Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šli byste na masáž?

13. 02. 2014 v 09:00Off-line Radek1951  (72/175/75)
Jsem už starší pán a moc toho povyražení už na výběr nemám, ale jedno jsem si dopřál. Objednal jsem si a absolvoval hodinovou, podle inzerce „smyslnou čtyřruční masáž celého těla teplým olejíčkem a při svíčkách“. A taky to tak bylo. Byli tam masérka a masér, skoro nazí a probrali moje tělo opravdu důkladně, od krku až po prsty u nohou z obou stran, včetně masáže pohlavních orgánů s vyvrcholením a ejakulací. Byla to krásná hodina, po které jsem se cítil uvolněný a spokojený. V souvislosti s tím byl chtěl položit dvě otázky :
1.Šli byste taky do podobné akce a dopřáli si ten krásný pocit pod rukama profesionálů?
2.A jak tady bylo už několik diskuzí o problémech se svlékáním, svlékli byste se pro tento zážitek úplně do naha před dvěma cizími lidmi, které už možná nikdy v životě neuvidíte?
13. 02. 2014 v 12:33Off-line ThomPrag  (45/180/76)
1. Ano a z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Ale pouze s 1 profesionálem a jenom chlapem, ideálně aby to byl taky gay. Když s tím nemá ani jedna strana problém, je celkem logické zakončení orgasmem, protože šikovný a důsledný masér stimuluje ty části těla, které v nás to vzrušení prostě vyvolají.
2. Se svlíkáním mají problém jenom stydlivé a upjaté buzny. Jdu-li k masérovi, je snad logický, že u toho nebudu oblečenej :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2014 v 13:38Off-line Keriim  (63/187/95)
Chodím na masáže celého těla s erotickým zakončením kdy i maser je nahý a nahota mně problém nedělá, na masáží mně to připadá úplně normální, taktéž jsem byl na tantrické masáži a ta je také skvělá a při této masáží jsme oba také nazí. Maséra chci chlapa :-)
13. 02. 2014 v 14:49Off-line alundra  (34/182/133)
Tak optimalne by bolo keby bol maser slepy :) nielen ze odpada problem ohladne nahoty ale zaroven slepy clovek ma podla mna aj sikovnejsie ruky.
masaz by som ale racsej prijal od partnera. samozrejme ze partnej by pravdepodobne nebol profesionalny maser ale podla mna okrem uvolnenia svalov ide aj o emocionalny vyznam dotykov. az potom moze byt masaz dokonala.
13. 02. 2014 v 15:06Off-line t-jiand  (27/-/-)
Rád bych to zkusil, je to dobrá představa...
13. 02. 2014 v 18:24Off-line onlip  (61/180/84)
Masáží jsem absolvoval spoustu, od žen i od mužů. Pokud je to součást lázeňské procedury, nebudu si vymýšlet, kdo mě má masírovat (starý chlap nebo žena, to vyjde nastejno). Samozřejmě ti mě nehonili.
Poslední nádhernou masáž jsem dostal od svého přítele před jeho odjezdem. Až se vrátí z ciziny, hodlám mu to v maximální míře vrátit, ač nejsem masér.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload