Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Já nechci být gay

07. 10. 2012 v 14:52Off-line Anonym
AJ VI STE rozmislali na tym ze preco JA. Preco som gay/bisexual pre mna je to ako prekliatie ja chcem bit heterosexual lebo uz brat je gay mama by mala rada vnucata co mislite da sa sa to viliecit alebo vymodlit alebo mi to znici zivot !
07. 10. 2012 v 14:57Off-line Anonym
Tak to radsej umriem sam ako by som sa mal hanbit za manzela
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 28  Nahlásit
07. 10. 2012 v 16:20Off-line Hagal  (32/180/90)
Tak předně: uvědomění si, že jsi gay ještě neznamená že odteď budeš muset nosit růžovou, vrtět zadkem na diskotékách a přehnaně gestikulovat. ;)
Za manžela se stydět nebudeš muset, pokud si nenajdeš nějaké nevychované jelito. I když v dnešní době asi ještě občas zažiješ kuriózní situace když tím někoho zaskočíš (na to si ale zvykneš).
Před rodiči to je pro tebe asi těžké ale věřím, že to pochopí i když je to může chvíli mrzet, rozhodně to pro ně ale nemusí znamenat, že se vnoučat nedočkají.
Doporučil bych ti trochu změnit pohled na svět, buď rád za to co máš (narodil by jsi se raději jako slepý nebo ochrnutý?).

Možná ještě přidám, že před dvěmi lety jsem sám prožíval podobné pocity a tehdy by mně vůbec nenapadlo, že už za pár měsíců budu žít mnohem svobodněji, spokojeněji a že si vůbec někdy vybuduju svou vizi rodinné idylky :) .
Souhlasím - 17   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 10. 2012 v 16:59Off-line Chrisik  (33/176/51)
Podle hrubek v textu tipuji , že ti je 13 , takže se nemusíš bát to časem přejde a zvykneš si na to , že jsi gay.
Souhlasím - 18   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 10. 2012 v 19:52Off-line ThomPrag  (45/180/76)
No jasně, jde to vyléčit i vymodlit. Ber 3x denně aspirin a zapíjej to přesně 0,1234 l vody. Nesmíš ani o kapku víc nebo míň, jinak to bude mít úplně jiný následky :-D Jestli to chceš zkusit přes modlitby, tak 2x denně otčenáš v pokleku čelem na jihovýchod :-D
Ne, vážně, jsou to samozřejmě nesmysly. Časem, až se dovzděláš, poznáš, že být gay je fajn a není důvod přemýšlet nad tím být někým jiným.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 10. 2012 v 20:25Off-line SN210  (48/191/87)
Zažívám to samé dnes a denně . Prostě je pro mě těžké být gay , když v okolí jsou samí Homofobové. Mám strach to vubec někomu přiznat , a téměř každej den z toho mám deprese .Hlavně skrz to že bych chtěl mít velkou rodinu ,manželku a děti ,ale prostě to nejde . Na to být gay jsem si ješte nezvykl a to už to vím 3 roky . Je to holt smůla no .
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 10. 2012 v 21:56Off-line ALEXANDR001  (32/176/130)
No koukám koukám nikdo to nemá hehké.. hele dívej být gay není vůbec nic špatného to že tě trapí to že vaši by neměli vnoučata .. tím se netrap kdo říkal že si nějaký nemůžeš pořídit jestly ti je teď těch 13 nebo 14 let je byrzo vůbec nad tím to přemíšlet ani nevíš jestly si gay musíš počakt pak zkoušet ským ti to vlastně vyhovuje jestly s ženou nebo s klukem .. co se týče těch vnoučat .. když se pak rozhodneš že jsi na 100% gay tak i tak můžeš mít děti u nás to sice není po cestě zákona ale existuje tolik způsobů jak to nahrát že můžeš mít dětí i 10.. ale nějaký keci tak to radši nechci říct si nech být gay není vůbec nic špatného je to o tom aby si žil .. aby si byl tím čím jsi promluv si o tom s něj kamoškou nebo jestly máš dobrej vztah s mamkou svěř se jí každá máma ale každá to pochopí a táta třeba né hned ale poddá se tomu uvidíš..držím palce,,a neblbni..klidně napiš porádím..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 10. 2012 v 23:00Off-line xdancerx  (34/175/64)
Jseš si vůbec jist, že jsi gay? kolik ti je, proč si to myslíš? měl jsi někdy něco s ženou či mužem?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2012 v 15:14Off-line GayTomBoy  (42/179/63)
Anonym: Ale božíčku. Já sem hrdej,že sem gay.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2012 v 15:15Off-line GayTomBoy  (42/179/63)
Anonym: A měls něco v zadku? Myslím p**o?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 10. 2012 v 15:19Off-line SinnerX  (33/183/84)
Vyléčit ani vymodlit se to opravdu nedá. Prostě se s tím srovnej, to je základ - musíš se mít rád takovej jakej jsi! Dá se to brát různě, jako prokletí, ale taky třeba jako dar, záleží co si vybereš. Hlavně si uvědom, že nemáš důvod se cítit provinile, nebo se stydět, protože nikomu neškodíš, ani neubližuješ. Jestli seš na kluky, tak je to čistě tvoje věc.
11. 10. 2012 v 14:45Off-line vendeta150  (27/184/71)
Hej kvuli mame se netrap však je duleřity že budeš stastnej .....
13. 10. 2012 v 19:17Off-line Anonym
Nemam 13\14 ale skoro 16
19. 10. 2012 v 18:42Off-line chris  (32/165/60)
Zrovna jsem narazil na stránky jednoho občanského sdružení, třeba ti to pomůže, já osobně jsem se ale nějak "nevyléčil" :D Stačí si přečíst už jenom ten úvod ..... Ale doporučuji těm, kdo se moc nudí, přečíst si i tu "terapii homosexuality." :) Co si o tom myslíte?
19. 10. 2012 v 20:07Off-line Hagal  (32/180/90)
Terapie pro změnu sexuality jsou blbost. Podle mně jediné čím takové "léčby" disponují je intenzivní sugesce. Slyšel jsem o nich dost a údajně člověka nemají šanci změnit, naopak to prý dokáže nepěkně psychicky ublížit.

Ale i kdyby existovala nějaká kouzelná, bezriziková a úspěšná "léčba", tak já osobně bych do ní stejně nešel. Asi bych měl pocit, že přicházím o část sebe.
20. 10. 2012 v 21:16Off-line Filipek.O  (27/176/52)
Ze začátku má tyhle myšlenky každý.. Ale po čase, když si uvědomíš, že homosexualita z tebe nedělá nestvůru se s tím vyrovnáš a budeš v klidu..:)
20. 10. 2012 v 22:55Off-line Pospa545  (25/185/80)
Je pro tebe těžké si to uvědomit , někteří z nás si tím prošli nekteré to teprve čeká , ale mysli na to že nejsi jediný , tvá mamka chce vnoučata to je v pořádku , tohle chce myslím každý rodič , ale taky mysli na to že život je tvůj, rodiče tě vychovávají to je pravda ale ty řidíš hlavní část života! Žiješ jen jednou.... Po chvíli kdy se s tím vyrovnáš i ty i tvá mamka dojde k tomu že tvá mamka si uvědomí jednu podstatnou věc :) a To je To že má tebe a má tě ráda :) Neodsoudí tě za to (Omlouvám se za velké češtinářské chyby ale nevěděl jsem jak to mám zformulovat)
22. 10. 2012 v 19:09Off-line Betonica  (39/191/93)
Z toho, co jsi napsal, je mi smutno. Je mi smutno z toho, ze jsi ztraceny. Hned vysvetlim.

Pises, ze nechces byt gay, mimo jine proto, ze tvoje mama chce vnoucata. Hm. Promin moji primost, ale je tvuj zivot. Muzes si ted vybrat. Relativne spokojeny gay s partnerem, nebo bez. Nebo nestastny hetero, se zenou, kterou ucini nestastnou, s detmi, ktere ucini nestastnymi. Velmi pravdepodobne stejne driv ci pozdeji podlehnes svoji prirozenosti a od zeny odejdes.

A ted se ptam: Co je vetsi obet? Nedat mame vnoucata, nebo po sobe nechat zenu a deti ve srackach???

Odpovez si sam.

=========================

Na tvoji otazku: PROC??? - Moje odpoved: Pro slepici kvoc.
Neni na to odpoved, je to jako se ptat: proc mam blond vlasy???
22. 10. 2012 v 21:50Off-line GayTomBoy  (42/179/63)
Být gay je prostě to nejlepší.A můžeš být na to hrdej. A sou víc společensští.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 10. 2012 v 20:58Off-line grapiko123  (29/175/60)
Betonica
Aj na farbu vlasov v genetike existuje odpoveď ;) :D. Lepšia by bola otázka Aký veľký je vesmír ? :D

Anonym (anomim)
Najlepšie je keď zostaneš sám sebou a NENECHÁŠ sa ovplyvniť. Len Ti to zničí život, ver mi, viem, čo píšem.... takže konaj...ale nie podľa rodiny, ale podľa seba. Spoznávaj koho chceš, stretávaj, randi s kým chceš a hlavne miluj koho ty sám chceš. Keď sa Ti páčia chalani, tak na tom asi niečo bude ;)... a ver, že to nie je až také zlé :D
16. 11. 2012 v 07:01Off-line JohnT  (36/182/150)
Ve středověku vymyslely metodu norymbrských trychtýřů, myslím že to mluví samo za sebe !! prostě a skrátka čím víc se snažíš něco zlomit tím víc to drží,
28. 12. 2012 v 14:30Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Blbče!! seš přece gay, né neplodnej, to, že seš gay ti přece nebrání mít děti!!! je spousta lesbickejch párů, bo samotných žen, kamarádek, co chtějí mít děti a ty jim je můžeš dát ;) Co je asi horší? Heterosexuál, co se oddá kariéře a nikdy nemá děti, nebo gay co dal děti kupě lesbickejch párů ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload