Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obřízka

17. 01. 2014 v 12:44Off-line Anonym
Čau. Chtěl jsem se zeptat kdo na to byl - je lepší celková narkóza nebo injekce do penisu?
17. 01. 2014 v 14:00Off-line Radek1951  (72/175/75)
Já jsem byl na obřízce před několika rokama ze zdravotních důvodů a na výběr mi nedali, prostě celková narkóza a 2 dny v nemocnici. Vlastně si ani neumím představit, že by se to dalo dělat jem při lokálním umrtvení.
17. 01. 2014 v 16:18Off-line ruyiz625  (35/193/100)
Taky jsem byl a měl jse mcelkouvou a také se ani neptali, ta představa že bych mel jen lokálku je děsná.... Ale já tam byl celé tři dny :-/
24. 01. 2014 v 14:49Off-line Tommy1991  (32/167/85)
Já dostal taky narkozu. S lokálním umrtvením (cca. 2 injekce do podbřišku) to jde taky, ale p**o je prej pak oteklý a díky tomu se hůř operuje.
24. 01. 2014 v 15:24Off-line bubis2  (73/-/-)
Celková, jednoznačně:)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2014 v 18:41Off-line P.T.M.13  (51/-/-)
Taky narkóza. První den jsem brzo ráno přišel, už oholený, před polednem mě brali na sál, pak pooperační, večer na pokoj a druhý den při vizitě se mě ptali jestli už chci jít domů. Při tom otoku a tak jsem řekl že radši zůstanu ještě den pro sichr. Takže cca 48 hodin v nemocnici. Lokální anestezie jde, ale moc se to nedoporučuje.
24. 01. 2014 v 19:13Off-line macin1  (58/176/95)
A bolí to na druhý den moc ? Mám sice hodně vysoký práh bolesti , ale jestli je problém se vyčůrat , tak nevím ... ?
24. 01. 2014 v 19:27Off-line Tommy1991  (32/167/85)
Nebolí a s čůráním není problém, cože jdeš na obřízku tak pozdě, myslím až v 48?
24. 01. 2014 v 19:55Off-line macin1  (58/176/95)
Furt to nevím , jestli mám jít . seznámil jsem se se super klukem , tak to ještě asi proberu s ním .
24. 01. 2014 v 20:05Off-line Tommy1991  (32/167/85)
Pokud tě bolí přetahování když ti stojí nebo pokud chceš mít lepší hygienu rozhodně jdi :-)
24. 01. 2014 v 20:07Off-line macin1  (58/176/95)
Problém je ten , že ji vůbec nepřetáhnu . Mám to tak od kluka a nikdy jsem tomu nevěnoval pozornost . Když ale vidím , kolik kluků to má , tak jsem trochu nalomenej na to jít taky .
24. 01. 2014 v 21:12Off-line Tommy1991  (32/167/85)
Jdi pokud nepřetáhneš vůbec tak jít musíš. Nedovedu si představit jak s tím můžeš mít sex
27. 01. 2014 v 20:09Off-line alundra  (34/182/133)
Bol som na obriezke a dostal som iba injekcie dookola penisu. niekolko injekcii. citis silny tlak v okoli penisu a je znecitliveny. aj tak ma to ale bolelo, strasne. nakoniec som musel ostat v nemocnici aj ked povodne sa malo jednat iba o zakrok po ktorom pacient ide domov. takze sa moja rodina dozvedela ze som isiel na obriezku aj ked som sa to snazil zatajit. rozhodne ak mas moznost vyber si celkovu anesteziu. ak ti ju pre peniaze nebudu chciet na chirurgii dat tak si pomoz a povedz ze si precitliveny a dostanes celkovu.. zakrok ako obriezka je niekedy skutocne potrebny a napriklad ja som rad ze som po obriezke ale urcite chod do toho len v celkovej.
27. 01. 2014 v 21:43Off-line hqd  (29/180/66)
Mám částečnou obřízku, a chci se ostaních zeptat, máte taky jizvu? :o
28. 01. 2014 v 13:04Off-line dildos  (41/181/89)
Asi to bude znit neuve***elne, ale vyzkousel jsem oboji:( Nejprve lokalni umrtveni s tim, ze mi kvuli uzke predkozce prerinou uzd**ku. Injekce teda opravdu zadna slava, a s tema nuzkama meli chvili pockat. Muj "čurolog" si delal srandu, ze je to takova banalita, ze to dela i vratnej v nemocnici. Bohuzel mel pravdu, ten doktor byl d***l. K nicemu to nepomohlo a tak druhej pokus byl pod celkovou narkozou a klasicka obrizka. Par dnu po zakroku zadna slava, ale od te doby parada. Mohu jen doporucit:)
28. 01. 2014 v 14:03Off-line Jakubko497  (102/-/-)
Urcite dobre a hygienicke :) mal som to pod celkovou narkozou a potom som bol tri dni v nemocnici a lotom este asi dva tyzdne doma. Absolutne ziadne problemy nenastali :)
28. 01. 2014 v 14:16Off-line dildos  (41/181/89)
Ja sel domu jeste ten den, nevim teda proc, pac jsem fakt nemohl chodit, polezel jsem si jen par hodin, nez jsem se rozkoukal, asi uspory:)
28. 01. 2014 v 14:37Off-line Normal123  (38/176/77)
Ahoj, urcite bych na to sel, kdybych musel... Max. ze zdravotnich duvodu..
Jinak ani nahodou!!! Neobrezanej ptak je mnohem hezci, takovej proste celej"... Nebo kdybych mel extra dlouhou kuzi pres nej, ze by to nebylo dobry z hlediska cistoty a pachu, ale jak rikam "Ani nahodou".. Nechapu, ze na to muze jit nekdo dobrovolne a uz vubec nechapu ze kvuli klukovi, uz jsem to nekde cetl, ze to delaji lidi kvuli protejsku, kterej se na ne pak stejne vybodne.. :-) a je i vetsi... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
28. 01. 2014 v 15:18Off-line Jakubko497  (102/-/-)
Obrezany penis je prave krajsi a vyzera lepsie.
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
28. 01. 2014 v 18:59Off-line P.T.M.13  (51/-/-)
Souhlasím s Jakubko497... :-)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 02. 2014 v 14:45Off-line pao  (54/184/81)
Obřízka jednoznačně ano. Hodně chlapů to odsuzuje protože se toho asi bojí, ale výhody rozhodně převažují. Vlastně nevýhodu nezaznamenávám žádnou a výhod je přitom nepočítaně.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 02. 2014 v 07:45Off-line lee7  (25/-/-)
Měl jsem místní znecitlivění,jedna injekce do penisu a to byla nejnepříjemnější věc z celé procedury,během zákroku jsme s operatérem žertovali,nic jsem necítil a po zákroku jsem normálně odjel domů autem,doktor mě ještě upozornil,aby mě třeba nenapadlo jít běhat,že bych měl spíš ležet,bral jsem ještě pár prášků,abych neměl bolesti když přestane účinkovat anestetikum,nebolelo mě vůbec nic,mám úplnou obřízku
26. 02. 2014 v 11:44Off-line Condor  (44/-/-)
Místní znecitlivění je určitě jednodušší. Nemusíš na žádná předoperační vyšetření. Já jsem se na zákroku domluvil s soukromým doktorem přes mail. Při jedné návštěvě mě prohlédl a rovnou jsem šel pod skalpel. Za hodinu jsem jel domů normálně MHD. Jediný, co si s doktorem určitě ujasni, aby ti udělal obřízku úplnou, tak abys měl žalud celý venku. Někteří doktoři nic neřeknou a udělají jen tu částečnou, a s tou jsou fakt jen problémy (a víc bolí).
15. 05. 2015 v 22:53Off-line chopperista  (64/176/82)
Ja mám taky úplnou obřízku . Dělali mne to v lokalni znectlivění. Za hodinu jsem jel domů sám v MHD s hezkou bouli v kalhotách od obvazu. Krom injekce žádna bolest .
16. 05. 2015 v 11:37Off-line gin  (63/184/120)
Já obřízku nikomu nedoporučuju pro její nevyzpytatelný účinek. Četl jsem příspěvky, kdy si ji někteří nemohli vynachválit, zatímco jiní ji proklínali kvůli tomu, že jim zničila sexuální život. Každý, kdo o ní uvažuje, by si však měl něco prostudovat o obřízkových stylech. Proto o nich mám i článek na svých webovkách. Ostatní články jsou pouze překlady, tento jsem však zbastlil sám z 6 různých zahraničních zdrojů.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
16. 05. 2015 v 16:00Off-line vegantronic  (38/186/77)
Já osobně obřízku doplručuji, protože ji mám a nemám žádné obtíže. :)
16. 05. 2015 v 16:35Off-line gin  (63/184/120)
Takové doporučování je zcestné. Pokud někdo bude mít potíže, a takových znám dost. tak ti pro tvé doporučení pak nepřijde na jméno. Mimoto ji máš pouze krátce, obtíže se zpravidla dostaví až po pár letech.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 05. 2015 v 07:11Off-line vegantronic  (38/186/77)
Pokud daný nedodržuje doporučení lékařů...
17. 05. 2015 v 08:13Off-line gin  (63/184/120)
S lékaři se v tomto velice opatrně. Někteří jsou v zajetí kryptonáboženské pseudovědy, zatímco jiní pouze hraboši bodoví. Jsou naštěstí servery, kde jak vidím, v tom májí lidé jasno.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 05. 2015 v 16:45Off-line esthetique  (41/-/-)
Nejlepší je se vysrat na celou obřízku, pokud je jekékoliv jiné, méně invazivní řešení
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 10. 2015 v 21:01Off-line Marty214  (39/184/80)
Já mám celkovou a je to naprosto super. Žádné problémy a naprosto skvělý sex.
31. 10. 2015 v 16:32Off-line gin  (63/184/120)
Termín celková obřízka nic nevypovídá. Jsou totiž základní čtyři styly celkové obřízky a velký počet variant mezi nimi. Z nich je hlavně nebezpečný styl low@tight, kdy je odstraněná téměř veškerá vnitřní předkožka a zcela zničená frenulární delta.
02. 11. 2015 v 21:32Off-line Marty214  (39/184/80)
Tak se mi ty chytrolíne koukni do profilu, mám tam fotku.
03. 11. 2015 v 13:15Off-line gin  (63/184/120)
Tak mi to nedalo, dle fotky je to zmrzačující radikální low&tight (v předchozím příspěvku jsem tam omylem napsal zavináč), kdy je fuč uzdička a zcela zničena frenurální delta. To má pro některé zcela fatální důsledky jako je anorgasmie nebo neschopnost orgastického prožitku. Jak se to stalo pravidelnému účastníkovi našeho fóra s nickem Urolüge = (Urologické lži) před 15 lety byl ve svých 24 letech takto obřezán kvůli lehké relativní fimóze a po obřízce už nikdy neprožil orgasmus. Sice ejakuluje ale zcela bez orgasmického prožitku. Tehdy mu zatajili, že v tomto případě existuje i jiné řešení než radikální low&tight. Od té doby nemůže určitým urologům přijít na jméno a nazývá je posměšně "lesními, lučními a polními urology" A takových případů už znám fůru. Proto se stavím proti každé nepřímé reklamě na obřízku, i proti takové, jakou tady nepřímo provádíš. Sám jsem byl dříve acucullofil, jenže před rokem a půl jsem se dověděl o případech postižených obřízkou a tak jsem na obřízku změnil zcela názor o 180 stupňů. Dříve jsem totiž vůbec nevěděl, co to ta obřízka vlastně je. Okopčím tu jednu vysvětlivku z mých osvětových webovek:

