Lidé na seznamkách
Jen za poslední dva týdny se můj seznam exotů rozšířil o další tři exponáty, ale všechno popořadě. V prvním případě jsem si domluvil akci s jedním chlápkem, a to na středu. V neděli si otevřu svůj profil, abych si na něm od něj přečetl komentář, že jsem prolhaný, protože jsem se s ním nesetkal. Na mé zprávy žádající vysvětlení již nereagoval. Druhý týpek mi poslal fotku penisu... ale mého. Když jsem se ho zeptal, co to má znamenat, ještě troufale kladl odpor, že to je jeho fotka. Když jsem mu poslal důkaz vyvracející jeho tvrzení, odepsal mi, že si jí uložil, a pak jí někam posílal... to ani nebyla souvislá věta, ale shluk písmen a slov. A do třetice... chlap, který si se mnou chtěl dát sraz, a je ze stejného města, na schůzky opakovaně nedocházel, zato vždy přicházel s různými výmluvami, proč to tentokrát nevyšlo. Když jsem ho poslal do p***le, později mi začal psát z jiného profilu, kde se vydával za kamaráda toho týpka. Napsal o něm (o sobě), že je stydlín, a že bych mu měl dát šanci. To byl, prosím pěkně, pětatřicetiletý chlap. :sD
A teď dotaz. Je to mnou, protože jsem magnet na d***ly, nebo je to těmi muži, kteří jsou rok od roku d***lnější? Zdůrazňuji, že nešlo o kluky kolem mého věku. Na schůzky s nimi jsem rezignoval už dávno, protože jsou to vesměs jen pisálci a honiči, kteří ze začátku projevují zájem, konverzace je plynulá, nic nenasvědčuje nějakému problému, a pak BUM... zničehonic se odmlčí.
A teď dotaz. Je to mnou, protože jsem magnet na d***ly, nebo je to těmi muži, kteří jsou rok od roku d***lnější? Zdůrazňuji, že nešlo o kluky kolem mého věku. Na schůzky s nimi jsem rezignoval už dávno, protože jsou to vesměs jen pisálci a honiči, kteří ze začátku projevují zájem, konverzace je plynulá, nic nenasvědčuje nějakému problému, a pak BUM... zničehonic se odmlčí.
To mas z toho zivota jakej vedes, z toho s jakejma lidma ty se stykas.Ty ten zivot nezijes, protoze ty ho krajis ... :-)
Btw pozna nekdo, z ceho to je? :-)
Btw pozna nekdo, z ceho to je? :-)
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím
Nahlásit
Když jsem mu poslal důkaz vyvracející jeho tvrzení
-----------------
To by mě zajímalo, jak ten důkaz vypadal... :))
-----------------
To by mě zajímalo, jak ten důkaz vypadal... :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
To mě taky :D :D
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Možná, že si podvědomě vybiraš stejné typy lidí.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
1. Ano, lidé jsou rok od roku d***lnější, je to vidět všude.
2. Nejspíš na tebe letí určitý typ lidí, podle toho co píšeš nejspíš ženáči.
3. Měl jsem za to, že zdejší "poradna" člověka zbaví veškerých iluzí o lidech.
2. Nejspíš na tebe letí určitý typ lidí, podle toho co píšeš nejspíš ženáči.
3. Měl jsem za to, že zdejší "poradna" člověka zbaví veškerých iluzí o lidech.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051 (55/184/97) NOVÉ
To je tim, jakej zivot zijes, protoze ty ho nezijes, ty ho krajis ... :-)
--------------------------
Jak to můžeš vědět, jaký žiju život? Osobně se neznáme. :s)
+
Power (25/180/65) NOVÉ
To by mě zajímalo, jak ten důkaz vypadal... :))
----------------------------
Screenshot zprávy, ve které jsem tu stejnou fotku poslal někomu jinému, před pár lety.
+
Ikar (46/182/80) NOVÉ
Možná, že si podvědomě vybiraš stejné typy lidí.
----------------------------
Já ale nikdy nepíšu první.
To je tim, jakej zivot zijes, protoze ty ho nezijes, ty ho krajis ... :-)
--------------------------
Jak to můžeš vědět, jaký žiju život? Osobně se neznáme. :s)
+
Power (25/180/65) NOVÉ
To by mě zajímalo, jak ten důkaz vypadal... :))
----------------------------
Screenshot zprávy, ve které jsem tu stejnou fotku poslal někomu jinému, před pár lety.
+
Ikar (46/182/80) NOVÉ
Možná, že si podvědomě vybiraš stejné typy lidí.
----------------------------
Já ale nikdy nepíšu první.
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nikdo nepracoval z dynamikou hlasu jako Hana M.
A Elvine, moc dobrou zprávu pro tebe nemám: s postupujícím věkem se tato situace u gayboys nezlepšuje...
A Elvine, moc dobrou zprávu pro tebe nemám: s postupujícím věkem se tato situace u gayboys nezlepšuje...
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Dynamika hlasu je na pytel když nemáš dobrýho zvukaře 8)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak holt pouzijes kompresor dynamiky ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nemusíš psát první, ale vybereš si komu odpovíš.Další tvůj problém vidím v tom, že skoro kkaždý je u tebe exot nebo třeba senilní i***t a ty jsi letadlo.To, že jsi napsal tak dlouhý přispěvek svědčí o tom ,že s tímto stavem nejsi spokojený se současný stav ti moc nevyhovuje.
Nereaguj, je to jen názor i***ta senilního.
Nereaguj, je to jen názor i***ta senilního.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Jjir (63/183/83) NOVÉ
Další tvůj problém vidím v tom, že skoro kkaždý je u tebe exot nebo třeba senilní i***t a ty jsi letadlo.
----------------------
No a jak jinak bys nazval ty tři mnou zmiňované exempláře? Prostě když se někdo chová jako i***t, tak je i***t. Není v tom nic osobního. :sD
+
To, že jsi napsal tak dlouhý přispěvek svědčí o tom ,že s tímto stavem nejsi spokojený se současný stav ti moc nevyhovuje.
----------------------
No trošku zbytečná poznámka, ale není úplně od věci. :)
+
Nereaguj, je to jen názor i***ta senilního.
----------------------
:s)
Další tvůj problém vidím v tom, že skoro kkaždý je u tebe exot nebo třeba senilní i***t a ty jsi letadlo.
----------------------
No a jak jinak bys nazval ty tři mnou zmiňované exempláře? Prostě když se někdo chová jako i***t, tak je i***t. Není v tom nic osobního. :sD
+
To, že jsi napsal tak dlouhý přispěvek svědčí o tom ,že s tímto stavem nejsi spokojený se současný stav ti moc nevyhovuje.
----------------------
No trošku zbytečná poznámka, ale není úplně od věci. :)
+
Nereaguj, je to jen názor i***ta senilního.
----------------------
:s)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Myslel jsem i jiné tvoje reakce v jiných tématech. Až budeš zase hledat, kamaráda tak víc přemýšlej a hledej i mezi řádky. Jednou to určitě vyjde..
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Jjir (63/183/83)
Myslel jsem i jiné tvoje reakce v jiných tématech. Až budeš zase hledat, kamaráda tak víc přemýšlej a hledej i mezi řádky. Jednou to určitě vyjde..
---------------------------------
To tvé hledání mezi řádky je stejné jako Hamplové pravda někde uprostřed? :sD Hele, když o někom napíšu, že je i***t, tak to i nějak více rozepíšu. Většinou mi tato slova potvrdí onen komentář, kvůli kterému ho takto nazvu. :s)
Myslel jsem i jiné tvoje reakce v jiných tématech. Až budeš zase hledat, kamaráda tak víc přemýšlej a hledej i mezi řádky. Jednou to určitě vyjde..
---------------------------------
To tvé hledání mezi řádky je stejné jako Hamplové pravda někde uprostřed? :sD Hele, když o někom napíšu, že je i***t, tak to i nějak více rozepíšu. Většinou mi tato slova potvrdí onen komentář, kvůli kterému ho takto nazvu. :s)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Ellvin nezbývá ti než zůstat u anonymního prcu ve křoví :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Noa tobe zbejva Powere jen drzet hubu ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
I8051 tohle ti nesplním ty starej ochechulo, máš smolíka :))
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


