Honění mrdka
04. 04. 2026 v 11:51
Anonym
Anonym Chtěl bych vědět do kolika let si chlap honí pero a kdy už nehoní a nestojí mu
Další Dementní Anonym.
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tady je málo podobných dotazů, že?
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
To záleží na predispozicích danných jedinců, popřípadě se to dá upravit životním stylem, stravou, vitaminy a minerály, aby dotyčný byl in i ve vyšším věku.
Takže, kdo se o sebe nebude starat může být out už v 50 a druhy může být in i přes 70 let věku. Proto se říká, že důchodce dostává ve svém věku druhý dech. Respektive někdo je čilý a druhý je zralý na kremaci.
Takže, kdo se o sebe nebude starat může být out už v 50 a druhy může být in i přes 70 let věku. Proto se říká, že důchodce dostává ve svém věku druhý dech. Respektive někdo je čilý a druhý je zralý na kremaci.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
Proto se říká, že důchodce dostává ve svém věku druhý dech. Respektive někdo je čilý a druhý je zralý na kremaci.
--------------------------
A ty seš ten druhý případ, co? :s)
Proto se říká, že důchodce dostává ve svém věku druhý dech. Respektive někdo je čilý a druhý je zralý na kremaci.
--------------------------
A ty seš ten druhý případ, co? :s)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
A kdy tu kremaci máte pane Jez? Mohli bysme se vidět konečně když jste nebyl zaživa schopný mně pozvat na rande :p
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Chlapče, papám zdravě minerály, vitaminy, stále je co zlepšovat páč nechci uschnout jak starý neošetřovaný strom.
Souhlasím • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Supervizore teď js to zabil. Checht, checht ;-)))))))))
Tak teď si mě nasral - si jdu koupit ten st**tovací zdroj.
Tak teď si mě nasral - si jdu koupit ten st**tovací zdroj.
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
Chlapče, papám zdravě minerály, vitaminy, stále je co zlepšovat páč nechci uschnout jak starý neošetřovaný strom.
------------------------------
Nepřijde ti trošku ujetý o sobě ve svých dvaašedesáti letech napsat, že papáš?
Chlapče, papám zdravě minerály, vitaminy, stále je co zlepšovat páč nechci uschnout jak starý neošetřovaný strom.
------------------------------
Nepřijde ti trošku ujetý o sobě ve svých dvaašedesáti letech napsat, že papáš?
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
Chlapče, papám zdravě minerály, vitaminy, stále je co zlepšovat páč nechci uschnout jak starý neošetřovaný strom
--------------
Tak uschlej strom uz ani "papanim" mineralu nevzkrisis, takze vyhozeny prachy ... :-)
Chlapče, papám zdravě minerály, vitaminy, stále je co zlepšovat páč nechci uschnout jak starý neošetřovaný strom
--------------
Tak uschlej strom uz ani "papanim" mineralu nevzkrisis, takze vyhozeny prachy ... :-)
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím
Nahlásit
To, že si chlap nehoní p**o, neznamená, že mu už nestojí. Znamená to, že místo honění raději aktivně mrdá.
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Ičko místo honění spíš aktivně chlastá. :-))))))
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