(Přiznávám, že jsem před rokem a půl také vůbec nevěděl, co to ta obřízka vůbec vlastně je. Povšechnou informaci, že je to operace, při níž se odstraní předkožka penisu jsem věděl. Neměl jsem však patřičné informace o funkci předkožky. Domníval jsem se, že je to nadbytečná rudimentní kožní řasa. Nyní však vím, že předkožka je důležitý multifunkční přídatný orgán penisu, z níž ta funkce, která byla pokládána za jedinou, totiž aby v klidu kryla žalud, je z nich ta nejméně důležitá. Až na 15% dospělých mužů má při plně zachovalé předkožce svůj žalud trvale odkrytý. Mnohem důležitější je senzorická a sexuální funkce předkožky. Při její radikální amputaci přijde muž o přes 70% svých nejcitlivějších erotogenních zakončení a citlivost penisu je tak sníží na pouhou čtvrtinu. To má pro mnohé obřezané muže fatální důsledky, jako je třeba ztráta výrazného prožitku při sexu nebo anorgasmie. Redaktor PNVT).

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…dky-obrizky/

Dobře to vysvětlili i na těchto webovkách:

Obřízka - poškozování penisu

Odřezání předkožky (případně i navazující části kožního pokryvu penisu) se nazývá obřízka (cirkumcize). Provádí se z různých důvodů, mezi nimiž se často uvádí hygienické důvody, léčba zúžené předkožky (fimózy), případně ochrana proti přenosu některých infekčních chorob. Zatímco někteří odborníci tento zákrok obhajují a dokonce doporučují, jiní poukazují na skutečnost, že obřízkou dochází k trvalému a víceméně nevratnému poškození penisu.


