Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nový primátor Mnichova je gay

29. 03. 2026 v 17:38Off-line Tatrman  (29/183/75)
A je to fešák, vyhrál volby, jeho hlavní téma bylo: nedostupné bydlení, vysoké ceny za bydlení, lichva. Získal 56%.

Asi se odstěhuju tam, u nás je boj s cenami sprosté slovo, napadání komunismem apod. a nedělá se nic. Prostě tady sto let za opicema...

https://www.youtube.com/…/jT8ro4ZE6Ik

Otázka: Líbí se vám? :)
29. 03. 2026 v 17:43Off-line Tatrman  (29/183/75)
29. 03. 2026 v 18:30Off-line Fgjk  (23/195/90)
Und sprichst du überhaupt Deutsch? Außerdem muss man dort arbeiten;-)
29. 03. 2026 v 19:13Off-line I8051  (55/184/97)
Chces snad pridat na letenku tatramane? ... :-)
29. 03. 2026 v 19:49Off-line Ikar  (47/182/80)
Tatrmane, Tebe s Tvými názory bych tipoval tak na KLDR.
29. 03. 2026 v 20:03Off-line Panskrt  (50/178/81)
Bodejť by nenapadal komunismem, když to německé řešení je v zestátňování bytů a zastropování cen. Tím se jen zadělává na mnohem hlubší krizi v budoucnu. To není žádný pokrok, ale návrat zpátky.
29. 03. 2026 v 20:04Off-line Panskrt  (50/178/81)
Jakou letenku? Do Mnichova může valit pěšky :D
29. 03. 2026 v 20:04Off-line Tatrman  (29/183/75)
Ikar (46/182/80) NOVÉ
Tatrmane, Tebe s Tvými názory bych tipoval tak na KLDR.

to je právě to, o čem píšu v tom příspěvku... tolik potrefených hus se ihned ozvalo a potvrdilo moje tvrzení.
29. 03. 2026 v 20:10Off-line Tatrman  (29/183/75)
Oba jsou VŠ vzdělaní, Dominik je vystudovaný fyzik a jeho partner je lékař. Znají se 19 let.
29. 03. 2026 v 22:50Off-line I8051  (55/184/97)
A ty jsi jen nevystudovany zevl. Muzes nim delat uklizecku ... :-)
29. 03. 2026 v 23:44Off-line ShiroReloded  (32/178/85)
Ičko, do mnichova se dá relativně pohodlně dojet i vlakem, nevím proč by potřeboval letenku.
30. 03. 2026 v 00:29Off-line I8051  (55/184/97)
Aby tam byl co nejdriv ... :-)
30. 03. 2026 v 09:54Off-line TommenBaratheon  (22/174/74)
Heh, to se budou divit, jakej ordnung jim tam ta zelená buzna zavede...
Ale jo, tatrmane, můžeš vesele vyrazit nach München. Problém je ale v tom, že to skvělý levný a dostupný bydlení není plánovaný pro tebe, ale pro importovaný Novoněmce.
30. 03. 2026 v 10:34Off-line Tygr728  (33/190/90)
Tak oni tihle jak se jim říká ,,moderní levicaci " lákají plno voličů do pasti jako že je trápí drahé bydlení apod. Nebo že dají něco zadarmo. Ale je to past. A ti zelení obzvlášť.
30. 03. 2026 v 10:59Off-line BussterX  (105/130/150)
Nic neni zadarmo a kdo něco zadarmo slibuje tak ví moc dobře že NĚKDO to nakonec zaplatit musí... takže klasický progresivní přerozdělování, přesun financí od bohatých k chudým... takže se bohatí seberou a pudou někam, kde je nikdo nebude trestat za úspěch a su zvědavej kdo pak bude roztáčet kola kapitalismu :D
30. 03. 2026 v 11:52Off-line I8051  (55/184/97)
To ale sobeckyho tatramana nezajima, ten mysli jen na sebe. Hlavne aby dostal byt, mel zadarmo vajicka a mohl se bezpracne valet a snit nad komunizmem. Je mu uplne jedno, ze to na nej nekdo musi vydelat svoji praci. Proste komous bez sebereflexe a orientace v realnym svete. Hamty hamty pro sebe, ostatni ho nezajimaj a jeho deti to platit nebudou. Pro tuhle planetu a prilehly vesmir jen zatez a uplne zbytecne individuum ... :-)
30. 03. 2026 v 12:21On-line Power  (25/180/65)
Potřeboval by svěrací kazajku, tendlencten afektovaný bisexuál.... :))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2026 v 13:27Off-line I8051  (55/184/97)
No Powere, ty uz ji mas, tak jaky to je? ... :-) https://ctrlv.cz/iia5
30. 03. 2026 v 14:09On-line Power  (25/180/65)
I8051 nic nevidím....zřejmě si zase sedíš na vedení :))
30. 03. 2026 v 16:50Off-line Ellvin  (25/183/81)
Já nevím, proč nám to píšeš? Chceš přidat na cestu? Pokud ne, tak se sbal a jdi do p***le. A jestli čekáš, že tě budeme prosit, abys zůstal, tak v tom se šeredně mejlíš.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2026 v 17:10Off-line Tatrman  (29/183/75)
Elvíro a číst umíš? nebo ani to tě ve škole nenaučili?

otázku tam máš a motivem bylo, tě trochu dovzdělat, ale jak vidno, tak kde nic není ani smrt nebere...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2026 v 17:33Off-line Ellvin  (25/183/81)
Neboj, Tatrmane. Já si všiml té otázky, jestli se nám ten novej primátor v Německu, co je buzerant, líbí. A já reagoval na tu část tvého textu, kde jsi psal, že se tam odstěhuješ. Tak co? Už máš sbaleno? :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2026 v 18:16Off-line Filip0976  (33/190/75)
Tatrman (29/183/75)
A je to fešák, vyhrál volby, jeho hlavní téma bylo: nedostupné bydlení, vysoké ceny za bydlení, lichva.
----------------------------------------------
Ako to chce dosiahnuť ? A čo myslíš ako to dopadne ?
31. 03. 2026 v 18:21Off-line I8051  (55/184/97)
Tatrman (29/183/75)
hlavní téma bylo: nedostupné bydlení, vysoké ceny za bydlení, lichva.
-----
Hm, to se da zaridit snadno ... :-)

Tatrman (29/183/75)
Elvíro a číst umíš? Otázku tam máš.
----
Tatra se asi potrebuje nad nim vyhonit ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload