Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vlasy

10. 02. 2014 v 21:51Off-line Anonym
Zdravím, na tuto stránku jsem se zaregistroval z důvodu, že mám problém s vlasama a potřeboval bych si nechat poradit od kluků - mám krátké vlasy, pravidelně si je "honím" do boku, ale jakmile použiji gel/lak - zatím jsem používal jenom ty (protože bez toho to nejde), tak se mi vlasy začnou tak nějak zcuckávat - jednoduše řečeno vytvoří se mi několik tlustých vlasů :-D Asi je to i tím, že mám při tom "honění" prsty roztažené. Bohužel si nevím rady a tak se ptám zde. Dokážete mi někdo poradit popř. jakou značku gelů, laků, aj. vy preferujete? Díky.

Ve finále bych chtěl, aby to vypadalo takhle celistvě jako na tomto videu (na konci) http://www.youtube.com/watch?…
Bohužel ani to video mi moc nepomohlo :-D
10. 02. 2014 v 22:16Off-line Swarovski  (25/173/58)
Místo gelu si kup ten prášek do suchých vlasů,nedělá žmolky a drží pevně..jako lak bych doporučil od taft,obvykle tvrdost 3-4..
10. 02. 2014 v 22:44Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Vyfoukej si vlasy v predklonu, abys mel objem a pak si je bud prelakuj, pouzij hlinu/pastu rozetrenou v dlanich a uhlad si tu vyfoukanou ofinu/patku, nezajizdej prstama dal do vlasu,jenom je uhlad jakoby zvenci
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload