Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah s klukem ve vztahu...

14. 05. 2026 v 05:00Off-line Bombakul  (31/176/75)
Řešení jednoduchý není ale odpovědi na tvoje otázky jo
1) věci nejsou tvoje ale jeho takže vrátit
2) proč ne?
3) jak by tě mohl psychicky využívat nebo dokonce vydírat když potřebuje on tebe

Nejspíš mu nejde vůbec o tebe ale potřebuje banku tak hraje divadlo. Zaplantat se s manipulátorem nebo sociopatem může být dost nebezpečný ale jestli je pěknej a chceš si s ním občas vrznout tak není důvod ukončit s ním veškerý kontakt. Jen to kamarádství ber s hodně velkou rezervou.

Ach ty první velké lásky:D
14. 05. 2026 v 05:04Off-line Bombakul  (31/176/75)
Sdílet určitě ne. Tobě by se to taky asi nelíbilo
14. 05. 2026 v 05:19Off-line Ikar  (47/182/80)
Věci mu vrať a kašli na něj. Evidentně moc upřímný není a o takové přátele bych nestál.
14. 05. 2026 v 05:58Off-line Bombakul  (31/176/75)
Jaký přátelství? Co to plácáš? Já píšu o občasným mrdu:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
14. 05. 2026 v 08:22On-line Ellvin  (25/183/81)
Nevím. Lézt někomu cizímu do zelí, jak tu radí Bombakul, za mě asi není úplně správné. Jasně, vztah je překážka na straně toho mládence, takže tobě to může být ve výsledku jedno. Ale seš snad lepší charakter a nebudeš mít potřebu se podílet na rozvracení jeho vztahu. Anebo se pletu? I když... to je tvůj boj. A k otázkám:

1) Nejsou to tvé věci, já bych mu je vrátil. Ale pokud ti znemožnil se s ním spojit a domluvit možnost jejich vrácení, nechal bych si je třeba 2 týdny, když i tak nebude reagovat, nejsi sklad, tak je vyhoď.
2) Jaký důvod je držet si při těle člověka, kterému nemůžeš věřit nos mezi očima? A riskovat, že ti ten jeho dá po hubě, až vás vyhmátne... no, jestli ti to za to stojí, jdi do něj.
3) Ne že to je jenom možné, ono to je vysoce pravděpodobné.
14. 05. 2026 v 13:47Off-line I8051  (55/184/97)
Ano - pokud ti to umozni
Ne - udelal to jednou, udela to i po desaty
Nevim - ma byt ne? Tak asi i prachy. Drogy, prostituce. Fujky

... jinak proste klasicka nevyspela buzna, spise decko. Tyvole co na tom vidite? ... :-)
14. 05. 2026 v 13:53On-line Ellvin  (25/183/81)
I8051 (55/184/97) NOVÉ
... jinak proste klasicka nevyspela buzna, spise decko.
---------------------
Děcko, jo. To je to správné slovo. Chtít vztah do konce života a možná i po něm s děckem je prostě hloupost. Jasně, netvrdím, že nemůže mezi nezletilci být někdo, kdo má jasno v tom, co chce. Ale kolik takových je? Jeden z tisíce? Vždyť kolikrát ani ti starší neví, co chtějí.
14. 05. 2026 v 13:58Off-line I8051  (55/184/97)
No vidis to, jsem to psal, ze prca s kazdym. Najdi si chlapa a nebudes muset resit tyhle detsky vztahovy nemoci. Nemas zac ... :-)
14. 05. 2026 v 14:00Off-line Panskrt  (50/178/81)
A co bude dělat chlap s 18letým děckem? :)
14. 05. 2026 v 14:03On-line Ellvin  (25/183/81)
Panskrt (50/178/81) NOVÉ
A co bude dělat chlap s 18letým děckem? :)
-------------------
Rozdíl pěti let není zas až tak strašný. No spíš by měl hledat místo děcek vyzrálejší, kteří ví, co chtějí.
14. 05. 2026 v 14:03Off-line I8051  (55/184/97)
Tak Ancak mi na 18 let jako decko uz neprijxe. Uz i na zaklade tohohle dotazu a jeho formy. Jen je proste naivni. To se da ale lecit ... :-)
14. 05. 2026 v 14:05Off-line Panskrt  (50/178/81)
Většina lidí hodnotově dozrává někdy okolo 23-25 let. S tím je třeba na vztah s chlapem počítat.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2026 v 14:06Off-line I8051  (55/184/97)
Nekteri i prezrajou ... :-)
14. 05. 2026 v 14:07Off-line Panskrt  (50/178/81)
A někteří nikdy nedozrajou. :D
14. 05. 2026 v 14:10Off-line I8051  (55/184/97)
Tak zase mu to nekazme, at to nevzdava ... :-)
14. 05. 2026 v 14:29Off-line Panskrt  (50/178/81)
Zkazit si to zvládne každý sám.:D
Dozrává, to nutně neznamená, že se celý hodnotově převrátí. A taky většina, třeba už dozrál :)
15. 05. 2026 v 00:13Off-line I8051  (55/184/97)
Ok, posli flasku a je to vyrizeny ... :-)
15. 05. 2026 v 04:26Off-line Tygr728  (33/190/90)
Většina lidí hodnotově dozrává někdy okolo 23-25 let

Tak brzo? to jsou ještě mladí myšáci :DD Podle mě se hodnotově dozrává mnohem později :)
15. 05. 2026 v 04:31Off-line Morkicek  (104/-/-)
Co bys cekal od 16 cky. Kdyz podvadi toho borce, tak by casem podvadel tebe s nekym "lepsim" a pak jeste lepsim a to muze bejt rad ze jeste nedostal nakej darecek no vlastne clovek nikdy nevi :) s nebo by byl gol kdyby jeste sukal z dedeckama za prachy :) vek na to ma :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2026 v 17:18Off-line Supervisor  (20/181/70)
Tak to se mi ještê nestalo :p
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2026 v 19:34Off-line Panskrt  (50/178/81)
Však i myšák může mít pevné ukotvení, tygře :)
Je to samozřejmě o příležitostech, ten věk je jen obvyklý, není pevně dán.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload