Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sportujete nebo sledujete sport v televizi?

12. 01. 2014 v 23:06Off-line Anonym
Všechny zdravím. Chci se zeptat, jak jste na tom vy a sport. Sportujete nebo sledujete sport v televizi nebo chodíte respektive jezdíte fandit? Znáte osobně nějakého profesionála? Co říkáte na platy sportovců, myslím tím především fotbalisty a hokejisty, ale i další, myslíte že jsou jejich tučné výplatní pásky zasloužené? Jakého našeho sportovce uznáváte nejvíc? Dle mého názoru se tu zbytečně vkládá několik dotazů, které se tu objevily nejméně 6x, ale o takové věci, jako je sport se tady příliš nediskutuje a to je dle mého názoru škoda ;-).
12. 01. 2014 v 23:10Off-line newton19  (30/176/80)
Fotbal a hokej mě absolutně nezajímají...mě osobně baví posilka, kolo a hory
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 01. 2014 v 23:27Off-line Prcek1994  (30/175/69)
Aktivně jenom plavu a když mám čas, tak chodím po výletech. Pasivně koukám na hokej, tenis, rychlobruslení, skoky,... nemám rád míčové sporty a nesnáším fotbal
12. 01. 2014 v 23:38Off-line johnj  (40/186/82)
Aktivně chodím (i po výletech), běhám, lehce posiluju. Sport nesleduju a nijak se o něj nezajímám.
12. 01. 2014 v 23:39Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Platy fotbalistu jsou vysmechem spolecnosti....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 01. 2014 v 23:46Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Hral sem florbal, nyni posilka a lyze a v lete vylety po horach, ale mozna se k florbalu vratim.. Sleduji NHL a fandim jednomu tymu, ale ziju Praze tak fandit nejezdim a ani a to nejsou finance. Sbiram hokejove karticky, pokud se to pocita do fanouskostvi.:-D
Na platy nerikam nic a nechapu lidi, co maj potrebu se v tom stourat.. Fotbal sleduje hodne lidi a tak jsou tam penize na platy...to je cele.
13. 01. 2014 v 06:37On-line Richard33  (44/185/80)
Já se hejbu rád, ale kolektivní (nebo spíš týmové) sporty nemusím. Televizi považuju za ztrátu času, dokonce ji mám odpojenou a koukám se jen na DVD nebo youtube. Důvod? Nesnáším reklamy a pokřivené zpravodajství.

Edit: Při zpětném pohledu se asi nejraději dívám na krasobruslení :). Mimochodem dobrá komedie na toto téma s trochu "gay" tématikou je "Ledově ostří"
13. 01. 2014 v 09:07Off-line Anonym
Richarde, lze sledovat internetové streamy, já to tak dělám většinou. Já se rád podívám na zimní sporty a motorsport, tenis a na evropské poháry fotbalu. Myslím, že se někomu možná zdají platy fotbalistů nespravedlivé, ale je třeba vidět tu dlouhou cestu a nezbytné sebeobětování a ztrátu normálního dětství a jen z mizivého procenta dětí se stanou profesionálové a ještě menší procento se dostane do těch prestižních lig. Zde v Česku si průměrný fotbalist nevydělá vícenež 50 000,-. Co se týče motorsportu a její královny formule 1 tam je to ještě daleko tězší, cca 750 jezdců jí jezdilo nebo jezdí a to už se letos pojede 65. ročník. To je ještě mnohem strastiplnější cesta než u fotbalistů a i když se tam dostanou, musí přivést patřičné sponzory a neúspěšný jezdec si toho moc nevydělá, zbohatlo možná 100 jezdců a to nemluvím o psychické a fyzické náročnosti tohoto sportu, která je obrovská, já je obdivuju. Tenis je také strašně náročný sport, 11 měsíců ročně na cestach a jen prvních 60 možná 70 tenistů se zabezpečí. Proč jsem se ptal na platy? Protože 90 % heterosexuálů jim je závidí a dokáží jen na ně nadávat a k***izovat je a to podle mě není správné, chybí jim empatie, ne všem samozřejmě, ale někteří vypustí z pusy takové kraviny, že bych je někdy zabil :-). Aktivně mám nejraději nordic walking, jízdu na kole, posilovnu a bojové sporty.
13. 01. 2014 v 09:24Off-line igni  (36/192/130)
V televizi se cas od casu podivam tak na formule. Sam hraju obcas volejbal a squash, a chodim si zaplavat. S zadnym sportovcem se osobne neznam, a nejak me to netizi. A dle meho nazoru jsou jejich platy nechutne premrstene, protoze za to co delaji na ne nemaj absolutni narok. Uvedomte si, ze se zivi tim, co je bavi a jeste sou za to opravdu nechutne dobre placeni, to je podle me spatne.
13. 01. 2014 v 11:42Off-line onlip  (61/180/84)
Upocenou tělocvičnu a všechny hromadné sporty jsem vždycky nesnášel. Miluju chůzi, ať už se psy, s kamarádem, nebo bez nich.
13. 01. 2014 v 15:36Off-line Titan24  (30/168/56)
Já mám moc rád basket a florbal (ty hraju aktivně). Potom pasivně jen sleduji MS v hokeji a dříve jsem občas kouknul i na motorky, formule, nebo OH. Ještě tak relaxačně stolní tenis a šachy (někdo je bere jako sport) :D
Já myslím, že sportovci si své platy zaslouží, protože je to dost namáhavé být profi sportovec a jejich kariérní růst nebyl ze dne na den. Je to náročné nejen na fyzičku, ale i na psychiku, takže to mi nevadí. Ale šílená promo je zvláště u sportu něco nehorázného. Třeba propagace fotbalu jako nejúžasnější hry na světě, jakoby žádný jiný sport nebyl lepší. Podle mne prostě existuje hrozný nepoměr a vyvolává to zbytečné agrese nejen mezi kluby těch velkých sportů (fotbal, hokej), ale i mezi sporty samotnými.
Méně oblíbené, leč zajímavé nedostanou podporu od státu, protože prostě nevydělají na reklamě a velké, masově populární sporty jsou dotovány až tak, že to majitele např. významných fotbal. klubů sváddí k nelegální činnosti (korupce, daň. podvody). A to si podle mne žádný sport nezaslouží. Protože sport nemá být o tom, jak co nejrychleji zbohatnout na něčí píli, ale o tom, u dělat něco pro sebe a pro své zdraví.
13. 01. 2014 v 17:41Off-line Etinek  (34/133/133)
Klasika aktivně běh, kolo, florbal, tenis, lehké posilování, petanque, lyže
pasivně hokej (MS, OH) rychlobruslení.

Jo a určitě šachy, by se člověk divil jak se u toho dá orosit.
17. 01. 2014 v 03:44Off-line lee7  (25/-/-)
Kolo,beďas,squash,ale i jiné sporty,v televizi hlavně hokej a motorismus,ale kouknu se i na fotbal,nebo tenis... :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload