Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Anonymně

10. 01. 2014 v 21:20Off-line dvaklucizTU  (29/-/-)
Anonymně píši, spíše prozbu na provozovatele stránek, zda by nešlo takové anonymní přispívání zrušit, každý druhá otázka je anonymní, a podle toho vypadá i úroveň otázek a smysl. Nehledě na to že díky tomu že jest kdosi skryt v hávu anonymity neustále postuje otázky které tu již byly, byť mírně pozměněné myslím že určitě nejsem sám koho to začíná štvát že?
10. 01. 2014 v 22:42Off-line ThomPrag  (42/180/76)
Myšlenka dobrá, ale jak píše Twat, jen by tu vznikala spousta nových profilů. Jediná cesta, jak zvednout úroveň Poradny, aby se tu neobjevovaly stále stejná témata (jen nově založená) nebo troll dotazy jak z Bravíčka, je v moderování, resp. schvalování adminem.
11. 01. 2014 v 14:08Off-line NaKluky.cz
K původnímu dotazu. Důvod je ten, aby se kluci mohli zeptat i na osobní problémy, pod které by se normálně nepodepsali (protože se např. stydí). Opakujícím otázkám bychom zrušením anonymity tak či tak nezamezili.

Zvažujeme v tomto směru pár technických úprav, ale zatím je to ve fázi vyhodnocování, aby to vůbec mělo alespoň nějaký přínos.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload