Holení chlupů
31. 03. 2026 v 12:40
Anonym
Anonym Od kolika si kluci holejí chlupy na peru a koulích nebo na zadku? Mně se líbí teda chlupy a jako i k penisu patří nemyslíte, Mám za to že holení je blbost
Vyholení p***le se musí nově evidovat v jmhz tak pozor na to .... :))
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Holení je přežitek, nechápu kdo a proč by se měl v roce 2026 holit...
Souhlasím - 10 • Nesouhlasím - 11
Nahlásit
Já bouchnu dveřma a je to všechno dole. . . . . No skoro všechno.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
"Na jedenáctým podlaží
holej se chlapi v podpaží."
Garáž ´88
holej se chlapi v podpaží."
Garáž ´88
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Chlupy prostě patří k chlapovi. Bez toho je to takové holátko. Ale když se to někomu líbí vše vyholené, tak ať se holí. Jde přece o to, co je komu příjemné :)
Souhlasím - 10 • Nesouhlasím
Nahlásit
Na počátku sedmdesátých let byl chlupatý kluk - chlap znak sexuální síly a náruživosti.
Po r. 1990 začalo být módní se vyhovovat.
A dnes se opět mluví , že ochlupení je sexy a přirozený.
Tak ať si každý vybere co se mu líbí . A hlavně nepodléhat mode a řečem rádoby odporníku
Po r. 1990 začalo být módní se vyhovovat.
A dnes se opět mluví , že ochlupení je sexy a přirozený.
Tak ať si každý vybere co se mu líbí . A hlavně nepodléhat mode a řečem rádoby odporníku
Souhlasím - 9 • Nesouhlasím
Nahlásit
Holení ochlupení nad penisem je už přežítek. Stačí se podívat na live cam vysílaní málo-kterého kluka tam vidím bez ochlupení nad penisem. Navíc mám pocit pokud kluk je bez ochlupení nad ním mně to připadá jako mimino s velkým perem..
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Kéžby s velkým, většinou je to miniatura i v dospělosti... :))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Budamat (49/-/-) NOVÉ
Benesovsko v*****im
------------------
Tak seš d***l nebo tohle děláš schválně?
Benesovsko v*****im
------------------
Tak seš d***l nebo tohle děláš schválně?
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


