Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jakou máte radu na osamělost?

02. 02. 2014 v 17:18Off-line Anonym
Ahoj,
pisi sem, protoze nevim, co mam delat. Je mi 20 a nemam kamarady, partnera a nemam ani nejak blizsiho cloveka, kteremu bych se mohl sve*** s tim, co me trapi apod.. Drive mi to tolik nevadilo, ale jak jsem starsi, tim vic mi ta samota leze na mozek..Vlastne ted jsem na VS a docela mi se kvuli tomu blbe uci nebo lepe ani neuci, coz je blby. Vim, ze prijdu ze skoly a co dal zas budu cumet do uceni a pak si zapnu komp, pujdu do fitka..a spat a dalsi den to same. Doslo mi, ze jsem z tech lidi, kteri neexistuji, nikdo se o ne nezajima..
Mozna si rikate, proc si nekoho nenajdu. Neumim navazat komunikaci, kdyz se utvari kolektiv, nevim, jak na to, prijdu si, ze se nekam vtiram, neumim plynule navazovat v komunikaci a jsem nemluva, Nevim, proc to tak je, mozna protoze jsem byl sikanovan, byl jsem vzdy ten posledni, kteremu se nenahrava, ale na kteryho se hned rve.. Nevim, jestli psycholog by me pomohl..kazdopadne se v tom placam cca 8 mesicu ve smes spatnych nalad.. Mate nejakou radu?
02. 02. 2014 v 17:59Off-line Bahutom  (34/173/60)
Rad je spousta, Psycholog ti každopádně může pomoct. Ale můžeš si pomoct i sám :) Já když jsem byl ve stejně situaci tak jsem se začal věnovat koníčku což mě děsně bavilo a naplňovalo a bylo mi totálně fuk jestli se se mnou někdo baví nebo ne :) a pak ti lid začali sami přicházet :) Uvědom si jednu základní věc a to že je to tvůj život a pokud si ho neuděláš podle sebe tak bude blbě :) tak se snaž nic není nemožný
02. 02. 2014 v 18:21Off-line Chrisik  (33/176/51)
Najdi si kamarády
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
02. 02. 2014 v 18:24Off-line Zdendyss  (26/-/-)
Jestli chceš, napiš.. Jsem na tom podobně :)
02. 02. 2014 v 18:26Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Poslední roky mám pocit, že takových lidí není zrovna málo. Napadá mě, čím to je, vždyť se všichni druží na FB nebo jiných sociálních sítích, takže mají spoustu kamarádů, známých...
Chce to se zaměřit na koníčky a hledat si kamarády právě přes ně. Nesnaž se být něco, co nejsi!!! To pak dopadá ještě hůř. Takže jestli chceš jen pár blízkých přátel, nebuď s každým hned kamarád. Na psychologa to zatím nevidím, myslím si, že je zbytečně brzo. Chce to trpělivě hledat a hledat, dávat inzeráty, odpovídat na jiné, atd. Nevěřím, že by se nikdo spřízněný nenašel ;-)
02. 02. 2014 v 18:46Off-line Anonym
Bahutom: Já to vidím podobně...

ThomPrag: S těmi koníčky máš pravdu, jenže o co (ne vše) se zajímám, je dost vzdálené tomu, kdo jsem, pokud mi rozumíš a tím nechci hledát další důvody, abych se mohl litovat.
Tomuhle trochu nerozumím :Nesnaž se být něco, co nejsi!!!
02. 02. 2014 v 18:53Off-line ThomPrag  (45/180/76)
"...o co (ne vše) se zajímám, je dost vzdálené tomu, kdo jsem..."
Tomu nějak nerozumím....jako, že se zajímáš o něco, co tě vlastně nebaví?

Jsou lidi, kterým třeba vyhovuje mít pár přátel, ale protože se všichni přátelí s co nejvíce lidma, dělají to taky. Tím ale ničeho nedosáhnou. Nebo jiní se třeba zajímají o nějaký sport jenom proto, že to baví jejich kolegy v práci. Tím jsem chtěl říct, že by každý měl jít svou cestou a dělat to, co baví jeho, ne dělat to, co baví ostatní a snažit se jim přizpůsobit. Tím ale samozřejmě neříkám, že se nemá něco zkusit.
02. 02. 2014 v 18:53Off-line Clas  (29/-/-)
Ťažko ti takto poradiť, každý človek je iný, má svoje problémy kvôli iným dôvodom. Môžem mi napsat správu, keď chceš. ;)
02. 02. 2014 v 19:53Off-line Anonym
Já jdu vlastní cestou, která je i překážkou si myslím, nevím jak to popsat, jako by nezapadám do obecné společnosti..Já vím, radíte mi dobře a jsem rád, že se někdo ozval bez blbejch keců, ale i kdybych našel např. kamaráda z toho o co se zajímám, tak je tu obrovská šance, že to přátelství zůstane na úrovni daného koníčku, protože se zajímam o ne zcela obvyklé věci.. a to nemluvím o hledání partnera.
02. 02. 2014 v 20:03Off-line P.T.M.13  (51/-/-)
Jako bych viděl sebe před pětadvaceti lety... Každá rada drahá. Ty koníčky nejsou špatný nápad. Já našel kamarády vlastně až díky vodě. Když nepočítám vojnu.
02. 02. 2014 v 20:55Off-line kreca01  (30/173/75)
Připadám si stejně jako ty :-( kdyby jsi chtěl tak se ozvy ;-)
02. 02. 2014 v 21:08Off-line tom3942  (28/-/-)
Rada na osamělost je ta nebýt sám :D
02. 02. 2014 v 21:19Off-line numberfour  (26/187/-)
Taky si kolikrát tak připadám, klidně napiš,..
02. 02. 2014 v 21:32Off-line johnj  (40/186/82)
Začal bych od školy, fitka a koníčků. Už jen v těchto třech oblastech života se dá potkat tisíc zajímavých lidí. :)
02. 02. 2014 v 22:21Off-line Kex  (26/175/65)
Ozvi se :) můžeme to probrat :)
02. 02. 2014 v 22:25Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ne/potěší vidět, že v tom nejem sám. mám pocit, jako bych za posledních 6 let prožil, co normální člověk za rok. sem oproti ostatním ohromně ve zkluzu a o to víc mám nutkání se uzavírat do sebe. sice su se na začátku ledna přestěhoval do Brna, ale z toho mumraje mám kopřivku a to většinou jdu do krámu, když je tam na místní poměry mrtvo. takže hledání přátel a kamarádů, natož známosti, hrozně vázne :-/ chcu se věnovat elektrice a věcem k ní přidruženejch, ale klidně si rád rozšířím a obohatím obzory aj o věci který neznám :-) pokud mi to nebude proti srsti (jako JB, 1D, hip-hop, darkroomy apod. :-D). :-)
02. 02. 2014 v 22:37Off-line Crazy  (37/-/-)
Som natom podobne ako aj ty, mam partnera co ma nevie pochopit a vztah ktoremu hrozi ze sa cochvila zruti, kamosov mam tolko ze ich spocitam na jednej ruke a kym im ja nenapisem tak ma ignoruju v spolocnosti nejsom oblubeny kvoli svojej orientacii, a predstav si ze sa nasla jedina vec s ktorej mam radost kupil som si jednu rybicku o ktoru sa staram s laskou a ver ze dokazem dost casu stravit len tym ze sa na nu pozeram ako si naziva a robi mi radost ze uspesne preziva pri mojej starostlivosti.
02. 02. 2014 v 22:53Off-line Anonym
Ratsnest: Ja mam naivni predstavu, aby se aspon nekdo se mnou bavil, protoze je mu to prijemny, zabava..ne proto, ze ode me neco chce..

Sheppy: Jo, monotonost to sedi.
02. 02. 2014 v 23:00Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Víš, co ti pomůže?? Pořádně se zlískat... Udělat "rest**t" :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 02. 2014 v 23:14Off-line ratsnest  (38/187/65)
No, je zas pravda, že když po tobě někdo něco chce, dává ti to pocit jisté výhody. Ale zase na druhou stranu není zase tak těžké poznat, kdo se k tobě lísá, jen když něco chce. A pak zavřít krám a protřídit to. Jinak se ty mezilidské vztahy budou pořád zdát jen jako obchod. Ale nejsou všechny takové.
02. 02. 2014 v 23:15Off-line Mattheu  (30/180/65)
Tak někdy napiš a můžem pokecat ;-)
02. 02. 2014 v 23:20Off-line Crazy  (37/-/-)
Anonym jednu radu - daj si prio***y, ja napr. radsej mam malo skutocnych priatelov ako by som mal mat vela a falosnych tak isto nejsom uzavrety ale otvoreny a ked uz som v spolocnosti co je zriedkave sa snazim nejakym systemov zapojit do debaty aj ked sa napr. absolutne nevyznam v tom o com sa diskutuje. A hlavne maj aspon jedno hobby, aby si v pripade ze si vycerpal tieto moznosti sa mohol obratit aspon nato co ta bavi
02. 02. 2014 v 23:35Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ratsnest: rozdělil bych to na využívání a být potřebný. když se s tebou někdo baví jenom když něco potřebuje, tak je jasný, že se cejtíš na úrovni prostituta. ale taky potřebujeme být potřební a né jen zbytečnou existencí zatěžující sociální systém, nějakym parazitem; takové pocity už pak zažívají důchodci, kteří jsou na tom velice špatně, protože už je nikdo nepotřebuje a aj rodina je odšoupla do domova důchodců, místo toho, aby pomáhali s vnoučaty... pocity naprosté vlastní, až tragikomed**ké, ubohosti a bezcenosti sou to nejhorší, když vidíš jak seš ubohej, směješ se sám sobě a tý situaci a říkáš si, ať tě někdo z milosti zastřelí
02. 02. 2014 v 23:46Off-line Crazy  (37/-/-)
Dovolim si suhlasit s ligeriskom nakolko s tym mam osobnu skusenost, je pre mna ovela prijemnejsie dajme tomu ked mozem niekomu aspon minimalne pomoct resp. poradit a vidim ze som uzitocny, nakolko ja zrovna trpim komplexom menejcennosti - neni to bohvie co si mysliet ze nejsom uzitocny vidiet sa v najhorsom svetle mysliet negativne a hlavne byt v tom ze ostatny su lepsi jak ja, do tejto situacie som sa dostal vdaka blizkym ludom ktori ma v najhorsich situaciach potopili este viac ako som bol
02. 02. 2014 v 23:58Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jj přesně, když můžu aspoň poradit, tak rád poradim. taky děsný, když by člověk chtěl pomoct, ale nedokáže, protože sám potřebuje pomoct. a taky znám, jak známí i rodina klidně pomůžou s blbostma, ale když od nic člověk potřebuje něco důležitýho, tak maj jenom milion výmluv. nebo aspoň vlídný slůvko (jak se mi třeba vybavuje text písničky "...Koľko slov si mi dal, keď som ich potreboval, počuť len práve od teba...") aj to je pro některý moc
03. 02. 2014 v 16:51Off-line newton19  (30/176/80)
Jsem na tom stejně
03. 02. 2014 v 18:07Off-line satanek  (33/185/65)
Mno dle mého názoru bys sis měl začít budovat sebevědomí, třeba přes ty koníčky jak bylo zmíněno. Člověk s vysokým sebevědomím je magnetem na ostatní. Dívat se dopředu a sebevědomě, kašlat na lidi, že s tebou nechtějí být/ bavit se. Oni příjdou sami, dej tomu čas ;) Nelituj se že tě nechtějí. Stejnak lidi ze střední už třeba nikdy po škole neuvidíš to samé v případě vejšky jo, netrápit se tím že jsou takový a makový, svět je plný pitomců a nemá smysl se kvůli nim trápit, nepodcenuj se a určitě máš pro co žít. Jednou jsi dole pak zas nahoře taková jak říkám sinusoida života. Přej si že bude líp a ono bude ale nechtěj to násilím to pak nikdy nepříjde ;)
03. 02. 2014 v 22:05Off-line Anonym
Satanek: Hezky napsáno :)
03. 02. 2014 v 22:18Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Souhlas s Anonym (Solitary man)

satanek: ale ruku na srdce, jejich hlavy naražený na kůlu bys stejně rád viděl ;-D
03. 02. 2014 v 23:51Off-line romeromarino  (48/-/-)
Anonym (Solitary man) napíš a možno nebudeš sám
04. 02. 2014 v 21:13Off-line amicos80  (44/-/-)
Samota, méněcennost, nepotřebnost, neschopnosti nejsou známkou hodnoty člověka. To, že jsi, že existuješ, je známkou tvé neopakovatelnosti a originality. Bez tebe by byl svět chudším, nikdo nemůže nahradit jedinečnost každého jedince. Tvá samota tě může učinit vnímavým na utrpení a pomoc druhým lidem. Já jsem věřící člověk a vím že jsem chtěný svým Tvůrcem, který mi daroval život. Každá ztráta člověka je ztrátou pro celý svět. Jsi chtěným člověkem a přijde čas, kdy potkáš toho, pro koho zde žiješ. Neboj se.
04. 02. 2014 v 21:40Off-line Matthewko  (27/182/85)
Podla mňa musíš mať jasno v tom aký typ priateľstva vlastne chceš , a čo od života celkovo očakávaš , keď si to ujasníš , ale to môže trvať aj dlhšie, tak potom si budeš schopný nájsť osobu do tvojho života ja som napríklad našiel úžasného chalana alebo lepšie mladého muža , tu nakluky , píšeme si a je to moc pekné a plánujeme sa aj stretnúť :), potom druhá vec predstav si že ostatný nepoznajú čo vlastne chceš a tým zahodíš hanbu , a to je dôležité nehanbi sa doba šikanovania je už za tebou , teraz si medzi zrelými ludmi a nikto sa ti smiať ani nič také nebude :) a keby si chcel po kecať , kludne napíškaj ja ti pomôžem ak budem môcť a hlavne nespanikár , zachovaj pokoj , mysli na krásnu budúcnosť nebráň sa predstavám , ži prítomnosť s tešením sa na to čo bude , ja napr. sa už moc teším na leto , a keď si na to pomyslím , bude leto , tak sa teším a pôsobím vľúdnejší a lepšie sa mi nadväzuje kontakt na to nezabúdaj , a asi tak zatiaľ , napíš pokecáme na niečo prídeme , neboj nie si sám do nedávna som na tom bol podobne a hlavne ten pokoj a rozvahu si zachovaj a chráň sa pred nebezpečenstvami zoznamovania , lebo aj tie sú možné a buď obozretný a pripravený vždy kedykoľvek jednať , ale ne unáhli
sa zároveň , fúúúúú moc teórie a prax nefunguje ak máš taký pocit napíš , ale ak ak nie aj tak napíš , aspoň sa ti uľaví:)
04. 02. 2014 v 21:59Off-line xxx.zombie.xxx  (32/-/-)
Zkus k fitku ještě nějaký týmový sport.. tam se navazují známosti opravdu lehce..
05. 02. 2014 v 22:54Off-line Matthewko  (27/182/85)
Tak tak , niečo sa najisť musí , čo ťa bude robiť štastného:) alemusíš sa naučiť myslieť pozitívne:)
06. 02. 2014 v 22:21Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Alundra: nepovedlo se ti to, protože podle příkladů si asi evidentně hledal špatně, jestli chceš duchovně růst a osvítit se, tak shlédni tohle ;-) http://www.ulozto.cz/…-vime-cz-avi
07. 02. 2014 v 18:46Off-line dmk  (26/180/79)
Nečet jsme celou diskusi, ale tvůj popis mě zaujal:
"kdyz se utvari kolektiv, nevim, jak na to, prijdu si, ze se nekam vtiram"

s tímhle mívám taky problémy, nicméně mě se to strašně zlepšilo, kdyřž jsem našel "správné lidi", pro mě to jsou třeba lidi z různých mat. soustředění.

Problému se nezbavíš, ale můžeš to zmírnit(že se třeba naučíš překonat ten pocit, toho že tam nepatříš)

V podstatě pro tebe nemám žádnou radu, jen chci říct, že ti fandím a když tak napiš
(no ale teď zrovna budu stejně 9.2-14.2 pryč, ale klidně ti odepíši po návratu)
Nejsi rozhodně jediný, a může to být i důsledek nějaké poruchy(třeba nějaká lehčí forma autismu)
07. 02. 2014 v 22:20Off-line onlip  (60/180/84)
Samotu dobře snáším, když ji sám chci. Jinak hledám konkrétní lidi, s nimiž chci hovořit. Přímo nesnáším "správňácké kolektivy" a leckdy ani větší nahodilé sešlosti lidí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2018 v 21:03Off-line Mlademil  (46/-/-)
Klidně napiš, uvidíme co stím....
30. 09. 2018 v 18:12Off-line yperit  (91/186/68)
Mlademil:nenapíše:jestli si to za ty 4 roky,co to psal nehodil,znamená to,že si našel nějaké kamarády anebo koníčky,anebo ještě lépe-práce jeho volný čas vytěžuje tak,že je rád,že se vyspí:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload