Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Byl jsem příteli nevěrný

21. 02. 2014 v 12:33Off-line Anonym
Ahoj mám přítele tři roky spolu zijeme,jenomze posledni dobou nas vztah opadl,u kamaradky na vecirku jsem potkal kluka a vyspal jsem se snim.. ted nevim co mam delat moc me boli to ze jsem podvedl sveho kluka,kteryho miluju nemuzu se mu podivat do oci vim ze jsem proste k***a a nedela se to.. ale mam problem ze na toho kluka z vecirku musim porad myslet jsem o tri roky starsi nez on taky nejsem zadnej krasavec nepochopil jsem ze po me se,a hlavne se chce zas setkat co mam delat ... na jednu stranu strasne moc chci ale mam sveho kluka a nevim jestly mu to mam rict bojim se ze se vsechno rozpadne... nechci o neho prijit
21. 02. 2014 v 12:42Off-line Anonym
Bojim se mu to rict,je hodnej nekdy az moc miluju ho ale tohle byla nejvetsi chyba...
21. 02. 2014 v 12:50Off-line igni  (36/192/130)
Pokud to byla chyba a pokud te opravdu miluje a ty jeho, tak mu to rekni. s tim klukem, se kterym ses vyspal se samozrejme sejit nemuzes. a p***elovi to vysvetli, ze ti to jen ujelo, ze je to poprve a nikdy se to uz nebude opakovat. ze si byl opily a ze o nic neslo. A doufej, ze to pochopi a zvladne to.
21. 02. 2014 v 12:52Off-line Anonym
Skusim mu to povedet ,stim druhym uz se schazet nebudu to by nedopadlo dobre...
21. 02. 2014 v 14:57Off-line klucinek  (33/176/75)
Já sme za to co řikaj kluci, řekni mu to narovinu, žádný kudrlinky. Zamysli se nad tim jestli ti neco nechybí ve vašem vztahu, jelikož nevěra většinou plyne z nějakýho nedostatku. A snažte se to nějak vykompenzovat.

Já říkám že pokud se to stanej jednou není to tak horzný, hrozný je když to někdo zapírá, nebo dělá opakovaně.
21. 02. 2014 v 16:40Off-line Anonym
Nás vztah poslední dobou tak rok je nudný roste divbny ani sex moc nemáme nic nepodnikame spolu
21. 02. 2014 v 17:23On-line gargamel  (37/182/74)
Jestli to byl jen ulet tak zatloukej ! zatloukej ! jestli ti na příjde ! zatloukej ! jestli to bylo citové tak to řekni na rovinu
21. 02. 2014 v 19:18Off-line Anonym
Budu mlčet děkuji vám všem,ale budu mlčet co to půjde ten kluk bydlí 150 km daleko ani nemá fb telefon moji adresu nic ,tak se nic provalit nemuze,já milují sviho kluka prosté to byl ulet,myslím ze hlavně protože mne poslední dobou stával byl porad v pracivlastne je, sex nemáme 4x jsme měli jít na večeři ale sešlo z toho . Já vim ze me to neomlouva ani nemůže ale bylo toho poslední dobou moc. Já mu to nemůžu říct je to tak lepší přestavěli jsme si barák máme svůj život já nechci tímhle všechno zničit zapomenut na to..
21. 02. 2014 v 19:35Off-line klucinek  (33/176/75)
Pokud vím vztah je o rovnosti ne o zatajovaní...myslím že nikdo nechce žít a budovat život s křivákem. Opět akorát utikáš od problému tou nejsnadnější cestou...
21. 02. 2014 v 19:39Off-line Anonym
Co když me opustí já vim ze je takový,a neměl by kam jít ani nechci aby odešel,nemohu mu to říct.... Je to můj první kluk s kterým jsem se veřejné všem přiznal rodině a okolí ze jsem Gay
21. 02. 2014 v 19:41Off-line klucinek  (33/176/75)
A proto by to měl pochopit. Jistě že si sežereš co sis navařil a eště dostaneš nášup, ale na tos měl myslet před tím než sis to způsobil.
21. 02. 2014 v 19:44Off-line Anonym
To je pravda,ale když me opuisti tak už nebudu MIT smysl žít,udělal jse m kravinu z nudy ano.... Ale nemůžu bez něho žít...
21. 02. 2014 v 19:46Off-line Anonym
Z nudy ve vztahu jsem si tady založil profil a hledal kluka na sex
21. 02. 2014 v 19:50Off-line Anonym
Já vám děkuji kluci chtěl jsem vyslechnout Vase názory ale rozhodl jsem se ze budu mlčet je to svinarna ale bude to tak lepsi
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 02. 2014 v 19:51Off-line klucinek  (33/176/75)
Pokud Tě to opravdu mrzí jak píšeš, svěř se s tím příteli a pokud to je Přítel, vycítí to že se trápíš a že si potrestán a myslím že ti odpustí. Ale nezatajoval bych to. Řeš problémy dokud jsou žhavý, problémy totiž nechladnou, naopak budou ještě žhavěhší. To mám vyzkoušený...
21. 02. 2014 v 19:56Off-line Anonym
O.k řeknu mu to dnes vecer .... Už jsem to stejné zničil vsechno
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 02. 2014 v 19:57Off-line klucinek  (33/176/75)
Bude to tak lepší, věř tomu.
21. 02. 2014 v 19:58Off-line Anonym
Uvidíme
21. 02. 2014 v 20:03Off-line onlip  (61/180/84)
Adam: Jen je mi divné, že ho miluješ, a přitom poslední období je pro tebe nudné, špatné. Jestli si tu lásku jen nenamlouváš, jestli to není jen soucit.
21. 02. 2014 v 20:05Off-line klucinek  (33/176/75)
A neboj se mu říct co tě taky trápí, že je často v práci atp. Vztah je o kompromisu, ale ta druhá strana taky musí vědět co toho partnera trápí/těší, je těžký to zjišťovat bez většteckej koule...
21. 02. 2014 v 20:10Off-line klucinek  (33/176/75)
Onlip já myslím že milovat je možný i v tomhle stádiu, třeba já vyznávám "v tom dobrým i v tom špatným". Myslím že láska nemusí být jen o radostech, a řekněme si to na rovinu, radosti nikdy nebudou převládat nad strastma.
21. 02. 2014 v 21:26Off-line Normal123  (38/176/77)
V zadnym pripade mu to nerikej!!!!!! Jestli ho milujes a uz se nesejdes s tim typkem, tak mu to nerikej a pouc se.... Zapomen na vsechno a makej na svym vztahu... Jeho by to ranilo... A vse tim skazis...
21. 02. 2014 v 21:39Off-line Anonym
HHmm.... Tak už jsem všechno zkazil, odjel pryč a skončil to,řekl mi že u mi nevěří a nebude semnou ,mám chuť stím vším skončit pro mne teď zivot nemá smysl
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 02. 2014 v 21:45Off-line Normal123  (38/176/77)
Takze jsem mel pravdu, ver mi ze je to nejlepsi reseni, poucit se z toho a uvedomit si jestli ho miluju tak to nerikat... Ted ti to nezavidim, jsem s p***elem pres 4 roky a miluju ho cim dal vic... Predstava, ze to takto poseru tak nevim co bych delal... Fakt nevim... Kazdopadne se poucis pro priste a nejak to zvladnes.. Nic jinyho ti nezbyva... Preju hodne stesti... Treba se zase date dohromady a kdyz ne, tak to prezijes...
21. 02. 2014 v 22:07Off-line Anonym
To Nevím Teda přijet musi,protože byflime ve svém dome a on nemá kam jít max k jeho rodičům a to je 200km, a on miluje nejvíc svou práci... Rekl mi ze už se mnou nezůstane v žádném pripade....
21. 02. 2014 v 22:08Off-line Anonym
Tak před nemam už vůbec nic kvuly svoji blbosti
21. 02. 2014 v 23:22Off-line januar1  (38/185/79)
No chyba bola ta, ze si dal na rady tych co hovorily at to povies. Vzdy musis taketo veci zatlkat a zatlkat. Ak sa priznas tak vzdy na 99% to skonci rozchodom lebo ten druhy to neznesie ak sam samozrejme uz to nespravil pred tebou a preto ty to odpustil.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 02. 2014 v 23:33Off-line ratsnest  (38/187/65)
Ne, udělal si dobře aspoň dlouhodobě. Pokud se to skutečně stalo. Milovat a takto podvádět mi nejde dohromady. Přestal sis ho vážit v momentě, kdy si ho byl schopen podvést. Stějně by na to přišel, protože by tě to pořád nahlodávalo.
Neautorizovaný úlet je selhání na celé čáře, a znamená to konec vztahu, protože si druhého dostatečně nevážíš.
22. 02. 2014 v 09:24Off-line klucinek  (33/176/75)
Normal123 a ty by jsi chtěl žít s člověkem kterej když něco řiká, tak nevíš jestli to je pravda, nebo další ze lží aby ten "ideální" vztah "fungoval". A tady vidíš že asi pro toho druhýho je důležitý aby partnerovi moh věřit, kdyby to nebylo důležitý asi by takhle nereagoval.

Anonyme mrzí mě to jak se to vyvrbilo, ale zase bych ještě neházel flintu do žita. První reakce je vždycky tak trochu vyhrocená, nech tomu dva tři dny. Pak si zkuste sednout a probrat problém, ale s klidnou hlavou, aspoň co to de. Řešit todle v rozbroji je na p**u. Bohužel jsi selhal a musíš se k tomu postavit čelem.
22. 02. 2014 v 10:13Off-line igni  (36/192/130)
Udelal si dobre, ja verim, ze za par dni az se p***el uklidni, tak si o tom v klidu promluvite a nejak to jeste pujde. Chapu jeho reakci, ale emoce vychladnout a pak to snad pujde si s nim o tom v klidu promluvit. Drzim ti palce. A i kdyby to nedopadlo, tak je lepsi, ze si to rekl, protoze malo kdo dokaze neco takoveho nerict, aniz by ho to postupne nahlodavalo, a podle tohohle dotazu, ty jednim z nich nejsi. Takze bys mu to nakones stene rekl, protoze bys to psychicky nezvladl. A pak by to bylo jeste horsi.
22. 02. 2014 v 10:53Off-line onlip  (61/180/84)
Klucinek: Souhlasím, má odpověď plynula z toho, že jsem čerstvě po rozvodu (hetero), při svatbě jsme si slibovali soudržnost do smrti, ale pak zazněl tenhle podivný argument, že něco vyčpělo, že už to není jako dřív, byl jsem ochoten tolerovat paralelní vztah... to je jedno. Pro mě je vztah závazkem nadosmrti, i kdybych musel skousnout nějaké kolizní situace.
Kluci jsou pro mě po celoživotní zkušenosti čistší, kamarádství i přátelství s klukem, který to o mně ví, si ukrutně cením. Absolutní meta.
Klucinku, k tobě: Jak tě tu nějaký čas vnímám, rosteš. Zaznamenal jsem tě kdysi jako útočného, agresivního, ale nabíráš úplně nový rozměr, lidský, jdi tím směrem. Nemluvím o naší replice, ale celkově o tom, jak tu reaguješ na jiné.
22. 02. 2014 v 11:08Off-line klucinek  (33/176/75)
Argument že něco vyčpělo, nebo že se druhej odcizil pro mě není argument (astejně asi jako pro tebe soudím), je to jak píšeš podivný argument. To říkají ti který neuměj říct svůj problém na rovinu. Má matka řekla totéž a rozvedla se a když sem se jí ptal co jí vadí nebyla schopná odpovědět. Já mám rád řešit věci na rovinu, řeknu co se mi nelíbí nebo líbí a to samý chci od druhýho. Někdy se to halt neposlouchá dobře, ale cením si každýho názoru pokud si ho dotyčnej umí obhájit. A když chtěj oba vše se dá řešit v klidu (většinou) a hlavně se dá všechno vyřešit. No a ke mě, já myslím že se až tolik neměním, pouze se ke každýmu chovám tak jak si to zaslouží (aspoň se o to snažím). Pokud vidim že je někdo hovado, chovám se k němu jak k hovadu. Pokud někdo přijde slušně (nemyslim až tak spisovně, klidně ať mi řiká vole, ale ať má dotaz nebo prosba nějakou hlavu a patu) tak se k němu tak i chovám. Nikdy sem nikomu pomoc neodmít, naopak vždycky jsem se snažil pomoct. Leckdy mě to stojí spotu peněz a času který se mi nikdy nevrátěj, ale nejlepší pocit je když je ten dotyčnej spokojenej. A je jedno jestli to je ve vztahu, práci, doma...halt a pokud se někdo snaží v*****t se mnou, většinou vyjebu já s ním. Někdy sem halt sprostej, ale to se už asi neodnaučim. Mám rád ostřejší diskuze, jelikož mám vyzkoušený že až v ten moment se projeví osobnost. Takže občas mě nesmíš brát tak vážně.
22. 02. 2014 v 12:53Off-line Normal123  (38/176/77)
To jsou recicky, ktery jsem mel driv taky.. Vsechno dopredu naplanovany, jak se ke kazdymu zachovam, podle toho jak se zachova ke me apod... Ano nekdy to funguje, ale casem poznas ze ne vzdy...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 02. 2014 v 15:00Off-line Anonym
Tak to vypadá ze konec ,on se sbalil a zmizel... Beze slov ,3roky v PR...... Nojo život jde dal
22. 02. 2014 v 15:04Off-line igni  (36/192/130)
Uvidis, treba si vycisti hlavu a jeste se to nejak vyvrbi. a pokud ne, tak hlavne nedelej nic unahleneho. zivot jde dal je hezce rceni, ale vim, jak je clovek v takovou chvili zniceny. jdi za kamarady a kamaradkamy, vypovidej se z toho, vybrec se a nech si od nich pomoct.
22. 02. 2014 v 17:06Off-line Umbaros  (33/180/75)
Když někoho podvedeš nemůžeš čekat, že nad tím mávne rukou a jede se dál. Pro ten vztah je to většinou fatální error, a málokdo má žaludek na to tuhle prasárnu odpustit. Když máte problém a necítíte se v tom vztahu dobře, chce to mluvit, mluvit a zase mluvit. Tím, že se vyspíš s někým jiným nic nevyřešíš a jako bonus tím tomu druhému tak zkurveně ublížíš, že bych tě bil. Ale tohle je furd dokola. Něco neklape, tak si z****ám s někým jiným a uvidím.

Pravidlo pro tohle je, že když už si s někým dáváš vědomě jednorázovku a druhej den je ti ze sebe špatně, a lituješ toho, tak si to nech pro sebe a nauč se se sebou žít. Ale rozhodně to příteli neříkej, a už vůbec ne mu neříkej, že si ujel to co je za výraz :D

Všechno je to otázka charakteru. Rád bych věřil, že si férovej kluk a dal si to nějak do pořádku. Promiň, že po tobě tak vyjíždím, ale blbej den. A z******ý vlastní zkušenosti (3x).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 02. 2014 v 17:25On-line gargamel  (37/182/74)
Tak když posloucháš 15 leté děti je to težké. Já ti radil zatloukej pokud to jde ! Radil to už Miroslav Plzák, Já bych svého kluka asi nikdy nepodvedl.
Česem příjedeš na to že být pravdomluvný vždy a za každých okolností není zrovna duležité vzlášt pokud bys ubližil člověku na kterém ti záleží.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 02. 2014 v 18:06Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Uplne souhlasim s gargamel, akorat jsem to nestihnul napsat, nez jsi to cely poslal do....bavim se kdyz tady ctu, jak 15 leti radej z vlastnich zkusenosti po 3letem vztahu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 02. 2014 v 20:03Off-line klucinek  (33/176/75)
A to je ten zkurvenej stát, kterej tvořej z většiny zk***ysyni, kteří pořád jenom lžou a problémy řešej tak, že zdrhnou někam kde na ně nikdo nemůže. Dneska se už nikdo neumí postavit k problému čelem a čelit následkům který to bude mít. Tu kašičku co si každej navaří si už nikdo nesežere a apak se divíte když vám lžou doktoři, prodavači, výrobci. Páč jsou stejný jako vy, vychovaný ke lhaní a je jedno jestli zaměstanavetelem nebo doma...je mi z vás na blití.
22. 02. 2014 v 22:00Off-line Anonym
Gargamel: mel jsi pravdu . Teď stim nic nenadelam tak uvidím co bude dal....
23. 02. 2014 v 09:04Off-line fogacer  (55/172/61)
Myslím si.A to jsem žil ve vztahu s jedním klukem 17 let, že nějaká nevěra se stane snad u všech. A kdo tvrdí, že to nikdy neudělal tak proto, že je ve vztahu krátce a nebo to neměl zapotřebí díky svému mládí a apetitu :-) . Ale znám dost párů co se jim to stalo a pokud se opravdově milovali tak se k sobě vrátili. Hold někdo uteče se jen opít, jiný se odstěhuje ale vrátí se, otázkou je pouze čas. Ovšem popisuješ, že jste spolu moc nemluvili, sexu bylo méně apod. Na tříletý vztah je to dost rychlé ochladnutí. Ale také je třeba se nad tím pozastavit. Nevím kolik vám je let, ale pokud se opravdu milujete vrátíte se k sobě. Ovšem je důležité nakolik byla vaše vzájemná láska opravdová. je také možné, že i přes svůj úlet jej miluješ víc než on tebe. A nechci vidět vše černě, ale jeho mlčení také o něčem mluví. Buď se bojí déletrvajícího vztahu (takových je tu jistě dost) a nebo sám podobnou zkušenost má a neřekl ti o ní. pak je nasnadě zda nikoli tvé přiznání ale vnitřní nevyrovnanost tvého kluka nebyla důvodem mlčení, vzájemného odstupu a nakonec i to, že odešel. Jak jsem psal pokud miluje vrátí se. Bohužel nevěra je u nás nikoli zvykem ale častá. Mimochodem Já se svým bývalým partnerem sice bydlím, ale jsme už jen kámoši. Bez sexu, vzájemných procházek apod. Ale je to tím, že díky vozíku nemám už takové možnosti co dříve se dostat kamkoli a bavit se jako dříve. flirt neznamená nevěru v pravém slova smyslu (tedy pokud není opakovaná) ale snad je tím jak jste k sobě ztráceli vzájemnou lásku. Sex ve vztahu je fajn a potřeba ale v každém vztahu nastane krize a minimálně jeden z páru to řeší flirtem či nevěrou. Pokud ovšem ještě miluješ a on opravdu miluje tebe vrátí se. Bohužel čas ti nikdo neřekne. Někdo uteče na pár dní či měsíc, jiný trucuje i půl roku. To vše je individuální.
23. 02. 2014 v 09:12Off-line fogacer  (55/172/61)
Mimochodem když se kouknu na datum založení diskuse a tvého poslední reakce, tak je to krátká doba na to abys hodil flintu do žita. Jak jsem psal pokud se máte opravdu rádi tak právě to vás vrátí k sobě. Opravdu ti přeji aby se ti vrátil,ale je třeba aby jste spolu mluvili (ne o nevěře!) o tom jak dál. třeba někam si zajet, trochu zkusit něco co spolu obvykle neděláte (procházka či výlet do míst kde jste nebyli. Nebo si zajít na skleničku a snažit se nenásilně o to aby to fungovalo i v posteli (což ale nemusí jít hned). každopádně přeji ti aby ti to vyšlo. Ovšem ne za každou cenu.Pokud tě miluje vrátí se, pokud ne sám ti to dá vědět ovšem vše chce čas.Láska je mocná čarodějka a krátké odloučení vás oba naopak může spojit silnějším poutem.
23. 02. 2014 v 17:01Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Fogacer: konecne neko s normalnim a realnym nazorem. kluci co pisete vyse, jako predstava o vztahu pekna, ale asi moc koukate na romanticke filmy
23. 02. 2014 v 17:22Off-line Umbaros  (33/180/75)
Tady z těch vašich normálních a reálných názorů je mi trošku šoufl. Mám pocit, že prezentujete nevěru jako normální a přirozenou věc.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2014 v 17:48Off-line fogacer  (55/172/61)
Každý bereme partnerský vztah jinak. Nevěra není normální ale pokud je to jednou a zvláště když se vztah ještě nerozvinul plně dá se pochopit. Když je člověk mladý myslí si,že když si někoho najdou budou spolu šťastně až do smrti. To je blbost. Každý vztah aspoň jednou zasáhne krize a pak záleží na obou jak to vyřešit. Nejvíc se mi líbí když o věrnosti píší hodně mladí kluci a klidně jim nevadí kolik vztahů prožili?
23. 02. 2014 v 18:25Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Nevera urcite neni normalni a ani tady neverniky nechci nejak obhajovat, ale podle me se driv nebo pozdeji objevi v kazdem vztahu a je potreba s tim pocitat, nebo se snazit tomu vyvarovat. ale slibovat si po par mesicich vernost az na smrt a myslet si ze me to nikdy nepotka je pekna blbost. asi proto vetsina buzen knoura, jak jim to s nikym nevydrzi, protoze partner jednou zakopne a hned z toho delate konec sveta. hadky, rozchody....stesti preje pripravenym kluci
23. 02. 2014 v 20:13Off-line ent  (50/183/100)
Fascinuje mě jak lidi říkaj , že někoho hrozně milují , ale z nudy se vyspí s někým jiným a základaj si profili kde hledaj jen tak sex. Stejně tak mě hlava nebere jak se tu nevěra prezentuje jako běžná věc a rady jako zatloukej... .
Udělat mě tohle muj partner tak nejdřív se zeptám proč. Co se děje, proč o tom nemluvil, proč se to nesnažil řešit. Vztah bez komunikace nemá šanci přežít, mluvit spolu to je základ. Taktéž vztah bez kompromisu nemá budoucnost. Pro mě osobně by to znamenalo ztrátu důvěry. A když nemůžu věřit je těžké s někým žít. Minimalně sexuální život by to poznamenalo páč by pro mě byl od té chvíle rizikový a tudíž mnoho věcí nemožno konat a mnoho jen s ochranou. Ale kdyby se přiznal a litoval toho zkusil bych to překonat s ním. Pokud by mě to neřekl a ja se to dozvěděl jinak ještě ten den by našel zbalené kufry přededveřma.
23. 02. 2014 v 20:18Off-line Umbaros  (33/180/75)
Tak upřímně pokud jsem s někým ve vztahu, tak je pro mě teda konkrétně věrnost naprostou samozřejmostí. Jak můžeš být s člověkem, ve kterého nemáš naprostou důvěru v tom, že jen tak nepůjde a nevrzne si s někým jiným? Takovej člověk ti do vztahu moc jistot nepřináší. Nikdo tady netvrdí, že se to nemůže stát, ale přece dotyčný nemůže čekat, že za mnou přijde a já mu na to povím, v poho, ujel sis :D

Pokud má v tom vztahu problém, nebaví ho apod., má každý dospělý a inteligentní člověk pusu. Stačí říct, zapracuje se na tom, když ne, půjdou od sebe.
23. 02. 2014 v 21:15Off-line kony  (29/-/-)
Podla mňa... ak ho miluješ... tak by si sa mu mal pokúsiť dovolať a stále to nevzdávať... nejako mu proste dokázať, že si spravil chybu a chceš ju napraviť a poučiť sa znej... Samozrejme z mierou, nech to neberie ako vtieranie, ale nech proste vie, že stále ho lúbiš... ako to totiž necháš plávať len tak, tak je dosť nepravdepodobné, že sa k tebe vráti... Teda skôr ak sa bude pokúšať to napraviť tak je väčšia pravdepodobnosť...
23. 02. 2014 v 21:34Off-line Anonym
Asi se nevrátí protože se sbalil a odjel pryč,ted si nevím co bych mohl dělat asi nic pockam co on udela
23. 02. 2014 v 21:35Off-line Umbaros  (33/180/75)
Dej mu čas, to je tak jediný co můžeš dělat :) Můžeš mu tak maximálně dát vědět že o něj pořád stojíš.
23. 02. 2014 v 21:35Off-line klucinek  (33/176/75)
Zkus mu zavolat, at vidí že ti není fuk.
23. 02. 2014 v 21:38Off-line Anonym
Nevím jestly je to k něčemu dobré,on me ted vidět nechce vůbec z jeho pohledu se nedivim, pockam par dni
23. 02. 2014 v 21:39Off-line klucinek  (33/176/75)
Nemusíš se sním vidět, ale on si ted myslí že o něj nestojíš, dej mu na vědomí že pořád je prot tebe důležitej. Myslím že teď to potřebuje vědět nejvíc...
23. 02. 2014 v 21:46Off-line johnj  (40/186/82)
Pánové, závidím vám vaši velkorysost. Taky bych chtěl takovou utrpět...
23. 02. 2014 v 21:48Off-line Anonym
Zkusim to :)
23. 02. 2014 v 21:56Off-line igni  (36/192/130)
Ja byl podveden a odpustil sem mu to. z dnesni perspektivy to motna byla chyba, ale asi bych ji udelal znovu :/
23. 02. 2014 v 21:58Off-line Anonym
Tak mi Miláček řekl zítra dorazí domů ,a promluvime si :)
23. 02. 2014 v 22:07Off-line igni  (36/192/130)
No vidis. hlavne klid, bud uprimny ale i kdyz budes mluvit o vasich problemech, tak to hlavne nesmi vyznit tak, ze by na tom podvedeni mel jakykoliv podil on. hlavne musi slyset, jak moc ho porad milujes.
23. 02. 2014 v 22:10Off-line Anonym
:)
23. 02. 2014 v 22:32Off-line mychal  (43/192/75)
Tak hlavně, že sis hezky zamrdal. Co je na světě důležitější, že jo? :D
24. 02. 2014 v 17:27Off-line xxmarek  (34/178/74)
Tak aspon vis ze priste se to rikat nesmi. kdyz uz clovek udela takovou chybu musi s tim zit....takze pro vsechny - zatloukat, nebo nezahybat
24. 02. 2014 v 18:52Off-line Anonym
Mychal: zamrdal a dost luxusně!!!!!
24. 02. 2014 v 18:53Off-line Anonym
Dnes jsme si o tom promluvily a mám zpátky svého miláčka
24. 02. 2014 v 18:55Off-line mychal  (43/192/75)
Každý spatřujeme štěstí v něčem jiném :D
25. 02. 2014 v 01:29Off-line Betonica  (39/191/93)
Pravidlo číslo 1: Zatloukat, zatloukat, zatloukat!
Tím, že se příteli řekneš o své nevěře se Ti sice uleví, ale jemu to nic dobrého nepřinese. Akorát tím na něho přehodíš svoji chybu.

Co teď? No co. Neuděláš li nic, přijdeš o oba. Rozejdeš li se s přítelem, počítej s tím, že nový vztah spíš nevyjde. Jsi přeci jen ještě hodně "infikovaný" současným přítelem. Zůstaneš li s přítelem, bude to těžký. Budeš se muset hodně snažit, aby jednak on nic nepoznal, aby ses nezbláznil a abys byl schopen si odpustit.

Ber to jako cennou lekci. Nevěra není pro každého...
25. 02. 2014 v 15:16Off-line klucinek  (33/176/75)
Betonica a tímto Ty obhajuješ své chování a přístup k podvádění? Pokud Ti přijde normální podvádět milovanou osobu a tvářit že je všechno v pořádku tak lituju toho co to s tebou bude myslet vážně...
25. 02. 2014 v 15:21Off-line mychal  (43/192/75)
Pravidlo číslo 1 zatloukat? Já mám jiné pravidlo číslo 1. Nepodvádět.
25. 02. 2014 v 21:20Off-line Betonica  (39/191/93)
@klucinek: Tuším, že otázka zde výše byla, že pan autor už se nevěry dopustil. Moje reakce je tedy výhradně na tuto věc. A je li někdo nevěrný, pak není vhodné nablít svoje černý svědomí na partnera, neb tomu nová pravda nic dobrého nepřinese.

Přečti si moji reakci celou. Vidíš tam někde zmínku o mém chování a jeho obhajoba? Tvůj útok nechápu a pokládám ho za spíš výkřik potrefené husy...
25. 02. 2014 v 21:21Off-line Betonica  (39/191/93)
@mychal: Pravidlo číslo 1 po spáchání nevěry je zatloukat. O tom, co je předtím, nebyla řeč, protože teď už je v případě pana autora pozdě udílet mu výchovnou lekci. On si ji udělil sám v podobě výčitek a černého svědomí. A to je nade všechny lekce...
26. 02. 2014 v 13:18Off-line Anonym
A jsem rad ze uz je to vpohode..
26. 02. 2014 v 13:30Off-line klucinek  (33/176/75)
Betonica jelikož mu radíš zatloukat, předpokládám že vycházíš ze své vlastní zkušenosti, nebo popřípadě radíš jak by jsi se zachoval Ty (obojí je chování z**da s odpuštěním), pokud ani jendo z toho není pravda, pak meleš hovna a neraď s čím nemáš zkušenosti. Já v tom žádnej útok nevidím, pouze jsem vyjádřil svůj postok k Tvému chování/radě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 02. 2014 v 05:43Off-line Betonica  (39/191/93)
@klucinek: Opět osočující reakce. To nechápu. Pravidlo zatloukat je stará rada od Dr. Plzáka. Mimo něho Ti podobně budou radit v manž. poradně, psychologové, atd.

Zamysli se nad situací, kdy svýmu partnerovi bezmezně důvěřuješ a on Ti řekne, že Tě podvedl. Co taková zpráva s Tebou udělá? Jak se budeš cítit v roli podvedeného? Tuším, že bys cítil zlost, prázdnotu, nevoli, obelhání, absolutní ztrátu důvěry; prostě nic moc hezkýho. A pokud Tě tolik zajímá, odkud ty pocity znám já, tak právě odsud... Raději bych to býval nevěděl a třebaže se ex partnerovi ulevilo, mně svojí pravdou ublížil a náš vztah tím de facto ukončil. Stačí to takto, nebo máš ještě nějaký dotaz ohledně mé (ne)věrnosti?
27. 02. 2014 v 17:30Off-line klucinek  (33/176/75)
Já tam žádné osočení nevidím, kdyby jsi todle napsal Ty mě, žádné osočení bych v tom neviděl, pouhé téma do diskuze. Kdybych mě brát každé nazvání z**dem, nebo čímkoli jiným jako urážku nebo napádání, byl bych jen za dnešek uraženej a napadanej asi tak 10x.

Mě už podvedlo tolik lidí kterým jsem bezmezně důvěřoval (sice se nejdnalo o partnersví, ale o situace kdy mohlo jít i o ohrožení života) a nejvíc mě nasrali ti kteří zapírali, čím to asi bude...prostě pro mě je důležitý znát pravdu za cenu toho že budu nasranej, uraženej a já nevim co. Ztrátu důvěry, pro mě je důvěra to že mi má někdo sílu a odvahu to říct do očí. Samozdřejmě pokud je to výsměšným tónem tak těžko budu s tím človekem nadále v čemkoli pokračovat. To že nejsi schopen přiznat vlastní chybu znamená že si namlouváš že jsi žádnou neudělal, ale to je kurevskej OMYL pane, pokud jsi podvedl, nebo nesplnil to co jsi slíbil, POCHYBIL jsi!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload