Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vězeň z tábora

26. 05. 2026 v 17:55Off-line Anonym
V reakci na sjezd vlastenců v Brně a jejich boje proti příjezdu německých (DOPLŇTE SI SAMI) mě napadá otázka, jak moc je eticky správné, aby se lidé převlíkali za vězně z koncentračního tábora? Je to v pořádku, pokud to je vyjádřeno slušně, či není?
26. 05. 2026 v 18:07Off-line I8051  (55/184/97)
Ne, neni. Jen je par lidi proste blbejch. Teda nejen par, vlastne pomerne dost ... :-)
26. 05. 2026 v 18:16Off-line BussterX  (105/130/150)
Pokud si slušivý obleček vězně koncentráku na sebe navlíkne baba která se vede za ruku s chlapem v kostýmu esesáka a ta baba navíc tvrdí že její babička byla v lágru a oba takto okoystýmovaní jedinci jdou ruku v ruce protrestovat proti vnukům vyhnaných sudeťáků tak je to hezká ukázka ryzího českého flastenectví 8)
26. 05. 2026 v 20:28On-line Ellvin  (25/183/81)
Tak tenhle se v táboře měl očividně dobře... asi kápo. To byli hrozní z**di. Stejně jako příznivci hnědé koalice v diskuzních fórech a ve smečce na těch svých demonstracích. Myslíš to tlusté prase, co se navléklo do vězeňského oblečení? Páč takových exotů tam bylo více, ale nikdo z nich nevypadal, že by trpěl hladem.
26. 05. 2026 v 23:02Off-line Panskrt  (50/178/81)
Těch blbejch je víc, než se zdá. Jedno jestli esesáček, nebo jiná odnož bolševismu. S***ě jako s***ě. Jeden i druhý by posílal odpůrce pořád na stejná místa. A že pan Posselt má potřebu hodnotit (opět, asi dědičná vada), kdo patří do Evropy a kdo ne. Signifikantní.
Skoro mám pocit, že teď je najednou hajlování v kurzu.
02. 06. 2026 v 20:39Off-line Plemenik  (49/183/103)
M?ně nikdo nedal důkaz., že sidetští nšmci na sjezdu nekoho zabili. Ani mi nedali důkaz, že požadují po vlídě majetky. Jerstli se v sudetech zavádí němčina pro pár vracejících se, tak to snad přispšje, aby populace nevymírala.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 06. 2026 v 23:26Off-line I8051  (55/184/97)
Kdyz jsi Plemenaku nalitej, tak nepis ... :-)
03. 06. 2026 v 06:38Off-line Denis36  (62/-/-)
Pracoval jsem kdysi v severních Čechách a poznal několik sudetských němců, kteří zůstali v Česku a dále pracovali. Byli slušní pracovití - sami říkali, že jsou česká němec. Ti odsunutí jezdili se zájezdy a říkali lidem, kteří dostali po nich baráky, že jsou rádi, že se jim lidi starají o majetek a dávali jim tehdejší německou měnu - marky s tím, že se jednou vrátí. Benešovy dekrety jim to znemožňují a doufám, že ty dekrety nikdo nezruší.
03. 06. 2026 v 18:54Off-line Denis36  (62/-/-)
Hmm to jsem čekal
Mj zde dávám odkaz na pěkný film o osudech židů předválečných letech 2 sv války natočený podle skutečných událostí.

https://youtu.be/qqbpbFtUj10?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload