Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Honění mrdka

04. 04. 2026 v 11:51Off-line Anonym
Chtěl bych vědět do kolika let si chlap honí pero a kdy už nehoní a nestojí mu
04. 04. 2026 v 12:07On-line L_ks  (24/180/82)
:D :D ach jo
04. 04. 2026 v 12:23Off-line Arxon  (28/175/63)
Další Dementní Anonym.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2026 v 12:34Off-line Ellvin  (25/183/81)
Tady je málo podobných dotazů, že?
04. 04. 2026 v 15:11On-line Denis36  (62/-/-)
To záleží na predispozicích danných jedinců, popřípadě se to dá upravit životním stylem, stravou, vitaminy a minerály, aby dotyčný byl in i ve vyšším věku.
Takže, kdo se o sebe nebude starat může být out už v 50 a druhy může být in i přes 70 let věku. Proto se říká, že důchodce dostává ve svém věku druhý dech. Respektive někdo je čilý a druhý je zralý na kremaci.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
04. 04. 2026 v 15:13Off-line Ellvin  (25/183/81)
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
Proto se říká, že důchodce dostává ve svém věku druhý dech. Respektive někdo je čilý a druhý je zralý na kremaci.
--------------------------
A ty seš ten druhý případ, co? :s)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2026 v 15:16Off-line Supervisor  (20/181/70)
A kdy tu kremaci máte pane Jez? Mohli bysme se vidět konečně když jste nebyl zaživa schopný mně pozvat na rande :p
04. 04. 2026 v 15:16On-line Denis36  (62/-/-)
Chlapče, papám zdravě minerály, vitaminy, stále je co zlepšovat páč nechci uschnout jak starý neošetřovaný strom.
04. 04. 2026 v 15:17On-line Denis36  (62/-/-)
Supervizore teď js to zabil. Checht, checht ;-)))))))))

Tak teď si mě nasral - si jdu koupit ten st**tovací zdroj.
04. 04. 2026 v 15:51Off-line Ellvin  (25/183/81)
Denis36 (62/-/-)
Chlapče, papám zdravě minerály, vitaminy, stále je co zlepšovat páč nechci uschnout jak starý neošetřovaný strom.
------------------------------
Nepřijde ti trošku ujetý o sobě ve svých dvaašedesáti letech napsat, že papáš?
04. 04. 2026 v 16:07Off-line I8051  (55/184/97)
Denis36 (62/-/-)
Chlapče, papám zdravě minerály, vitaminy, stále je co zlepšovat páč nechci uschnout jak starý neošetřovaný strom
--------------
Tak uschlej strom uz ani "papanim" mineralu nevzkrisis, takze vyhozeny prachy ... :-)
04. 04. 2026 v 17:34On-line Dominantnimens  (57/195/110)
To, že si chlap nehoní p**o, neznamená, že mu už nestojí. Znamená to, že místo honění raději aktivně mrdá.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2026 v 18:17On-line Denis36  (62/-/-)
Ičko místo honění spíš aktivně chlastá. :-))))))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload