Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šotouš

13. 05. 2026 v 09:25Off-line Anonym
Ahoj kluci, je tu někdo kdo má rád vlaky a srstíky?
Ideálně abys byl srstík ( furry ) a šotouš.
Můžeme spolu jezdit vlaky, fotit si je, dotýkat se jich a povídat si o nich awww.
Pokud máš hezký chodidla a nosíš sandále tak je to velké plus. :)
Pokud máš rád i autobusy a tramvaje či metro, jsem ochoten to tolerovat.
Nejde mi o sex, chci jen někoho na společné ježdění vlakem a lízání chodidel. ( ideálně ve vlaku a před lidmi )
Můj nejoblíbenější vlak je socialistický Brejlovec a můj nejoblíbenější vagón je knedlíčkový vagón.
Líbí se mi i parní lokomotivy, zvuk jejich píšťal mě už od útlého věku vzrušuje.
Moje oblíbené zvíře je kňour a močálový bobr.


Jak říká můj vzor a král šutoušů Zdeněk Troška: “ Mám rád vlaky, budu rád když ty taky. “ :)
13. 05. 2026 v 09:31Off-line DivnejKlucik  (105/-/-)
Nechceš vyměnit nějaký feet pics broski? Jsem horny af a rád bych leaknul load nad hezkou nohou. :3
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2026 v 09:42Off-line Power  (25/180/65)
Můj nejoblíbenější vagón je šukafón :))
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 05. 2026 v 10:10Off-line Anonym
Šukafón neexistuje… a pokud ano, tak mi řekni na jaké trase jezdí abych si ho mohl vyfotit. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 05. 2026 v 10:30Off-line BussterX  (105/130/150)
Známej kterej lokošky prožívá někde na nádraží uviděl lokošku která je nějak vzácná nebo co tak si zalezl pod ňu zespoda aby si vyfotil podvozek a sebrali ho policajti páč ho nějaký bdělý občan nabonzoval že pod lokomotivu leze terorista nebo sebevrah...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2026 v 11:05Off-line Power  (25/180/65)
Anonym

Jsem ho teď viděl v Praze na hlavním pelášit tak nepiš nesmysly ty joudo :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 05. 2026 v 11:15Off-line Anonym
Powere, já tu hledám někoho s podobnými zájmy, ne debílky co se mi budou posmívat a lajkovat si vlastní komentáře. :)
Jsi smutnej případ člověka co nemá koníčky a tak chodíš do diskuzí a ventiluješ si svoje mindráčky na ostatní.
Vlastně je mi tě a tobě podobným líto, je lepší bejt veselej šotouš než zahořklej krypl s trapným smyslem pro “ humor “. :D
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2026 v 11:29Off-line Neverici  (44/165/78)
Tak já mám rád obě ale nejsem ano jedno
13. 05. 2026 v 11:33Off-line Anonym
Nevěřící, nevíš o někom kdo je jedním i druhým, tím čím jsem já a ty máš rád?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 05. 2026 v 12:42Off-line Honic69  (16/175/-)
Pokud máš do 17 let tak mi napiš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 05. 2026 v 13:14Off-line Acarum  (30/170/70)
Tyvole, nejvic odporna kombinace. Šotouš a furry
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 05. 2026 v 13:15Off-line Anonym
Nestojím o adolescenta, hledám dospělého muže co má rád vlaky a v soukromí se převléká za plyšáka.
Napíšu ti jedině pokud máš kamaráda, jehož táta dělá vlakvedoucího a nevadil by mu v kabině tichý společník.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
13. 05. 2026 v 13:20Off-line Anonym
Acarume, opravdu to myslíš vážně? :D :D
Opravdu tohle napíše kluk co má na profilovce holčičí outfit uklízečky a žebrá na Twitchi od starých honičů?
Mně spíš přijde nechutné to, jak přízemní, pokrytecký a omezený člověk jsi. :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
13. 05. 2026 v 13:23Off-line Acarum  (30/170/70)
Ale prosimtě, je takové nepsané pravidlo že šotouši a furry jsou úplně na spodu teplé hierarchie.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2026 v 13:32Off-line Anonym
Stejně si stojím za tím, že kluci co se ukazují před kamerou za peníze v holčičím oblečení, nejsou v pozici aby někomu k***izovali koníčky.
Já chápu že se oprávněně cítíš jako bezcenná použitá šprcka, kterou někdo vypláchnul na veřejných toaletách a znovu použil, ale tím, že se budeš chovat k ostatním hnusně, tím se ti sebevědomí opravdu nevrátí.
Doporučuji ti aby sis taky našel koníček a nezabýval se jen virtuální prostitucí. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
13. 05. 2026 v 15:04On-line Ellvin  (25/183/81)
Anonym NOVÉ
Napíšu ti jedině pokud máš kamaráda, jehož táta dělá vlakvedoucího a nevadil by mu v kabině tichý společník.
-------------------
Pokud by se nějaký blázen, co by ti umožnil vstup do kabiny vlaku, našel, tak se obávám, že bys musel platit svým tělem, pokud jsi teenager. Jinak mám za to, že vstup nepovolaných osob do kabina strojvedoucího je zakázáno z bezpečnostních důvodů.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2026 v 15:10Off-line Tygr728  (33/190/90)
Sakra to je kombinace :D
13. 05. 2026 v 15:39On-line Titan24  (101/169/55)
Já teda myslím, že jen trollí... protože tam jsou náznaky v textu, které přeci nemůže soudný člověk myslet vážně....
13. 05. 2026 v 16:08Off-line AMDI  (54/179/105)
To je hezký koníček. I já mám rád vlaky a nejenom.
13. 05. 2026 v 17:12Off-line I8051  (55/184/97)
Hm, ani vlaky, ani chlupy, ani hnaty v sandalech ... tak nic :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2026 v 17:14Off-line BussterX  (105/130/150)
Beztak je anonym nějakej divnej... možná dokonce divnej klučík... 8)
13. 05. 2026 v 17:35Off-line Anonym
Musím říct že jsem téměř beze slov. Zajímalo mě co se zde odehraje a výsledek je dost alarmující.
Red flags at it’s finest.
Lidé v místních diskuzích jsou spíše sekta zahořklých emočních zhýralců, pro které je jedinou zábavou jen posměch, krutost a jízlivost.

Když člověk přidá podobný příspěvěk na Reddit, IG apod. tak někteří k tomu přistoupí s humorem, někdo to potrollí a samozřejmě je tam i velmi malá a zanedbatelná skupina zatrpklých jedinců jako zde.
Nikde však skupina zatrpklých jedinců nepředstavuje majo***u, jako je tomu zde.

Chování určitých jednotlivců bych připodobnil k chování traumatizovaných dětí z problémových rodin na základní škole.
Opravdu mi to připomíná chování spolužáků, jenž měli jen jednoho rodiče alkoholika, který je mlátil a negativně ovlivnil jejich vnímání světa.
I oni se furt někomu posmívali, ničili lidem nové věci a byli nenávistní a k***ičtí vůči čemukoliv pozitivnímu.
Jelikož sami nezažili nikdy nic hezkého, takže se snažili škodit a působit bolest i svému okolí v rámci jakési zvrácené satisfakce.

Vlastně je mi vás docela líto, zatrpklá sekta ztroskotanců, pro něž je jedinou zábavou posměch, jízlivost a osočování se mezi sebou. ( skupinkou pár lidí )

Ne nadarmo je tato seznamka na internetu známá jako jakási žumpa, tvořená stárnoucími trolly, devianty a nebo jen nešťastnými lidmi, kteří ve svém patetickém životě nenašli žádnou jinou zábavu a smysl, než být zde a soudit vše a všechny okolo.

I tak vám odpouštím a doufám že najdete klid.
Pak je ještě druhá možnost že tohle diskuzní fórum je jakási forma karmy a místní opravdu dlouholetí komentující si zde odpykávají trest, čímž by se i dost vysvětlovalo jejich jednání.

Díky za tuto rakovinotvornou zkušenost a mějte se vy toxický sektáři. :D
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2026 v 17:46Off-line BussterX  (105/130/150)
Čussík bussík mucík :*
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2026 v 18:32On-line Ellvin  (25/183/81)
BussterX (105/130/150) NOVÉ
Beztak je anonym nějakej divnej...
------------------------
Tak šotouši jsou podivní sami o sobě. Když jsem před několika lety, kdy jsem byl ještě mlád a svět byl ještě v pořádku, řídil, tak jsem jednou takového postižence vezl. Jízdu si natáčel, ale ne nějakou profi kamerou, aby to bylo aspoň trochu koukatelný, ale mobilem. Výsledek asi nic moc, na YouTube jsem to nenašel. Mě napadlo, co s tím videem asi udělal. To se nad ním ukájí dodnes? Fakt nechápu. A YouTube je podobných "skvostů" pochybné kvality bohužel plný. Taky na YouTube nahrávám videa hlášení zastávek, což jako... mně to nic nedá, ale šotouši si div neurvou své pipíky. :sD

+

A anonyme, kéž bys věděl, co nevíš. Že máme v p**i. Zas to tu tak neprožívej, vole. Vždyť jde o hovno. A v případě tvého tématu doslova. :s)
13. 05. 2026 v 19:27Off-line Denis36  (62/-/-)
Checht, knedlíčkovej vagónek. . . .
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 05. 2026 v 23:00On-line Titan24  (101/169/55)
No, to je Jezevče jedna z těch ukázek, že anonym trolil a kdo to nepochopil jako trolling tak má prostě za mě nižší IQ než průměr.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2026 v 14:00On-line Ellvin  (25/183/81)
Titan24 (101/169/55)
No, to je Jezevče jedna z těch ukázek, že anonym trolil a kdo to nepochopil jako trolling tak má prostě za mě nižší IQ než průměr.
----------------------
Já to nechápu jako trolling, ale spíš jako projev anonymní d***lity. Trollům jde o vyvolání nějaké té vášnivé diskuze, a to tenhle jouda vážně nespňuje. Nelze každého blba s hloupými příspěvky nazvat trollem, protože slovíčko trotl je za mě výstižnější.
14. 05. 2026 v 17:45On-line Titan24  (101/169/55)
A on však tu diskuzi nevyvolal? Však je tady příspěvků až moc....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2026 v 18:33On-line Ellvin  (25/183/81)
Titan24 (101/169/55) NOVÉ
A on však tu diskuzi nevyvolal? Však je tady příspěvků až moc....
--------------------
Chlapče, ty o skutečném trollení nemáš páru. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2026 v 18:56Off-line Power  (25/180/65)
Pořád lepší bejt šotouš, než nudně otravnej Ellvin.... :))
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2026 v 12:11On-line Ellvin  (25/183/81)
Power (25/180/65)
Pořád lepší bejt šotouš, než nudně otravnej Ellvin.... :))
------------------
Ale furt lepší být nudně otravný Ellvin, než hloupý a sám se sebou si povídající Vajco. :s)

+

Ellvin (25/183/81)
Chlapče, ty o skutečném trollení nemáš páru. :)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
--------------------
Díky, Titane, za ten nesouhlas, cos mi dal. :sP Fakt mě baví, když je pro tebe každý jouda troll. :sD To znevažuje tvrdou práci nás, skutečných trollů, kteří jsme příčinami praskání cévek u mnoha... ehm... řekněme duševně slabších :sP
15. 05. 2026 v 14:05Off-line Power  (25/180/65)
Ellvin všichni z tebe máme bžundu jak hystericky prožíváš mínuska :)) Řekni mamince ať ti pofouká fňuck-bebí :))
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2026 v 14:42On-line Titan24  (101/169/55)
To nebyl nesouhlas ode mě :( Já na to ani nereagoval...
15. 05. 2026 v 18:12On-line Ellvin  (25/183/81)
Power (25/180/65) NOVÉ
Ellvin všichni z tebe máme bžundu jak hystericky prožíváš mínuska :))
-----------------------
Já, narozdíl od tebe, si své komentáře nemusím kladně hodnotit hned z několika profilů. A ne, já neprožívám to, že mi dal někdo mínus, jenom se pozastavuji nad tím, že mi dal nesouhlas ve věci, se kterou, aspoň za mě, nelze moc nesouhlasit. Význam slova troll je jasně daný, a nazývat každého joudu s přihlouplým dotazem trollem, to je urážka nás skutečných trollů. Nečekám, že mě pochopíš, určitě zase plácneš nějakou další rádoby vtipnou sračku, jak je pro tebe typické... :s)

+

Titan24 (101/169/55) NOVÉ
To nebyl nesouhlas ode mě :( Já na to ani nereagoval...
-----------------------
Ano, jasně... :s)
16. 05. 2026 v 07:07Off-line Neverici  (44/165/78)
Ty jo dobra drůbežárna
16. 05. 2026 v 07:43Off-line Power  (25/180/65)
Neverici jo to máš pravdu, aspoň všichni vidíme co je anální otvor ellvin za případ.... :))
16. 05. 2026 v 12:06Off-line Power  (25/180/65)
Toiletfun (26/-/-)

Anální otvor alias k***a..... :))
16. 05. 2026 v 12:57On-line Ellvin  (25/183/81)
Power (25/180/65)
Pořád lepší bejt šotouš, než nudně otravnej Ellvin.... :))

14. 05. 2026 v 20:40Off-line Toiletfun (26/-/-)
Přesně tak!

+

Power (25/180/65)
Neverici jo to máš pravdu, aspoň všichni vidíme co je anální otvor ellvin za případ.... :))

Před 3 hodinamiOff-line Toiletfun (26/-/-)
Máš naprostou pravdu.
-----------------------
A koho myslíš těmi všemi? Máš na mysli svých 150 falešných profilů, které tu máš, a skrze které si dáváš na své přihlouplé komentáře souhlasy? Eh... urážet tě nebudu, to bych pak klesl na tvou úroveň, a to je pod mou úroveň. Honič do dětských slipů mě fakt nedokáže rozhodit, a přijde mi úsměvné, jak si ze svých dalších profilů dáváš souhlasy a souhlasné komentáře. Seš prostě tragický příběh toho, jak ve čtyřiceti letech fakt nechceš dopadnout. :s)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2026 v 13:01Off-line Power  (25/180/65)
Ellvin zavři svoji anální k***u a odprejskni.... :))
16. 05. 2026 v 13:20On-line Ellvin  (25/183/81)
Power (25/180/65) NOVÉ
Ellvin zavři svoji anální k***u a odprejskni.... :))
------------------------
Honič do dětských slipečků vážně není v postavení, aby mohl druhým diktovat, co mají a nemají dělat. :sD Dříve jste se skrývali, a dnes svou úchylku dáváte veřejně na internety.... holt jiná doba. :s)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2026 v 16:32Off-line Power  (25/180/65)
Ellvin ty nemáš už vůbec na to diktovat druhým, takže se můžeš jít vycpat :)) Anální k***u laskavě drž zavřenou a neexhibuj venku :))
16. 05. 2026 v 17:21On-line Ellvin  (25/183/81)
Power (25/180/65) NOVÉ
Ellvin ty nemáš už vůbec na to diktovat druhým, takže se můžeš jít vycpat :))
--------------------
A myslíš, že někdo, kdo se vylejvá do dětských slipů, na něco takového má? Heheh, to bys mě pobavil! xD Někdo takový, kdo je až úplně na té nejposlednější příčce hned za Jezinou a dezoláty, kteří jsou v těsném závěsu hned za ním, mi maximálně může políbit p***l, a ne diktovat, co mam a nemám.
Já vím, atraktivně to moc nezní. Dítě už nejsem a moje p***l není tak akorát do jedné ručky, aby se ti aspoň napůl postavil... ale s tím nic neudělám, no... :-(

+

Anální k***u laskavě drž zavřenou
--------------------
A nerozčiluj se nebo budeš tahat nohu! Hele, já nepoukázal na nic víc, než co ostatní už vědí. A nevím, jak ostatní, ale já tě chápu. Píšeš hlouposti, se kterými nikdo příčetný nemůže souhlasit, víš o tom, ale i tak musíš vytvořit dojem, že aspoň někdo s tebou souhlasí, abys nebyl za úplného nebo jediného hlupáka z celé poradny.
Mimochodem ty souhlasy do pár vteřin jsou moc okaté, ale to už víš, když ti na to, a nejenom já, pořád poukazujeme. :)

+

a neexhibuj venku :))
------------------
Myslel jsem, že zrovna ty pro exhibování venku budeš mít pochopení, když ho sám děláš. A že to je taktéž nic moc (no... spíše nic, než moc) podívaná stejně jako u mě, to tu netřeba rozebírat. :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2026 v 18:30Off-line I8051  (55/184/97)
Hm, power bude psat neco o exhibovani venku, kdyz jeho profil na amaterech byl plny fotek a videi, jak to tam dela. Mohu pripadne pripomenout ... :-)
16. 05. 2026 v 19:42Off-line Power  (25/180/65)
K popukání jak i8051 hned přispěchal bránit Ellvinovi kaďák .... :))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 05. 2026 v 21:50On-line Ellvin  (25/183/81)
Power (25/180/65)
K popukání jak i8051 hned přispěchal bránit Ellvinovi kaďák .... :))
---------------
On jen poukázal na tvé pokrytecké chování, kdy u druhých k***izuješ něco, co sám děláš, a ne zrovna v malém. A je neuvěřitelné, že ještě nedržíš p**u. xD Tebe si namazat na chleba je tak snadné, až mám z toho výčitky, hah!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2026 v 22:50Off-line TommenBaratheon  (22/174/74)
Vajcovi museli ti autobusáci něco moc ošklivýho provést. Asi ho shazovali do škarpy jako ve Slavnostech sněženek.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 05. 2026 v 09:37Off-line BussterX  (105/130/150)
Nebo Vajca jeden autobusák rajcuje a chtěl by ho voprcat a ví že nemá šanci tak do něj ze msty šije :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 05. 2026 v 09:44Off-line Power  (25/180/65)
TommenBaratheon jací autobusáci? Ellvin vozí bedýnky se žrádlem :)) Taky bych jednou chtěl mít takhle supr kariéru, dokonce i s řidičákem :))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 05. 2026 v 13:23On-line Ellvin  (25/183/81)
Power (25/180/65) NOVÉ
TommenBaratheon jací autobusáci? Ellvin vozí bedýnky se žrádlem :)) Taky bych jednou chtěl mít takhle supr kariéru, dokonce i s řidičákem :))
------------------------
Viď? Já jsem změnou práce naprosto spokojen. Hele, žádný sraní s lidmi, přijdu, naložím, rozvezu, povětšinou po večerkách v různých zapadákovech, kde s nikým nepřicházím do kontaktu, ideál, no a kolem deváté ráno jsem už doma. Celý den mám pro sebe, a spát jdu až kolem osmé. Chápu, že bys taky chtěl takovou práci. Ale zas na druhou stranu tvá práce je taky moc důležitá. Kdo by nám otevíral a za námi zavíral závory při vjezdu do areálu? A až si dodělám Céčko, tak v tom budu za podobný peníz jako předtím. :s)
17. 05. 2026 v 14:19Off-line I8051  (55/184/97)
C-ckem.se zacina. Ja uz mam C, B, A, RYA CS, 2x SRC, VFN a chorvatsky C. Uz jen RYA OM a je to vse ... :-)
17. 05. 2026 v 15:38Off-line Power  (25/180/65)
I8051 vše vycucané z prstu, ty máš akorát tak starýho kterej uklízí pokaděný hajzly v Řecku, taky supr kariéra :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 05. 2026 v 19:44Off-line Klucinek  (36/176/75)
Vidíte a já mám osobně za kontrolérem projetý tisíce kilometrů tratí a nepotřebuju na to žádnej papír. :⁠-⁠)
17. 05. 2026 v 21:25Off-line Denis36  (62/-/-)
A víš, jak se ičko řekne chorvatsky slovo š***t?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 05. 2026 v 07:24Off-line I8051  (55/184/97)
Ano, chorvatsky mluvim celkem obstojne, bo jsem tam pres rok zil. Takze nejen ze vim, jak se to rekne, ale i jak se to dela. Ty ani jedno, vid? ... :-)
18. 05. 2026 v 07:27Off-line Denis36  (62/-/-)
To jsem si myslel, že první slovo, který ses tam naučil byla výzva k sexu.
18. 05. 2026 v 07:46Off-line I8051  (55/184/97)
To ani ne, ja mel na teorii rodilou chorvatku a sli jsme postupne jako ve skole. Takze slovicka, sklonovani a casovani. Stavba vety je podobna jak u nas. A s jejim manzelem jsem na pivu delal realnou konverzaci. Ale vzdy me nejakej mistnak prekvapi. Treba jeden technik z charteru pred 3 tydny, kdyz cistil ucpanej hajzl (ne po nas, ja na to jen prisel pri checkinu) me naucil nove skvele lokalni nadavky ... :-)
18. 05. 2026 v 07:58Off-line Power  (25/180/65)
Ucpanej hajzl a i8051 tak to pasuje hezky k sobě, zejména když zdůrazňuje že on to nebyl, tak je nad slunce jasné jak to bylo ve skutečnosti :))
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload