Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hulení

24. 01. 2014 v 10:33Off-line Vikin00  (26/176/57)
Proč skoro všichni mi nadaváj že hulím a tak?? je to snad moje věc né??
24. 01. 2014 v 10:37Off-line igni  (36/192/130)
Je to sice tvoje vec, ale reknu ti na rovinu. Pokud budes hulit delsi dobu a hodne, tak to ma negativni ucinky. A muzes mi tvrdit co chces a ukazovat kde jaky vyjadreni, ja ty ucinky a dopady vidim na vlastni oci u nekolik svych kamaradu, kteri taky pravidelne huli nekolik let docela hodne. A zavislost si na tom taky udelas, sice jen psychickou (ne fyzickou), ale stejne.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
24. 01. 2014 v 11:41Off-line Jack072  (28/184/70)
Tak a jsme u toho v tomhle případě je to jako s homofóbama, kteří nás jen a jen uráží a nenávidí. Já taky hulím a negativní účinky ? Ano jako všechno v tomhle světě má negativní účinek. Už jen to, že sedíte tady má negativní účinek. Takže bych radši o hulení mlčel a neříkal nic, protože dokud to nezkusíš nesuď to. Dopady ? Ano má to dopady a je jich hned několik (klidný, uvolněný, přemýšlivý a na krátkou dobu zlepšení představivosti). Ale já zapoměl je to NELEGÁLNÍ, ALE ALKOHOL JE LEGÁLNÍ, protože (agrese, vulga***a, rvačky, mlácení a další) jsou nám bližší a zdají se nám normální??? Ano někdy to tak vipadá, takže než tady začnete odsuzovat nás co hulí tak se nad sebou zamyslete!
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
24. 01. 2014 v 12:15Off-line igni  (36/192/130)
Jenomze ja neodsuzuju to, ze to je nelegalni (krom toho ze to dnes jiz legalni je, vicemene). Sam si taky tak 2* do roka zahulim a proti huleni jako takovemu nic nemam. Ale napsal sem tu svuj nazor a sve empiricke zkusenosti. Sorry, vy si toho mozna nevsimate, ale ja ve svem okoli proste vnimam, jak se mym kamaradum, kteri huli hodne a uz tak 5-6let, snizil intelekt, maji horsi pamet a dnes uz se ani neumi uvolnit jinak, nez ze si zahuli. Sorry chlapy, ale tohle sou negativni ucinky.
A ano, alkohol ma ve vysledku ucinky dost podobne, ale na to nebyl dotaz. Kdyby ste meli kamarada, co se 5* tydne ozere jak delo, tak to bude alkoholik, ale kdyz se 5* a vickrat tydne zhuli, tak si myslite ze to je v poradku. No neni...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 01. 2014 v 12:43Off-line igni  (36/192/130)
Tomiiiiiik: a jak se uvolnujes? dokazes to jinak nez bez travy? Ty mi kamaradi uz proste ne. Kdyz chteji byt napohodu a uvolneni, tak si proste zahulit musi. A to je ta psychicka zavislost. A fakt uz jim to ani tolik nemysli, jako driv...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 01. 2014 v 12:50Off-line Jack072  (28/184/70)
Nemam k tomu co říct to je pořáde dokola, ale ještě jedna věc mam kamaráda co hulí denně a to neni jenom jedno nebo dvě brčka, ale to je jedno. Dokáže se uvolnit i bez toho nééé, že ne a hulí už 10 možná i víc let, taky pěstuje ostatně skoro jako každej hulič :) A ty co hulej a dál nerozvíjejí svůj intelekt tak s těma je to špatný no.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2014 v 13:05Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Nechápu, hulení je stejný jako chlastání. jako bych měl nadávat každýmu co chlastá... O.o

igni: to máš právě jako s chlastem, když piješ normálně, je to v pohodě, ale když moc, je to průser pro zdraví...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2014 v 13:31Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Jen pro začátek - taky proti trávě nic nemám a cca 5x do roka si dám ať už sklo, ve vodnici, nebo muffin.

Nejsem schopný říct, kolik je moc a kolik je "norma", každopádně hulit denně několikrát se po pár letech projeví. Ale to už tu psal Igni. Horší paměť, soustředěnost, mohou být i poruchy motoriky...

A jo, může to mít i člověk, který denně chlastá, ale téma není srovnávat trávu a alkohol.

Co mi přijde asi nejvíc divné je chlastat / hulit sám. Asi mám trochu pokroucené vidění tohoto, ale já si nikdy nedám sám ani pivo nebo sklenku vína. Připadal bych si blbě. Když chci domácí pohodu a odpočinout si, tak si udělám si kafe. Alkohol a tráva jsou prostě pro příležitosti s kámošema. Tolik můj pohled na věc.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 01. 2014 v 15:06Off-line fuu  (25/175/61)
Tráva neškodí zdraví :) v ničem :D lol.
25. 01. 2014 v 16:42On-line klucinek  (33/176/75)
Vše co přijde do plic krom technicky čištěnýho vzduchu škodí, i ten vzduch. Navíc zde vdechuješ dehet vzniklej hořením papírku. Pokud vím výsledkem spalovacího procesu je (nejen) plyn zvaný oxid uhelnatý který je dost jedovatý. Spalováním vzniají i jiné toxické látky. Kouř který vdechuješ je "mastný" a zalepuje ti plíce atd atd. Kolega chemik by Ti vysvětlil co se všechno děje, ovšem tomu bys asi nerozuměl...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2014 v 19:28Off-line Titan24  (30/168/56)
Já na tom nejvíc nesnáším to, že nám otravují vzduch pasivním kouření. Kdyby raději spolykali všechen ten humus a nevydechovali jej do ovzduší.
Aspoň by rychleji skončili na áru. Nekuřák má právo na čerstvý vzduch a když se chce vyhnout splodinám z aut a od hlavní ulice si popojde do parku, tak tam narazí na kuřáky. Už jsou fakt všude. :(
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2014 v 19:31Off-line Ligerisek  (36/172/62)
JarodShadowsong: na jednu stranu to seš šťastnej člověk, když nejseš sám. na druhou je uvolňování napětí u filmů pro dospělé daleko příjemnější po konzumaci marihuany, akort, když ten filom má hudbu k tomu určenou si div nenatrhneš vnitřnosti :-P
25. 01. 2014 v 22:41Off-line lucky_bas  (30/189/85)
Taky hulím stejně jako kupa lidí co znám, vč. kamarádů. Je to kus od kusu, osobně znám učitele na střední i profesory na vysoké, co hulí. Sám jsem si s některými skočil na prda. Hulení neznamená automaticky vymaštěný mozek. Jak už zde bylo zmíněno, stačí rozvíjet intelekt. Radši si zahulím 100% přírodní produkt, než abych chlastal třeba :)
25. 01. 2014 v 23:16Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Že hulení znamená automaticky vymaštěný mozek tu taky nikdo netvrdí. :) Ano, spousta lidí, ze spousty společenských vrstev si občas či častěji ráda zahulí. Já jen napsal, že když někdo hulí denně a hodně, tak že to prostě následky má.
Mimochodem třeba slivovice je přírodní produkt, když se nevyrábí komerčně...
25. 01. 2014 v 23:22Off-line lucky_bas  (30/189/85)
Nebylo to myšleno na tebe jako spíš obecně :) Je to častá praxe, že si to lidé myslí. Ale ať se zhulíš sebevíc, ovládáš se. Po alkoholu bývají lidé jiní. Nebudu chválit nebo špinit ani jednu variantu, jen říkám svůj názor :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2014 v 23:32Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
No tak jelikož jsem rekreační hulič, tak po tom dostanu vždycky takový hlad, že se fakt neovládám :D
25. 01. 2014 v 23:38Off-line lucky_bas  (30/189/85)
Já mívám taky žravku občas, vyčistím ledničku a na druhý den to musím jít vyběhat :D Ale hlavně od doby co hulím jsem nezažil stres, naučil se neřešit blbosti a mám skoro pořád dobrou náladu a to nemusím hulit. Já si rád zahulím večer k filmu, s kámoši atd., ale vzhledem k tomu, že je to více jak 3x týdně, spadám do kategorie pravidelný konzument :D
25. 01. 2014 v 23:47Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Z hulení taky může být cirhóza :P A obecně zplodiny v organismu se ukládají do tukové tkáně, takže čím víc tuku...
25. 01. 2014 v 23:55Off-line Titan24  (30/168/56)
Dobrý je třeba film Katka.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2014 v 23:59Off-line lucky_bas  (30/189/85)
To přesedlání na něco tvrdšího je jen neopodstatněný argument. To není trávou, ale osobností.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2014 v 23:59Off-line Sonicboom  (61/173/-)
"dobře se učil a budoval pomalu cestu ke kariéře," Ano, tati.:-D:-D:-D:-D:-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 01. 2014 v 00:40Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Pozde, jak to?:'(:'(
26. 01. 2014 v 17:13On-line klucinek  (33/176/75)
Jak říkám již poněkolikáté, znám (znal sem) osobně lidi co po požití marihuany prováděli rizikové činnosti, včetně řízení auta. Tři z nich jsou již mrtví (zabili se když zhulený řídili), nejen že sami sebe připravili o život, ale ohrozili i bezpečnost a životy druhých. Takže ano hulení je nebezpečné jak přímo pro organismus, tak nepřímo. A at si řiká kdo chce co chce, reakční časy organismu se po požití THC významě prodlužujií, takže odpadají reflexy.

Jinak měl jsem spolužáka co cca 10let hulil, klasickej vzhled zhulence. Dredy, votahaný hadry, smrděl tim na sto honů, jeho jediným koníčkem bylo si zahulit. Vod tej doby co s tim přestal, začal se normálně oblíkat, normálně žít. Je z něj fešnej kluk co stojí na vlastní noze. Nedávno jsem se ním bavil a sám řikal že je rád že s tim přestal, jelikož to je zhouba. A taky mi potvrdil že dokud to užíval todle si neuvědomoval.

Takže pro ty co to hájej, zeptali jste se někdy druhej strany jak vás vidí (nemyslim tim kamarády huliče), jestli s tim někoho neobtěžujete, nebo jestli se neměníte, protože todle sami neuvidíte a nevnímáte.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 01. 2014 v 23:20Off-line Rami  (39/176/83)
Souhlasím s klucinkem.
Hulení, cigarety a alkohol jsou prostě škodlivé návykové látky. Při přijímání v malé míře je tělo postupně vyloučí. Když se ale budu sjíždět denně, tak to na mne bude mít bez pochyby dlouhodobé následky.
Znám několik opravdu vášnivých huličů a musím říct, že jejich intelekt významně klesl. Sami si to samozřejmě neuvědomují. Mnozí jsou jen obtížně zaměstnatelní. SAmozřejmě záleží na přijmaném množství a odolnosti těla.
28. 01. 2014 v 10:31Off-line Vikin00  (26/176/57)
Moreeee běěěžtééé :D :D ste divní hulení je moje hobby tak si to hodte a pokud se vám to nelíbí tak si zahulte :D
28. 01. 2014 v 13:17Off-line Jack072  (28/184/70)
Teď mi kámík dovalil pár géček libový lampy a že bych se zlobil ? ne a že bych mu říkal nehul to budeš d***l ne !!! každýho věc!
28. 01. 2014 v 13:20Off-line Vikin00  (26/176/57)
Koliík G???? :O
28. 01. 2014 v 15:05On-line klucinek  (33/176/75)
Já třeba dneska jen tak študoval statistiky a za poslední rok v pardubickým kraji stoupnul počet osob který chytli když řídili pod vlivem návykový látky (z většiny marihuany) na víc jak dvojnásobek ( většina z nich byla do 30 let), tak se nad sebou zamyslete a přestante vy tupci ohrožovat svý okolí...

Vikin00 a pokud máš v 16 letech hulení jako hobby, tak Tě upřímě lituju...a bohužel asi budeš jeden z těch na který budem do konce života vydělávat..

A jinak by mě zajímalo jak to děláte vy pracující i řídící jakej koli dopravní prostředek, pokud vím odbourání THC po jednom zahulení se může co se týče krve trvat dýl jak několik dní a pro moč jetě dýl než dojde k odbourání pod detekovatelnou hranici. U příležitostnýho kuřáka to může bejt i dýl jak tejden pro krev a dýl jak 14 pro moč. Takže tim v podstatě porušujete zákon o tom že při práci nebo řízení dopravního prostředku nesmíte bejt pod vlivem návykový látky. To samý platí pro školu, asi bych se zaměřil víc na kontroly. A vy se s tim ještě všude chlubíte, je mi blivno.
28. 01. 2014 v 16:56Off-line Jack072  (28/184/70)
Proto chodím pěcha :D nejezdím když hulím !!! užívám si přírodu :D
28. 01. 2014 v 17:51On-line klucinek  (33/176/75)
I po dobu než je tělo schopno alespoň z 80% drogu z krve vyloučit? Asi těžko že...
28. 01. 2014 v 18:35Off-line lucky_bas  (30/189/85)
Klucinek:
Proč se oháníš krví? Policie kontroluje řidiče pomocí papírků na sliny a v těch je THC detekovatelné cca 24hodin. To by si po zahulení nemohl zařídit nikdo, kdyby měl čekat, až to nebude mít v krvi. THC se váže na tuky, proto trvá odbourání tak dlouho na rozdíl třeba od pika aj.
A sama policie spoléhá občas na "placebo efekt", protože jsem zažil, že kontrolovali týpka, který sotva 10-15 min před jízdou vyhulil špeka a byl negativní. Vlastně vím o cca 5 podobných případech.
A zajímavé, že by jsi rád zavedl kontrolu na školách atd., ale co takhle se podívat na ty tvé statistiky. Prosím, jaký je poměr autonehod Chlast VS Brko? Kolik zhulených lidí někoho napadlo jenproto, že šel kolem? Kolik zhulených lidí někoho v afektu zabilo? Můžu pokračovat do nekonečna.
Myslím, že co se týka tohohle tématu, mám dostačující znalosti abych mohl konstatovat, že ALKOHOL!, né brko, je metla lidstva.
28. 01. 2014 v 18:53On-line klucinek  (33/176/75)
Co se týče statistik je to samozdřejmě informativní, ale nejde ani tak o čísla jako o to že počet nehod způsobených alkoholem klesl o 1/3, ale počet nehod způsobených požitím návykové látky stoupl na dvojnásobek, takže co je todle za zkurvenej trend? Pokud to obhajuješ jak mi připadá takto radši ani nekomentuju. To že se THC váže na tuky je o to horší, jelikož ty sloužej jako zásobárny energie, alkohol je schopný tělo alespoň kompletně odbourat a nedochází k jeho uládání. Velice přísné a nárazové kontroly nejen na školách bych zaved jednak na THC a jednak na alkohol. Velký množství spratků je dneska v pondělí nepoužitelnejch a eště ve středu se učej jíst polívku. Nechápu co to je za mentalitu spolíhat na to že do 24 hodin nikdo nic nepozná, za 24 hodin THC ještě koluje v krvi a tím pádem v celým organismu a nevím jak tobě, ale většině tvorům krev zásobuje mozek nejen kyslíkem, ale i jinými látkamy. Takže i THC se částečně vstřebává. Možná to necítíš, ale to neznamená že to nefunguje. Já nevim jak ty, ale pokud vim že sme požil (v mém případě pouze alkohol) za volant, jeřáb, lokomotivu si nesednu ani v případě že alkohol tester (informativní) ukáže nulu. Radši ještě dvě hodiny počkám, a už vůbec nebudu spolíhat na to že to nejspíš nikdo nepozná...takže JAKÁKOLI droga je po fyziologickej stránce špatná, ať jde o alkohol nebo marihuanu, nemluvim o jinejch hajzlech. A případné řeči že marihuana se používá i v lékařství si nech, rozdíl je řízená medikace a neřízené podávání.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2014 v 20:16Off-line lucky_bas  (30/189/85)
Vůbec nezmiňuji konopí jako léčebný prostředek, to jsme snad oba stejného názoru ;-) Ale zpět ke kouření, je pravda, co píšeš, ale inhalace kouře ti navodí stav, který na rozdíl od THC odezní v řádech minut až hodin. To, že v tobě proudí stopové množství THC neznamená, že jsi nějak indisponován. To už můžeme začít uvádět extrémy a bavit se o jednotlivých složkách krve a jejich vlivu na tělo v případě, že hodnoty nejsou v normálu :)
Hájím trávu, ano, ale rozhodně ne za volantem apod. Nikdy bych si nezahulil do práce, ale je to po práci a tréninku můj způsob relaxace.
A nerozčiluj se prosím, je to diskuze, jak by ten Svět vypadal, kdyby měli všichni stejný názor :-P
28. 01. 2014 v 20:50On-line klucinek  (33/176/75)
Však já su uplně klidný :D

Pokud to aplikuješ "bezpečně" pro své okolí (jestli je to bezpečný pro tebe je už otázka, ale je to tvá věc) je to v pořádku, jenže se najde spousta d***lů co pro svý okolí nebezpečný potom jsou. Já jen říkám to že když přístroje vykazují nuly, neznamená že to opravdu nuly jsou (ano o úrovni ovlivňování by šli vést diskuze). To mi připomíná řešení z černobylské havárie " jaké hodnoty vykazují přístroje, 34 rentgenů, tak to je v normě ne. Ale přístroje ukazují do 34 rentgenů, co je po tom, pište 34"...takže v poho

K těm kontrolám, pokud někdo něco požije a je druhej den ready tak to je jedno, že si vožere hubu a druhej den je npoužitelnej, stát se může. Ale ať si veme dovolenou a nechodí do práce kde pak sedne do ještěrky, nebo jeřábu a ještě se zbytkáčem ohražuje všechny kolem, pak když vidíš ty lidi na vobědě že nemůžou ani žrát to považuju za naprosto trestuhodný chování a klidně bych ty dotyčný sebral za obecný ohrožení. To samý platí pro školáky.
30. 01. 2014 v 09:09Off-line Vikin00  (26/176/57)
Morééé takééé slohovkýýý :D nepište také romány buzeranti :DDDDDDDDDDD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload