Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to normálne?

20. 02. 2014 v 20:56Off-line Anonym
Zdravim. Je podla vas normalne, ked skusam analny sex, pricom sa roztiahnem, vyplachnem a tak dalej. Ale ked je uz po vsetkom, tak mi zadok ostane tak roztiahnuty minimalne mesiac. A ono to je aj celkom neprijemne, lebo citit potom zapach, musim chodievat castejsie na velku.....
p.s. skusal som to iba raz (bez partnera, bez pomocok...... s rukou a nejakymi domacimi vecmi)
20. 02. 2014 v 21:34Off-line Etinek  (34/133/133)
Já myslím, že to normální není, pár hodin po extrému třeba jo, ale měsíc?
Píšeš bez kluka a pomůcek.... jen ruce a domácí pomůcky, můžeš ty domácí pomůcky blíže specifikovat? :) jako fantazii mám až moc bujnou :D ale tohle může být cokoliv od pera po váleček na těsto.... :D
Pokud to byla jen celá ruka tak to je extrém, ale měsíc je opravdu moc.... pokud se to bude opakovat zajdi k lékaři.
20. 02. 2014 v 22:40Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Etinek: Moc dobře vím o čem klučina píše, je to většinou něco co má slušnou velikost i tvar a váleček na těsto no nevím, už při představě dostávám škleb jak prase :D.

retbett: Normální to určitě není, bych to viděl na špatnou funkci svěrače, osobně to mám tak do hodinky zase ve 100% stavu :). Ono navíc možná záleží jak rychle a silně se roztahuješ.
V každém případě radím zajít k proktologovi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload