Vztah s klukem ve vztahu...
Řešení jednoduchý není ale odpovědi na tvoje otázky jo
1) věci nejsou tvoje ale jeho takže vrátit
2) proč ne?
3) jak by tě mohl psychicky využívat nebo dokonce vydírat když potřebuje on tebe
Nejspíš mu nejde vůbec o tebe ale potřebuje banku tak hraje divadlo. Zaplantat se s manipulátorem nebo sociopatem může být dost nebezpečný ale jestli je pěknej a chceš si s ním občas vrznout tak není důvod ukončit s ním veškerý kontakt. Jen to kamarádství ber s hodně velkou rezervou.
Ach ty první velké lásky:D
1) věci nejsou tvoje ale jeho takže vrátit
2) proč ne?
3) jak by tě mohl psychicky využívat nebo dokonce vydírat když potřebuje on tebe
Nejspíš mu nejde vůbec o tebe ale potřebuje banku tak hraje divadlo. Zaplantat se s manipulátorem nebo sociopatem může být dost nebezpečný ale jestli je pěknej a chceš si s ním občas vrznout tak není důvod ukončit s ním veškerý kontakt. Jen to kamarádství ber s hodně velkou rezervou.
Ach ty první velké lásky:D
Sdílet určitě ne. Tobě by se to taky asi nelíbilo
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Věci mu vrať a kašli na něj. Evidentně moc upřímný není a o takové přátele bych nestál.
Souhlasím - 9 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jaký přátelství? Co to plácáš? Já píšu o občasným mrdu:)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Nevím. Lézt někomu cizímu do zelí, jak tu radí Bombakul, za mě asi není úplně správné. Jasně, vztah je překážka na straně toho mládence, takže tobě to může být ve výsledku jedno. Ale seš snad lepší charakter a nebudeš mít potřebu se podílet na rozvracení jeho vztahu. Anebo se pletu? I když... to je tvůj boj. A k otázkám:
1) Nejsou to tvé věci, já bych mu je vrátil. Ale pokud ti znemožnil se s ním spojit a domluvit možnost jejich vrácení, nechal bych si je třeba 2 týdny, když i tak nebude reagovat, nejsi sklad, tak je vyhoď.
2) Jaký důvod je držet si při těle člověka, kterému nemůžeš věřit nos mezi očima? A riskovat, že ti ten jeho dá po hubě, až vás vyhmátne... no, jestli ti to za to stojí, jdi do něj.
3) Ne že to je jenom možné, ono to je vysoce pravděpodobné.
1) Nejsou to tvé věci, já bych mu je vrátil. Ale pokud ti znemožnil se s ním spojit a domluvit možnost jejich vrácení, nechal bych si je třeba 2 týdny, když i tak nebude reagovat, nejsi sklad, tak je vyhoď.
2) Jaký důvod je držet si při těle člověka, kterému nemůžeš věřit nos mezi očima? A riskovat, že ti ten jeho dá po hubě, až vás vyhmátne... no, jestli ti to za to stojí, jdi do něj.
3) Ne že to je jenom možné, ono to je vysoce pravděpodobné.
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ano - pokud ti to umozni
Ne - udelal to jednou, udela to i po desaty
Nevim - ma byt ne? Tak asi i prachy. Drogy, prostituce. Fujky
... jinak proste klasicka nevyspela buzna, spise decko. Tyvole co na tom vidite? ... :-)
Ne - udelal to jednou, udela to i po desaty
Nevim - ma byt ne? Tak asi i prachy. Drogy, prostituce. Fujky
... jinak proste klasicka nevyspela buzna, spise decko. Tyvole co na tom vidite? ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051 (55/184/97) NOVÉ
... jinak proste klasicka nevyspela buzna, spise decko.
---------------------
Děcko, jo. To je to správné slovo. Chtít vztah do konce života a možná i po něm s děckem je prostě hloupost. Jasně, netvrdím, že nemůže mezi nezletilci být někdo, kdo má jasno v tom, co chce. Ale kolik takových je? Jeden z tisíce? Vždyť kolikrát ani ti starší neví, co chtějí.
... jinak proste klasicka nevyspela buzna, spise decko.
---------------------
Děcko, jo. To je to správné slovo. Chtít vztah do konce života a možná i po něm s děckem je prostě hloupost. Jasně, netvrdím, že nemůže mezi nezletilci být někdo, kdo má jasno v tom, co chce. Ale kolik takových je? Jeden z tisíce? Vždyť kolikrát ani ti starší neví, co chtějí.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
No vidis to, jsem to psal, ze prca s kazdym. Najdi si chlapa a nebudes muset resit tyhle detsky vztahovy nemoci. Nemas zac ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
A co bude dělat chlap s 18letým děckem? :)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Panskrt (50/178/81) NOVÉ
A co bude dělat chlap s 18letým děckem? :)
-------------------
Rozdíl pěti let není zas až tak strašný. No spíš by měl hledat místo děcek vyzrálejší, kteří ví, co chtějí.
A co bude dělat chlap s 18letým děckem? :)
-------------------
Rozdíl pěti let není zas až tak strašný. No spíš by měl hledat místo děcek vyzrálejší, kteří ví, co chtějí.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak Ancak mi na 18 let jako decko uz neprijxe. Uz i na zaklade tohohle dotazu a jeho formy. Jen je proste naivni. To se da ale lecit ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Většina lidí hodnotově dozrává někdy okolo 23-25 let. S tím je třeba na vztah s chlapem počítat.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Nekteri i prezrajou ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
A někteří nikdy nedozrajou. :D
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak zase mu to nekazme, at to nevzdava ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Zkazit si to zvládne každý sám.:D
Dozrává, to nutně neznamená, že se celý hodnotově převrátí. A taky většina, třeba už dozrál :)
Dozrává, to nutně neznamená, že se celý hodnotově převrátí. A taky většina, třeba už dozrál :)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ok, posli flasku a je to vyrizeny ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Většina lidí hodnotově dozrává někdy okolo 23-25 let
Tak brzo? to jsou ještě mladí myšáci :DD Podle mě se hodnotově dozrává mnohem později :)
Tak brzo? to jsou ještě mladí myšáci :DD Podle mě se hodnotově dozrává mnohem později :)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Co bys cekal od 16 cky. Kdyz podvadi toho borce, tak by casem podvadel tebe s nekym "lepsim" a pak jeste lepsim a to muze bejt rad ze jeste nedostal nakej darecek no vlastne clovek nikdy nevi :) s nebo by byl gol kdyby jeste sukal z dedeckama za prachy :) vek na to ma :)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tak to se mi ještê nestalo :p
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Však i myšák může mít pevné ukotvení, tygře :)
Je to samozřejmě o příležitostech, ten věk je jen obvyklý, není pevně dán.
Je to samozřejmě o příležitostech, ten věk je jen obvyklý, není pevně dán.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


