Nový primátor Mnichova je gay
A je to fešák, vyhrál volby, jeho hlavní téma bylo: nedostupné bydlení, vysoké ceny za bydlení, lichva. Získal 56%.
Asi se odstěhuju tam, u nás je boj s cenami sprosté slovo, napadání komunismem apod. a nedělá se nic. Prostě tady sto let za opicema...
https://www.youtube.com/…/jT8ro4ZE6Ik
Otázka: Líbí se vám? :)
Asi se odstěhuju tam, u nás je boj s cenami sprosté slovo, napadání komunismem apod. a nedělá se nic. Prostě tady sto let za opicema...
https://www.youtube.com/…/jT8ro4ZE6Ik
Otázka: Líbí se vám? :)
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Und sprichst du überhaupt Deutsch? Außerdem muss man dort arbeiten;-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Chces snad pridat na letenku tatramane? ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tatrmane, Tebe s Tvými názory bych tipoval tak na KLDR.
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Bodejť by nenapadal komunismem, když to německé řešení je v zestátňování bytů a zastropování cen. Tím se jen zadělává na mnohem hlubší krizi v budoucnu. To není žádný pokrok, ale návrat zpátky.
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jakou letenku? Do Mnichova může valit pěšky :D
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ikar (46/182/80) NOVÉ
Tatrmane, Tebe s Tvými názory bych tipoval tak na KLDR.
to je právě to, o čem píšu v tom příspěvku... tolik potrefených hus se ihned ozvalo a potvrdilo moje tvrzení.
Tatrmane, Tebe s Tvými názory bych tipoval tak na KLDR.
to je právě to, o čem píšu v tom příspěvku... tolik potrefených hus se ihned ozvalo a potvrdilo moje tvrzení.
Souhlasím • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Oba jsou VŠ vzdělaní, Dominik je vystudovaný fyzik a jeho partner je lékař. Znají se 19 let.
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
A ty jsi jen nevystudovany zevl. Muzes nim delat uklizecku ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ičko, do mnichova se dá relativně pohodlně dojet i vlakem, nevím proč by potřeboval letenku.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Aby tam byl co nejdriv ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Heh, to se budou divit, jakej ordnung jim tam ta zelená buzna zavede...
Ale jo, tatrmane, můžeš vesele vyrazit nach München. Problém je ale v tom, že to skvělý levný a dostupný bydlení není plánovaný pro tebe, ale pro importovaný Novoněmce.
Ale jo, tatrmane, můžeš vesele vyrazit nach München. Problém je ale v tom, že to skvělý levný a dostupný bydlení není plánovaný pro tebe, ale pro importovaný Novoněmce.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak oni tihle jak se jim říká ,,moderní levicaci " lákají plno voličů do pasti jako že je trápí drahé bydlení apod. Nebo že dají něco zadarmo. Ale je to past. A ti zelení obzvlášť.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nic neni zadarmo a kdo něco zadarmo slibuje tak ví moc dobře že NĚKDO to nakonec zaplatit musí... takže klasický progresivní přerozdělování, přesun financí od bohatých k chudým... takže se bohatí seberou a pudou někam, kde je nikdo nebude trestat za úspěch a su zvědavej kdo pak bude roztáčet kola kapitalismu :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
To ale sobeckyho tatramana nezajima, ten mysli jen na sebe. Hlavne aby dostal byt, mel zadarmo vajicka a mohl se bezpracne valet a snit nad komunizmem. Je mu uplne jedno, ze to na nej nekdo musi vydelat svoji praci. Proste komous bez sebereflexe a orientace v realnym svete. Hamty hamty pro sebe, ostatni ho nezajimaj a jeho deti to platit nebudou. Pro tuhle planetu a prilehly vesmir jen zatez a uplne zbytecne individuum ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Potřeboval by svěrací kazajku, tendlencten afektovaný bisexuál.... :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
No Powere, ty uz ji mas, tak jaky to je? ... :-) https://ctrlv.cz/iia5
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051 nic nevidím....zřejmě si zase sedíš na vedení :))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já nevím, proč nám to píšeš? Chceš přidat na cestu? Pokud ne, tak se sbal a jdi do p***le. A jestli čekáš, že tě budeme prosit, abys zůstal, tak v tom se šeredně mejlíš.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Elvíro a číst umíš? nebo ani to tě ve škole nenaučili?
otázku tam máš a motivem bylo, tě trochu dovzdělat, ale jak vidno, tak kde nic není ani smrt nebere...
otázku tam máš a motivem bylo, tě trochu dovzdělat, ale jak vidno, tak kde nic není ani smrt nebere...
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Neboj, Tatrmane. Já si všiml té otázky, jestli se nám ten novej primátor v Německu, co je buzerant, líbí. A já reagoval na tu část tvého textu, kde jsi psal, že se tam odstěhuješ. Tak co? Už máš sbaleno? :)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tatrman (29/183/75)
A je to fešák, vyhrál volby, jeho hlavní téma bylo: nedostupné bydlení, vysoké ceny za bydlení, lichva.
----------------------------------------------
Ako to chce dosiahnuť ? A čo myslíš ako to dopadne ?
A je to fešák, vyhrál volby, jeho hlavní téma bylo: nedostupné bydlení, vysoké ceny za bydlení, lichva.
----------------------------------------------
Ako to chce dosiahnuť ? A čo myslíš ako to dopadne ?
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tatrman (29/183/75)
hlavní téma bylo: nedostupné bydlení, vysoké ceny za bydlení, lichva.
-----
Hm, to se da zaridit snadno ... :-)
Tatrman (29/183/75)
Elvíro a číst umíš? Otázku tam máš.
----
Tatra se asi potrebuje nad nim vyhonit ... :-)
hlavní téma bylo: nedostupné bydlení, vysoké ceny za bydlení, lichva.
-----
Hm, to se da zaridit snadno ... :-)
Tatrman (29/183/75)
Elvíro a číst umíš? Otázku tam máš.
----
Tatra se asi potrebuje nad nim vyhonit ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


