Holky?
Jsem bi doma mam zenu a obcas mam chuť skočit někam jinam , ja si zase nedokážu přestavit žít nebo bejt s chlapem za me proste vagina je lepší
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 13
Nahlásit
Pytelgyy (30/-/-)
obcas mam chuť skočit někam jinam
--------
Když máš plnej pytel? :))
obcas mam chuť skočit někam jinam
--------
Když máš plnej pytel? :))
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Ano, je to hloupý dotaz ptát se gayů, jestli si honí nad holkami. U bisexuálů je odpověď na tuto otázku snad jasná. Ty vole, to je zas materiál... :s/
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím
Nahlásit
Líbí se mu pirno s holkama, protože u toho pěkně hekaj oproti gay pornu, kde kluci hekaj i když ho tam nemaj.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 10
Nahlásit
Honit nad holkama? Ani ne, diky, lepsi je je prcat ... :-)
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Co je zvláštní tak pod vlivem mi to i dokáže něco říct.
Sám si často řikám jak to se mnou vlastně je.
Sám si často řikám jak to se mnou vlastně je.
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nevidím důvod honit nad něčím, co bych nemrdal.
Souhlasím - 13 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
Líbí se mu pirno s holkama, protože u toho pěkně hekaj oproti gay pornu, kde kluci hekaj i když ho tam nemaj.
-----------
Ctes to po sobe? Co jsi tim prosim chtel rict? ... :-) Ty si vazne pri tvoji hlouposti nikdy nezahekas ... :-)
Líbí se mu pirno s holkama, protože u toho pěkně hekaj oproti gay pornu, kde kluci hekaj i když ho tam nemaj.
-----------
Ctes to po sobe? Co jsi tim prosim chtel rict? ... :-) Ty si vazne pri tvoji hlouposti nikdy nezahekas ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051 (55/184/97) NOVÉ
Ctes to po sobe? Co jsi tim prosim chtel rict? ... :-)
------------------
Že se mu líbí heterosexuální porno, protože mu přijde, že holky jsou v něm, oproti pasivním klukům, přirozenější. Myslí si, že kluci zbytečně přehrávají.
Ctes to po sobe? Co jsi tim prosim chtel rict? ... :-)
------------------
Že se mu líbí heterosexuální porno, protože mu přijde, že holky jsou v něm, oproti pasivním klukům, přirozenější. Myslí si, že kluci zbytečně přehrávají.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ja pochopil obsah, ale reaguju na to, ze to napsal jako dement ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Pokud tě holky taky vzrušují, tak jsi bi a ne gay.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
I8051 (55/184/97)
Ja pochopil obsah, ale reaguju na to, ze to napsal jako dement ... :-)
------------------
Protože to je dement. Sakra, už jste tu spolu takových let, a pořád si nějak nemůžeš zvyknout na to, že píše jako dement. On jiný nebude.
Ja pochopil obsah, ale reaguju na to, ze to napsal jako dement ... :-)
------------------
Protože to je dement. Sakra, už jste tu spolu takových let, a pořád si nějak nemůžeš zvyknout na to, že píše jako dement. On jiný nebude.
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Ne, nemuzu, stale doufam, ze prozre. Jsem optimista ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Porno s holkama je fajn, když tam je pěknej kluk :) Bohužel heteráči maj nějaký klapky na očích a hnusnýho chlapa uměj vyignorovat :D
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Presne, kdyz je nejaky heteroporno, tak tam zadnej hezkej kluk neni. Nastesti tam jsou aspon ty holky ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak jsou i hezký kluci co točí hátéčkový péčko :D ...kolikrát se i stane že je tam nic moc holka ale hezkej kluk :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tygr728 to pak žmouláš žížalu o 106.... :))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Žiju 17 let se ženou a nemohl bych mít vztah s chlapem, ale zase sex s chlapem je dokonalej. Teda když je protějšek normální kluk. Sex na všechny druhy ale vztah asi ne :)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Co je dokonalýho na díře od nutelly? :))
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nezkusíš, nevíš :)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Lucasbertone93 (33/172/62)
Žiju 17 let se ženou
xxx
33 míííínusss 17 rovná se 16 .... hm, slušný výkon, jak se ti to stalo? :D
Žiju 17 let se ženou
xxx
33 míííínusss 17 rovná se 16 .... hm, slušný výkon, jak se ti to stalo? :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
BussterX co je na tom divnýho, dneska se olizujou ve 12 letech, měl bys někdy zajít před školu :))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
BussterX
Hned po základce :) Někdo by řekl že je to štěstí, někdo zase smůla :) Za mě v pohodě, jinak by to netrvalo tak dlouho :)
Hned po základce :) Někdo by řekl že je to štěstí, někdo zase smůla :) Za mě v pohodě, jinak by to netrvalo tak dlouho :)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Když někomu ujedou nohy v 16, nedá si pozor, pak trpí.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
To není naštěstí můj případ :)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
Když někomu ujedou nohy v 16, nedá si pozor, pak trpí.
-------
Chudaci tvi rodice. Diky nim ale trpi i tve okoli a my ... :-)
Když někomu ujedou nohy v 16, nedá si pozor, pak trpí.
-------
Chudaci tvi rodice. Diky nim ale trpi i tve okoli a my ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
To je jako číst článek v blesku xDD
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


