Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Testy neodhalí možné sklony k pedofilii...

15. 02. 2014 v 22:49Off-line Clas  (23/-/-)
V tomto článku okrem iného, pod tretím obrázkom, píšu: "Ovšem část odborné obce proti "extrémně liberální praxi" v možnosti pěstounství gayú nesouhlasí. Jednak proto, že testy neodhalí možné sklony k pedofilii, a také proto, že role ženy a muže při výchově se nedá něčím nahradit."

Viete, že prečo u homosexuálov testy neodhalia možné skolny k pedofílii?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
15. 02. 2014 v 23:16Off-line alundra  (28/182/133)
Preto ze ked uz je to schopne pretiahnut muza uz to asi pretiahne vsetko. nazor politikov a uradnikov.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 02. 2014 v 00:01Off-line inteligentni_lvicek  (27/175/75)
Když je někdo převážně na dospělé osoby stejného pohlaví, tak není pedofil. A testy nefungují o nic lépe na heterosexuály než na homosexuály. Sklony k pedofilii jsou blbost, buď někdo pedofilii má nebo ne. Snad jediné, čím by někoho mohlo napadnout argumentovat a mělo by to aspoň nějaký základ, tak že je mezi muži více pedofilů než mezi ženami (alespoň to tak hodně vypadá) a spíš se domluví dva muži - pedofilové než muž pedofil - žena pedofilka. No, ale ono také neplatí, že pedofil = někdo, kdo chce zneužívat děti. S rolí ženy a muže nikdo není pořádně schopný popsat, co by konkrétně mělo být tak nenahraditelného a ukázat, že tomu tak skutečně je - už teď jsou děti, které jsou vychovávány stejnopohlavními páry a nevypadá, že by jim něco chybělo.
16. 02. 2014 v 00:22Off-line grego  (63/178/115)
Pedofilie, ať již na chlapce nebo na děvčátka se dá snadno zjistit. To samé platí při forenzním zjišťování sexuální orientace homo nebo hetero. Připojením na EMG, EEG a na penis, nohy a ruce se přilepí sondy a pozorovanému se předkládají postupně časopisy s porno tématikou daného zájmu zjištění. Výsledky jsou téměř stoprocentní a nelze to nijak oblafnout! Pravda, dnes se již na penis či vaginu nepřipojují čidla, ale nasadí se speciální nástavec ve tvaru trychtýře kde se vše snímá s velikou přesností. V Japonsku testují možnost aplikace do WC mís na pracoviště. Jak známo ony mísy dělají od krevních rozborů až po samotnou diagnostiku choroby téměř vše. Je to jenom otázka času, třeba ve škole na učitelských záchodech, kdy se to u nás objeví!!!
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload