Ukr v odvodovém věku zpět na Ukr?
01. 06. 2026 v 10:22
Anonym
Anonym Jak se díváte na fakt, že nemalý podíl "uprchlíků" před válkou na Ukr. jsou muži v odvodovém věku? Je to neuvěřitelných 30% ze všech uprchlíků. Navíc často z oblastí, které jsou stovky kilometrů od frontové linie. Neměli by se vrátit na Ukr? Je to fér vůči těm, co zůstali?
https://www.novinky.cz/…any-40580818#…
https://www.novinky.cz/…any-40580818#…
Osobně by mě zajímalo, kolik % z toho jsou falešní bankéři na telefonu..... :))
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
To ať si vyřeší ukrajinská vláda, sám se divím, proč dávno nepožádala o spolupráci evropské země aby jim předávaly ukrajinské muže v odvodovém věku kteří nesplňují podmínky (věk, péče o děti) k udělení azylu :D před 14 dny jsem měl klienta kterej má ukrajinskou manželku z chersonu a její 19 letej syn se k nám nemohl dostat přes ukrajinskou hranici protože neměl dost peněz na úplatek ukrajinským celníkům aby mohl přejít a nepředhodili ho rekrutantům tak se k nám do EU dostal přes rusko :D pokud tady ukrajinští muži studujou nebo pracujou a nedělají bordel tak s nima fakt nemám problém, to proč se neválí v zákopech na ukrajině ať si pak vyřeší se svýma krajanama a svědomím... btw když se zeptáte mladýho čecha jestli by šel bojovat kdyby nás někdo napadl tak není jich málo kteří říkaj že co by tady bránili, agrofert a páffka? že by zdrhli pryč :D
Souhlasím - 11 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tak snad budeš bojovat za evropský hodnoty :D
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Za posvátnou půdu naší vlasti, v níž spočívají kosti našich předků a kterou tito předci skrápěli svým potem a krví, jak jistě VÍ každý správný fflastenec s českým lvem vytetovaným na předloktí hned vedle háknkrajcu a písmene Z.... 8)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
BussterX (105/130/150)
To ať si vyřeší ukrajinská vláda, sám se divím, proč dávno nepožádala o spolupráci evropské země aby jim předávaly ukrajinské muže v odvodovém věku kteří nesplňují podmínky (věk, péče o děti) k udělení azylu
Tak ukrajinská vláda toto neudělala záměrně, protože by přišla o nemalý penězovod z EU od svých krajanů pracujících a pobírajících dávky ve valutách. Většina z nich jezdí pravidelně na Ukrajinu za příbuznými nebo jim posílají peníze. V roce 1991 žilo na Ukrajině 52 milionů obyvatel. Dnes je to pouhých 28 milionů, tzn. cca 24 milionů +- žije v západních zemích. Stejné je to v podstatě na Balkáně, takové Kosovo, Bosna, Černá Hora, Makedonie a částečně i Srbsko žije defacto pouze z příjmů z Německa. bez těchto krajanů, kteří se do Německa, Rakouska a Švýcarska dostali kvůli válce v Jugoslávii a už se nikdy nevrátili zpět, by jejich ekonomiky zkolabovaly a zkrachovaly.
To ať si vyřeší ukrajinská vláda, sám se divím, proč dávno nepožádala o spolupráci evropské země aby jim předávaly ukrajinské muže v odvodovém věku kteří nesplňují podmínky (věk, péče o děti) k udělení azylu
Tak ukrajinská vláda toto neudělala záměrně, protože by přišla o nemalý penězovod z EU od svých krajanů pracujících a pobírajících dávky ve valutách. Většina z nich jezdí pravidelně na Ukrajinu za příbuznými nebo jim posílají peníze. V roce 1991 žilo na Ukrajině 52 milionů obyvatel. Dnes je to pouhých 28 milionů, tzn. cca 24 milionů +- žije v západních zemích. Stejné je to v podstatě na Balkáně, takové Kosovo, Bosna, Černá Hora, Makedonie a částečně i Srbsko žije defacto pouze z příjmů z Německa. bez těchto krajanů, kteří se do Německa, Rakouska a Švýcarska dostali kvůli válce v Jugoslávii a už se nikdy nevrátili zpět, by jejich ekonomiky zkolabovaly a zkrachovaly.
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
Nedivam se na to nijak, je to problem armady UA, ze si neumi obstarat lidi :*--)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Bez Ukrajinců by byly nemovitosti a jídlo mnohem dražší, protože žádný Čech nechce dělat na stavbách, v gastronomii nebo zemědělství za tu almužnu. Který z těch rádoby "vlastenců" by to šel dobrovolně dělat a nebo byl ochotný platit zvýšené náklady, pokud bychom museli adekvátně zaplatit České pracovníky. Ukrajinci veškerou naši podporu dávno zaplatili na daních....
Za naši zemi bych bojovat rozhodně nešel. Šel bych bojovat jedině v případě, že by důchodci neměli volební práva. Proč bych bojoval za gerontostán, který kvůli důchodcům projídá svou budoucnost. Ekonomika půjde do kopru jakmile narazíme do dluhové brzdy. Já důchod mít ani nebudu.
Za naši zemi bych bojovat rozhodně nešel. Šel bych bojovat jedině v případě, že by důchodci neměli volební práva. Proč bych bojoval za gerontostán, který kvůli důchodcům projídá svou budoucnost. Ekonomika půjde do kopru jakmile narazíme do dluhové brzdy. Já důchod mít ani nebudu.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Veverko, matika a ekonomika rozhodně nepatří mezi tvoje silné stránky...
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Jestli by bylo fér vůči jejich krajanům vrátit je zpět a do první linie? To záleží. Avšak... pokud tu nedělají bordel, žijí spořádaný život a pracují, tak s nimi nemám osobně já žádný problém. Větší přínos pro naši zem má rozhodně jeden takový Ukrajinec, než deset voličů SPD. A teď mě sežerte, š***ni! :sD
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Tak si to převeď na sebe, kdyby se ti povedlo opustit svou zemi která je ve válce a ta válka se táhla už kolikátý rok, jak by ses tvářil na to, kdyby tě chtěl někdo nedobrovolně vrátit zpět? Asi by se ti to nelíbilo že? Že o tvým životě někdo jiný rozhoduje, rozhoduje jestli budeš žít klidný život nebo jestli umřeš někde na frontě...Ono je to strašně snadný tyhle populistický kecy, ale když si představíš jak by to bylo asi v realitě, tak tě to nadšení přejde.
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Šak jo, drtivá většina čechů za okupace makala v protektorátu nebo v rajchu v německých zbrojovkách a jenom zlomek jich šel bojovat se zbraní v ruce proti okupantům ať už k partyzánům nebo k čs. zahraniční armádě :D život má člověk jenom jeden, žejo :D čest a hrdost sice taky, ale toho se člověk nenažere :D
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Anonyme, tobě by se líbilo, kdybys utekl před válkou do jiné země svobodně žít a pracovat a ten stát by tě deportoval do tvé rodné země, abys tam skončil pod kytkama s kulkou v hlavě?
S určitými deportacemi souhlasím, pokud dotyčný si azylu neváží a dělají problémy, ať si dělají problémy tam odkud přišli. Ostatně sami vědí, pokud by se ocitli zpět ve své zemi, byli by odvedeni na obranu své země.
S určitými deportacemi souhlasím, pokud dotyčný si azylu neváží a dělají problémy, ať si dělají problémy tam odkud přišli. Ostatně sami vědí, pokud by se ocitli zpět ve své zemi, byli by odvedeni na obranu své země.
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
BussterX (105/130/150) NOVÉ
Šak jo, drtivá většina čechů za okupace makala v protektorátu nebo v rajchu v německých zbrojovkách a jenom zlomek jich šel bojovat se zbraní v ruce proti okupantům ať už k partyzánům nebo k čs. zahraniční armádě :D život má člověk jenom jeden, žejo :D čest a hrdost sice taky, ale toho se člověk nenažere :D
jak píšeš, drtivá většina makala v reichu nebo protektorátu, což byl taky reich. Jenže v Reichu tady padaly bomby a nikdo neutíkal hromadně do USA nebo VB. Všichni zůstali v těch sračkách a makali za pár šušňů.
Šak jo, drtivá většina čechů za okupace makala v protektorátu nebo v rajchu v německých zbrojovkách a jenom zlomek jich šel bojovat se zbraní v ruce proti okupantům ať už k partyzánům nebo k čs. zahraniční armádě :D život má člověk jenom jeden, žejo :D čest a hrdost sice taky, ale toho se člověk nenažere :D
jak píšeš, drtivá většina makala v reichu nebo protektorátu, což byl taky reich. Jenže v Reichu tady padaly bomby a nikdo neutíkal hromadně do USA nebo VB. Všichni zůstali v těch sračkách a makali za pár šušňů.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Ne pane Tatrman, protektorát NEBYL Reich, do Reichu spadaly akorát bývalé pohraniční oblasti Československa ze kterých se po záboru v 38 stala říšská sudetská župa - Sudetengau... Čechy/Morava se měly stát integrovanou součástí Reichu až po válce, část Čechů se měla poněmčit a asimilovat, zbytek přemístit nebo deratizovat, to se ještě nevědělo přesně :D
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Neodmlouvej smrade, tatrman preci vi vsechno nejlip! Nebo to aspon trosku zmanipuluje ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Taky bys utekl na jejich místě, protože jsi anonym a Čech k tomu. :-P
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Možná jsme neměli suděťáky po válce sprostě vyhnat z jejich domovů v pohraničí československa v rámci kolektivní viny, ale zkusit je počeštitit, a odsunout jenom ty co by nebyli rasově vhodní k počeštění 8)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Díky za upřesnění pane historiku.
Strýček AI mi k této "veledůležité" otázce podal tuto výpověď:
Byl Protektorát součástí Třetí říše?
Stručně:
De facto (ve skutečnosti): ano, Protektorát byl součástí německé mocenské sféry a byl řízen nacistickým Německem.
De iure (právně): ne úplně, nebyl začleněn jako běžné území Německé říše, ale měl status protektorátu pod německou kontrolou.
Právě tato dvojznačnost byla nacisty využívána k tomu, aby mohli navenek tvrdit, že Češi mají vlastní správu, zatímco skutečná moc byla v německých rukou.
Strýček AI mi k této "veledůležité" otázce podal tuto výpověď:
Byl Protektorát součástí Třetí říše?
Stručně:
De facto (ve skutečnosti): ano, Protektorát byl součástí německé mocenské sféry a byl řízen nacistickým Německem.
De iure (právně): ne úplně, nebyl začleněn jako běžné území Německé říše, ale měl status protektorátu pod německou kontrolou.
Právě tato dvojznačnost byla nacisty využívána k tomu, aby mohli navenek tvrdit, že Češi mají vlastní správu, zatímco skutečná moc byla v německých rukou.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Až se za 30 let zeptáš umělé inteligence, jestli byl donbas doněcka a luhansk v roce 2026 součástí ruska nebo ukrajiny, jistě se taky dočteš zajímavé odpovědi, a nedejbože se zeptat historiků kteří jsou stejní jak právníci - dva historici mají tři různý názory :D zeptej se umělé inteligence, jestli bylo součástí reichu polsko.... taky zajímavý umělointeligentní čtení
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
AI halucinuje jako tatraman, takze zazraky necekejme ... :-)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Přijde mi, že generativní AI je čím blbější než aby tomu bylo naopak. Jeden den se jí zeptám na řešení problému, kdy mě ujišťuje, že řešením je JEDNOZNAČNĚ jedna konkrétní věc. Druhý den se na ten stejný problém zeptám znovu na jiném PC a ujišťuji se, jestli řešení, které mi navrhla TA SAMÁ uměla inteligence den předtím je správné a zjišťuji, že se mýlím a problém je v něčem jiném. Když ji pak upozorním, že to první řešení mi navrhovala ona sama, tak se vymlouvá, že ta první nebyla tak schopná a inteligentní jako je nyní ona a že mám JEDNOZNAČNĚ věřit tomu co mi říká tentokrát. Když se pak znovu vrátím k tomu prvnímu PC a konfrontuji ji s tím co jsem se dozvěděl o den později, tak se mi omluví za zmatky, ale že to co jsem se dozvěděl od umělé inteligence o den později bylo URČITĚ nedorozumění a že správné řešení je to co mi řekla napoprvé ona. Jakmile si pak s ní o tom problému začnu psát ještě podrobněji (asi hodinu dalšího chatování), tak mi nakonec napíše. "Omlouvám se, ale v tomto vám nemůžu pomoci. Jsem jen jazykový model."
S takovou demencí se asi ještě dlouho nedočkáme ovládnutí lidstva. :-P
S takovou demencí se asi ještě dlouho nedočkáme ovládnutí lidstva. :-P
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Zrovna včera jsem četl úvahu o tom, zda se bude zavádět vojenský výcvik pro lidi v odvodovém věku i v našich končinách, protože okolní státy to už zavedli, či zavádějí a naše vláda stále přešlapuje na jednom místě, takže dříve, či později k tomu dojde a všichni v odvodovém věku se budou po několik měsíců seznamovat s bojovou technikou, aby v případě napadení byli schpni bránit republiku. Takže těm Ukrajincům moc nezáviďte.
Proč se bude nejspíš zavádět vojenský výcvik? Odpověď je jednoduchá
Když v rusku rekrutovali mladý do války - ti první opouštěli bojové linie v pytli.
Proč se bude nejspíš zavádět vojenský výcvik? Odpověď je jednoduchá
Když v rusku rekrutovali mladý do války - ti první opouštěli bojové linie v pytli.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
To si jen myslíš, že bude, zatím je dobrovolné.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
SRAČKY A PLKY DUCHEM MDLÉHO STARCE NAD HROBEM
--------------------
Jezino hloupá, srovnávat nás s Ruskem, to chce pořádnou dávku hlouposti, které máš ale na rozdávání. V Rusku nasazují vše, co má nohy a hýbe se, páč když nebojuješ jako profesionál, ale stylem NÁS MNOGO, tak po čase začne docházet krmivo pro ukrajinská děla. U nás tento stav nehrozí, máme profesionálně vycvičenou armádu, která by v případě napadení dokázala adekvátně reagovat, takže tebou zmiňovaný scénář fakt nehrozí. :sD
+
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
To si jen myslíš, že bude, zatím je dobrovolné.
--------------------
Že ty hledáš ty své alternativní pravdy někde mezi řádky? :sD
SRAČKY A PLKY DUCHEM MDLÉHO STARCE NAD HROBEM
--------------------
Jezino hloupá, srovnávat nás s Ruskem, to chce pořádnou dávku hlouposti, které máš ale na rozdávání. V Rusku nasazují vše, co má nohy a hýbe se, páč když nebojuješ jako profesionál, ale stylem NÁS MNOGO, tak po čase začne docházet krmivo pro ukrajinská děla. U nás tento stav nehrozí, máme profesionálně vycvičenou armádu, která by v případě napadení dokázala adekvátně reagovat, takže tebou zmiňovaný scénář fakt nehrozí. :sD
+
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
To si jen myslíš, že bude, zatím je dobrovolné.
--------------------
Že ty hledáš ty své alternativní pravdy někde mezi řádky? :sD
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
To si jen myslíš, že bude, zatím je dobrovolné.
-------------
Zatim neni nic, ani dobrovolne. Ty vole nejdriv pochop, co ctes a pak teprv pis ... :-)
To si jen myslíš, že bude, zatím je dobrovolné.
-------------
Zatim neni nic, ani dobrovolne. Ty vole nejdriv pochop, co ctes a pak teprv pis ... :-)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ellvine, abys ses neposral, až dostaneš dopis k nástupu.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
Ellvine, abys ses neposral, až dostaneš dopis k nástupu.
-------------------
Ale drž p**u! Ty místo abys uznal, že jsi napsal sračku, tak ji budeš obhajovat až do krve, a proto jsi v našich očích za d***la. Plést se může každý, i když otázka, jak často, já si u tebe stejně jako u druhých statistiku nevedu, tak nevím, jak časté je plácání hoven u tebe, ale myslím, že neuznání vlastní chyby a její obhajování z tebe dělá toho d***la, za kterého tě tu všichni máme.
Ellvine, abys ses neposral, až dostaneš dopis k nástupu.
-------------------
Ale drž p**u! Ty místo abys uznal, že jsi napsal sračku, tak ji budeš obhajovat až do krve, a proto jsi v našich očích za d***la. Plést se může každý, i když otázka, jak často, já si u tebe stejně jako u druhých statistiku nevedu, tak nevím, jak časté je plácání hoven u tebe, ale myslím, že neuznání vlastní chyby a její obhajování z tebe dělá toho d***la, za kterého tě tu všichni máme.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tentokrát bylo asi hodně bedýnek, že se Ellvin probral až po dvou dnech. Nebo prcačka u rampy až do bezvědomí, dokud ho neporobralo vysypávání konťáku :))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Power (25/180/65) NOVÉ
Tentokrát bylo asi hodně bedýnek, že se Ellvin probral až po dvou dnech.
------------------------
Já jsem tu pořád, ale akorát jen nemám potřebu na sílu psát pod všechna nová témata, hlupáčku.
+
Nebo prcačka u rampy až do bezvědomí, dokud ho neporobralo vysypávání konťáku
------------------------
Děkuji za tvou starost o můj sexuální život. Věnuj se dál stříkání do spodního oblečení malých dětí, hlavně to nefoť a zase nezveřejňuj, a hledání fekálních zábav na veřejných toaletách, a mě si do huby neber, mrdko pedofilní.
Tentokrát bylo asi hodně bedýnek, že se Ellvin probral až po dvou dnech.
------------------------
Já jsem tu pořád, ale akorát jen nemám potřebu na sílu psát pod všechna nová témata, hlupáčku.
+
Nebo prcačka u rampy až do bezvědomí, dokud ho neporobralo vysypávání konťáku
------------------------
Děkuji za tvou starost o můj sexuální život. Věnuj se dál stříkání do spodního oblečení malých dětí, hlavně to nefoť a zase nezveřejňuj, a hledání fekálních zábav na veřejných toaletách, a mě si do huby neber, mrdko pedofilní.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
To jsi ičko taky četl?
https://medium.seznam.cz/…hteji-282576#…
----------------
Jezino, fakt se pouštíš s tímhle na tenký led.
To jsi ičko taky četl?
https://medium.seznam.cz/…hteji-282576#…
----------------
Jezino, fakt se pouštíš s tímhle na tenký led.
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Power (25/180/65)
prcačka u rampy až do bezvědomí
------------
Hm, to se ti s pendrekem nebo sedlovkou nestane, vid? ... :-)
prcačka u rampy až do bezvědomí
------------
Hm, to se ti s pendrekem nebo sedlovkou nestane, vid? ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Denis36 (62/-/-)
To jsi ičko taky četl?
-------
Vis, co je to Seznam Medium? Tam muzou psat obycejni lide prakticky cokoli, cili nic oficialniho. Uz? ... :-)
To jsi ičko taky četl?
-------
Vis, co je to Seznam Medium? Tam muzou psat obycejni lide prakticky cokoli, cili nic oficialniho. Uz? ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já jsem tam jednou napsal článek, ale přečetlo ho asi 25 lidí a nikdo to evidentně nevzal na vědomí :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tak o tom mi musis vypravet ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Česká republika by se v případě rozsáhlého vojenského napadení neubránila pouze vlastními silami (bez aktivních záloh a mobilizace). Samostatná obrana státu bezprostředně stojí na členství v NATO, jelikož Armáda České republiky je svou velikostí a strukturou plně uzpůsobena pro kolektivní obranu, nikoli pro dlouhodobý samostatný boj s velmocí.Realita a klíčové faktory obrany ČR:Role aktivních záloh: Aktivní zálohy tvoří nenahraditelnou a prio***ní součást ozbrojených sil. V případě vypuknutí válečného stavu nebo ohrožení státu slouží k okamžitému posílení profesionální armády, ochraně strategických objektů a podpoře složek integrovaného záchranného systému. Bez nich by byla obranyschopnost země vážně paralyzována už v prvních fázích konfliktu.Plně profesionální armáda: Armáda České republiky je od roku 2005 plně profesionalizovaná. Je sice vysoce moderní a specializovaná, ale její personální stav čítá v mírovém stavu pouze desítky tisíc vojáků (cca 27 tisíc). V případě otevřené války tyto kapacity pro udržení fronty nestačí.Kolektivní obrana: Podle nové Obranné strategie ČR je hlavním pilířem odstrašení členění v NATO. Spoléhá se na to, že v případě napadení zasáhnou spojenci.Branná povinnost: V případě krize nebo vyhlášení válečného stavu disponuje Česká republika institutem všeobecné branné povinnosti. Ta se ze zákona vztahuje na všechny občany (muže i ženy) ve věku od 18 do 60 let. Při reálném napadení by tak následovala mobilizace, která by povolala nejen aktivní zálohy, ale i další občany se základním či žádným vojenským výcvikem
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Waaau, Jezina uz umi CtrlC + CtrlV ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
To já ti to dám i přečíst :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak casu na to mozna budeme mit dost, klacek se vali jeste na zemi ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
By vás měla zajímat hlavně ta poslední věta a ta by se týkala i našeho milého děda vševěda i8051 i když má tu modrou knížku byl by zcela jistě povolán, jako pc specialista do týlu.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Opravdu nas nerealne vety nezajimaji, Jezino .. :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
On se tě v případě mobilizace nikdo nebude ptát, zda tě to nezajímá.
A 5 let do 60 je hodně dlouhá doba.. . . Broučku.
A 5 let do 60 je hodně dlouhá doba.. . . Broučku.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Jezino, k***a už drž p**u. Chápu, máš hovno co na práci a posraný život, ale nemusíš ze sebe dělat k***ta ještě tady.
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ellvine anální p**o ty nemáš na to přikazovat druhým co mají nebo nemají dělat !
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Ellvinku, Ellvinku ty blbečku, ty kterej to má do 60 hooodně daleko si zklidni hormony.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Power (25/180/65) NOVÉ
Ellvin anální p**o ty nemáš na to přikazovat druhým co mají nebo nemají dělat
---------------------
Hloupý pedofil hledající fekální zábavy na veřejných toaletách, který proti sobě sdílí kompromitující materiály na internety, a pak se strašně diví a vzteká, že to na něj někdo vytáhne, má držet p**u a šoupat v koutě nohama především. Velmi mě překvapuje, že po tom všem, co tady na tebe vyplavalo, se ještě ozýváš, ale to bude tím, že narozdíl od tebe mám nějakou sebereflexi.
+
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
Ellvinku, Ellvinku ty blbečku, ty kterej to má do 60 hooodně daleko si zklidni hormony.
----------------------
Ty mě nazýváš blbečkem? Ty, Jezino, který tu teoretizuje o věcech, o kterých nemá ani páru, a je tak všem pro smí... ale k***a, vždyť je to jedno.
Ellvin anální p**o ty nemáš na to přikazovat druhým co mají nebo nemají dělat
---------------------
Hloupý pedofil hledající fekální zábavy na veřejných toaletách, který proti sobě sdílí kompromitující materiály na internety, a pak se strašně diví a vzteká, že to na něj někdo vytáhne, má držet p**u a šoupat v koutě nohama především. Velmi mě překvapuje, že po tom všem, co tady na tebe vyplavalo, se ještě ozýváš, ale to bude tím, že narozdíl od tebe mám nějakou sebereflexi.
+
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
Ellvinku, Ellvinku ty blbečku, ty kterej to má do 60 hooodně daleko si zklidni hormony.
----------------------
Ty mě nazýváš blbečkem? Ty, Jezino, který tu teoretizuje o věcech, o kterých nemá ani páru, a je tak všem pro smí... ale k***a, vždyť je to jedno.
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Ellvin těmi materiály myslíš tvoji p***l na veřejnosti / ve výtahu? Usvědčujících důkazů je na tebe víc než dost, psychicky nemocná blbko s bedýnkama :))
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Power (25/180/65) NOVÉ
Ellvin těmi materiály myslíš tvoji p***l na veřejnosti / ve výtahu? Usvědčujících důkazů je na tebe víc než dost
------------------------
Nedělej ze sebe většího d***la, než ve skutečnosti seš. Ty moc dobře víš, co mám na mysli.
Ellvin těmi materiály myslíš tvoji p***l na veřejnosti / ve výtahu? Usvědčujících důkazů je na tebe víc než dost
------------------------
Nedělej ze sebe většího d***la, než ve skutečnosti seš. Ty moc dobře víš, co mám na mysli.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Bellingcat.2.0 (20/-/-)
Power (25/180/65) NOVÉ
Ellvine anální p**o ty nemáš na to přikazovat druhým co mají nebo nemají dělat !
----------
Přesně tak!
---------------------
No jo, Vajco, ty prostě neumíš držet klapačku. Takhle se hned proflákneš, blbče.
Power (25/180/65) NOVÉ
Ellvine anální p**o ty nemáš na to přikazovat druhým co mají nebo nemají dělat !
----------
Přesně tak!
---------------------
No jo, Vajco, ty prostě neumíš držet klapačku. Takhle se hned proflákneš, blbče.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ty tak můžeš něco tvrdit o druhých, ty který vystrkuje na autobusáku v křoví p***l kolemjdoucím na o***ání.
Takhle se chová autobusák, který poznal zákoutí na autobusových nádražích ,když čekal na další linku, coby jako učeň?!?
Nějak ti ty autobusové terminály přirostly k srdci, že sis musel udělat řidičák na autobus, abys nemusel psát na gay seznamkách Někdo na něco tam a tam v tolik a tolik hodin, ono se toho dá stihnout v mezičase mezi jízdama dost, že, děvko?!!
Takhle se chová autobusák, který poznal zákoutí na autobusových nádražích ,když čekal na další linku, coby jako učeň?!?
Nějak ti ty autobusové terminály přirostly k srdci, že sis musel udělat řidičák na autobus, abys nemusel psát na gay seznamkách Někdo na něco tam a tam v tolik a tolik hodin, ono se toho dá stihnout v mezičase mezi jízdama dost, že, děvko?!!
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Jezino, neztrapnuj se ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Denis36 (62/-/-) NOVÉ
Ty tak můžeš něco tvrdit o druhých, ty který vystrkuje na autobusáku v křoví p***l kolemjdoucím na o***ání.
--------------------
Zase nebuď dramatická, Pipino, takhle to nebylo. :sD
+
Takhle se chová autobusák, který poznal zákoutí na autobusových nádražích ,když čekal na další linku, coby jako učeň?!?
-------------------
Jakože vystrkuje z křoví p***l na random lidi, a čeká, že bude o***án? Moc čumíš na porno, d***le. Zkus někdy reálný sex. Ale počkat, s tebou nikdo m***t nechce. Mmmm... mrzutý.
+
Nějak ti ty autobusové terminály přirostly k srdci, že sis musel udělat řidičák na autobus, abys nemusel psát na gay seznamkách
-------------------
Tak já si udělal řidičák kvůli tomu, abych nemusel psát týpkům na seznamkách? Ty jsi fakt mentálně jinde, ale úplně. :sD
+
Někdo na něco tam a tam v tolik a tolik hodin, ono se toho dá stihnout v mezičase mezi jízdama dost, že, děvko?!!
-------------------
Nechápu. Nová věta, že tam más velké písmeno, a jen jsi zapomněl na tečku, nebo si to po sobě nekontroluješ? Pokud je to ta první varianta, tak ti gratuluji, právě jsi pochopil princip seznamek. A pokud ta druhá, tak bys měl výrazně omezit sledování pornografických materiálů, než tě to pohltí úplně. A tu děvku si teda vyprošuji, mrdko pedofilní.
Ty tak můžeš něco tvrdit o druhých, ty který vystrkuje na autobusáku v křoví p***l kolemjdoucím na o***ání.
--------------------
Zase nebuď dramatická, Pipino, takhle to nebylo. :sD
+
Takhle se chová autobusák, který poznal zákoutí na autobusových nádražích ,když čekal na další linku, coby jako učeň?!?
-------------------
Jakože vystrkuje z křoví p***l na random lidi, a čeká, že bude o***án? Moc čumíš na porno, d***le. Zkus někdy reálný sex. Ale počkat, s tebou nikdo m***t nechce. Mmmm... mrzutý.
+
Nějak ti ty autobusové terminály přirostly k srdci, že sis musel udělat řidičák na autobus, abys nemusel psát na gay seznamkách
-------------------
Tak já si udělal řidičák kvůli tomu, abych nemusel psát týpkům na seznamkách? Ty jsi fakt mentálně jinde, ale úplně. :sD
+
Někdo na něco tam a tam v tolik a tolik hodin, ono se toho dá stihnout v mezičase mezi jízdama dost, že, děvko?!!
-------------------
Nechápu. Nová věta, že tam más velké písmeno, a jen jsi zapomněl na tečku, nebo si to po sobě nekontroluješ? Pokud je to ta první varianta, tak ti gratuluji, právě jsi pochopil princip seznamek. A pokud ta druhá, tak bys měl výrazně omezit sledování pornografických materiálů, než tě to pohltí úplně. A tu děvku si teda vyprošuji, mrdko pedofilní.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


