Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Co je Gay?

13. 02. 2014 v 15:02Off-line Anonym (gay)
Co je Gay?
Gayem se myslí muž, který má až úchylnou touhu prozkoumávat jiné muže (může se jednat až o módní záležitost). Problém nastává, když se potkají 2 a více gayů. Počet gayů je přímo úměrný velikosti hrozby společnosti. Takto tvořené páry (nebo organizované homoskupiny) vedou k rozkladu lidské populace. Děti a mladí potkávají tyto "muže" na ulicích a jsou ohromeni jejich ladností (to je jeden ze základních poznávacích znaků) a přejí si být jako oni, to vede k vymírání lidské rasy díky nemožnosti další reprodukce homopárů. Jako jedni z prvních si povšimli nebezpečí homosexuálů a homosexualismu nejrozvinutější státy: Německo a Spojené státy americké, jak dokazuje toto americké video (pozor, záběry mohou být pro někoho šokující)

Jak gay vzniká?
Gay vzniká napadením muže parazitem Teplouchem Folwarem. Jedná se tedy ve své podstatě o nemoc, ale její léčení není snadné.
Někdy dojde k přiteplení pod tlakem okolí, či po vniku tupého předmětu do konečníku. Nechtíc samožrejmě. Dotyčný poté zjistí, že už ví, co mu v životě chybělo a už nechce jinak.

Zařazení ve společnosti
Gayové se mohou živit stejnou prací jako vy, ale nejsnadněji je rozeznáte v typicky ženských profesích. Může se tedy jednat o různé homokadeřníky a podobně.

Obrana
Proti trendu tzv. Homologace (= zgayení) je potřeba rázně zakročit. Musíme zabránit dalšímu šíření této epidemie. Rozpoznáte-li ve vašem blízkém gaye, je bezpodmínečně nutné ho přivést na správnou cestu.

Jak gaye rozpoznat
Rozpoznání člena této komunity (někdo by možná řekl sekty a nebyl by daleko od pravdy) nemusí být vždy tak snadné, jak by se mohlo zdát. Je samozřejmé, že když potkáte muže navlečeného v uplém růžovém triku s nápisem "I'm gay", je jasné, že máte tu nečest být v přítomnosti homojedince. Ovšem někteří stydlivější gayové používají důmyslné maskování, ba dokonce mají partnera opačného pohlaví! To je jeden z důvodů, proč musíme být maximálně obezřetní v blízkosti neznámých a neprověřených mužů. Chystáme-li se do společnosti se zvýšenou pravděpodobností výskytu gayů, doporučuje se používat gaydetektor (je možné také použít Gaydar), abychom se vyhnuli nepříjemným dotykům a sliznicím. Gaydetektor je vlastně kombinace systému kamer a teplotního snímače. Kamery sledují směr pohledu očí a tepelný senzor zaznamenává zvýšení teplot v oblasti genitálií (v důsledku vyššího prokrvení). Veškerá data jsou zpracována mikrokontrolerem 8051 a výsledkem je pravděpodobnost gayství. Dle nastavení citlivosti vašeho gaydetektoru na pravděpodobnost gayství (standartně 80%), jste na přítomnost gaye upozorněni vibrováním telefonu, který však musíte mít samozřejmě dobře nastavený a s gaydetektorem spárovaný.
Gay-party

Gay-párty
Při nemožnosti použití měřících přístrojů je možné poznat gaye podle těchto příznaků:
Růžová barva oblečení převládá (neplatí v Japonsku)
Často se prohání v lese v kostýmu elfa
Ve sprše je velmi nešikovný a často mu padají věci
...i přesto ve společných sprchách umyje záda nejem sobě, ale bezplatně i ostatním
Pokouší se průhledně maskovat za homosexuála
Pláče, když se mu při zavazování roztrhne tkanička
Používá počítač Apple, protože je to designově podařený výrobek
Je právě upalován Henrykem Laholou

Označení pro gaye
Anální turista, bábovka, bieber, bobroušek, božíček, buk, bukál, bukanýr, bukva, bukvajz, bukvice, bukvoj, buzerant, buzík, buzišuk, buzna, buzola, buzuluk, cukroušek, čtyřprocentní, fagot, gay, gej, gejka, hnědkař, holčička, homík, homoděj, homofil, homokamna, homoklacek, homokláda, homosexuál, homouš, hošan, hot cent, hulibrk, kuřbambulák, kuřbuřt, kuřák pánských kožených doutníků, mačožena, méďa buzík, mejdlo, pederast, posunovač hoven, p***lokaz, přihřátej, přiteplenej, queer, radiátor, řiťomil, řiťopich, řiťoškrab, samcoložník, sodomita, spermohlt, teplajzník, teplochod, teplomet, teplomilná kytička, teplotechna, teplouš, teplý bratr, termoska, zajíček, ženuška.

Stupně přihřátí v Rusku
1. stupeň - ťóplyj
2. stupeň - óčeň ťóplyj
3. stupeň - maxim górkij

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
13. 02. 2014 v 15:23Off-line jenda213  (96/-/-)
To mi tak připadá jak by autor tohohle článku vlastně řekl jak by gay nebyl normální člověk ..... hnus ... styď se ...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 02. 2014 v 15:33On-line poklad  (26/176/68)
Nechápu proč je možný tu zakládat témata bez registrace...
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2014 v 15:38Off-line igni  (30/192/140)
Paneboze kluci, vy ste pitomci. Ja sem se u toho rezal smichy od zacatku do konce. Protoze to bud vazne nemyslel, a pak je to vyborne a vtipne podany pohled na nasi komunitu, resp. je to dost britky sarkasmus, nebo to vazne myslel, je to strasnej p*****c, ale ja si to stejne jako sarkasmus vylozil a strasne se u toho smal :D
13. 02. 2014 v 16:04Off-line Sweny  (24/173/50)
Málo jebe na gebulu niektorym..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2014 v 17:25Off-line Braincreator  (37/186/76)
Maximální souhlas s igni :) jako sarkastický vtípek je to super. Ono je potřeba umět dělat si legraci sami ze sebe.. :)
13. 02. 2014 v 18:05Off-line fantomas_555  (22/178/68)
To sem dal nejaky z**d aby nas vytocil
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2014 v 09:25Off-line Projekt  (31/180/72)
To si dělá srandu? Honosí se, dezinformačními informacemi a dělá, že jsme špatní? Měl by ses na to podívat z většího hlediska, každé stvoření v celém vesmíru, je vibrace, či energie, jde vždy jen o spojování dvou energií. Nerozlišuje se pohlaví, neboť to je jen iluze, jako naše těla. Vše je jen energie, tak co to meleš o vymírání, smrt nikdy ani neexistovala, to my jsme tomu dali takový název, nic víc ,,, Jinak samý nesmysli, já jsem gay, ale nedělám ženské práce, ale jen pořádné práce. Možná , by se měli spíš léčit vědomí a svědomí lidí, jako jsi ty, ať už jdi kdokoli ,,, ty pindulíno ,,,
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2014 v 11:22Off-line Tomiseek  (28/-/-)
Hoši :D Přece je to napsaný pro srandu. Jak napsal A-Marcel, je to z necyklopedie :D
14. 02. 2014 v 11:32Off-line t-jiand  (21/-/-)
Jj, necyklopedie je skvělá. Když jsme psali seminární práci o Emo a Hipster, taky jsme tam našli zajímavé kousky :D.

"Slovo emo pochází ze špatně opsaného slova emu, použitého k zapsání zvuku, který pštrosi emu vydávají.
-> Př.: Když několikametrákové piano spadlo paní McCrabtreeové na malíček u nohy, vydala tak příšerné emo, že to bylo slyšet na míle daleko. "
14. 02. 2014 v 15:21Off-line Jakubko497  (96/-/-)
Tak ja viem uplne presne ako som sa stal gayom a ziadny parazit to nebol... Ale tak na pobavenie dobre :D
14. 02. 2014 v 15:21Off-line JirkaJAWA  (34/175/70)
Je to nechutný
15. 02. 2014 v 14:36Off-line alundra  (29/182/133)
Mne sa pacil ten zaver, tie rozne oznacenia :D
najvacsia sranda je ze clovek ktory si na niecom takomto dal tolko prace musel byt danou temou nejako interesovany, cize najskor gay ktory si to zatial odmieta priznat :D :D :D
02. 03. 2014 v 15:21Off-line irik1  (24/178/92)
Ano, je to plagiátorství, jelikož nepoužil odkaz na autora/y/z Necyklopedie. Ovšem nutno zdůraznit, zdali se v této glose někdo poznal, nebo ji bere vážně, tak to opravdu je veliký problém v LGBT komunitě!!!
02. 03. 2014 v 16:36On-line Filip310  (25/165/50)
Heh tak todle nemoch napsat nikdo dusevne zdravej a bez toho aniz by veril v boha nebo jinou hovadinu
04. 03. 2014 v 11:09Off-line fogacer  (50/172/62)
A-Marcel: tak to je tedy bomba. Vždy jsem myslel, že wikipedie je užitečná pomůcka , ale v tomto případě to je snad sranda? Nebo Ne. tak podle těchto popisů tu asi nikdo z nás není gay. To je fajn, jsme zcela zdraví a normální lidé. Dost jsem se u toho nasmál :-D
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload