :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Tak ty jsi na tom Powere jeste mnohem hure, ty totiz zadny kamose nemas. A vsichni vime proc ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Btw zajimalo by me, proc nekdo, kdo ma uvedeno, ze je striktne aktiv, se necha hodinku az dve s***t a jeste to ani nepocita ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051 (55/184/97)
Btw zajimalo by me
--------
Všechny ostatní by zajímalo proč starý bisexuál leze na seznamku pro kluky :))
Btw zajimalo by me
--------
Všechny ostatní by zajímalo proč starý bisexuál leze na seznamku pro kluky :))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Před 50 minutamiOff-line I8051 (55/184/97) NOVÉ
Btw zajimalo by me, proc nekdo, kdo ma uvedeno, ze je striktne aktiv, se necha hodinku az dve s***t a jeste to ani nepocita ... :-)
-----
Rozpomeňme se, jak že to bylo s tím slavným zasnoubením čivav? :-) Stejnej případ. :-)
Btw zajimalo by me, proc nekdo, kdo ma uvedeno, ze je striktne aktiv, se necha hodinku az dve s***t a jeste to ani nepocita ... :-)
-----
Rozpomeňme se, jak že to bylo s tím slavným zasnoubením čivav? :-) Stejnej případ. :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Power (25/180/65)
Všechny ostatní by zajímalo proč starý bisexuál leze na seznamku pro kluky
-----------
Zeby proto, ze bisexual je i na kluky? To ti nedoslo, vid? ... :-)
Všechny ostatní by zajímalo proč starý bisexuál leze na seznamku pro kluky
-----------
Zeby proto, ze bisexual je i na kluky? To ti nedoslo, vid? ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Před 21 hodinamiOff-line I8051 (55/184/97)
Power (25/180/65)
Všechny ostatní by zajímalo proč starý bisexuál leze na seznamku pro kluky
-----------
Zeby proto, ze bisexual je i na kluky? To ti nedoslo, vid? ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Jak můžeš ičko tvrdit, že jsi na kluky, když tu stále píšeš, že už svýho kluka máš?
Leda že bys mu nasazoval s jinými kluky parohy!?
Power (25/180/65)
Všechny ostatní by zajímalo proč starý bisexuál leze na seznamku pro kluky
-----------
Zeby proto, ze bisexual je i na kluky? To ti nedoslo, vid? ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Jak můžeš ičko tvrdit, že jsi na kluky, když tu stále píšeš, že už svýho kluka máš?
Leda že bys mu nasazoval s jinými kluky parohy!?
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
Jak můžeš ičko tvrdit, že jsi na kluky, když tu stále píšeš, že už svýho kluka máš?
------
Takze ty, kdyz nikoho nemas, tak jsi na nikoho? Tyvole uz fakt nechlastej, nebo aspon pak nic nepis ... :-)
Jak můžeš ičko tvrdit, že jsi na kluky, když tu stále píšeš, že už svýho kluka máš?
------
Takze ty, kdyz nikoho nemas, tak jsi na nikoho? Tyvole uz fakt nechlastej, nebo aspon pak nic nepis ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051 začni tu svoji afektovanost léčit :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Jak se vzteká a kope kolem sebe, to rozmazlené dítě. Checht
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
Jak se vzteká a kope kolem sebe, to rozmazlené dítě. Checht
---------------
Smutný, že se nad sebou nedokážeš zamyslet. Píšeš p**oviny, což není nic osobního, ale fakt. Přečti si tohle vlákno ještě jednou, ale až VYSTŘÍZLIVÍŠ.
Jak se vzteká a kope kolem sebe, to rozmazlené dítě. Checht
---------------
Smutný, že se nad sebou nedokážeš zamyslet. Píšeš p**oviny, což není nic osobního, ale fakt. Přečti si tohle vlákno ještě jednou, ale až VYSTŘÍZLIVÍŠ.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ellvin určitě se nechá poučovat někým, kdo se dostal akorát k prcu ve křoví ... :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Před 11 hodinamiOff-line Denis36 (62/-/-) NOVÉ
Před 21 hodinamiOff-line I8051 (55/184/97)
Power (25/180/65)
Všechny ostatní by zajímalo proč starý bisexuál leze na seznamku pro kluky
-----------
Zeby proto, ze bisexual je i na kluky? To ti nedoslo, vid? ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Jak můžeš ičko tvrdit, že jsi na kluky, když tu stále píšeš, že už svýho kluka máš?
Leda že bys mu nasazoval s jinými kluky parohyl?
Souhlasím • Nesouhlasím - 2 Nahlásit
Když má kluka tak asi logicky bude na kluky ne? Hele zkus nám tu svou myšlenku nějak rozvinout já to moc nepobírám:)
Před 21 hodinamiOff-line I8051 (55/184/97)
Power (25/180/65)
Všechny ostatní by zajímalo proč starý bisexuál leze na seznamku pro kluky
-----------
Zeby proto, ze bisexual je i na kluky? To ti nedoslo, vid? ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Jak můžeš ičko tvrdit, že jsi na kluky, když tu stále píšeš, že už svýho kluka máš?
Leda že bys mu nasazoval s jinými kluky parohyl?
Souhlasím • Nesouhlasím - 2 Nahlásit
Když má kluka tak asi logicky bude na kluky ne? Hele zkus nám tu svou myšlenku nějak rozvinout já to moc nepobírám:)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
At Jezina radeji nic nerozviji, jeste se do toho v kocovine zamota, ten nas parohyl (btw to je co, ten parohyl ?) ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Bobakoule, ty bys měl teď pobírat zeminu a sázet kytičky do sazebníků a nepřemejšlet nad blbostma.
Vidíš to Ellvine, ty kterej píše, že se do mne nenaváží a hle opět si rejpne.
Doufám, že ti křoví u autobusáku dá opět pocit bezpečného sexu, jakmile obroste listím.
Ičko by se měl konečně naučit používat diak***iku abys tu nevypadal, jak píše Power, jako vemeno.
Před 3 hodinamiOff-line Power (25/180/65)
I8051 (55/184/97)
Vemen sebe ... :-)
---------
Co je to vemen? i8051 ty sám si nejspíš vemen(o).... :))
Vidíš to Ellvine, ty kterej píše, že se do mne nenaváží a hle opět si rejpne.
Doufám, že ti křoví u autobusáku dá opět pocit bezpečného sexu, jakmile obroste listím.
Ičko by se měl konečně naučit používat diak***iku abys tu nevypadal, jak píše Power, jako vemeno.
Před 3 hodinamiOff-line Power (25/180/65)
I8051 (55/184/97)
Vemen sebe ... :-)
---------
Co je to vemen? i8051 ty sám si nejspíš vemen(o).... :))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Power (25/180/65)
Ellvin určitě se nechá poučovat někým, kdo se dostal akorát k prcu ve křoví ...
-------------------
No narozdíl od tebe jsem se k tomu prcu aspoň dostal. xD To ty se musíš spokojit s Ančou Dlaňovkou, plynovou maskou a dětskými slipečky, zoufalče. Na hovno, co? xD
Ellvin určitě se nechá poučovat někým, kdo se dostal akorát k prcu ve křoví ...
-------------------
No narozdíl od tebe jsem se k tomu prcu aspoň dostal. xD To ty se musíš spokojit s Ančou Dlaňovkou, plynovou maskou a dětskými slipečky, zoufalče. Na hovno, co? xD
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Ellvin na hovno je tvůj anální herpes, kterej už máš rozlezlej všude i na ksichtě .... :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Power (25/180/65) NOVÉ
Ellvin na hovno je tvůj anální herpes, kterej už máš rozlezlej všude i na ksichtě .... :))
---------------------
Jo, jasně. Ještě něco? :)
Ellvin na hovno je tvůj anální herpes, kterej už máš rozlezlej všude i na ksichtě .... :))
---------------------
Jo, jasně. Ještě něco? :)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Ještě něco?
------------
To se zeptej na venerologii.... :))
------------
To se zeptej na venerologii.... :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Power (25/180/65)
To se zeptej na venerologii.... :))
-------------------
Proč bych měl platit odborníkovi, když mé otázky je schopen zodpovědět ten nejpovolanější a nejinformovanější - i***t z diskuzního fóra, co je ukryt pod rouškou anonymity. :s)
To se zeptej na venerologii.... :))
-------------------
Proč bych měl platit odborníkovi, když mé otázky je schopen zodpovědět ten nejpovolanější a nejinformovanější - i***t z diskuzního fóra, co je ukryt pod rouškou anonymity. :s)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Vážně se v tématu o sexuální výdrži hadate, kdo z vás si užívá víc sexu?
Z některých hádek by člověk řekl, že se tu kluci svádí navzájem
Z některých hádek by člověk řekl, že se tu kluci svádí navzájem
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Jak můžu někomu závidět něco, co dobrovolně nechcu? O_o
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
26. 03. 2026 v 12:33On-line Denis36 (62/-/-) NOVÉ
Bobakoule, ty bys měl teď pobírat zeminu a sázet kytičky do sazebníků a nepřemejšlet nad blbostma.
Óká já nad nima přestanu přemejšlet ale to je napřed přestaň psát:)
Bobakoule, ty bys měl teď pobírat zeminu a sázet kytičky do sazebníků a nepřemejšlet nad blbostma.
Óká já nad nima přestanu přemejšlet ale to je napřed přestaň psát:)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já jen, abys tu na podzim neplakal, že jsi opět ziskem v minusu.
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Určitě záleží na síle okamžiku. okolo těch45-60 min je to dle mého uplně v normě
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