Více zde: http://www.predkozkapenisu.cz/…vani-penisu/
03. 11. 2015 v 22:43Off-line Marty214  (39/184/80)
Já už jsem na tenhleten tvůj naučený kolovrátek narazil i jinde. A pořád tvrdím, že nemáš pravdu a je to různé případ od případu. Já jsem i po letech s obřízkou spokojený a za tím si stojím a je to můj názor. Jestli s ní má někdo problém, tak je to jeho názor. A ty toho o ní evidentně moc nevíš. Něco jiného jsou naučené keci a něco jiného je vlastní zkušenost ať už dobrá či špatná. Zajímavé je, že nejvíc na obřízku nadávají ti, co ji nemají.
04. 11. 2015 v 00:06Off-line ozvien  (73/-/-)
Ať je tomu jakkoliv chlap který nemá překožku mi připadá jako mrzák.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 11. 2015 v 01:07Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Důchodci tomu houby rozumí. :-P
04. 11. 2015 v 10:01Off-line esthetique  (41/-/-)
Pozor: NOVY KONCEPT OBRIZKY!!! je to prkotina, asi jako jit do kina aneb formulace otazky KDO NA TO BYL? a kdo byl na BONDA? (ironie) dnesni mladi jsou opravdu natolik stupidni, ze podlehaj mode i ve vecech, ktere maj celozivotni dusledky....
04. 11. 2015 v 10:03Off-line esthetique  (41/-/-)
Ozvien: mimoradne musim souhlasit, aneb jak ja rikavam: nemas kuzicku tak to mas u me smulicku
04. 11. 2015 v 10:04Off-line esthetique  (41/-/-)
MMarty214: kecy jsoy s tvrdym a kdyz uz je tvrdej, tak pro me musi mit i kuzicku, sakra...
ha ha ha ha
04. 11. 2015 v 16:39Off-line gin  (63/184/120)
Marty214 napsal:
Marty214 (34/187/72)
Já už jsem na tenhleten tvůj naučený kolovrátek narazil i jinde. A pořád tvrdím, že nemáš pravdu a je to různé případ od případu. Já jsem i po letech s obřízkou spokojený a za tím si stojím a je to můj názor. Jestli s ní má někdo problém, tak je to jeho názor. A ty toho o ní evidentně moc nevíš. Něco jiného jsou naučené keci a něco jiného je vlastní zkušenost ať už dobrá či špatná. Zajímavé je, že nejvíc na obřízku nadávají ti, co ji nemají.

Odpovídám:

Nejde o žádný naučený kolovrátek, prostě jsem si tu problematiku do hloubky nastudoval a tak poznal svědectví mnoha mužů, které radikální obřízka low&tight učinila nešťastnými.

To, že je to různé případ od případu, s tím naprosto souhlasím. Udělal jsem si určitý obrázek, ale mé závěry mohou být samozřejmě pouze spekulativní, (od latinského speculum = zrdcadlo), nejen totiž ani urolog, ani sexuolog, ani klinický patolog, který by rozpitvával určité tkáně. Takže mohu vycházet pouze ze zveřejněných výzkumů a z výpovědi lidí postižených obřízkou.

To že jsi s obřízkou i touto radikální formou spokojený chápu, těch, kteří kvůli tomu trpí potížemi je "pouze" 10%. Těch 10% je však vysoké číslo. I kdyby to bylo pouhé 1%, tak by bylo alarmující řešit určité problémy, které se dají řešit jinak, amputací předkožky. Pokud si nechá udělat obřízku dospělý, ať z takového nebo makového důvodu (sám jsem byl za mlada acucullofil), tak je to čistě jeho věc, pokud to pro něj špatně dopadne, tak má jako správný chlap nést důsledky za své rozhodnutí. Měl by si však před tímto nezvratným rozhodnutím vše dobře nastudovat. V době internetu to není žádný problém, soudný člověk nepropadne jako ovce nejapné propagandě. Odbočka, co je to acucullofil? Objasním to dotazem z jedné puberťácké poradny:

19.10.2015 21:54

Dobrý den, je mi 15 let a pokáždé když vidím muže s obřízkou tak se vzruším. (představa že bych měl obřízku mě vzrušuje). Ale pokud vidím normálního muže bez obřízky tak ne. Jinak mám radši holky. Je to normální?

Koukot

Milý Koukote,

Tvůj problém je poněkud neobvyklý a přiznávám, že dosud jsem se s takovým problémem nesetkal.



Více zde: http://www.mojepuberta.cz/…-a-odpovedi/

Tu odpověď jsem dál nekopčil, poněvadž to co tam ten poradce píše, nevidím jako důležité. Ten se s tím problémem nesetkal. Já ho znám na vlastní kůži, i když se mě to drželo pouze za mlada. Teprve nedávno jsem zjistil, že to má odborný název acucullofilie. Myslel jsem si o sobě, že jsem "mlok", jenže to byl omyl. Až když jsem zjistil, co to obřízka skutečně je, tak mě ta blbá acucullofilie, která se u mne za posledních 20 let objevovala už pouze výjimečně, opustila definitivně.

Názor?

Píšeš o názorech, ale jedná se o zkušenost, která je nepřenositelná. Webmaster fóra www.obrizka.webnode.cz lukon8544 napsal:

"Pamatuj, obřízka není ani prohra ani výhra, je to jen něco jiného"

Dle toho, co jsem zjistil, tak se mýlí. Ne úplně, má pravdu asi tak z 80%. Věřím, že jsou muži, kteří znají před a po ( o obřezaných dětech se nebavím, ty nedokážou nic posoudit), kterým obřízka sexuální život vylepšila, proč bych svědectvím těch mužů neměl věřit. Jsou však muži, asi tak 10%, kteří dosvědčují, že pro ně byla obřízka naprostou katastrofou. Tu nejde o názor, ale o konkrétní zkušenost konkrétních lidí. Proto se stavím proti neuvážené propagaci obřízky, ať přímé, nebo nepřímé. Ty tu svým příspěvkem alespoň nepřímou propagaci obřízky provádíš.

K poslední větě. Nejde o naučené kecy, ale o určitý výzkum, i když acucullofil už dávno nejsem, tak mne to téma nějak tak vždy okrajově zajímalo. Až když jsem před rokem a půl narazil na první případy postižených obřízkou, tak jsem se vrhl do hlubokého studia tohoto tématu.

To, co se stalo Urolügemu se stává, myslím si však, že se jedná o výjimečné případy (narazil jsem na nich několik), ve většině případů se dá znecitlivění penisu způsobené obřízkou naštěstí zvrátit. Tak jako tak, po tom, co jsem zjistil, tak obřízku nikomu nedoporučuju, i když uznávám, že jsou případy, kdy dotyční po jejím provedení pociťují výrazné zlepšení sexuálního života, jenže to je spíše u high stylů (typických pro USA) ale ne moc u low stylů
04. 11. 2015 v 20:40Off-line Marty214  (39/184/80)
Já nic nepropaguju, jen říkám svůj názor ze své vlastní zkušenosti.
04. 11. 2015 v 22:25Off-line gin  (63/184/120)
Problém je v tom, jak jsem zjistil, že je to nepřenosné. Tu plno pubertálních kluků, kteří tu třeba nikdy nenapíšou, a pak by pod vlivem určité zkušenosti mohli doživotně litovat. Proto se nikdy nebudu stavět proti obřízce z vlastního rozhodnutí, ta problematika je mnohem složitější.
04. 11. 2015 v 23:21Off-line Marty214  (39/184/80)
To esthetique: a kecy jsou podle jakého vzoru???
05. 11. 2015 v 17:22Off-line Condor  (44/-/-)
Marty214 má pravdu. Já mám taky obřízku a jsem spokojený. Gin je TEORETIK, který není sám obřezaný a obřízky se asi hodně bojí. Jedna věc je teorie a druhá je praxe v sexuálním životě. A v reálném světě s ní muži rozhodně nemají problém. Naopak jsou s ní natolik spokojení, že dávají obřezat i své syny (a to se bavím o Evropě). Nejvíc negativních zpráv o obřízce na českém internetu pochází od Gina. A aby měl gin i možnost posílat odkazy, tak si založil vlastní web, kde si sám ty svoje teorie obhajuje. A pokud by někdo chtěl zajet k Antonínu Vlasovi alias Ginovi domů, a vysvětlit mu to, dám jeho adresu. :-)
05. 11. 2015 v 20:28Off-line gin  (63/184/120)
Milý Condore

moje jméno, adresu, telefonní číslo a email může každý najít na mých osvětových webovkách, takže je to na každém odkazu, které tady dám, takže tvé slep**ení ohledně mého jména je zcela nadbytečné.

Promiň, ale každého, kdo je spokojený se svou obřízkou a nedovede pochopit, že jiný kvůli ní trpí, považuju za omezence. Já měl na tu obřízku ještě před dvěma lety zcela opačný názor než ty. Že jsem se stal takovýmto aktivistou bylo na základě toho, že jsem poznal lidi, kterým amputace předkožky zničila sexuální život. Pokud se někdo rozhodne pro obřízku sám jako nivel2007 z www.lide,cz, od nějž tu něco okopčím, tak může nadávat pouze na svou vlastní blbost a popřípadě též tobě podobným, jejímž žvástům vychvalující obřízku do nebe naletěl. Ale nedobrovolně obřezat dítě, považuju opravdu za opravdu těžký etický zločin. Pokud někdo žvaní o lidských právech, a přitom schvaluje nebo dokonce nechá obřezat své děti, toho považuju za pokrytce toho největšího kalibru.

Teď tedy příspěvek a to co je napsáno v profilu novela 2007:

novel2007:
Anarxik: 1) Nic o obrizce nevis, 2) Jsi zena a nemuzes to posoudit z muzskeho pohledu, 3) Ja jsem muz, ktery obrizku podstoupil v dospelosti a dobrovolne, takze muzu posoudit ... a rikam, ze je to opravdu brutalni rozdil v prozitku - po obrizce skoro nic, proto delsi vydrz. Nejsem sam, existuje rada vedeckych studii, ktere to dokazuji. 4) Vetsina chlapu, co tady chodi byli obrezani ze zdravotnich duvodu, proto nemuzou srovnat, 5) Obrizka v USA je spise byznys, vsak uz procenta obrezanych v USA klesaji. ... Tak tu prosimte netvrd nesmysly, kterym nerozumis ;).

Muž z Moravskoslezského kraje, kolem 30 let

Nechal jsem se obrezat jen kvuli vam, holkam, a pripravit se tak temer o veskery prozitek ze sexu, protoze se vam to libi, a mate rady obrezane muze. Doufam, ze to alespon nektera z vas oceni :(.


A teď okopčím, co napsala jedna oběť náboženského cirkumfetišismu, dnes 26 letý ing. Alexander Bachl z K***elu, jehož otec byl muslim a jeho matka je katolička:

PŘÍBĚH ALEXŮV - OBŘÍZKA VE JMÉNU BOŽÍM

17.04.2015 23:00
Byl jsem obřezán, když mi bylo 5 let.

Můj otec, který bohužel před několika lety zemřel mě k tomu donutil z náboženského přesvědčení. Má matka, která se k tomu nejprve stavěla odmítavě byla nakonec k souhlasu s tím přesvědčena od něho, lékařů a jeho muslimských přátel.

Nikdo z nich nevěděl, co obřízka ve skutečnosti znamená ( já sám jsem také ještě před rokem nevěděl, co obřízka ve skutečnosti znamená, pod vlivem masivní propagandy pro obřízku jsem na tu věc měl zcela zkreslený názor. gin), kromě lékaře nic neřekli. Jen to, že je to velmi dobré a velmi hygienické. Protože mám po jedné nemoci v dětství problémy se sluchem, tak jsem byl po jedné prohlídce při plné anestézii operován. To byla příležitost pro mé rodiče, aby mě při tom zároveň nechali obřezat.

Nikdo mi nic předem neřekl v obavě, že bych ze strachu mohl dělat scény . Šel jsem do nemocnice a všichni na mě byli velmi hodní. Potom jsem dostal anestezii. Další co vím je to, že jsem seděl nahý na okraji postele a hořce jsem plakal. Můj penis vypadal groteskně, byl tak oteklý, že byl téměř kulatý a žalud, který jsem přetím nikdy neviděl, byl růžový. Komický kroužek na jeho konci držel kůži zpět. Hrozně mě to bolelo. Můj otec dával opakovaně najevo, jak je na mě hrdý, že už jsem opravdový muslim. Ale já jsem přesto plakal.

Bolest trvala další tři týdny. Nevím, jestli to bylo od jizev ze zranění nebo z odkrytého žaludu. Nemohl jsem nosit kalhoty. Nemohl jsem chodit. Nemohl jsem být přikrytý v posteli. Ležel jsem v posteli celé hodiny na zádech s pokrčenými koleny, aby se pokrývka nedotýkala mého penisu. Celé dny. Přitom jsem často plakal. Poprvé, když jsem potřeboval na záchod, tak jsem nevěděl, co se bude dít. Bál jsem se, že to může bolet. Ukázalo se, že jsem se bál oprávněně. Zadržoval jsem močení, pokud to šlo. Tlak byl však ještě větší. Nakonec to bylo ještě horší. Já jsem však měl strach.

Nakonec to přestalo bolet. Nemohl jsem však nosit těžké kalhoty. Nevím už, jak dlouho to trvalo. Dnes mi to připadá jako věčnost.

Jednou jsem si hrál s kamarády ze svého okolí. Jednou řekli, že jdou čůrat. Potřeboval jsem také. Šli jsme do křoví. Rozepnul jsem si kalhoty, abych se vyčůral. Nemohl jsem však čůrat, styděl jsem se. To bylo poprvé. Ta stydlivost mi však zůstala. Dodnes. Ve škole, když jsme měli hodiny plavání, tak jsem se vždy hnal jako první, abych získal na převlékání místo v rohu. Zatímco ostatní kluci nazí dováděli, já se vždy přikryl ručníkem a spěšně odešel. V sauně jsem měl vždy plavky. Nikdy jsem nebyl ve společných sprchách. Nikdo nevěděl, že tam dole vypadám jinak. Vždycky jsem chtěl být jako ostatní. Jednou moji kamarádi skákali nazí do jezera. Dobírali si mě: "On se stydí ukázat svého mrňavého ptáka." Vydržel jsem to. Jen jsem se zasmál. Nikdo neznal skutečný důvod mé nadměrné stydlivosti. Dnes už vím, že by se mi nevysmáli, ale to, že se stydím být nahý se mi zažralo do mého podvědomí takže dodnes nemám sílu překonat tento zvyk.

Proč jsem muslim? Na to jsem nenašel žádnou odpověď. Tak proč jsem tedy obřezaný.

Nikdy jsem o tom se svými přáteli nebo přítelkyněmi o tom nemluvil. A přítelkyně se mě na to naštěstí zeptali jen vyjímečně. Vždy jsem odpověděl: "Můj otec byl věřící muslim."

Teprve teď ve svých 23 letech, jsem se začal zabývat obřízkou. Teprve nyní ve svých 23 letech jsem četl o možných následcích na sexualitu. Četl jsem o ztrátě citlivosti. Nikdy jsem neviděl neobřezaný penis při erekci a byl jsem velmi překvapen když jsem se dověděl, že žalud je pak měkký, vlhký a hebký. Četl jsem o keratinizaci, o stimulaci vnitřní předkožky, uzdičky a dorzálních nervů. Četl jsem, že obřezaní muži mají na stimulaci pouze jizvu, což je pouhý zbyteček jejich vnitřní předkožky. Přemýšlel jsem o tom, že bych mohl sex prožívat úplně jinak, kdybych ty části měl. Jenže tomu tak není.

Je sice pravda, že vydržím déle. Ale to je vše. Pouze vydržím déle. Ale někdy se vůbec neudělám. Je mi 23 let. Také spím se ženami zhruba tak starými. Do 20 minut nic neprožívám. Někdy mi to trvá přes hodinu a jsem unavený. Sex není pěkný, když při něm musíte myslet jen na to, jestli vůbec dosáhnete orgasmu.

Moje obřízka je to nejhorší, co mě kdo mohl udělat. Ona ovlivnila celý můj život. Ona mě vždy jenom naplňovala studem. Mé matce je to velmi líto. Říká, že kdyby to věděla, tak by k tomu nikdy nedala souhlas. To sice pomáhá mé psychice, ale fyzicky mi to pomoci nedokáže.

Moje předkožka je provždy pryč a už mi ji nikdo nikdy nevrátí.

(Za pár měsíců bude Alexovi 26 let. Jeho příspěvky na netu mě hodně ovlivnily v tom, že jsem se rozhodl pro intaktivismus. Psal, že mu téměř úplně kvůli obřízce znecitlivěl žalud a protože má radikální nízkou a těsnou obřízku s jizvou dva milimetry za žaludem, tak tento dvoumilimetrový kroužek za žaludem je jediné místo, kde vůbec něco cítí.gin)



Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…jmenu-bozim/

A že to není smyšlené, tak ho tu máte na videu.

K***ik am Gesetzesentwurf zur Legalisierung der ... - YouTube
Video pro dotaz alexander bachl beschneidung▶ 3:46
www.youtube.com/watch?…


A případů lidí, co se tím zabývám, už znám velkou fůru. Novel2007 a Alex byli mezi prvními postiženými obřízkou, které jsem poznal.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2015 v 03:16Off-line radomir  (40/183/75)
Přítel obřízku má a předčasnou ejakulací tedy určitě netrpí. Fáze plato je opravdu delší, neboť citlivost prostě klesá, ať chceme, nebo ne a chce to specifickou techniku, aby ho to třeba netahalo a museli jsme se tak trochu zaučit, neboť se mi ze začátku nedařilo jej přivést k orgasmu vlastními silami, musel on sám se pak vždy dodělat (podotýkám, že je to jiný typ obřízky, než má Marty214) ale techniku jsme vypracovali a mně dělá o to větší potěšení, když jej udělám sám bez jeho pomoci:-).
06. 11. 2015 v 07:54Off-line gin  (63/184/120)
Ten typ obřízky hraje velký vliv, při radikální obřízce low&tight je nenávratně odstraněno přes 70% nejcitlivějších zakončení penisu a jeho citlivost klesne až na čtvrtinu. U vysokých stylů je odstraněno méně, u hodně vysokého minimum. Mnohdy však takový penis vypadá jak trikolóra. U vysokého stylu uzdička většinou zůstává a u hodně vysokého je poničena minimálně. Problém je ten, že vysoké styly urologové placení pojišťovnou prakticky nedělají, zpravidla ho ani neumí. Udělat nízkou trvá čtvrt hodiny času, kdežto vysokou téměř hodinu. Já, kdybych náhodou potřeboval obřízku, což se mě ohledně cukrovky (zatím ji nemám), tak bych radši zacvakal soukromého plastického chirurga, než se nechal pižlat urologem placeným pojišťovnou, který by mě okradl o nejcitlivější erotogenní zakončení.

Pak je tu ještě jedna možnost, okopčím, co mám k tomu na svých stránkách:

japonská manžetová kvaziobřízka

Tato specifická operace prováděná pouze v Japonsku způsobí to samé jako obřízka - žalud je po ní trvale obnažený. Nejedná se však o amputaci předkožky, takže se nejedná o pravou obřízku. Nejprve se provede řez těsně u kořenu penisu a kůže se těsně u kořenu odřízne, pak se odebere velký kus kůže z hřídele penisu a zbytek se příšije zpátky ke kořeni. Vnější předkožka tak zaujme prakticky místo kůže na hřídeli penisu, a to způsobí, že žalud zůstane trvale odkrytý. Není však vidět žádná jizva, poněvadž je většinou skryta v pubickém ochlupení a na, kde jindy bývá jizva je zachovalý vroubkovaný vyvýšený pás, který odděluje vnější a vnitřní předkožku a dole z obou stran přechází do uzdičky. Pokud je to uděláno hodně na těsno, tak předkožkou, i když je celá zachovalá, nelze ani v klidu žalud zakrýt. Při této operaci není ztraceno vůbec žádné z citlivých erotogeních zakončení, která jsou nenávratně ztracena při obřízce.



Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…yly-obrizky/


Když jsem dělal tento článek, tak jsem se domníval, že se toto dělá pouze v Japonsku. Mezitím jsem se od jiného účastníka jiného fóra dověděl, že to má udělané, že už se to někde dělá i u nás. Žel už tam nenapsal, a tak jsem se nedověl, které pracoviště to dělá.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2015 v 18:58Off-line Marty214  (39/184/80)
Jak tak čtu ty tisíckrát kopírované stoleté plky, tak si říkám jestli bych se neměl zastřelit nebo oběsit, když podle gina vlastně ze sexu nic nemám. No radši si budu užívat a tenhle machr na všechno, co měl sex naposledy možná v minulém tisíciletí ať si plácá co chce.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 11. 2015 v 00:34Off-line gin  (63/184/120)
Milý Márty,

tvůj příspěvek hovoří za vše,

Ta problematika je hodně složitá, já se jí snažím přijít na kloub. \Co mne už zpočátku tvrdě zarazilo, byl nedostatek empatie určitých vopižlanců, vůči těm, co pod nechtěnou obřízkou trpí. Jako by ta amputace předkožky zabránila chápat utrpení jiných. Proto pro mne obřízka (tvého typu) znamená mnohem více, než zmrzačení těla. Z tvého příspěvku vidím, že se jedná o zmrzačení duše - ztráta empatie. To cos teď napsal ohleně mrzačení pohlavního orgánu, jak ho schvaluješ, je pro nne hnus. Tvé příspěvky, stejně tak jako příspěvky Condorovy, jsou vrcholem sobectví, prostěv nepochopení, že po takovém zásahu někdo může trpět.

Jó, kdybys napsal: u mne vše to dobře funguje, ale dovedu si představit, že jiný ( a takových lidí znám fůru) s tím může mít problémy, tak bych to vzal. Jenže takto mohu na tvůj projev, cos tu vyjádřil, hledět pouze jako na projev zavilého cirkumfetišisty.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 11. 2015 v 14:43Off-line Marty214  (39/184/80)
Milý gine,
to tvé osočování, napadání, překrucování faktů a neustálé podsouvání věcí, které jsem nikdy neřekl mě značně připomíná naše vládní činitele. Arogance, se kterou se vyjadřuješ o lidech majících obřízku je prostě nechutná a nemuseli by se za to stydět ani Kalousek se Schwarzenbergem.
07. 11. 2015 v 16:22Off-line gin  (63/184/120)
Milý Marty214,

to cos napsal, je typická reakce cirumfetišisty. Dokaž mi, kde jsem překroutil fakta.

Já se tu natvrdo přiznávám, že jsem byl acucullofil, kvůli tomu jsem si myslel, že jsem MLOK, jenže muži s předkožkou mne totálně nezajímali. Jen ti vopižlaní. Jenže vím, že se u mne nejednalo o mločinu, ale o acucullofilii,e takže ten démon byl demaskován.

Nejsi to ty, kdo mne napadá na doktorce?

Tvůj příspěvek je jenom vosočování, já sice obřízku nemám, ale vím o ní mnohem více než ty.

Jsem prostě filosof, který se snaží pochopit utrpení druhých, jeden je s tím spokojen, kdežto druhý tím trpí. A já jsem se zaměřil na případy, kteří tím trpí a proto se vehementně stavím vůči takovému, byt nepřímému doporučování obřízky, jaké jsi tu předvedl.
07. 11. 2015 v 16:35Off-line Marty214  (39/184/80)
Já tu nic nedoporučuju a ani nikoho neurážím jako ty. To ty mi pořád něco podsouváš. Já jsem pouze řekl svůj názor se zkušeností s mou obřízkou. Tím to končí.
07. 11. 2015 v 17:07Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Gine zalez. Jestli ti to ještě do teď nedošlo, tak obřízkové osvětě tím svým stylem psaní děláš tak akorát medvědí službu. :-P
07. 11. 2015 v 17:08Off-line gin  (63/184/120)
Milý Márty.

jsem bývalý acuculofil. Teprve před rokem a půl jsem narazil na případy lidí, kterým amputace předkožky zničila sexuální život. Tu věc teď natvrdo zkoumám, ale hlavně se stavím vůči lacinému dopuručování obřízky, jak to ty s Condorem provádíte.
09. 11. 2015 v 11:20Off-line Condor  (44/-/-)
Gine, tvoji story asi zná každý, protože na webu je minimálně 1000x. Ano, každý zákrok má určité procento neúspěšných výsledků. To nikdo nepopírá. Ale u obřízky jsou to 3%. To co je na tobě nepříjemné, je tvoje NEOBJEKTIVITA. To, že mraky žen neprožívají VAGINÁLNÍ orgasmus JEN, protože partner je rychle hotov, je evidentní fakt. A o tom striktně mlčíš. A podle množství mužů, kteří s tím chodí k sexuologovi a žen, které řeší "krátký sex", jde o problém dost rozšířený. Řekl bych 100x víc, než těch co jim někdo blbě udělal obřízku. Muž má podle tebe právo na intenzivní pocity, muž může mít dlouhou předkožku, která zpravidla ejakulaci urychlí, a žena má držet hubu nebo si koupit vibrátor. A ty jen ty sobce s dlouhou předkožkou ujišťuješ, že jejich pocity jsou důležitější, ať s tím nic nedělají a na partnerku ať kašlou.
Dobrý vztah je o OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI!

Říkám pořád dokola, že obřízkou, kdy je jizva dál od žaludu (8-10 mm), se rozhodně NIC nezkazí! Naopak se hodně zlepší. :-) Vím to, protože mám srovnání před a po, a to nejen u sebe.

A pokud hledáš obřízku u kořene penisu, tak ji dělá děla Mudr Podstavka Www.plasticka-chirurgia.eu. Cena kolem 300 euro.
09. 11. 2015 v 12:33Off-line gin  (63/184/120)
Condor napsal:

Gine, tvoji story asi zná každý, protože na webu je minimálně 1000x. Ano, každý zákrok má určité procento neúspěšných výsledků. To nikdo nepopírá. Ale u obřízky jsou to 3%.

Odpovídám:

Tady píšeš o jistě o zmršeninách. Ty jsem viděl asi tak před osmi lety na jedné německé televizi. I 3% je poměrně vysoké číslo. Já však píšu o něčem jiném. O případech, kdy po provedené obřízce LEGE ARTIS žádná zmršenina vidět není. Uvádí se, že až 16% mužů má kvůli amputaci předkožky potíže. Já to radši ubírám na 10%. I tak je to dost vysoké číslo:
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Condor napsal:

To co je na tobě nepříjemné, je tvoje NEOBJEKTIVITA. To, že mraky žen neprožívají VAGINÁLNÍ orgasmus JEN, protože partner je rychle hotov, je evidentní fakt. A o tom striktně mlčíš. A podle množství mužů, kteří s tím chodí k sexuologovi a žen, které řeší "krátký sex", jde o problém dost rozšířený. Řekl bych 100x víc, než těch co jim někdo blbě udělal obřízku. Muž má podle tebe právo na intenzivní pocity, muž může mít dlouhou předkožku, která zpravidla ejakulaci urychlí, a žena má držet hubu nebo si koupit vibrátor. A ty jen ty sobce s dlouhou předkožkou ujišťuješ, že jejich pocity jsou důležitější, ať s tím nic nedělají a na partnerku ať kašlou.
Dobrý vztah je o OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI!

Odpovídám:

Milý Condore: NEOBJEKTIVITU vidím na tvé straně. Předčasná ejakulace se dá řešit jinými způsoby než amputací předkožky, která může mít pro muže naprosto fatální důsledky. Navíc vztah mezi předčasnou ejakulací a dlouhou předkožkou nebyl empiricky prokázán. Mám za to, že toto roztrušují doktoři, kteří na ohlupování lidí a obřízkách rejžují. Mimoto, je nemálo žen, které mají kvůli amputaci předkožky svého partnera bolestivý pohlavní styk. Píše o tom sexuoložka Kristen O´Harová ve své knize: SEX, TAK HO PŘÍRODA ZAMÝŠLELA. I z internetových fór znám případy žen, které trpí bolestivým pohlavním stykem pouze s obřezanými muži. Takže tvé obviňování, že podporuju v jejich údajném sobectví muže s dlouho předkožkou je od tebe mimoňské. Proč dělat amputaci předkožky tam, kde stačí skinbacking.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Condor napsal:

Říkám pořád dokola, že obřízkou, kdy je jizva dál od žaludu (8-10 mm), se rozhodně NIC nezkazí! Naopak se hodně zlepší. :-) Vím to, protože mám srovnání před a po, a to nejen u sebe.

Odpovídám:

Zase ten kolovrátek: "Já to pociťuju jako vylepšení, tak to tak musí pociťovat každý!?"

To mne právě zarazilo před rokem a půl, když jsem narazil na první případy postižených obřízkou, tak když tam někdo napsal takový příspěvek, tak se na něho podobní jako ty vrhli jako vosy a začli je tvrdě napadat. Již zmiňovaný novel2007 www.lidé.cz napsal, že pokud tam napíše někdo postižený obřízkou příspěvek, že ho s tím spokojení obřezanci začnou svými příspěvky okamžitě "kamenovat". Je zajímavé, že stejný termín použil do soukromé zprávy, kterou mi napsal, Hannes Moser z Deggendorfu na Dunaji v Bavorsku.

Nezlob se, ale o tom, cos napsal v tomto úryvku si myslím své
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Condor napsal:

A pokud hledáš obřízku u kořene penisu, tak ji dělá děla Mudr Podstavka Www.plasticka-chirurgia.eu. Cena kolem 300 euro.

Odpovídám:

Jenže to je v zahraničí, takže nevím, jestli se to někde dělá v ČR.

Mimoto, v tomto případě jde sotva o obřízku. Proto mám na svých stránkách název kvaziobřízka. Předkožka totiž v případě operace zůstává nedotčena, jenom zkrácením kůže u kořene ztratí svou krycí funkci. Nejsou však ztracena žádná specializovaná erotogenní zakončení.

Závěr:

Teprve před necelými dvoumi roky jsem narazil na případy, kdy amputace předkožky zničila mnoha mužům sexuální život (někdy i jejich partnerkám) a viděl jsem, jak neskutečně zlí dokážou být na takto postižené její nek***ičtí zastánci, a tak jsem se rozhodl, že proti jejím nek***ickým zastáncům i jiným cirkumfetišistickým demagogům vytáhnu do internetového boje.

Naštěstí už nejsem sám. Co je obřízka vlastně zač už zjistili na www.sexus.cz, kde v tomto zcela otočili a vědí to též na www.mojepuberta.cz a na www.predkozkapenisu.cz
09. 11. 2015 v 14:28Off-line gin  (63/184/120)
Marty214 (34/187/72)
Já tu nic nedoporučuju a ani nikoho neurážím jako ty. To ty mi pořád něco podsouváš. Já jsem pouze řekl svůj názor se zkušeností s mou obřízkou. Tím to končí.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím Nahlásit
07. 11. 2015 v 17:07Off-line Lukino_Luk (27/185/72)
Gine zalez. Jestli ti to ještě do teď nedošlo, tak obřízkové osvětě tím svým stylem psaní děláš tak akorát medvědí službu. :-P

@Marty:

Prostě nepřímé doporučování, které by pro někoho mohlo být fatálním. Proto se ohrazuju a dávám případy těch, kterým amputace předkožky zničila sexuální život.

@Lukino Luk:

To si myslíš akorát ty. Že mi tu jeden nebo dva cirkumfetišisti dávají soustavné negativní hodnocení. Z toho nemohu nic vyvozovat. Pro mne jsou důležitá soukromá poděkování za osvětu, která mi chodí do schránky.

Mimoto, i když to tu též monitoruju, tak mé monitorování tohoto fóra není mou stěžejní činností. Ta je zaměřena hlavně na mladé maminy a tam úspěchy mám.
09. 11. 2015 v 22:21Off-line Marty214  (39/184/80)
To gin: Přestaň si mě laskavě brát pořád do huby. Když ti neodpovím, tak tu o mě alespoň pořád meleš.
10. 11. 2015 v 01:06Off-line esthetique  (41/-/-)
Milý marty, ty tvoje KECY tady jsou velké skoro jako HRADY.... já říkám jen, že předkožka je přirozená součást mužského přirození, pokud bezvadně funguje, tak není důvod ji odstraňovat (pokud ne, velice často stačí ji upravit), HRADY o hygieně jsou opravdu jen blbé HRADY nebo-li je to o lenosti dotyčného se aspoň jednou denně osprchovat... no a v sobotu v Londýně jsem jednoho borce na GRINDRu (jako HRADu) poslal do p***le s jeho CLEAN CUT č***kem, protože něco tak hnusně zmrzačenýho jsem už dlouho neviděl....
takže tak
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 11. 2015 v 01:30Off-line gin  (63/184/120)
Sorry, Estetique, já nejsem gay, ale jeden čemohuias jsem se domníval, že trpím acucullofiilním cirkumfetišismem. Mně se to vyjasnilo, když jsem pochopil pravou tvář toho, čemu se říká obřízka. Já jako heterák a nemohu mít zkušenost s jiným, než s tím svým. Jenomže( dnes vím, že se jedná o úchylku acucullofilie, takže mne to vzrušovalo a fascinovalo, jenže je to pryč od té doby, než jsem zjistil, že obřízka mnohým zničila sexuální život. Od té doby se tato má pofiderní záliba rozplynula jak pára nad hrncem.

Dovedu si dobře představit, že muž s určitým IQ vystuduje medicínu, pak na obřezávání bude nejen rejžovat prachy, ale ještě na tom bude ukájet své zvrácené choutky. Je mne blivno z těch, kteří to dělají. I MUDr Obřezávač může být na oko ženatý, jenže svou manželku může mít na oko na okrasu, aby okolí nezjistilo, co je zač, hlavně, že to sype lováky.
10. 11. 2015 v 02:13Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jenže hlavní problém je v tom, že anonym se nikoho z vás neptal na to, jestli má jít na obřízku, ale jestli je lepší celková narkóza nebo jen lokální. Prostě obřízku chtěl. Byl rozhodnutý. Jenže potom sem vstoupí gin a začne demonstrovat svoje rozumy. Tedy nejen, že vyděsí a znejistí již rozhodnutého člověka, jehož nějaký názor na obřízku vůbec nezajímal, ale taky nasere a postraší každého, kdo již obřízku má. Já jsem docela přesvědčen o tom, že víc problému lidem po obřízce způsobí podobné bububu texty než obřízka samotná. Obřezaní si toho svého ptáka začnou příliš moc zkoumat a vsugerují si nějakou Ginovu srágoru, která jim naleze do kebule a pak se logicky třeba ani neudělají. Samozřejmě Gin souhlasit nebude, ale naštěstí nemá patent na pravdu ani na rozum. :-P
10. 11. 2015 v 02:27Off-line gin  (63/184/120)
Milý Lukino


z počátku, když jsem na toto fórum vlezl, tak jsem si myslel, že s tebou by se dalo o něčem dohodnout. Staří Řekové říkali vo "vopinžancích" že jsou "kolobos - zmrzačení". Něco jsem slíbil určitému 19 - letému Martinovi z pražského Karlína, ten je však čirý hetero, takže toto fórum je mimo můj slib.

Musel bych tu dát příspěvky jistého Yelocka, jenže on žel česky neumí.
10. 11. 2015 v 02:46Off-line gin  (63/184/120)
Jinak, milý Lukino Luku, v té době, kdy anonym toto vlákno založil, jsem neměl ještě tušení, že amputace předkožky může někomu zdestruovat sexuální život. Sebemenší, jenže jak jsem to zjistil, tak odpovídám na veškerá fóra na tato téma:

i zde:

Re: Beschnitten in die Sauna
gin124 04. November 2015 17:36
Liebe Peter S

nur kurz

ich interesiere mich über diese Problematik nur anderthalb Jahre. Inzwischen hahe ich die Problematik sehr Tief durchgestudiert. Jede Vorhautamputation unter 18 Jahre wegen physiologisische Phimosis ist unnötig. Darum ist unnötig 95% Vorhautamputationen. Und ist ganz egal, vieviel unötige Vorhautamputationen pasiert. Ein hundert oder ein hunderttausend. Immer ist das etwas 95%. Die Ursache, warum manche Ärtze emphelen die unnötige verstümmelte Vorhautamputationen sind sehr verschiedene.

Ich bin Tscheche, aber ich fast 20 Jahre arbeite in Deutschland. Darum ich bin in tschechische und deutsche Gelände fifty fifty. Natürlich ich mache mein Aufklärungaktivität nur in Tschechien (ich habe viele Arbeit) und ich nur staune, was manche Ärtzte machen. Und in Tschechien ist das noch besser, als in Deutschland, in Deutschland sind (ätnische Deutsche unter 30 Jahre, beschnittene etwa 15%, bei uns in Tschechien nur 5%. In beiden Fallen ist das aus medizienische Grund aus 95% unnötig.


Můj internetový akční rádius není skutečně omezen pouze na toto vlákno, kde teď píšu. Pokud se někde vyskytne obhajování mrzačení pohlavních orgánů formou amputace předkožky, tak jsem tam "jak na koni!" a ta disputace vůbec nemusí být v češtině.
15. 11. 2015 v 15:57Off-line Marty214  (39/184/80)
To esthetique:

no nevím kde jsem psal něco o hygieně, ani o jiných podobných blbostech. I obřezaný chlap se musí mýt a je jedno jestli jednou nebo vícekrát denně. V naší republice je převážná většina obřízek ze zdravotních důvodů. A ona jen úprava opravdu někdy nestačí. Já jsem si s tím zažil své, tak mi věř, že jsem moc rád, když jsem se té problémové předkožky zbavil. A nechat se obřezat jen tak, protože to někde někdo radil považuji také za blbost. Tak tu ze mě nedělej úplnýho vola.
24. 11. 2015 v 18:33Off-line gin  (63/184/120)
Kdybys to takto napsal hned, tak si ušetřím zbytečné hádání. Takto jsem tě omylem hodil do jednoho pytle s cirkumfetišistou kondorem.
04. 06. 2016 v 06:09Off-line gin  (63/184/120)
Teď už vím, od koho pochází termín "obřízkový křižák", který se mně tak zalíbil. Od Australana Roberta Darbyho.
19. 06. 2016 v 17:10Off-line gin  (63/184/120)
Tu je dlouhodobě mrtvo, tak jsem se dnes vyřádil na stránkách jednoho z největších obřízkových křižáků ve střední Evropě, MUDr Romana Sokola z Trenčína. Na štěstí u nás v ČR obřízkového křižáka jeho kalibru vůbec nemáme. Jsem zvědav, zda mi mé příspěvky smaže. Kór, když jsem mu tam napsal, že je jedním z největších obřízkových křižáků ve střední Evropě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload